Tyxo.bg counter Защо форумът замря?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 21, 2019, 19:16:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Ако имаш ентусиазъм, можеш да направиш всичко, което искаш. Ентусиазмът е в основата на всеки прогрес." Хенри Форд

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през април 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо форумът замря?  (Прочетена 5343 пъти)
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 707

Профил
« Отговор #75 -: Декември 04, 2018, 00:42:29 »

Ти май си търсиш с кой да се заяждаш. Хем не ме четеш внимателно, хем си пишеш с мен.
Специално казах, че не държа да има малко бройки.
Също, къде видя да твърдя, че искам да е точно до 25. Казал съм 25, може и да означава около.
Кое ме кара да мисля, че до сега не съм "успял" да съм толерантен и компромисен?
Ами факта, че последните 15г бях заточен в Канада, където изобщо не е най-приятното място за източноевропеец откъм жени.
А последните 4 от които си ходех със счупен глезен. Който ми оправиха преди 1-2 месеца.
Такива работи. Няма как да съдиш човек, който не познаваш.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1183

Профил
« Отговор #76 -: Декември 04, 2018, 00:45:13 »

Ама пък виж сега - ако се окаже, че си достатъчно зен и не ти е проблем да делиш тортата с приятели, за сметка на това да си ядеш лайното сам, значи си game on!

Изгубих ви нишката за кво спорите, ама +реп имаш от мене, само заради лафа. Направо ме разплака от смях и замисли едновременно.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Активен Активен

Публикации: 628

Профил
« Отговор #77 -: Декември 04, 2018, 01:00:43 »

Не се заяждам, а те питам нормални въпроси. Пропуснал съм го това за Канадата, мислех, че Йордан се подвизаваше там.
Каза, че е "важно (за теб) колко са я таковали м/у 16 и 24 години". От това се подразбира, че не би се изкефил на някоя, ако случайно разбереш или заподозреш, че е счупила преди тебе 200 други пишки.

Относно толерантността и компромисите имах друго предвид, извън контекста на конкретната географска локация и колко е неблагоприятна средата. Сигурен съм знаеш и си чувал старите хора да казват, че мъж след 30-ата си година "по-трудно се лъже". Не мисля, че има нужда да разняснявам тази мъдрост. Та и това ми беше скритият подтекст на въпроса, а именно щом твърдиш, че си имал немалко опции за нещо сериозно и по една или друга причина не се е стигнало до подобен развой, кое те кара да мислиш, че от висотата на целия си натрупан житейски опит, 15 години по-късно, ще "поддадеш" по-лесно, откокото си бил склонен преди това?
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1562

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #78 -: Декември 04, 2018, 09:55:13 »

Нямаше ме няколко дни и пак сте насрали форума...

Както виждате не замира, напротив - търсите си повод и безповод да се заяждате и спорите за абсолютни тъпотии - кой колко бил висок, кой в кой филм кво правил, коя с колко била спала и на кейтарна болките и комплексите (дано в следващия си живот е рус със сини очи и 195 см... та да мрънка в друг форум, примерно за пари Smiley)...

Нищо не замира, освен качеството ... а репорти по пикап липсват - само някакви историйки от памтивека с нулева стойност.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: 1 ... 4 5 [6]
  Изпечатай  

Отиди на: