Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на един
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 20, 2018, 18:32:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на един  (Прочетена 13460 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1215

Профил
« Отговор #120 -: Юни 20, 2018, 22:20:01 »

Пичове, вчера едно момиче след танците я поканих да излезем. Почна едни увъртания и ѝ викам „да“ или „не“, че нямам време за мотканици. „По-скоро не“ и почна да разтяга едни локуми за работата си, как била много заета и т.н. Като грешка отчитам (не че щеше да се промени нещо де), че вървяхме в нейната посока, вместо  да я спра и да си тръгна после в моята. Също и че не я срязах за работата, че не ме интересува.
По принцип е малко нескопосано да поставяш ултиматуми, когато не си си подложил и няма нито мерак, нито инвестиция от другата страна. Тогава, освен ако не спечелиш от лотарията, реакцията ще е точно тази, която си получил. Тва с доминацията става, когато си демонстрирал вече нещо, стойност примерно. Теб ако някой бездомен те спре на улицата и почне да те командори да му дадеш 5 лева, ще му дадеш ли?

На такива, с които се срещаш често, като тази от танците, можеш да си подлагаш известно време, така че когато си направиш хода, той да е на място. Примерно излизате от залата, висите там, кой да пуши, кой да си лафи, кой чака някого и почваш "ау, вчера бях в един много готин бар, дъра бъра, яко си изкарах, имаше тва и онова, тая вечер ще ходя пак"....ТОЧКА. През следващите срещи продължаваш да демонстрираш стойност по каквито там начини измислиш/успееш, като паралелно вкарваш по някой друг лаф, за това по какви готини места ходиш и как се забавляваш. Накрая вече като видиш, че имаш приказка с която там мацка, й казваш след танците "айде направо да ходим на по бира на онова готиното място, дето ти разправях". Ако откаже, приемаш "нищо, аз май все пак ще се пусна натам тази вечер, и без това вече се познавам с персонала и редовните". И тази последната стъпка я пробваш периодично отново и отново докато не се навие. Номерът е да не създаваш тази напрегната обстановка, където го правиш супер официално и биг дийл, и тя като ти откаже, за всички да е ясно, че си я поканил на среща и тя те е резнала. Идеята е да си лежерен. Ти просто си ходиш където си ходиш, забавляваш се, и от време на време, пускаш оферти на хората около теб, дали искат да се присъединят към готиния ти лайфстайл, като не щат, голям праз, ти ще се забавляваш и без тях. Тънкият момент обаче е, че не е зле наистина да имаш такъв лайфстайл, а да не го караш хептен на блъф, освен ако не си топ актьор.

Накратко, с мацки, с които се виждаш редовно, по-добре бъди по-лежерен и си демонстрирай стойност, и ги цикли така, докато нещо не върже, а недей да се поставяш в ситуации win-lose. За никъде не бързаш, няма да избягат, ако не е днеска, ще е утре. На улицата си карай директно, там ясно, че ако не върже, едва ли ще се видите пак.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #121 -: Юни 21, 2018, 01:22:31 »

Помисли дали не залиташ малко повечко към резултата в една свалка(среща,секс) и това да те прави целево ориентиран.Така губиш удоволствието от самия процес.А чрез него не търсиш реакция(някой друг да ти го направи хубаво)Toва събужда харизмата с която създаваш привличане.Остави резултатите на страна и се фокусирай напълно над процеса.
rekojeht ти е дал добро мнение!

Аз ти предлагам да си водиш някаква статистика на сетовете, ако искаш де, да видиш къде на каква имаш успеваемост, пускай се на по нискорангови в началото, защото логично да те режат по-отраканите.

От това ще има много негативи!Сега не му трябва да мисли са каквато и да е успеваемост.Момчето е нов.Трябва първо да свикне да отваря с правилен глас,поглед,после трябва да си напасне мисленето,така че да има весел вайб,независимо какво се случва в свалката и т.к.Това е постепен процес и за да го минеш правилно трябва фокуса да ти е там ,а не  да мислиш за статистика  на ебане и тем подобни глупости.Ако те послуша ще развие его при добър резултат или ще си троши  фрейма с глупости,че не се получава  при негативен.Това което му трябва е много апроучи,подплатени с  адекватно разбиране на процеса!Това с малкото,но качествени сетове идва когато си на добро ниво.Илизаш да отваряш и си отворил 2 сета,щото са ти 30 минути или час и 2та.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #122 -: Юни 22, 2018, 22:04:24 »

Благодаря на rekojeht за адекватното мнение. Сега пак имам подобна, но малко по-различна ситуация в другите танци, на които ходя.

Помисли дали не залиташ малко повечко към резултата в една свалка(среща,секс) и това да те прави целево ориентиран.

Ами, като се замисля, ще ми е супер яко някоя да ме валидира, защото досега само резачки съм ял. А то явно трябва да е както ще го опиша след малко по-долу с мацките от автобуса, да си се кефя на това, което правя аз, въпреки че обективно погледнато нямам резултати.

----------

В обедната ходих до мола и макар че ме рязаха като куче, съм доволен. Отварях една идея по-бързо и една идея по-точно чисто логистически (това ми беше и целта). Все още ми е трудно, ако ми изскочат изневиделица и се разминем (досега не съм отварял така).
Навръщане от мола гледам някаква азиатка и я отварям. След малко минахме на английски. Поведох я към тротоара, че бяхме по средата на пътя. Бъзикам я нещо за шапката и слънцето, че не се пази достатъчно, пипам я по ръцете. По език на тялото имаше интерес. Кратък сет и трябваше да се връщам на работа; не пожела да си разменим контакти. С азиатците винаги едно наум, защото не им е в културата да те пренебрегнат и да те подминат.
На връщане от работа в автобуса се качват две блондинки – едната супер тяло и хубаво лице, а другата по-обикновена. Отне ми малко време да се наканя, но им влязох с нещо индиректно. Сестри ли са, коя повече я свалят, били обвързани, монахини ли сте тогава, къде са ви фереджетата, ей такива работи, бе забавно.
Както и да е, като слязох, си викам аз съм ебахти пича, човек, заговорих две яки мацки в автобуса с една сурия народ наоколо.

Вечерта на връщане от народни танци една по-възрастна лелка с биващо тяло за втори път ме кара до нас (и тя живее в същия квартал, но все пак). Вика ми как съм щял да се прибера и да ми е наготвено и да се опъна да гледам футбол. Говори ми за проблемите си в работата и децата, при което я съсичам (по на бъзик де) да го дава по-позитивно с темите. Да не си въобразявам, но ме зяпа от време на време в танците, кара ме до нас, подпитва. Мога следващия път да ѝ кажа директно, че съм дискретен и ако иска, да се качи да си направим кефа. Ще видим.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #123 -: Юни 22, 2018, 22:27:42 »

Цитат
Мога следващия път да ѝ кажа директно, че съм дискретен и ако иска, да се качи да си направим кефа

За какво ти е да си директен? Да вземе да се дръпне ли. С директност до сега не съм ебал.

П.С Браво за в автобуса.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1754

Профил WWW
« Отговор #124 -: Юни 22, 2018, 22:51:32 »

Тва да си направите кефа е глупост. Кажи й да се качи да пиете по едно. Ако има интерес, ще дойде.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3576

Профил
« Отговор #125 -: Юни 23, 2018, 16:13:44 »

Начи пичове, ако от това момче направите ебач, изкарвам ви тия 7-8 пича, които го наставлявате, и ви черпя каквото пиете.
Ама имам предвид ебач, а не да му пусне по милост някой милф от танците.
Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #126 -: Юни 23, 2018, 19:56:04 »

Пичове, прави сте, няма да я щурмувам директно.

----------------

Днеска Слейъра пак ни мъчи (много лош човек). Прибираме се с другите колеги и се замотахме с някакви промоутърки. Аз ги оставих и потеглих към метрото, все пак и за тях да има. Огледах се – суша откъм момичета, – и почнах да си танцувам нещо. По едно време гледам минава едно страшно гадже – точно мой тип. Спря се и тръгнах нахъсано. Застопорявам се пред нея. Беше ме обзело онова състояние на лекота, за което ми дънеха канчето цял ден.

Аз (с някакви заразяващи мимики и усмивка): Ти си моят войн.
Тя: Неее, не съм.
Аз: Тогава аз съм твоят войн.
Тя: (Grin)
Аз: Как се казваш?
Тя: Тайна.
Аз: Вече се казваш Амазонка. Аз съм Конан.
Тя: (Какво се случва)
Аз: Ми харесах те и дойдох да видя за какво става въпрос.
Тя: (Откъде си, с какво се занимаваш)
(Чупя рапорта и продължавам малко с играта на роли, хилим се)
(Идва метрото, аз едвам нацелвам цифрите да ѝ запиша номера и тя полувлязла ги повтаря, хаха)
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1502

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #127 -: Юни 24, 2018, 09:27:21 »

Jack, верно си Конан Smiley

Браво за стейта в метрото!

Не бързай с тия телефони, не се натягай, както всички останали... За какво ти е телефон, след 3-4 реплики? Опитай да капитализираш 'инвестиции' (от нейна страна), а не 'възможност ти да инвестираш повече' (с тел.).

С две думи трябваше (след репликите на рол-плейа): 'А сега Конан и Амазонката ще ловуват диви зверове ... горе в парка... идвай' и я повеждаш. Идеята е да я накараш да си изпусне метрото, да 'инвестира' в момента / във вас, да я изкараш от нейната й програма... Ако се дръпне нещо 'ще е фън ... ще видиш ... само няма да ловуваш домашните кучета Smiley'... дори и да загубиш сета (най-вероятно) - ти печелиш 'умение/стейт да опитваш да (и в последствие да се научиш как да) си налагаш фрейма, границите и начина на живот'. Без това умение/стейт/характер винаги ще играеш афц-гейм - в който жените те избират, а ти се стараеш да правиш добро впечатление, с надеждата да 'ти пуснат'.

Бъди рисков, бъди смел, води... и не се натягай!

SL
Активен

I'm a very special kind of monster
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #128 -: Юли 07, 2018, 19:18:32 »

Последните две седмици съм отварял, но нямам какво интересно до докладвам освен сетовете от уъркшопа:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8941.0

Вчера имах един кратък и забавен сет. Отивам на тренировка и настигам някакво доста симпатично момиче. Влизам по диагонал с широка усмивка. Видя ме, спря се и си махна очилата такава.
Питам я директно как да я сваля – с тухла четворка или лопата? Голям смях беше. Разбрах, че и тя танцува, и я хванах за един танц на улицата. Закъснявах вече и най-доброто, което можех да сторя, беше да разменим телефони. За разлика от сета с Амазонката, тук идеята да я замъкна нанякъде ме осени, което е супер! Днес не ми вдигна.

Пускам и чата с Амазонката тука отпреди две седмици. В рамките на деня се развива.

Аз: (Звъня ѝ към обяд в работен ден. Не вдига.)
Тя: Здравей
Тя: Smiley
Тя: Не е удобно да говоря, защото съм на работа
Аз: Не завиждам на мъжа, когото амазонката убива в момента.
Тя: Хмм
Тя: Не те разбрах какво имаш в предвид
Аз: Положението е по-лошо, отколкото очаквах.
Тя: Или ми говори в прав текст или спирам да отговарям
Аз: Май зъл дух е откраднал усмихнатото момиче, дето срещнах.
Тя: Не е
Тя: Просто не обичам заобиколките и заради това така ти отговорих
Аз: Хубаво – тогава утре (еди-кога-си еди-къде-си)
Тя: Не
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 833

Профил
« Отговор #129 -: Юли 07, 2018, 20:13:02 »

В чата те играе. Опитва се да наложи тон. Не щото иска, важно и е, или натяга да я поканиш на среща (най-вероятно това се опитва да постави като намек, умишлено). А просто за да се наложи и да се държи властно.
Според мен, трябваше просто да спреш да и отговаряш. Ако ти пише в същия дух, продължаваш да я игнорираш, ако се извини и причупи, тогава и отговаряш.
А ако и тя спре да пише, я пробва след 4-5 дни- седмица, отново. Все едно нищо не е станало. Ако пак се държи все едно бачкаш за нея на минималната и казваш директно, че е пикла дето не е яла шамари и и триеш номера.

ПП: и не виждам смисъл от чата след "не е удобно щото..."
Там имаш 2 варианта. Или само я прочиташ, и я пробваш след няколко дни пак. Или и отговаряш "ок, друг път" и пак така.
Какъв е смисъла да се опитваш да си водиш да градиш вайб с мацка, дето сте се видяли и и имаш номера.
Можеш да пробваш да я изведеш в чата, вместо да я набираш. Но не и да прехвърляш комуникацията там.

Ся, предполагам, си спрял да пишеш след "не". Пробвай поне след седмица (даже след две ако питаш мене). И не се заигравай излишно в чатовете. Пробвай пак да и звъннеш като и дойде времето.
Успех
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #130 -: Юли 07, 2018, 20:44:14 »

Не е готино когато ти заповядат какво да направиш.  По-добре е когато човека отстрани си мисли, че има някаква власт над положението. Според мен по-правилния подход би бил нещо от този сорт. " Събота  свободна ли си" . Ще отговори, че има работа и разни тинтиринтини ... после ще попита защо я питаш. Даваш офертата си : бях свободен и си мислех да излезнем следобед. (Изказва доводите си как била на маникюр в този час и  тн.  Коригираш офертата "добре хайде към 7 тогава. И ако има интерес ще се съгласи,защото ще се чуства притисната. Ако ти откаже за 2ри път ще си помислиш, че те отсвирва. В краен вариант може  и да я питаш кога точно е  свободна ... след като се съгласи да излезнете даваш два варианта и да си избере едното и е готова. Ще си мисли, че тя върти парада. После като излезнете вече си правиш каквото си си наумил. При мен действа доста добре ...
Активен
commandante40
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #131 -: Юли 08, 2018, 00:15:41 »

Според мен въобще не се опитва да те играе, най-нормално си казва, че не може да отговори в момента, а ти виж как й се натягаш и се опитваш да си оригинален, забвен и да вкарваш емоция във абсолютно всеки разговор. Супер социално неадеквано изглежда отстрани, но така е в началото от много четене хах Едно ок, драсни ми след като се освободиш не изглежда толкова сложно, right?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« Отговор #132 -: Юли 08, 2018, 11:31:47 »

Едно ок, драсни ми след като се освободиш не изглежда толкова сложно, right?

Проблемът е, че почти никога и никоя няма да го направи. 1 от 10 да ти отговори кога е свободна да се видите и то при условието, че си имал сериозна игра преди това - емоция + рапорт. От един кратък сет и взимане на телефон шансът да те потърси тя е минимален. Много по-често срещаният вариант е да се направи на луда и изобщо да не ти пише/звънне. Жените са тотално пасивни, особено когато си ги играл на улицата.

Всъщност преди около месец експериментирах с нещо подобно - в доста сетове след играта просто им казвах: "Добре, виж сега - запиши си моя номер и ме потърси ти", без аз изобщо да записвам техните номера. С идеята да ги видя доколко са активни, когато топката е изцяло в тяхното поле и няма никакъв шанс да се свържа с тях. Направих го включително в сетове, които съм играл доста силно. Досега са ми се обадили 0 жени от въпросните сетове.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #133 -: Юли 08, 2018, 21:42:02 »

btw, още тогава го чувствах, че каквото и да напиша, все по нейната играя.
Dream, много се опитвам да ги командоря, така е. Още не знам дали ще дам назад в това отношение.
commandante, това опитване да съм забавен го имам и наживо и се получава натегачество. Ще работя над този въпрос.

--------------------------

Прибирам се от уъркшопа днес (http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8945.msg102845#new) и гледам на спирката за метрото сладко момиче седи и си цъка на телефона. Заставам пред нея и само подавам ръка. Вдига глава и ме гледа неразбиращо. „Дай ръка“, казвам. Чуди се. „Не“ и забива поглед в игричката си. „Дай пауза. Тая тъпа игра и друг път можеш да я играеш. Ела.“ Обяснява се нещо, че била хубава, и не отлепя поглед. Стоя три-четири секунди. „Ко щеш“ и си тръгвам.
Много се накефих на себе си в тоя сет.

Гледам две си говорят, едната барната много (токове, пола, коса, очила). Качва се едната в метрото и барнатата остава. Отивам.
Аз: Много неуважително отпращаш приятелите си.
Обяснява се малко и се забива в телефона. Нещо за кекс си мислех.
Аз: Донесе ли ми кекс?
Тя: УТФ
Аз: Огладнях и ми се яде кекс.
Тръгва си.

Пак съм доволен от себе си, но деливърито ми изкуца.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1215

Профил
« Отговор #134 -: Юли 09, 2018, 01:08:55 »

Прибирам се от уъркшопа днес (http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8945.msg102845#new) и гледам на спирката за метрото сладко момиче седи и си цъка на телефона. Заставам пред нея и само подавам ръка. Вдига глава и ме гледа неразбиращо. „Дай ръка“, казвам. Чуди се. „Не“ и забива поглед в игричката си. „Дай пауза. Тая тъпа игра и друг път можеш да я играеш. Ела.“ Обяснява се нещо, че била хубава, и не отлепя поглед. Стоя три-четири секунди. „Ко щеш“ и си тръгвам.
Много се накефих на себе си в тоя сет.
Хаха, яко брат. Общо взето:
Шефа: Уволнен си!
Ти: Не! Аз напускам! *баси якият дето съм!*

Аз имах подобна случка днеска на спирката. Стоя си и чакам автобуса, гледам в неговата посока, и без да се усетя, чувам по едно време нещо "мън, мън, мън" до мен, съвсем тихо (щот съм със слушалки). Обръщам се. И на една педя от лицето ми седи един редовен просещ, и беззъбо ми мрънка редовните лафове. Аз му отговарям тихо "не", той продължава да мрънка (както обикновено), при което изкрещях, половин секунда след първото "не" - "НЕ!!!". Не знам колко силно го казах, аз по принцип бая силно си говоря, пък и бях със слушалки...пък и извиках.....ама само ме погледна уплашено, с постепенно разширяващи се зеници, и си тръгна, а след това и хората на спирката ме гледаха странно..............и кво? Аз ли съм виновен? Бе явно не съм, щом след това една мацка седна до мен на автобуса и ме заговори с "Ама ония, много стабилно го разкара."

Мисълта ми е, на мацката й се получи. Що не пробваш с нещо по-просто? Много се натягаш, и няма да се правя, че не не знам откъде ти е втълпено тва натягане. Що не пробваш по-лежерно? Здр кп? Примерно? Направи 10 сета с този опенър, пък кажи после какво е станало.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10
  Изпечатай  

Отиди на: