Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на един
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 20, 2018, 10:49:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на един  (Прочетена 13440 пъти)
heuspo
PuP Форум Майстор

Активен Активен

Публикации: 193

Профил
« Отговор #135 -: Юли 09, 2018, 10:15:25 »

Пускам и чата с Амазонката тука отпреди две седмици. В рамките на деня се развива.

Аз: (Звъня ѝ към обяд в работен ден. Не вдига.)
Тя: Здравей
Тя: Smiley
Тя: Не е удобно да говоря, защото съм на работа
Аз: Не завиждам на мъжа, когото амазонката убива в момента.
Тя: Хмм
Тя: Не те разбрах какво имаш в предвид
Аз: Положението е по-лошо, отколкото очаквах.
Тя: Или ми говори в прав текст или спирам да отговарям
Аз: Май зъл дух е откраднал усмихнатото момиче, дето срещнах.
Тя: Не е
Тя: Просто не обичам заобиколките и заради това така ти отговорих
Аз: Хубаво – тогава утре (еди-кога-си еди-къде-си)
Тя: Не

Аз мисля, че не е искала да играе игрички или пък да се налага. Съвсем нормално реагира. Тя е на работа и има някакви задачи и е по-скоро в логичен стейт отколкото в емоционален. От друга страна ти се опитваш да я разсейваш.
Размени ролите и ще видиш, че реакцията ѝ е нормална. Представи си, че на теб ти се обажда някоя мацка когато си на работа и имаш куп задачи на главата. Няма ли да ѝ кажеш "Не е удобно да говоря, защото съм на работа", ще. И ако тя продължава ще си кажеш тази е ебаси досадната и ще ѝ говориш по-същия начин.
Както каза btw до и аз съм съгласен  "Не е удобно да говоря, защото съм на работа" е трябвало да спреш, с ОК.
Останалата част от разговора е ОК обаче ако ѝ пишеш вечер, когато тя се чуди какво да прави, лежи на дивана и цъка във Фейсбука. Тогава със сигурност ще влезе в твоята игра.

P.S. Иначе ме кефи рапорта ти от workshop-a на 08.07

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #136 -: Юли 09, 2018, 22:27:42 »

Мисълта ми е, на мацката й се получи. Що не пробваш с нещо по-просто? Много се натягаш, и няма да се правя, че не не знам откъде ти е втълпено тва натягане. Що не пробваш по-лежерно? Здр кп? Примерно? Направи 10 сета с този опенър, пък кажи после какво е станало.

Вярно е, че лежерността в повечето случаи ми липсва.
Аз и повече от десет сета съм отварял със "здрасти, как е" и нещата приключват бързо за мен. Сподели ти сет, при който си доволен от резултата с тоя опънър.

------

Хапнахме с колегите в мола и отворих два пъти след това.

Първият път една девойка на пейка, висока и с хубаво лице. Нещо не успях да създам привличане и сетът замря.

Нищо, бях счупил гипса малко и се разминавам по ескалатора с една прекрасница. Заобикалям и тръгвам след нея. Супер яка коса. Настигам я и я спирам, като ѝ казвам, че има много хубава грива. Радва се нещо. Разхождала се, ама бързала. На два пъти опитва да тръгва. Връщам я. Бъзикам я, че името ѝ е мъжко. Питам я дали може да цепи дърва и съвсем уверено заявява, че може. Даде бицепса даже, корав беше, иначе не личи Wink. Още някакви такива забавни, влиза в рол-плейа. Пита дали това са изискванията и дали ги покрива. „Само да не почна аз с критериите,“ вика после. Тука я дръпнах да вървим нанякъде и тръгна. Още някакви шитки имаше и по едно време спира и казва, че трябва да влиза в тоя магазин да си купува дрехи, щото нямала. Бъзикам я да не се е вмирисала. Още малко смях. Все с усмивка ту назад, ту напред към магазина, ама не успях да я върна. Трябваше с по-сериозен тон нещо от рода на „Слушай, тоя магазин винаги ще си е тука, ама аз не. Или идвай с мене и направи нещо интересно днес, или ходи да си купуваш килоти.“

Една симпатична, може би малко по-голяма от мене, беше идвала на народни танци само веднъж  и днес дойде. Гледа ме, усмихва се, изчаква ме след танците, пита ме някакви въпроси. Стигнахме пред тях (тя живее на 100 метра от студиото) и се окъках. Пуснах ѝ директна оферта за сряда след работа със сериозен тон. „Каниш ли ме?“, пита, и направо отговарям с „да“.
Тя: „Миии сряда не мога, но айде в петък след танците.“
Аз: (контакти)
Тя: Е, нали ще се видим на танците.
Аз: (че е скатавка и идва рядко)
Тя: Да, има малък шанс да не дойда...

Супер, че действах. Ама липсваше лекота (както с мадамата от другите танци) и се получи супер тежко и важно, все едно е голямата работа. Мога примерно супер лежерно да го направя; имам достатъчно кукички. Примерно „аре в сряда след работа ей тука в парка да ми разкажеш каква велика програмистка си/колко пъти падна с колелото в Словения“ или нещо такова.
Това едно на ръка. Ама пустия фрейм го изтървах както изтървам горещ картоф. Пак ги оставих да се изгъбаркат с мене. Директно режа и настоявам, като ми сече офертата за сряда, бахти.

Тръгвам си аз и гледам милфката ме чака да ме кара. Чудя се аз дали да се качвам, щото имам да купувам някакви работи, и ѝ казвам, че ще ме кара до магазина. Съгласява се. В колата имаше бъзици от моя страна на по-сексуални теми. Какво стана на въпрос не помня, ама по едно време вика „не бързам“ и ме гледа такава. Шубето ме хвана, не бяхме пред нас, а пред магазина, и не знаех как да го отиграя, затова ѝ казах следващия път да ми донесе Сникерс и си тръгнах.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #137 -: Юли 10, 2018, 09:10:16 »

owes_you_jack, кефиш много! Твоята тема е най-интересната от много време насам и с интерес следя репортите, които пускаш. А те с течение на времето стават все по-добри. Мисля, че това и ти самият го усещаш. Вече ти остава само да се наслаждаваш на процеса. Че ще ебеш това е ясно. Въпросът е като се стигне до този момент да си се забавлявал, да ти е било готино. Без напрежение, с лекота. Самият ти няма как да не се кефиш като минаваш разни шитки и когато измисляш как да затапваш мацките и ги докарваш до емоционална възбуда. Успех! +реп
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1754

Профил WWW
« Отговор #138 -: Юли 10, 2018, 09:50:37 »

Пич, всеки се е страхува/притеснявал или поне повечето. Говоря за момента с милфката - просто направи нещо с нея по-некалибрирано и виж какво ще стане.

Ескалирай с нея физически - или постепенно, което е по-добре или пък директно - просто се наведи да я целунеш - сигурно ще те резне, но това ще те попречупи.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 744

Профил
« Отговор #139 -: Юли 10, 2018, 10:47:27 »

Играта ти е добра. Освен това си много активен и не пропускаш да отваряш, което също е добре.

В момента това , което ти липсва е инстинкта на убиец. И в случая с първия сет и в случая с милфката.

Играта ти прилича на красиво боричкане с атрактивен скок върху жертвата, последван от сложни пируети , които я прикарват в безпомощно състояние за момент. Липсва финалния удар, който да я прекърши. И така държейки я тя чака да го нанесеш, но след като не последва такъв се отскубва и бяга Smiley

Продължавай да отваряш. Опитвай да си по остър и по рязък щ, дори да губиш сетове. Винаги води сета към желаната ескалация не опитвай само да държиш разговора. Сякаш липсва целенасоченост. Успехи за напред.

Активен
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #140 -: Юли 10, 2018, 21:27:23 »

genuine, благодаря ти. Насърчаващите думи наистина ми помагат в трудни моменти.
Крабе, тая не бих я целувал, ама бих я ебал. Но мнението ти стои, мерси.
BERSERK, и Илиян ми го каза това -- забравям за целта и се размиват нещата. Пресен пример по-долу.

--------------------

Значи днес отворих веднъж, като слязох от автобуса за работа. Хем се кефеше, хем се дърпаше. Не проявих достатъчно настоятелност и я пуснах.

В обедната почивка отворих една украинка в мола, повървяхме малко, но не успях да предизвикам достатъчно интерес. За сметка на това показах повече настоятелност.

Срещам след това да седи на една пейка колежка #1 и да яде чипс. Бъзикам я, че затова явно бяга от работа всеки ден. Оттам насетне разменихме две-три логически работи и забих, тя си затвори тялото и заби поглед в телефона, а аз си тръгнах. Пропуснах много добър шанс да се натренирам, но ценното за мен дойде после. Обикновено след такава ситуация се сдухвам и започва негативната въртележка в главата ми и спиралата се завърта надолу. Днес обаче успях да си поема дъх и да не позволя на мислите си да определят как се чувствам, а ги спрях в зародиш.

На връщане от работа се качвам в автобуса и гледам много симпатично момиче с очила и червена коса да седи в задния край. Късмет, че имаше само двама пред нас. Поокопитих се за минута и влязох. Трябва да кажа, че съм супер доволен и да се потупам по рамото, защото не се отказах, когато само мълчаливо гледаше напред и се усмихваше, нито пък като не си каза името. Счупих ѝ щита. Аз бях Кумчо Вълчо, а тя оплешивяващата Червена шапчица. После стана злата магьосница, болна от рахит, а аз смелият рицар, после жена ми, която ми цепи дърва, а аз си лежа на кревата... И всякакви такива знайни и незнайни тъпизми, с които искрено се забавлявах, и съответно тя.
Нямах достатъчно време да прекратя тъпотиите и да изградя някаква връзка, затова не съм искал телефон, но се накефих на макс.
Какво можех да направя по-добре, което да е в унисон с целта ми -- поглеждам я в очите и със сериозен тон (това го мога) казвам нещо от рода на: "Стига тъпотии. Забавна си и искам да те видя пак. (Контакти)".
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 354

Профил WWW
« Отговор #141 -: Юли 10, 2018, 22:23:41 »

Отлично ! Какво стана след контакта ?  Grin
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]