Tyxo.bg counter Защо форумът замря?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 17, 2018, 10:59:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо форумът замря?  (Прочетена 3496 пъти)
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 645

Профил
« Отговор #75 -: Декември 04, 2018, 00:42:29 »

Ти май си търсиш с кой да се заяждаш. Хем не ме четеш внимателно, хем си пишеш с мен.
Специално казах, че не държа да има малко бройки.
Също, къде видя да твърдя, че искам да е точно до 25. Казал съм 25, може и да означава около.
Кое ме кара да мисля, че до сега не съм "успял" да съм толерантен и компромисен?
Ами факта, че последните 15г бях заточен в Канада, където изобщо не е най-приятното място за източноевропеец откъм жени.
А последните 4 от които си ходех със счупен глезен. Който ми оправиха преди 1-2 месеца.
Такива работи. Няма как да съдиш човек, който не познаваш.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 995

Профил
« Отговор #76 -: Декември 04, 2018, 00:45:13 »

Ама пък виж сега - ако се окаже, че си достатъчно зен и не ти е проблем да делиш тортата с приятели, за сметка на това да си ядеш лайното сам, значи си game on!

Изгубих ви нишката за кво спорите, ама +реп имаш от мене, само заради лафа. Направо ме разплака от смях и замисли едновременно.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 597

Профил
« Отговор #77 -: Декември 04, 2018, 01:00:43 »

Не се заяждам, а те питам нормални въпроси. Пропуснал съм го това за Канадата, мислех, че Йордан се подвизаваше там.
Каза, че е "важно (за теб) колко са я таковали м/у 16 и 24 години". От това се подразбира, че не би се изкефил на някоя, ако случайно разбереш или заподозреш, че е счупила преди тебе 200 други пишки.

Относно толерантността и компромисите имах друго предвид, извън контекста на конкретната географска локация и колко е неблагоприятна средата. Сигурен съм знаеш и си чувал старите хора да казват, че мъж след 30-ата си година "по-трудно се лъже". Не мисля, че има нужда да разняснявам тази мъдрост. Та и това ми беше скритият подтекст на въпроса, а именно щом твърдиш, че си имал немалко опции за нещо сериозно и по една или друга причина не се е стигнало до подобен развой, кое те кара да мислиш, че от висотата на целия си натрупан житейски опит, 15 години по-късно, ще "поддадеш" по-лесно, откокото си бил склонен преди това?
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1542

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #78 -: Декември 04, 2018, 09:55:13 »

Нямаше ме няколко дни и пак сте насрали форума...

Както виждате не замира, напротив - търсите си повод и безповод да се заяждате и спорите за абсолютни тъпотии - кой колко бил висок, кой в кой филм кво правил, коя с колко била спала и на кейтарна болките и комплексите (дано в следващия си живот е рус със сини очи и 195 см... та да мрънка в друг форум, примерно за пари Smiley)...

Нищо не замира, освен качеството ... а репорти по пикап липсват - само някакви историйки от памтивека с нулева стойност.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  

Отиди на: