Tyxo.bg counter Чат с колежка
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 07:03:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Чат с колежка  (Прочетена 1122 пъти)
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« -: Март 25, 2018, 20:01:13 »

От 1 седмица имаме нова колежка във фирмата - доста е яка, има самочувствие и е хубаво, че всички кочове в офиса са "безопасни" - кой женен, кой със сериозна връзка, кой просто не му се занимава. Та добавихме се в Инстаграм с въпросната, че като цяло не обичам много фейсбуци и т.н. Излизали сме на няколко общи обяда във фирмата, но реших да действам - това е чата ни отпреди малко:

АЗ: Последно имам ли да те черпя обяд не разбрах?  Grin
ТЯ: Хахах защо  Grin
АЗ: Е нали ви откраднах колата вчера с ...../името на друга колежка/
ТЯ: Аааа да
АЗ: Стига толкова дипломни, довечера в 7 на ..../името на заведението/
ТЯ: Няма да мога... че съм се разбрала с приятели за кино в 8. Утре може обядче
АЗ: Значи утре след работа, че през деня съм по срещи (старая се аз да продължа да определям правилата)
ТЯ: Ехх и утре няма да мога след работа..  Grin Разминаваме се
АЗ: Отмени си срещата, аз съм по-интересен  Grin
ТЯ: Ее няма как, отдавна сме се разбрали
АЗ: Кажи кога да си запиша час при теб, знаеш че не ям хора  Grin (реших да пробвам по другия начин, може пък наистина да е заета)
ТЯ: Знаммм  Smiley Ами хайде щом си зает утре, може вторник на обяд
АЗ: Ще го измислим (пак ми вкарва това за обяда и реших да приключвам чата)

Като цяло никога не се заигравам с колежки, защото всички включват щита, като ги заигравя някой друг от фирмата. Тук пак иска само "обядче", защото се чувства в безопасност през работния ден, но пък шанса някой да ни види така е в пъти по-голям отколкото след работа - в нашата фирма всякакви вътрешни заигравания са забранени и даже го пише в договора. Grin Как да действам с тази - скоро излизам в по-дълга отпуска и може би е добра идея като се върна да рестартирам.
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #1 -: Март 25, 2018, 20:08:45 »

Знаеш, че когато тук се попита "Как да сваля (тук вмъкни името на crush-а, колежката, съученичката или някоя random позната)", обикновено никога не завършва добре, нали? Smiley  Прави си кефа.

Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #2 -: Март 25, 2018, 20:18:15 »

Абе върти, суче, все за "на обяд" те кара. Дори, когато й казваш тя да каже кога след работа, след като не можела конкретните дни, пак те гласи да не е вечер след бач.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 834

Профил
« Отговор #3 -: Март 25, 2018, 21:35:02 »

Да. Баце е прав. Ти също си се усетил. Опитва се да наложи рамката на колеги, и отказва тази за среща.
На мен ми харесва как си реагирал, предвид че все пак сте колеги и не върви да си много хард. Лошото е, че колкото и да ми харесва, няма да каниш мене на среща, а нея.
Щом се опитва да рефрейва оферрата ти, нямай кой знае кви надежи. Следователно и инвестиции. Забавлявай се. Не приемай обяди. Режи ги квото и да става. Това няма да ти донесе прогрес, така или иначе се зяпате по цяла седмица в работата. Все тая е, дали ще нагъвате супички в тоя момент.
Флиртувай на работа и с други колежки (ако има). Обръщай и на тях внимание. Игнорирай я на моменти, на моменти се заигравай с нея. След това прекъсвай пак вайба. Играй близо далеч, пък квото стане. Ако почне да те гони настоятелно, и да е реактивна, можеш пак да и пуснеш оферта. Преди това играй само близо далеч, и си бий паса за оферти - бъди зает, цени си времето за безсмислени срещи приети на сила и обяди за запълване на време.
Също може откровено да я дразниш. Без да си надскачаш правомощията, това все пак ти е работната среда.
Успех
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #4 -: Март 25, 2018, 22:39:48 »

Мисля, че се досещам коя е фирмата.
И ако е тая фирма, знам коя е и колежката. руса ли е?
И мисля че точно от тая фирма излетяха 2ма на скоро точно щото се заиграха.
Иначе докато се опитва да те рефреймва ще си на чикии.
Дразни я, игнорирай я. Накарай я да инвестира нещо в чата и не го сийнвай докато не я видиш на живо. Все 1 е поредната сещаш ли се Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Март 25, 2018, 23:05:06 »

Дразни я, игнорирай я. Накарай я да инвестира нещо в чата и не го сийнвай докато не я видиш на живо. Все 1 е поредната сещаш ли се Smiley
Бахти, толкова ли е малък света. Та то хиляди фирми, в които сигурно са започнали работа нови колежки.
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #6 -: Март 25, 2018, 23:06:57 »

Бахти, толкова ли е малък света. Та то хиляди фирми, в които сигурно са започнали работа нови колежки.

Но не са толкова много дето по договор нямаш право да чукаш другарчето до теб Smiley
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #7 -: Март 25, 2018, 23:07:05 »

Абе да ти кажа, много съвпадения ми се случват напоследък. Може и тук да е такъв случаят.  Cheesy
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
changel
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 34

Профил
« Отговор #8 -: Март 26, 2018, 05:12:35 »

Хахах не е руса. В интерес на истината в повечето международни фирми има code of business ethics и там винаги е заложено нечукането с колежки, просто хората не му обръщат внимание или не се следи толкова строго. Иначе ще я игнорвам, то и без това се очертава тежка седмица  Lips Sealed
Активен

?Everyone sees what you appear to be, few experience what you really are.?
― Niccolò Machiavelli, The Prince
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1754

Профил WWW
« Отговор #9 -: Март 26, 2018, 08:45:11 »

Играта в социалната група, както много са писали, е по-различна от тази с непознати мацки. Представи си тая колежка - щом е готина - колко аджеба и пишат нонстоп. Ето почва нова работа и вече има оферти от теб, може би и от още двама. Ако ходи в още 3-4 социални групи - значи сигурно има по 5 оферти месечно. Плюс тя си има някакви активности. В социалната група трябва да градиш имидж. Бавно и полека. И като имаш добър имидж на пич, тогаз можеш да пускаш някакви кукички. Примерно знаят те във фирмата, че ходиш на салса и чат пат разказваш на какви партита ходите и като някой ден се заинтересува колежката, и пускаш лека кукичка - еми ако искаш ела някой път да погледаш.

А тя почнала вчера и ти и се изрезваш директно във фейса в директна оферта. Е защо да я приеме? Ти с нещо създал ли си привличане?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 26, 2018, 09:34:00 »

Представи си тая колежка - щом е готина - колко аджеба и пишат нонстоп. Ето почва нова работа и вече има оферти от теб, може би и от още двама. Ако ходи в още 3-4 социални групи - значи сигурно има по 5 оферти месечно.
А ако е регната и в някакви twoo, badoo и т.н. офертите са сигурно по 10-15 дневно  Smiley То и да не е регната, за хубава жена 5 оферти месечно е нищо.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: