Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на Джак
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2018, 02:00:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на Джак  (Прочетена 16727 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #105 -: Юни 08, 2018, 19:29:58 »

Благодаря братле намерих е . Май е тази изглежда интересна ! Жив и здрав !  Smiley
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #106 -: Юни 08, 2018, 21:51:16 »

Аз не бих се занимавал с нея.

Като нямам изобилие и то не пита, знаеш.

------------

Отворих два пъти в мола днес и то доста директно, но ме отрязаха светкавично.

Имахме някакво събиране на барбекю с колегите и си тръгнах по рано, от което се сдухах заради чувството на пропуснати ползи. На логическо ниво знам, че мога да правя по-ценни неща с времето си, отколкото да съм някакъв сателит на колежки #1 и #2, които са гаджосани, но ето -- на.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 99

Профил
« Отговор #107 -: Юни 08, 2018, 22:16:19 »

Аз ти предлагам да си водиш някаква статистика на сетовете, ако искаш де, да видиш къде на каква имаш успеваемост, пускай се на по нискорангови в началото, защото логично да те режат по-отраканите.

Научи се да правиш качествени сетове, не количествени, научи стъпка по стъпка играта, имам чувството че нямаш правилна посока и доста хаотично правиш нещата, поне до колкото чета. Фокусът ти трябва да е върху теб, а не върху мацките.
Забрави тези глупости за това че '' Ти си наградата''. Това не е състезание, излязъл си да сваляш мацки, да се научиш на ефективна комуникация, да се научиш как правилно да правиш нещата и ефективно, да взимаш номера, да ходиш по срещи и така нататък.( Тези думи са все едно Слеъра ги говори, сори Слейър че ти крада репликите, трябва авторско прави да ти искам  Wink )

От постовете ти преценям, че умееш да се анализираш добре, така че действай, не го мисли толкова, прави по-малко сетове, ако трябва си намери и крило с което да си помагате, ако бях в София веднага да съм излезнал с теб че и аз нещо взех да мързелувам.  Smiley

Успех колега и не забравай качество не количество, стигат ти 10 сета, мое мнение, айде успех.  Cool
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #108 -: Юни 09, 2018, 15:09:45 »

Защо да няма, поне при мен (в града в който живея)  има доста.  Постоянно срещам готини мацки докато се разхождам. Някои ги апроучвам други докато се почудя и отминават и изпускам доста сетове.
Отскоро действам по правилото за трите секунди. Т.е. видя ли някоя мацка, която ме кефи до 3 сек. трябва да съм я заговорил иначе почват разни "размисли и страсти" и работата се прецаква. Да не говорим, че и мацката го вижда това как се чудя и още преди да съм я заговорил вече си е направила изводите. И още с началото почват резачките, което вече не ми влияе кой знае колко обаче ми се прецакват сетовете.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #109 -: Юни 09, 2018, 22:16:26 »

...

Това със статистиката вчера бих ти казал, че ще го пробвам, ама след днеска -- не съм толкова убеден.

Защо да няма, поне при мен (в града в който живея)  има доста.

Жените в София не са изчезнали, просто моята квартира я пропускат и отиват при съседа. Wink

-----------------------------------------

Днес бях на семинар „Магически думи“. Повечето от митичните качества на Слейъра са верни. Wink

За надъхвация преди това отворих в метрото. С мацката ни се засякоха погледите през един вагон и след малко закрачих към нея и приятелката ѝ. Честно да кажа, не помня с какво отворих, но момичето директно мина на пета.
Като се здрависахме (обърках и името по много смешен начин), бая силно ми стисна ръката. „Трябва да внимавам с тебе да не ми направиш нещо“ викам. Започна да задава някакви въпроси, които отклоних, но леко, а не с правата лопата. Още не мога така. По едно време врачувах колко ще изкара на изпита по математика. Вика да ѝ дам номера си да ми съобщи оценката. Казах и да не бърза толкова и че трябва да се опознаем първо.
Приятелката само седеше встрани видимо смутена, като скумрия. Запознах се и с нея и я измайтапих, че винаги така мълчи.
После разговорът започна да скръца нещо и изгубих лекотата, доколкото я имаше. Слязохме на СУ и оттам аз вървях леко пред тях. Питах ги за някаква улица и оттам още повече се дръпнаха после и това беше.

---------

Точно преди уговореното място за среща се задава срещу мен една руса девойка в бяло.

Здрасти-здрасти.
Аз: Видях те и викам да се запознаем.
Тя: (Ахва нещо и тръгва надолу, а аз тръгвам до нея в нейната посока.)
Тя: (По-игриво ме пита с какво може да ми помогне)
Аз: Търся си жена.
Хилеж.
Аз: Но трябва да отговаряш на някои изисквания. Можеш ли да цепиш дърва?
Тя (смях): Не.
Аз: Еее, не ставаш. А можеш ли да бориш мечки? Аз живея в тундрата.
Тя (много хаха): Мога. (От Русия каза, че е).
Аз: (Хвалба за отличния български) Ама как ги бориш? С капан или с ръце?
Тя: (С ръце)
Тук пропуснах бъзик, че е опасна примерно или да я накарам да покаже бицепса или нещо такова.
Аз: До колибата ми има езеро с риба. Можеш ли да плуваш?
Тя: Не.
Аз: Ще те науча на бътерфлай – и почвам да ръкомахам като умряла риба.
(Смях)
Тук го извадих (телефона), ама игра карта-жокер – имало приятел в картинката. Реших да я тествам. „Как се казва,“ викам. Поколеба се нещо. Оказа се адаш, явно е пич.

--------

После, като се събрахме с момчетата, Слейъра пусна енерджи фийлда (той не знам дали го спира де. Сигурно, като спи, около него растат цветя Cheesy) и зарипахме като говеда. Аз отворих още два двойни сета (майка и дъщеря и две приятелки) и успях да създам малко привличане за свръхкратко време, но не капитализирах. Другите двама колеги също отвориха.

------

Зоркото око на Слейъра веднага прозря моя препъникамък... или три:
- Липсва ми ЛЕКОТА при общуването, или по-точно много ги мисля
- Много се натягам/гоня
- И най-важното: ИМАМ РАНИЦА
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #110 -: Юни 10, 2018, 22:40:47 »

С едно момче се бяхме уговорили днес да правим предизвикателства. Моето беше да задържа пет минути сет, без да задавам въпроси. Първите три-четири пъти пред НДК доста бързо се дъних. Заваля ни здраво и минахме в Парадайс мола.
И там се провалих два пъти, преди да отворя едно момиче на ескалатора. Спряхме се най-горе и след половин минута приказки я дръпнах вербално нанякъде и тя просто ме последва. Пак се оказа единайсетокласничка (бах с кви хормони пълнят храната) и си имала приятел, но си продължих да я водя. И аз не усетих, кога направихме обиколка на целия етаж и ѝ викам да отидем на горния етаж. Пак ме последва. Вървим и нещо почна да си гледа месинджъра. Казах ѝ  да го прибере и малко учудено го направи. След съвсем малко телефонът звънна и го вдигна. Май беше приятелят ѝ (защо не вдигала, къде била) и нещо почна да се обяснява. Направих ѝ знак да затвори. Тя ме игнорира, стоях няколко секунди и просто се завъртях и си тръгнах.
Като грешка отчитам това, че тия пет минути май изобщо не ѝ дадох място тя да инвестира и да ме пита някакви работи.

------

Пичът, с когото бях, влезе нещо в Технополис и гледам по ескалатора надолу някаква руса с тен, направена с джуките, гърдите – абе някакви кинти има по тялото ѝ. Не бях отварял досега такава жена.
Аз: Здрасти, много си тъмна. От ромски произход ли си?
Нещо се усмихва и мълчи.
Аз: В кой катун живееш?
Тя: (Някъде)
Аз: Колко братя имаш? Значи сега да очаквам да ме издебнат ей тука.
Тръгна да влиза в някакъв магазин за играчки и последвах. Разменихме си имената. Започна да разглежда някакви играчки. За детето ѝ били.
Аз: Изобщо не ти вярвам.
Тук сетът приключи и излязох.

Хареса ми, че се забавлявах. Това, че я последвах вътре, усетих, че нещо не е наред.

---

Прибирам се с метрото и се качва някакво симпатично момиче. Отворих я директно след малко и досега не ме бяха рязали така. Супер много се възмути, как можело така нагло, да съм ѝ говорел на Вие, за какво съм я заговарял и такива работи. Само я гледах в очите, застанал пред нея. „Някой май бая ти е вкиснал деня. Хубав ден ти желая.“
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #111 -: Юни 11, 2018, 08:49:43 »

Прибирам се с метрото и се качва някакво симпатично момиче. Отворих я директно след малко и досега не ме бяха рязали така. Супер много се възмути, как можело така нагло, да съм ѝ говорел на Вие, за какво съм я заговарял и такива работи. Само я гледах в очите, застанал пред нея. „Някой май бая ти е вкиснал деня. Хубав ден ти желая.“

Мисля че било шит тест, трябвало е да държиш фрейма. Ако една мацка няма интерес ще те подмине без да каже нищо. Щом ти се обяснява значи нещо ѝ е привлякло интереса и може да я ръчкаш.
Може нещо от рода да ѝ кажеш:
- Ясно, разбрах, за първи път ти е Smiley ... не се шокирай. Аз съм ххх ти как се казваш?
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #112 -: Юни 11, 2018, 11:01:40 »

Пичът, с когото бях, влезе нещо в Технополис и гледам по ескалатора надолу някаква руса с тен, направена с джуките, гърдите – абе някакви кинти има по тялото ѝ. Не бях отварял досега такава жена.

Такива са много податливи стига да знаеш как да ги направиш нещата  !

Аз: Здрасти, много си тъмна. От ромски произход ли си?

Много силно си почнал и грубовато според мен тук и тя се е стреснала .
(Можеше да и кажеш ей какъв е тоя червеникав тен по теб усмивка и оглеждане от горе до долу и гледане в очите дори можеше да е докоснеш и да е оставиш да се обяснява ( как така червен дъра бъра)   )

Нещо се усмихва и мълчи.
Различен си как няма показваш че си в свой води и че имаш увереност и не ти пука какво говориш . Останала е и шокирана малко с това от ромски произход .

Аз: В кой катун живееш?
Тя: (Някъде)
Това е вече е довършил сета тотално  Embarrassed

Аз: Колко братя имаш? Значи сега да очаквам да ме издебнат ей тука.
Тръгна да влиза в някакъв магазин за играчки и последвах. Разменихме си имената. Започна да разглежда някакви играчки. За детето ѝ били.
Аз: Изобщо не ти вярвам.
Тук сетът приключи и излязох.

А тук вече е искала да се отърве и да ходи при братята си !  Grin

Хареса ми, че се забавлявах. Това, че я последвах вътре, усетих, че нещо не е наред.

Точно това е да се забавляваш и да не ти пука какво се случва . Тръгнал си малко грубо а тя е с ниско самочувствие  и си е засегнала по някакъв си начин но карай да не ти пука . Въпроса е че си се забавлявал и си допринесъл за доброто си настроение и практика .

---

Хаха искала е масаж да отпусне напрежението . Виж как се случва тука когато ти каже примерно нещо подобно се усмихваш облягаш се назад  отместваш си погледа леко и броиш до 20 обръщаш се към нея и казваш пак някакъв нов опънар с повече усмивка още повече енергия . И ето ако е шитка ще е минеш ако те е резнала ще оправиш нещата .

Ти: Стоиш гледаш си кефа и тя се качва  Отваряш е директно : Ей хареса ми като те видях  и реших да се запознаем .
Тя : Какво ме заговаряте така нагло не ли ви е срам  ... Дран Дран
Ти : Някой май бая ти е вкиснал деня. Хубав ден ти желая.“
Пауза
Стоиш  и броиш до 20.
И казваш гледам да че си кисела като лимон но може някой ден да те видя и в захарно състояние  не само в кисело . Аз съм ...
Х
Ти си ?  и от тук тръгват нещата ако е било шитка ако било резачка си е резачка .

Кефиш ме много братле честно казано това с ромката ме разби . Аз преди бях същия обиждах здраво . Виках им всякакви неща докато се науча да съм по тактичен лезбики травестити . Помня имаше две където се смееха толкова грозно и дразнещо че като има казах  стига сте се смеели така като някакви транссексуални и станаха и си тръгнаха и сета свърши. Мина време  от тогава . Поздравления и успех !   Grin Grin Grin Grin

Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #113 -: Юни 11, 2018, 12:39:04 »

Цитат
Моето беше да задържа пет минути сет, без да задавам въпроси
Moжеш да добавиш малко невербална комуникация към това.Когато тя се спре или те следва или седнете някъде,пробвай да направиш една пауза,без да говориш,просто я гледаш в очите и леко се усмихваш.Така освен,че ще осъзнаеш,че може да се изразяваш без да говориш и да я накараш да  инвестира,ще се понаучиш да контролираш енергията ти в сет,която при теб е доста силна след няколко апроуча,а това е важно когато качиш next level.
Цитат
Спряхме се най-горе и след половин минута приказки я дръпнах вербално нанякъде и тя просто ме последва
Добре е да пробваш постепенно да вкарваш повечко кино в сетовете.Примерно след всяка добра реакция прегръдка.Когато искаш да я дръпнеш да седнете или да я водиш някъде,пробвай да не говориш затова.Просто и хвани ръката и добави само'Ела''.Говорим за леко хващане,ако почувстваш,че се дърпа или и е стегнатата,я пусни!Ако си предизвикал интерес преди това,най-често ще и е отпусната и ще те остави да я водиш.Много по-ефективно е така,вместо приказки!
Цитат
някаква руса с тен, направена с джуките, гърдите – абе някакви кинти има по тялото ѝ. Не бях отварял досега такава жена.
Добре е че влизаш на такива и се опитваш да чупиш разговора,но реално от това ще имаш резултати след време.Сега макар и нахъсано,ти липсват силното присъствие,че да имат резултат тези думи.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #114 -: Юни 16, 2018, 20:48:03 »

По препоръка на Riot съм си направил дотука разбивка. Отворил съм ~120 пъти, от които имам пет номера и една среща.

------------------

Слагам тука един чат с последната, с която бях разменил координати. Отговарям доста разредено, а тя сравнително бързо.

Аз: Днес видях най-лудата мравка в историята на мравките; подскачаше между тревичките.
Тя: Надишала се е с лепило явно (:crazy:)
Аз: Ха, ти твоето лепило откъде го вземаш?
Тя: Аз още не вземам. Има време
Аз: И не е
Аз: Я, кво съм писал. Значи казваш, че от тебе може да излезе наркоман. Лошо.
Тя: Не мисля. Ще трябва да започна да говоря сериозно, защото гледай до какви мисли те довях.
Тя: Въпреки че тоя странен разговор без тема и посока щеше да е интересно да го видя до къде ще стигне
Тя: (:lol:)
Аз: Сериозно си говоря с баща ми. С тебе ще си говорим за
Тя: (:questionmark:)
Аз: https://www.youtube.com/watch?v=TKmEAK-KtT0
Аз: Ей това ми е любимото.
Тя: Не сме го взели това. Много напреднали сте вие.
Аз: (), голяма скука си; сериозна си и не можеш да танцуваш.
Аз: Поне не си наркоман. (:wink:)
Аз (пет дена по-късно): За кого проверява Баба Яга под леглото, преди да си легне? За Чък Норис.
Тя: Хах. Олеее ти като зла вещица
Тя: Тъкмо гледам че ми изкочи във фейса за предложение за приятелство
Тя: Ама заключил си профила
Тя: Или си няма нищо
Тя: (skeptical)
(Звъня ѝ, след като отговаря тука. Не вдига.)
Аз: Мазолке...
Тя: На фемили среща съм тъкмо
Тя: Няма да вдигна
Тя: (:crazy_tongue_out:)
Тя (три дена по-късно): (GIF, на който пише „Яяя... Лекарят ми е предписал море... Wink
Аз: Ми отлично, ама ти не можеш да плуваш.
Тя: Подробности сега. Пък и ние южните хора ходим на море и без да можем да плуваме (:eyebrow_up:)
Аз: Не може тъй.
Аз: Айде утре сухи тренировки по плуване – (еди-кога-си еди-къде-си).
Тя: Е айде, ама вече направих уговорка за утре след работа и няма как да се впиша във времето
Тя: За следващия урок трябва да се класирам
Тя: (:smile:)
Аз: Съмнявам се, успех. (:wink:)
Тя: Шанс значи
Тя: Спорна работа на теб (:sun:)
Тя: За днес

Решавам, че вятър я вее на бял кон (а може и на черен), и зарязвам.
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #115 -: Юни 16, 2018, 23:20:58 »

Не се включвам в чужди теми, но чата лично на мен ми харесва, аз не бих я отписал. След известно време я пробвай пак, ако откаже отново, продължавай да я разкъкваш от време на време, все ще се навие. През това време играй с други. И по лоши чатове съм имал с повече откази и пак съм ги изкарвал.. Wink
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #116 -: Юни 18, 2018, 21:13:30 »

@sk8te: Засега нямам такива планове, но пък знае ли човек.

-----------------------------

Прибирам се днес и на спирката гледам някаква девойка. Поогледах се няколко секунди и я отворих. Насоките от уъркшопа в неделя ми бяха от полза със сигурност, чисто като нагласа. Бях по-лек (щом стигнахме до рол-плей, че тя е гробар...). Пак ученичка се оказа. Приказвахме няколко минути и падна смях. Малко преди да ми дойде автобусът, си разменихме номерата и се прегърнахме.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #117 -: Юни 19, 2018, 20:43:08 »

Чата според мен му липсва емоция ! Тя те води ти нея се опитваш но и влизаш много в мирогледа .Трябва да си по-рязък а не предсказуем . И много време изчакваш едно е да звъниш  по телефона за среща след два три дена друго е да си пишете  малко по често . Примерно няколко лафа сутринта после вечерта пак и ден два е макса и е вадиш на среща . Че с дни не става . Има иначе прояви на инвестиция от нейна страна но е много малко .
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #118 -: Юни 20, 2018, 12:17:04 »

Чата ти е супер. Най-вече е градивен. Особенно тая част.

Цитат
Аз: Айде утре сухи тренировки по плуване – (еди-кога-си еди-къде-си).
Тя: Е айде, ама вече направих уговорка за утре след работа и няма как да се впиша във времето
Тя: За следващия урок трябва да се класирам
Тя: (:smile:)
Аз: Съмнявам се, успех. (:wink:)
Тя: Шанс значи
Тя: Спорна работа на теб (:sun:)
Тя: За днес

Явно си схванал предишните коментари. Точно това е да водиш и да имаш собствен център. Да влияеш, но да не се влияеш. С времето ще свикнеш и да го използваш.
Предполагам, вече усещаш разликата в това да влияеш, вместо да ти влиаят. Усещаш разликата в динамиката, в общуването, в нейното поведение, и в емоционалното и състояние. Виж как обръща плочата веднага. Тя няма линейно поведение, чуди се как да реагира. А при теб е обратното. Ето това са моментите които създават привличане, емоция и напрежение в мацката. Идеята е да се научиш максимално бързо да ги създаваш, и най-вече да ги контролираш. Което не е лесно.
Ето за кво става дума. Виж динамиката в случая. Ти и пускаш оферта, тя те мота, има интерес, но иска да запази само опцията. Ти да гониш и да си на разположение, тя да избира и да има контрол. Не те устройва. Рязко режеш. Тя вижда, че губи контрола и като цяло връзката. Сбъркала е. Паника. Да ама мацката има интерес. Пробва да те провокира. Не реагираш. Пробва да рефреймне с друга оферта. Ти пак не реагираш. Сийн. Контрола вече е изцяло в теб. Можеш да реагираш, да оставиш нещата така. Можеш да я потърсиш след дни, или никога. Можеш да избереш, не само сега а когато пожелаеш, да я потърсиш пак. Вече тя е опция, а ти избиращ. Контрола е в тебе, а невидението в нея. Обърна ролите, точно както тя се опитваше да ги постави в редофете след офертата ти. Кво стана? Май вече тя гони? И от цялата ситуация накрая, за нея остава напрежение и очакване, чудене и емоционални инвестиции, а за теб комфорт и контрол. Благодарение на това, че си проявил характер, вместо търпение. Проявил си кураж - да кажеш "не, мерси", да рискуваш да загубиш мацката, вместо да чакаш търпеливо и послушно да и дойде музата и евентуално да те огрее.
Не ме разбирай порешно. Това не означава, че мацката ти е готова. Или че си я спечелил. За това му се вика риск. От подобни ситуации, ще загубиш куп мацки. Дори след така развилите се неща, дори след успешни провокации, също ще губиш много от тях. Тази може да не ти отговори повече примерно, или да се държи прекалено дръпнато. Но и ще печелиш доста. В това е идеята.

Накрая, за ситуацията. Примерна развръзка. Игнорваш я в края на чата. След около седмица, я пробваш пак. Пести си думите. Някакъв поздрав и оферта. Ако откаже, пак така. Игнор, без никакъв отговор, и я отебаваш за далечното бъдеще. Ако се навие, я извеждаш, и продължаваш така да водиш, като се придържаш към това което ти искаш, като максимално малко го съобразяваш с чуждите желания, прищявки, и мераци.

Успехи, по-важното в чата е, че е градивен. Виждаш, че имаш и други варианти на реакция, различни от това да чакаш на тях и да им предаваш контрола. В предните ти разговори и чатове го нямаше тоя елемент. Това говори, че си открил нещо ново и доста важно. Играта ти се развива.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #119 -: Юни 20, 2018, 21:19:22 »

И много време изчакваш едно е да звъниш  по телефона за среща след два три дена друго е да си пишете  малко по често . Примерно няколко лафа сутринта после вечерта пак и ден два е макса и е вадиш на среща . Че с дни не става .

Благодаря за това. По логистични причини не беше възможно тука.

...

Пак полезни разбивки получавам от тебе, благодаря ти!

-------------

Пичове, вчера едно момиче след танците я поканих да излезем. Почна едни увъртания и ѝ викам „да“ или „не“, че нямам време за мотканици. „По-скоро не“ и почна да разтяга едни локуми за работата си, как била много заета и т.н. Като грешка отчитам (не че щеше да се промени нещо де), че вървяхме в нейната посока, вместо  да я спра и да си тръгна после в моята. Също и че не я срязах за работата, че не ме интересува.

Днес след работа излязох в съседния квартал с идеята да отворя малко повече сетове подред. Отворих само три пъти обаче и се прибрах.
Допускам едни и същи грешки – и на уъркшопа беше така. Не винаги заставам право срещу момичето и обикновено чакам реакция.
Утре ще отварям само с идеята да ги отстраня.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Изпечатай  

Отиди на: