Tyxo.bg counter Дневник за социалните премеждия на Джак
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 04:43:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневник за социалните премеждия на Джак  (Прочетена 16654 пъти)
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #150 -: Август 09, 2018, 11:28:13 »

owes_you_jack, кажи от кой град си човек, че другите да вземат да се стегнат малко. Няма да останат мацки за тях  Cheesy. Казвам го с най-добри чувства. Много добре се справяш. Кефиш ме!
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 195

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #151 -: Август 09, 2018, 17:26:25 »

Пич, хубаво е че действаш, но нали знаеш приказката... не е важно дали бягаш, може и да вървиш - стига да е в правилната посока! Wink

Ти сигурен ли си, че си в твоята вярна посока?

На мен, отстрани ми изглежда, че само се въртиш щуро насам натам и имаш страх от истински контакт с жена.

Виж историите на Емо (Уързон) и  на Краба, те на времето бяха много надъхани като теб. После Краба след няколко хиляди колд апроуча си хвана някакво гадже (не помня дали от соц кръг или интернет, но не от колд). Аз още в началото му бях писал на Краба, че може би това ще е решението за него, но той на времето се опъваше. Емо постигна известни успехи, като истински пикап играч, но явно нещо не е съвсем в синхрон с романтичната му натура...

Е има и другата страна на медала, развити, успешни и вероятно щастливи колд играчи като Илиян, Берс и т.н.

Та въпроса е ти от кой тип би бил. За какво имаш потенциал, реална нужда и нагласа.

Аз не знам, може наистина за теб да е по-добре да си продължаваш така по твоя път... но може и да е по-благоприятно за развитието ти, ако постигнеш една истинска връзка. А евентуално опита от едното не изключва другото, а помага.

Ти си решаваш, само не залитай много в дадена насока и лутане. Пробвай различни начини.

П.С. преди хард лайнерите на пикапа да ревнат защо скверня форума с думата... връзка Smiley! Просто вижте какво пише най-отгоре под Пикъп Прожект: Открий себе си, бъди готин

Аз само му задавам въпроси на момчето и на всеки от вас в търсене на себе си.

А даже и партньорите ви от РСД, нал тъй сте ги изписали, си имат сумати програми и за соц кръг и дискутират даже и дълготрайни връзки.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #152 -: Август 09, 2018, 17:28:37 »

Браво за активността. Прегледах сетовете от последния ти коментар. Според мене е време вече да наблегнеш малко на езика на тялото и невербалната комуникация в сетовете и когато отваряш. Тоест - настройка, език на нялото, очек контакт, и глас.
И да оставиш на страна разчупването, ролевата игра, енергията в сета. Тоест да изместиш фокуса си, от нещата които си овладял, към тези които трябва да развиеш. За целта няма как, без да разнообразиш играта си и представите си за нея, със значителни промени и експерименти на стила.

Пробвай, нещата които споменах по-нагоре да им обърнеш внимание. Отчети ги първо, след това започни да ги изменяш и да експериментираш. Както с тях, така и със самите действия и ескалации в сета.
Но без да ги контролираш с логическата част на мозъка в самия сет. С нея само сканираш, и след самия сет анализираш. А за контрола в самия сет, пак си използваш подсъзнанието, но влизай с предварително зададена му настройка, от логическото ниво. Съвсем примерно - "ще пробвам да съм по-сексуален в следващите 5сета", "ще пробвам да съм по-дистанциран в следващите Х сета", "ще пробвам, по-рязки ескалации в следващите Х сета", "ще пробвам по-тежък очен контакт", "ще пробвам да я местя, водя невербално", и след това анализираш след сета. Дали си успял да го постигнеш и резултата. Ако подсъзнанието ти не е възприело, повтаряш. И така до няколко успешни резултата. След това си вадиш извод и подобряваш играта си. Което ти носи успех, го запазваш, другото чистиш, или калибрираш.
И така включваш всичко за което се сетиш. От елементи на тактическата част на играта, логистика, калибрация, емоционални провокации и ескалации, до надтройка, субкомуникации, език на тялото, глас, себеусещане, комфорт.
Нещата за които писах да се концентрираш в/у тях. Целта на това е: 1. като вътрешно усещане - да изпитваш силен комфорт и да се чувстваш "като у вас си" в по-напрегнати ситуации, по-силно сексуални и то още в старта на сета. Да усещаш контрол над тези ситуации, над самото напрежение и сексуалността. Да усещаш силно стойността си, като сексуален обект.
2. Като резултати - силно моментно внимание и интерес в голяма част от сетовете, още от самото отваряне или в първите секунди (задължително невербално). И в последствие, задържането му и засилването му.
Тези неща ще ти подсказват, че си на прав път и ще ти помогнат да опознаеш по-сложната част от емоционалната игра. И да я контролираш.

Не търси вече обема сетове, задържането на висока енергия и времето на самите сетове. Основните неща си ги овладял пре достатъчно.
Може и по 5 сета да отваряш през няколко дни, но търси в тях да надградиш тези неща. И играта ти ще дръпне значително. Иначе ще циклиш много време, и накрая пак ще стигнеш до там.
Успехи
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #153 -: Август 09, 2018, 18:23:32 »

ПП: Към поста на Данчо. Много хубав съвет е дал. Единственото което не е добре е, че е неадекватен.
Ако ставаше така, тоя форум дори нямаше да съществува.
Малко като във вица, дето белия гледал на черния патката и искал и той. Оня му казал да върже тухла и да ходи така. След седмица, само дето не му изсъхнал, почернял, изтръпнал, ама и милиметър не мръднал. Оплакал се на черния, а той му вика, а ве, ти искаш голям, а аз си мислех, че черен.

Все едно да питаш в някой бизнес форум за съвет за инвестиция и страничен доход, че имаш заделени няколко хиляди, а те да ти кажат "абе не се занимавай с глупости, ще си изгубиш времето и парите, шибни 5млн в някоя швейцарска банка, от лихвите ще вадиш същото". Щото техния бизнес вади милиарди годишно, пък не може всички да са милиардери.

Пича се е ентузиазирал, влага усилия, да си вдигне нивото с путките. За да закачи някоя, дето да му дърви патката, без да е обърнал две големи. А ти му казваш, ми хвани си гадже, що се занимаваш с глупости. Смях
И ако продължава, ще се научи след време и ще успее да свърти нещо. А то или го можеш, или не. Там от дето е текло пак ще тече. Ама не е ли текло, не чакай камъка да ти пусне вода. Ще има да си стискаш, а отстрани ще е голям смях картинката.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1238

Профил
« Отговор #154 -: Август 09, 2018, 18:25:13 »

Замислял ли си се да отидеш на някой бар/заведение, дето има повечеко прави хора (не ги знам в софия, ама сигурно има такива), да си вземеш една бира и да поотваряш там? Все си мисля, че има по-голям шанс тези емоционални ала бала лафове да минат повече на място, където нещата са по-парти, а иначе виждаш какво е - тая чакала компанията си, онази била на работа, третата с гаджето, дето й взема в момента дюнер, другата пък бърза за работа, че да не я глобят за 3ти път тази седмица, автобусът й дошъл, не знам си кво, не знам си що. На мен лично ми се струва неефективно (и сега да не дойде някой да ми обяснява как ЕДИН ПЪТ, бил свалил ЕДНА в почивката й, и как тя била 10ка, и супер се зарадвала).

Аз като съм пикапил (да, представяте ли си) не съм правил повече от около 5 сета за целия ден. 1 за загрявка + 2-3+ качествени, и квото такова. И btw, не е било да се прибера без поне 2-3 телефона или инстант дейт, или уреден дейт след няколко часа. Обаче аз си ги подбирам по повече критерии от "м, тая изглежда готино". Отварям такива, които едва ли ще скокнат след 30 секунди на някъде, такива които ПОНЕ привидно не чакат никого (примерно някоя мацка сама на плажа, дето си чете книгата), такива които не са ангажирани с нищо кой знае какво в момента, такива които не бързат, такива които не са със слушалки/телефон. Такива с позитивен език на тялото, лъчезарни и т.н. Някои може да кажат, че това са оправдания, но на мен този метод ми е давал добри резултати, с минимални усилия и резачки.
Защо се спирам след около 5 сета - защото съм забелязал, че след определен брой почвам да бия на фейк. Естествената ми енергия се губи, насилвам се, не ми пука вече особено, и става роботизирано.

Елементарна, но доста точна аналогия - фитнеса. По-добре да направиш 5 репа с добра форма, отколкото 10 с лайняна. И да не стигаш до отказ на никоя серия, защото така си изгаряш нервната система, или дето се вика "always leave 1-2 reps in the tank".

Ta тъй де, що не пробваш малко найт гейм?

Все едно да питаш в някой бизнес форум за съвет за инвестиция и страничен доход, че имаш заделени няколко хиляди, а те да ти кажат "абе не се занимавай с глупости, ще си изгубиш времето и парите, шибни 5млн в някоя швейцарска банка, от лихвите ще вадиш същото". Щото техния бизнес вади милиарди годишно, пък не може всички да са милиардери.
Ми тъй де. Много точно казано. Те милиардерите си знаят на колко различни фактора трябва да благодарят за това, че са станали милиардери, примерно - късмет, семейство, ген, и кво ли още не, и абсолютно адекватно би било да му кажат "абе, недей се ебава с тези работи, че най-вероятно няма да ти се получи, аз като знам как на шано на мен ми се е получило, ако сега трябва да пробвам пак, сигурно няма да ми се получи втори път". Даже като гледам и доста youtuber-и с по над 1 000 000 събс, си го казват, че ако трябваше сега да почнат те първа, а не през 2008, когато реално са почнали, най-вероятно не би им се получило да пробият в сегашия климат.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 195

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #155 -: Август 09, 2018, 23:50:33 »

ПП: Към поста на Данчо. Много хубав съвет е дал. Единственото което не е добре е, че е неадекватен.
Ако ставаше така, тоя форум дори нямаше да съществува.
Малко като във вица, дето белия гледал на черния патката и искал и той. Оня му казал да върже тухла и да ходи така. След седмица, само дето не му изсъхнал, почернял, изтръпнал, ама и милиметър не мръднал. Оплакал се на черния, а той му вика, а ве, ти искаш голям, а аз си мислех, че черен.

Пича се е ентузиазирал, влага усилия, да си вдигне нивото с путките. За да закачи някоя, дето да му дърви патката, без да е обърнал две големи. А ти му казваш, ми хвани си гадже, що се занимаваш с глупости. Смях
И ако продължава, ще се научи след време и ще успее да свърти нещо. А то или го можеш, или не. Там от дето е текло пак ще тече. Ама не е ли текло, не чакай камъка да ти пусне вода. Ще има да си стискаш, а отстрани ще е голям смях картинката.

Хах, де го чукаш, де са пука.

Хубаво пишеш, а четеш ли? Зацепваш ли или само си цапаш пейзажа Smiley!

Къде съм му писал да не се занимава с ''глупости"!?

Мнението ти не заслужава много да се коментира, но ще го направя заради някои от читателите на които би могло да помогне.

Та кви са тия твойте аналогии... бай д уей бай хуй, по аналогиите се познава колко ти чатка пипето Wink! Един от основните тестове за интелигентност е точно по аналогиите. Я сега да се посмеем малко на акъла ти... оп на аналогиите ти:

1) ''то ако ставаше така, тоя форум нямаше да съществува"... хаха той форума се скъсал от съществуване и посещаемост. И ако не беше форума, ебането и секса нямаше да ги има.

2) Вица за черната патка... посочи ми връзката с написаното от мен. Бай д уей точно някой форумни играчи са като ,,белия,, дет слушат ,,черния" и следват като папагали... пък после им увисва самочуствието и изпадат в депресия!

3) За ако питаме някой от бизнес форум... хм ми не виждаш ли че момчето почва от нулата! Дай да го бутаме да изгори кат толкоз други знайни и незнайни герои в инвестициите и пикапа. Бизнеса и пикапа не са за всеки, това е истината и фактите. Всеки който излиза на инвестиционната борса , трябва да има поне база от финансова култура. Същото е и с улицата, трябва си поне база от социални умения. Както за някои хора е добре да са финансови акули, а за други е добре просто да имат финансова сигурност и работа (сигурен доход). Така и за някои хора пикапа е гот, за други не толкоз. Между другото в бизнес средите открито се дискутира имаш ли възможности и потенциал да развиваш бизнес. А тук едва ли не излиза, че уж от всичкото човек в кюпа, става пикапер.

4) За, ''А ти му казваш, ми хвани си гадже, що се занимаваш с глупости''... хм пак питам къде му казах подобно нещо? Просто това момче, е добре да си зададе честно въпроса, като всяко друго момче тук, наистина ли серийния пикап е точно за него или му трябва просто опит с жена (жени) и връзка. и всеки сам да си реши за себе си.

5) А ей това направо ме утрепа за капак: ''И ако продължава, ще се научи след време и ще успее да свърти нещо. А то или го можеш, или не. Там от дето е текло пак ще тече. Ама не е ли текло, не чакай камъка да ти пусне вода. Ще има да си стискаш, а отстрани ще е голям смях картинката.''

Туй пиян ли беше като го писа, що ще тая гаща плява тука ? Я пак прочети точка 5. Уж жените били противоречиви, а ти в тоя параграф си противоречиш повече от една камара блондинки. Значи хем ако продължава ще научи и ще успее да свърти нещо, хем или го можеш или не, хем дето е текло пак ще тече... а там дето не е текло ще тече ли или няма да тече, чакай че от толкоз теч и аз се обърках Smiley.

Бай д уей, много пъти съм се кефил на анализите ти на свалки. Там си във вихъра си и в повечето случаи съм съгласен с позициите ти на динамиката на свалките. Все пак освен дърветата е добре да виждаш и гората.

Джак, а ти не се разколебавай, просто се опитай да дозираш правилно честотата и начините на свалка. Пробвай от време на време и различни подходи. Наистина браво за мотивацията ти, продължавай да действаш, но и мисли от време на време аут ъф д бокс.

Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Профил
« Отговор #156 -: Август 10, 2018, 10:12:28 »

И какво стана след бързия разговор с инструкторката на пилони и за нула време дадения от нея телефон. Тук ако поне не си продължил, заеби  Cool Дори и на добрите играчи не им се получава толкоз бързо всеки път, да стигнат до размяна на телефони. А и това е най-лесното, после вече става по-тегавото, когато се бориш за някакъв клоуз. Че много хора, в началото си мислят, че нещата са в кърпа вързани, обаче мацката фъска.
Това трябва да има продължение, със съответния репорт какво е развитието.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #157 -: Август 10, 2018, 13:24:55 »

Данчо, не ставай чувствителен. Мъже сме само тук Smiley
Пича точно това прави. Избрал си е начин и се опитва да си подобри уменията и да си намери приятелка/ки, пък колко - колкото може. Терена, и до къде ще стигне, всеки сам си избира. Според нуждите и мераците. Начина винаги е един и същ - пробваш
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1772

Профил WWW
« Отговор #158 -: Август 10, 2018, 17:26:34 »

Джак трябва да спреш да четеш форума, да спреш писането и да действаш сам известно време. Ходи при Слеъра на консултации, но после и тях ги спри. Дълбай къде успешно, къде не в насоката, и виж каква е ситуацията. После пак ела и опиши развитието, виж се със Слеъра, виж фийдбека и пак спри четенето и само копай по целите. Защото иначе мненията нонстоп ще ти оказват влияние. Това е малко като да си публична личност. Всеки ще даде мнение как е трябвало да я отиграеш. Все едно футболистът след всеки път да ходи при треньора и публиката (щото не всички тук са треньори) и да пита - как я отиграх? Така той нонстоп ще получава укори и ще е разконцентриран, когато трябва да вкара гол.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #159 -: Август 11, 2018, 03:50:27 »

И как да си хване приятелка като спре да заговаря момичета, че нещо не мога да се сетя?

На бар също мисля, че ще му е тегаво, но може да пробва.

Продължавай да заговаряш и все някоя ще прояви интерес.
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 106

Профил
« Отговор #160 -: Август 13, 2018, 15:44:20 »

+за това да спре да се занимава с пък-ъп теорий и такива щуротии за сега. На мен пък-ъп теориите винаги са ми изглеждалите като rocket science. Елементарни човешки отношения разграфени, разчленени и тълкувани по възможно най-сложния начин. И как няма да изглежда като rocket science след като пик-ъпа сигурно е измислен от разни нърдове в америка, които са чели 2-3 книжки за еволюция, поведение на животните и хората и разни психологии, самките, смаците, кои лъвове чукат и кои не. Проба-грешка и са разбрали, че има определен/и шаблон/и на поведение, на които жените връзват. По-късно по-адекваните типове са се светнали, че това всъщност може да бъде доста изгоден бизнес.
Мисълта ми е, че ебането се случва с и без пък-ъпа. Имало и ще продължава да има играчи и ебачи, който нямат идея какво е фрейм, ДОЙ, ДХВ и ИОИ, но имат успех с жените. И много не-играчи, които също от време на време си намират по нещо, имат си приятелки им е добре.

Така като се огледаш в реалния в живот, не разни форуми, а реалния живот - погледни най-големите женакари, ако познаваш такива де, какво общо имат? Събери трите най-общи фактора помагащи им за успеха с жени и се фокусирай да ги развиваш. Ще забележиш, че те са по важност 1. Социален кръг 2. Външен вид 3. Добър баланс между работа/пари/свободно време. Въобще ако събереш топ 20-30% на най-голямите ебачи в СФ в една таблица с фактори и качества ще видиш, че факторите с най-много точки са социален кръг, добър външен вид и добри доходи/достатъчно свободно време(за социализиране или хобита).
Има разни самотни вълци и изключения, които имат успех само от day game cold approach, но това са изключенията - не ги гледай тях. Засега се фокусирай се върху това къде най-често се случват нещата, а имаенно - социалния кръг(работа, приятели, университета, хобита някакви ако имаш - катерене, балет, уроци по немски) и night game(излизане по завдение най-често с приятели, което е kind of social game too, защото се мешат компании, запознаваш се с нови хора и т.н.). Ей сега, ако направиш един социален експеримент и питаш 100 жени от къде са срещнали мъжа от последната си връзка(или просто с който са се изчукали) най-вероятно 3/4 ще отговорят, че е от социалния кръг или нощно заведение, където са излизали с приятелките/колежките.

Не ти казвам да заебеш day game approach, но обърни внимание и на social game-a.
Външния вид и кинтите(разбира се пренебрегнати от пък-ъпа) са ясни. Само по себе си не вкарват жените в леглото, но помагат и се забелязват.

И прекурсора да имаш успех с жените е да си пич с хората и да ти се кефят. Когато отидеш на рожден ден или дискотека и в компанията има някъв нов пич Христо, който без проблем си комуникира с всички и в 2 през ноща казва, че ще си ходи и всички са "Аре бе Ицо седи да пиеме по еща една бира", а в същото време не са забелязали, че и Гошото е компанията и на другия ден са "Абе Гошо беше ли с нас вчера?". Идеята ми е, че ако трябва да залагаш 100 лева на кой чука повече мацки от двамата - на кой би заложил? Кой би грабнал повече женски погледи?

И това е проблема в пък-ъпа, че пичове, които като цяло са зле в комуникацията и грешна представа за отношенията между хората биват натъпквани с мега много информация и пращани на улицата да пикапят. Guess what, всички знаем къв е резултата. Просто не виждам как може да си добър с жените, ако не можеш да водиш нормален разговор с мъже/жени. Имам предвид жени, към които нямаш сексусален интерес или няма как да се получат нещата. Кога за последно седна и си говори с някоя жена/жени поне за 1-2 часа? Имам предвид примерно след работа колегите заедно с колежките отивате да пиете по нещо и си говорите разни глупости, клюкарствате, бъзикате се кой къв крем за крака позлва и .т.н.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
owes_you_jack
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #161 -: Август 13, 2018, 17:58:08 »

Момчета, за каквито и социални мероприятия да се сетите, докато те са се случвали, аз съм си бил вкъщи. Факт.
Сега искам да развивам социалните си умения. На всички събития (барове/дискотека/събирания) казвам да. Също и ходя да заговарям по улиците. Всичко това ме развива и лека-полека дърпам. Може и да е бавно и трудно, но продължавам напред.

-----

Преди три дена отивам на автогарата и си чакам вътре автобуса. Задава се девойката, с която бях имал добър сет  на последния уъркшоп, но в последствие не успях да я изкарам на среща (изобщо не инвестираше в чата, който след няколко изречения завърши с пуш от моя страна). Шардисва се такава, притеснява се видимо, пуска някакви по-сексуални намеци на шега. Говорим си още малко, звъни приятелят ѝ (отиват на море) и си тръгва.
Тука не знам какво трябваше да направя, но знам, че изобщо не рискувах.

Тръгва си тя и мярвам малка сладка девойка на въртящите се врати. Минавам до нея и като излизаме, отварям с нещо, че ме е приклещила. Застава отвънка, пие си кафето и ме гледа. Тука разкавам две истории (Слейъра да не си дърпа косите), които имат общо със ситуацията. Пита ме някакви работи по историите, за което я бъзикам. Минава на някакви обикновени въпроси (откъде си, накъде пътуваш). Чупя и минавам в някакъв рол-плей, че ще се женим. Чуди се защо всички мъже това казвали. Казвам ѝ, че явно толкова ни е акъла (сори, пичове, тука и вас сложих в кюпа), и се влкючва в ролята. После я закачам, че гледа много добричко/спокойно и няма живец. Обяснява се. През цялото време държа отличен контакт с очите, както и добър език на тялото. Инвестира още с някакви въпроси, на които отговарям ту сериозно, ту със закачки.
Допива си тя кафето и казва, че приятелката ѝ я чака. Подава ми ръка за чао, при което я хващам и задържам. Гледаме се в очите и си говорим, хванати за ръце. Продължаваме още малко така и усещам, че почваме да изграждаме връзка (нещо, което не съм правил досега). Приказваме си. Минава още минута и идва приятелката ѝ, неразбираща какво се случва. Дава ми Фейс, телефон не дава.

Много съм доволен от сета. Пак не рискувах достатъчно (забравих). Мисля, че можех да ескалирам още физически. Не обърнах внимание на логистиката; оказа се, че е от Пловдив...

Добавям я още същия ден вечерта. Пиша и днес в чата. Отговаря бързо.

Аз: едвам те познах
Тя: Cheesy
Тя: Да на снимката съм по-красива
Тя: И усмихната
Аз: Направо си смени профилната снимка на Дарт Вейдър
Тя: Веднага след като намеря най-хубавата
Тя: А чакай
(снимка)
Тя: Тая става ли?
Аз: В Пловдив имате много странни снимки на Вейдър
Тя: Дай някоя от Варна назаем. Ама да става за профилна
Аз: Не искам да се дуелирам с теб така
Аз: Силата в Пловдив ли те отнесе
Тя: Ама той не е ли ония зеленичкия
Тя: Дааа
Тя: Теб къде те е завял?
Тя: Как мина рождения ден
Аз: хахаа мозъкът ти работи мега странно, като скакалец си
Тя: Да. Още при първия контакт май ти стана ясно!
Тя: Добре карам ги един по един:
Тя: Ти къде си сега?
Аз: Е прибрах се в София, няма да залежавам в Банско я
Тя: Какво вършиш в София?
Аз: Кажи кога идва въпросът кога последно съм си прал чорапите, че да се подготвя
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #162 -: Август 13, 2018, 19:03:55 »

Таз мома много разпитва и усещам негативизъм в нея по казаното  ще е много ревнива и делова  . С ниско самочувствие може да е ...  Smiley
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2143

Профил
« Отговор #163 -: Август 13, 2018, 19:59:24 »

Чупя и минавам в някакъв рол-плей, че ще се женим. Чуди се защо всички мъже това казвали....

И аз това се чудя....прави ли ти впечатление, че непрекъснато в някакви рол-плейове влизаш? А колкото повече се опитват да оригиналничат мъжете, толкова по-еднакви стават и мацката правилно го е забелязала.
При теб смятам, че е някакъв вид влизане в комфортна зона - като ръсиш шеги и закачки по-малък е шанса да се изложиш, щото всичко е шеги и закачки нали, та един вид ти е по-спокойно, но опитай някой път и да си по-сериозен. Тоест не сериозен спеченяк, а по-естествен. Да, знам че жените обичат такъв тип емоционални влакчета и дори най-нацепения алфа батка понякога влиза в ролеви игри и му се получават, но при теб някак преекспонирано ми идва, така като съм чел репорти в тая тема...

Без претенции да ти давам акъл, да те критикувам или нещо подобно, ама айде опитай и да си малко по-естествен някой път, пък да видим какво ще се случи. Тоест не всяка нацупена да бъзикаш, че е сериен убиец или всяка, която ти се усмихне първата ти реплика е, ще че се жените и ще имате 10 дечица.....на бас, че и тия ги е слушала милион пъти вече.
Активен

Fake it 'til you make it!
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 737

Профил
« Отговор #164 -: Август 13, 2018, 21:20:13 »

Здравей,

Опитваш се да оригиналничиш в чата, но не се получава, прекалено изкуствено изглежда. Вече си минал първоначалния момент на създаване на интерес. Вече го имаш. От написаното се вижда, че имаш много добра възможност за нещо повече, ако имаш малко търпение. Мадамата те харесва и иска да те опознае още по-добре. Тук се намесва логистиката, но не е проблем, защото тя може да дойде при теб. Личи си, че се съобразява с теб, бързо отговаря, иска да научи нещо повече за теб, какво правиш и т.н. Тук остава възможност и да и дадеш време и тя да те потърси.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Изпечатай  

Отиди на: