Tyxo.bg counter Ходих тук там, хвърлих едни страшни кинти
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 21, 2019, 15:48:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Изпечатай  
Автор Тема: Ходих тук там, хвърлих едни страшни кинти  (Прочетена 8546 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 961

Профил
« -: Март 29, 2018, 20:09:30 »

Историята е следната. Запознах се с една мацка във фейса, гледам я много е ставаща. Доста чаровна и приятна мацка. циците са малко слаби ама има гъз яко. Викам си, машала. Как точно се запознахме, много просто пратих и покана и и казах, че я харесвам. Опознавателен разговор, непринуден, малко закачки, малко шитове стандартна история.

Аз - Привет, харесваш ми.
Тя- Хахахах.
Аз - Много мило от твоя страна.
Тя -Извинявай, но малко ме изненада.
Аз - Не обичаш изненади ли?
Тя - Не, напротив но това ми дойде изневиделица.
Аз - Мисля си, няма кво да губим или ше я любя или няма да я любя. - Имам още една.
Тя - Окей, това прозвуча странно.
Аз - Хаххаха, а ти какво си помисли веднага?

И се почна, коя зодия си, ти знаеш ли че аз, а ти примерно, ама съм била, то хубаво ама аз съм. Истории глупости.

Тя - Добре де, вече разбрах, че не си някакъв маниак. Каква е другата изненада?
Аз - Другата седмица ще те заведа на почивка.
Тя - Хахахах, еее не. Това е върха. А как реши, че искам?
Аз - Ххахахах. Ходил съм при Баба Ванга.
Тя - И какво друго ти каза?
Аз - Че след черния ще дойде русия и Америка ще свърши(това бях чел, че наистина го е казала).
Тя - Интересно....

Още седмица, си писахме, усещам, че мацката е готина, сериозна, и си пада по иначе доста възпитания джентълмен в мое лице. Което ме накара да се замисля, дали всъщност не се възползвам от нея, при положение, че от мен ще получи не повече от един мощен и могъщ салам. Хаххахахах. Щях да откача, викам си бравос, получи ти се. После си викам, дали все пак не е кофти. Вие кажете, кофти ли е да обучиш мацка която явно иска малко повече или много повече от това.
Гледал съм романтични филми, грозна работа.

Идва четвъртак.

Аз - В събота сутринта ще пътуваме.
Тя - Къде?
Аз - На почивка.
Тя - Не беше ли редно поне да се видим на кафе преди това?
Аз - Толкова ли много ти се пие кафе?
Тя - Ххахахах. Ами ако откажа?
Аз - Ще се наложи да ходя сам и без настроение.
Тя - А къде е това?
Аз - В България(в интерес на истината изобщо нищо не бях резервирал, много ясно, че ако откаже няма да ходя.)
Тя -По - Конкретно.
Аз - Южна България.
Тя - Хахахха, не знам дали ще мога да свикна с това.
Аз - Имаш време (глупости, имаше максимум няколко дни).
Тя - Окей, ще видя дали мога(демек ще може 100 %) но държа да знам къде отиваме(стига и аз да разбера и ти ще знаеш).
Аз - Първо, трябва да потвърдиш.
Тя - Условия ли ми постяваш, младежо?
Аз - Ни най малко.
И се започна, цяла вечер съм пил съм търсил хотел. Целия свят явно е решил да почива. Само апартаменти останали. 210 лева за нощувка, черно ми стана пред очите, лошо ми е, главоболие, майка му да еба. За 210 лева, щях да се напия като свиня.

Виждаме се сутринта в събота на уреченото място, ебати огромния куфар. Викам си тая сигурно е решила и контрабанда да прави. Скивам я, свирка е, много яка, малко по-голяма гъзяга изкара от това което бях видял във фейса, но това не е проблем.
Аз - Взе ли си бански?
Тя - Не, аз няма да влизам в басейна.
Викам си край, в цикъл е, сума пара хвърлихме в кофата, дейба. Що не ги казват тия работи, предварително.
Аз - Добре, басейна ок, но джакузито, масажите, римската баня, други дяволи? Нямам против да си гола, но все пак.
Тя - хахахах. Ами надявах се да си купя от там.
Аз - мисля си, оххххх добре не в цикъл, може и парата да си заслужава. - Няма нужда, знам от къде ще ти купим. Отиваме в един магазин, влиза в пробната, пробвах да се намъкна и аз да гледам малко цици ама ме изгони. Мисля си, аз съм намислил да го хапя, а тя не ми дава да ги видя дори, как ше стане не знам. Мисля си, дали да ги платя аз? Викам си, да така и така съм започнал да харча. А и мацката си заслужава жеста. Викам на магазинерката
Аз - Колко?
Тя - 60.
Аз - Ебах му майката(добре, че не ме чу). Като иска да си ги плати, кажи и, че са подарък.
Излиза, вика харесва ми.
Тя - колко ви дължа?
маг  - Подарък са.
Тя - гледа към мен изчерви се, викам си това май беше грешка сега се чувства неудобно, но ако държи да плаща може да налее нафта на колата.
Тръгваме
Тя - Искам да ти дам пари за банския.
Аз - Хаххаха, нямам нищо общо с това.
Тя - Стига де, неудобно ми е така.
Аз - Явно и с това, ще трябва да свикнеш.
изчерви се.
Въпрос към Дамите, проблем ли ви е ако един изискан джентълмен като мен засвидетелства симпатиите си към вас като ви направи малък подарък?
Спираме на бензиностанцията, купих си цигари, вода, кафе, тя нищо не искала. Ае викам тая много скромна ще дойде. По - Добре.

Стигаме в курорта, намирам хотела. Искала, да си вземе отделна стая, разбира се нямаше, бях проверил. Малко стресната се качваме горе.
Тя - Оххх, молех се да е апартамент.
Аз - Защо?
Тя - Странно ми е да спим на едно легло още на първа среща.
Аз - Аз нямам намерение да спя(намигам и).
Тя - Добре, но аз ще спя.

Писна ми на салама, отивам да си пийна. Лека нощ. Утре пак.
Активен

Fortuna incepto signatur!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 127

Профил
« Отговор #1 -: Март 29, 2018, 20:51:01 »

Ееее, точно на най-интересното ще спреш...  Cry Cry Cry
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1896

Профил WWW
« Отговор #2 -: Март 29, 2018, 23:07:40 »

Тва ако не го беше писал ти - щеше да има - ебаси инвестициите правиш в една мацка дето не я познаваш и т.н. Нали да сме честни все пак.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #3 -: Март 30, 2018, 08:13:16 »

Тва ако не го беше писал ти - щеше да има - ебаси инвестициите правиш в една мацка дето не я познаваш и т.н. Нали да сме честни все пак.

Всъщност наистина са баси инвестициите. Без да си я ебал, да я водиш на почивка.
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1566

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Март 30, 2018, 09:33:40 »

Инвестициите са безобразни, но кой изобщо споменава, че Меноуар прави пикап?

Както повечето тук играе семи-пикап (с поведение, излъчване) + семи-афц (набиване на инвестиции)

Отдавна е писано, че това е част от социалното промиване: пич + инвестиции = високорангова мацка, което е мега уронг.
Активен

I'm a very special kind of monster
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 96

Профил
« Отговор #5 -: Март 30, 2018, 09:53:24 »

А що да е инвестиция само за нея?
Той си прави инвестиция и за себе си - емоционална.
Колко често ви се случва да тръгнете с некав рандом на почивка? Ето ти няква нова емоцийка. Имал 200 кинта, дал ги.

Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1566

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Март 30, 2018, 10:25:20 »

Нямам време да го дъвча пак. Стеф, ти играеш по същия начин, за това те карах да го разпишеш в другата тема. (беше ми интересно, дали някой не е надградил без-външно-ресурсната игра - да взема и аз да науча нещо ново... ама йок засега)

Цитат
А що да е инвестиция само за нея?
Той си прави инвестиция и за себе си - емоционална.
Колко често ви се случва да тръгнете с некав рандом на почивка? Ето ти няква нова емоцийка. Имал 200 кинта, дал ги.

А стига бе? Колко пъти правиш същото за майка си, за брат си, за сестра си, за някой приятел (от мъжки пол)?
---

Да си 'купуваш' нова емоцийка е булшит за мъж, това е типично женско поведение. Купува си рокля, за да се огледа в нея и да облече веднъж... и да се почувства, купува си прическа, грим, лакиране, процедури - за да се почувства еди как си... и т.н. Мъжът не купува емоции - МЪЖЪТ СЪЗДАВА ЕМОЦИИ и логически стъфф. Мъжът е извор на тези неща и няма нужда от външни фактори, за да ги създава.

Какво ще се случи утре, ако нямаш 200лв., ако нямаш кола, ако нямаш компютър, телефон и фейсбук? Не си вече мъж ли? Не можеш да създаваш и да осигуряваш оцеляване ли, не може да си привлекателен за жените ли?

Сериозни проблеми с убежденията и ценностите.

---

Без да се приема като критика, нито като желание да се продължава дискусията. Всеки ебе както може и както го кефи... Аз на Панчарево гаджетата си (които са били до мен и в добро и зло) не съм водил, камо ли някакви шматки, които дори още не са ми го лигавили (лично предпочитание, не въпрос на възможности), също и не връщам/вземам жена до/от вкъщи (шофьор не съм на никого... е айде за баща си, майка си, брат си - мога да си направя труда за тях)... И така (от много години) не ми се е и случвало жена до мен да мрънка, че не я водя по екскурзии, не и купувам неща и не правя неща за нея. Поставянето на границите е на съвсем друго ниво, обикновено мацките са тези, които искат да ме водят някъде, да инвестират външни ресурси в мен/нас и т.н... (пак да пиша - това си е мое предпочитание - без да задължавам никой да го мисли/прави, като мен)... И още нещо - по-щастливи от жените до мен не е имало (съвсем обективно)... изглежда 'някак си', докато са/били с мен външните извори на емоции никак не им/са липсват/ли Wink //да им се чуди човек: има такива - години след мен, вече с други гаджета, омъжени, с деца вече и т.н. - ми пишат и си спомнят за времето с мен, искат да се виждаме и т.н. (пиша за доста прилично-изглеждащи путки, които не страдат от липса на мъжко внимание)
Активен

I'm a very special kind of monster
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #7 -: Март 30, 2018, 13:35:08 »

(пиша за доста прилично-изглеждащи путки, които не страдат от липса на мъжко внимание)
Демек 30+ 5-6ци. Smiley

Какво ще се случи утре, ако нямаш 200лв., ако нямаш кола, ако нямаш компютър, телефон и фейсбук? Не си вече мъж ли? Не можеш да създаваш и да осигуряваш оцеляване ли, не може да си привлекателен за жените ли?
Ще карам с квото имам. Все ще се оправя. Не съм тъп, не съм и хипер (само мега) грозен. Ама ако ми се ходи на почивка с мацката, пък тя няма ресурсите, а аз искам да си направя кефа, и кефът ми ще е по-голям, ако тя е там. Ми ще я взема.
По същия начин и в секса. Гледам тя да свършва, защото на мен ми е кеф да я гледам как свършва, а не за да покрия някаква квота. То и затова има много пичове, които явно не им е такъв фетиш, женският оргазъм, и не им се занимава. Не че не могат. То не е голяма философия, просто не им носи кеф, съответно не го правят.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #8 -: Март 30, 2018, 15:33:04 »

Да даваш е също толкова голямо удоволствие, колкото и да получаваш.
Кой какво иска да дава сам си решава - емоции, материално, или смесица от двете.
И след като в крайна сметка авторът не го използват, а той доброволно е решил да вложи тази емоция и тези средства - аз проблем не виждам.
Да даваш не значи непременно да се "минеш", понякога получаваш по-голямо удовлетворение да дадеш, отколкото да вземеш.
Но на мен историйката ми намирисва по друг параграф - струва ми се, че авторът се чувства леко гузен, че мацката изглежда читава и търси повече, пък той възнамерява да й създаде погрешни впечатления колкото да й го мушне и се мъчи да компенсира тази вина с едно хубаво изживяване.
И на мен продължението ми е любопитно.  Roll Eyes
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1443

Let it be

Профил
« Отговор #9 -: Март 30, 2018, 17:15:44 »

Да си 'купуваш' нова емоцийка е булшит за мъж, това е типично женско поведение. Купува си рокля, за да се огледа в нея и да облече веднъж... и да се почувства, купува си прическа, грим, лакиране, процедури - за да се почувства еди как си... и т.н.

Сериозни проблеми с убежденията и ценностите.

Тези примери не са на място. По твоята логика не трябва да си купуваме шампоан, сапун, парфюми, кремове, кокосово масло, пяна за бръснене, кола маска, нокторезачки, паста за зъби, ... не трябва да ходим на зъболекар, да си купуваме ток, вода, гащи и т.н.... 'щото да не би това да ни попречи да се "чувстваме" мъже/жени, или който както се усеща. Да не си подарим чистота и хигиена... да не идем в планината да подишаме чист въздух или да покараме колело. Направо всички да стават орангутани и да се връщат на клоните, за да се депрограмират от обществото. И да, без един санитарен минимум ще е трудно да осигуряваш оцеляване, какъвто и мъж да си мислиш, че си.

И още нещо - по-щастливи от жените до мен не е имало (съвсем обективно)...
Това не ми е ясно как можем "обективно" да го докажем или да премерим щастието на другите жени спрямо щастието на тези, което са били известно време с теб. Само защото същите са ти звъняли после , не ги прави най-щастливите нито обективно, нито субективно.

Да даваш е също толкова голямо удоволствие, колкото и да получаваш.

И на мен продължението ми е любопитно.  Roll Eyes

И аз споделям това мнение. Smiley
Активен

Leaders grow leaders.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3764

Профил
« Отговор #10 -: Март 30, 2018, 18:46:47 »

Не го мислете бай ви меноуар, той тия кинти ги вади за един ден, така че що да не ги даде за един ден, като му е кеф. Също така и ги изпива за един ден, така че ако ги дазе за хотел вместо за пиене какво толкоз. Лошото е, че едва ли е било вместо, а в допълнение към, но дето се вика, имал бол пари - дал.
Колкото до това, че не бил написал развръзката, споко - наебал я е. Поне според мен. Досега не съм го видял да се хаби да пише репорт ако не е клоузил накрая.

А ти Слей, много ми е чудно защо ходиш на работа като пари не ти трябват? За пички не харчиш, не пиеш и не пушиш, казваш тениски от 10-20 лева носиш, не си нещо по колите или моторите. Също така нямаш и деца или жена да ти ги харчат... Честно, аз ако бях на теб нямаше да ходя на работа.
Не виждам проблем като имаш пари да си ги харчиш за каквото ти носи удоволствие, разбира се не за да си купуваш пички по най-балъшкия начин ( който дори не действа) но за да правите заедно неща, които ви кефят.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 961

Профил
« Отговор #11 -: Март 30, 2018, 20:55:14 »

Вие сте побеснели бе.

Слеър - Глей ся. За майка си не го правя, да го е правил баща ми. За брат си не го правя, голям се да си го прави сам. За приятел, ааааааххахаха. Нямам приятели. За мацката тоже не го правя. Правим го за душата.
Кажи ми ти, като един истински див котка, не ти е готино да натопиш кирта в басейна, да накиснеш кисиите. Да си седнеш мамче, да си поръчаш, вино, ракия, водка, бейлис, газирана вода, крем карамел, джолан, е такъв голем хлеб. Да си хапнеш си пийнеш, нашия а и после да се олабиш си починеш, а и ако даде господа бога наш да фанеш да я пронижеш тая иначе доста готина "шматка".
Кво съм дал кво съм зел, е другата бира. Правим го за себе си, бро, що ми е кеф да се олаби положението, анайсим.

Ще ти обърна внимание за друго. Да със сигурност, ако нямаш пари, телефон и други путки майни, ще търкаш лампиона. Кво оцеляване и закрила ще осигуриш с голия си задник?
Ще го кажа така, вместо да се чудите как с двата лева да напомпите супер яка бичкия, хванете се с работа, калпазани нещастни да изкарвате люти мангизи. Човека е човек когато има пара. 981236784191 пъти съм казвал, че в модерния свят само с бели зъби и чисто досие няма да стане играта. Ще го кажа пак. Хвърляйте се в работа що да не ставам целия нерви.

"И още нещо - по-щастливи от жените до мен не е имало (съвсем обективно)..." хахахахах. Видно е, че не сме чукали еди и същи  жени. Скъса асфлата тука, машала.

Не разбирам какъв е проблема, да имам пари и да си купувам различни неща с тях? Наши за това се режа денонощно. Купувам си пиячка, коли мотори, ядене пиене, нафта, алкохол, ходя тук там, пиячка си купувам. Разбери ме правилно.

Ще ти кажа нещо друго, колкото и да си мъж, ако са ти скъсани чорапите няма да ръгаш, разбирай ме както намериш за добре.

gotemperor - Леко гузен бях като счупих новата ваза на майка си на 5 годишна възраст. Тогава се чувствах направо виновен.

А защо пък трябва да се прави пик ъп. Нали ръгаш? Ще обесня, дали ще си правиш само злобарка или ще си правиш злобарка и щеси бъркаш в задника, няма разлика, резултата винаги е един и същ. Но ако си бъркаш в задника може да има и екстри.

Стоун - често се дъня, но понякога ми се получава.

Така, по същество.

Аз - Няма да спорим за сега, айде на басейн.
Тя - Аз не искам. Направих веднага погледна гладно куче.
Аз - Като не искаш няма влизаш.

Събличам се аз, заговорихме се нещо за татуировката ми. Ама гледам тя не се съблича.
Аз - Нужда от помощ ли имаш?
Тя - Ти върви, аз ще дойда след малко.
ТРъгнах на долу потънал в размисли, каква е причината. Получих прозрение, че вероятно ще се обезкосмява. Викам си, бравос, добро момиче. Минах, през рецепция, викам хора тука кви кирийки има, предлагали пакети с масажи с глупости. викам си, аз предлагам само един пакет ама къса нерви. Купих нещо. Отидох натопих се, викам на барманчето, майка дай да видим тука да си къркам като бел човек. А он ми реди, в стъклена чаша не можело. Ееее дейба тия простотии. Щял да ми сервира на масата до шезлонга. Аз мислех чеверме да въртя във водата а тоя пор не ми дава дори да се напия. Добре, че знам някой и друг стар, курвенски номер. Хвърлих небрежно кърпата до басейна а под нея заложих чашката с огнена вода. Викам си, ако ударя повече от 250 милилитра гръмоотвода ми ще стане като меча на лю скайуъкър. Позабавлявах се на тази даста развлекателна мисъл. Когато тя влезе, гледам брат. Тая яка на копеле, прави крака, хубав ханш, идеално дупе, почти плоско коремче, циците се оказаха задоволителни. Получих сърцебиене, ударих още един гълток от взривоопасната смес и малко ми размина. Трябваше да запуша веднага иначе може и да разпъна въдицата.

Тя - Кой е моя шезлонг.
Аз - Днес всичко е твое. (викам си, баси гадното как умеква от една страна а се втвърдява от друга мъжът при вида на гол крак. )
Тя - Засмя се еротично, което ме накара да опъна още един гълток в бързината. За нещастие благотворното беше привършило. Някак си нагло и невъзпитано е да я моля да ми вземе второ, все пак съм джентълмен. Излязох изтърсих се като мокър язовец.
Аз - Нещо за пиене?
Тя - Да, сок от касис.
Аз - кви са тия боклуци къде ги измислиха, още малко и нектар от конски косъм ще измислят. Беше ми казала, че обича мартини. Което не е изненада.
Викам на бармана, бро щеми трябва още един голям хубав стандарт и едно мартини и спешно трябва да пуша що може и да вирна копитата след малко. Тоя ми вика, само на вън се пуши. Ееееее, писна ми на салама. Сещам се за даскалото,кой ще търка стълбите да пуши на вън, ше пуша в кенефа.
Връщам се при мацката а тя се излегнала все едно я пече слънце. Ядосах се веднага, целия нерви.
Аз - Айде в басейна с мен.
Тя - Не, не обичам басейни.
Аз - А аз не обичам да ми отказват.
Тя - гледа игриво - Това не го знаех, защо не каза предварително?
Аз - Бях пиян, дрогиран. Айде, идвай.
Тя - След малко.
Влизам, кроу, бътър-флай, брус щях да умра. Отивам в кенефа, опъвам един фиш и се закрепя положението. Излизам гледам натопила си е краката. Моментално я хвърлих вътре. Намокрила си косата ми се кара.
Аз - Водата има подобно свойство.
Тя - Ха ха, много си оригинален.
Аз - Волей бол играеш ли?
Тя - Много.
Аз - На вързано стиска ли ти?
Тя - Само кажи на какво.
Аз - разгонения поглед - Ше мисля нещо.
Заиграхме, попиля ме. Хвана ме срам, добре че имах за пиене.
Говорихме се простотии. Викам ше идем в сауната да се изкъртя после ше се напия с кеф докато тя е на масаж. После, ше ида в джакузито и пак ще си пийвам и пак ще ми е готино, аххх мамка му да еба и живот нещастен.

В сауната, говорим си, викам ше я целувам. Натиснах положението, вика ми, неееее. А? Ко стаа бе дейба? Сигурно време и трябва излизам от сауната, намерих барманчето отвори ми една биричка да се оправя малко. Седнах, зарцъкахме с тоя пич, оказа се, че яко помпи семейни мацки. викам, къртиш бро.
Появи се, тая разправя ми за масажа, през кура ми е кво е било и аз имам нещо по-добро за теб. В джакузито, размазах се, напих се на копеле. Лошо ми е, ше драйфам. Стоун знае как драйфам. Хахахах.

Качваме се горе, става време за вечеря, влиза в банята да се къпе, аз кво да правя друго. Бум вратата влизам вътре, тая пищи, викам няма се плашиш, аз съм и един приятел. Гони ме на вън. Викам, тая луда.
Аз - Чакай, само ръцете ще си мия.
Тя - Не е нормално как може такова нещо.
Аз - Да, не съобразих. Свърши вече, няма кво да се криеш.
Останах въпреки простестите. Нещо я разбазиках, че е задръстена. Не помня кво беше, само един път я докоснах докато се правех, че искам да напипам сапуна. Нищо повече. Правя се на недостъпен.
Идва време да ядем, веднага си представих, език в масло, шкембе, агнешки черва на скара със сметана, но съобразих, че не е подходящо да излагам селския си вкус пред тази мацка. Мъчих се с няква салата и тон. Но с алкоха не можах да се озъптя. Па се напих на копеле. Викам си тая вечер, съм бита карта. Ако толкова много настоява, лягам по гръб и си свиркам а тя да си прави каквото иска.

Свършва вечерята, нощния бар, пих малко и няколко шота но не се изкефих.. Идва време за лягане, по стар албенаджийски способ викам такси от рецепция, давам пари на таксиджията и му заръчам вино, квото остане халал да му е. След 15 минути ми звънят от рецепция имал съм деливери. ха хаааа. Викам на гаджето, ще прибягам да видя нещо ан рецепция имало проблеми ще дойда.
Взех пукницата качвам се горе, викам сега ше седнеме да си пийнеме. Пи една чаша светнаха и очите вика аз си лягам.
Аз - След малко идвам.
Тя - Рано ми е да спим на едно легло.
Аз - Ще го пиша в държавен вестник.
Тя - Хахахахха.

Изпих си пиенето свърпи за животните по дискавъри, бягам в банята хвърлям една шепа вода на чатала, щото нищо не се знае. Влизам в спалнята като пинко розовата пантера. Хвърлям гашите оставам по къртечница и се хвърлям в леглото, а тя не спяла.Хо хооо. Аз за сметка на това, добре нахранен напит и изморен от водата започнах да заспивам, дари заспах.
Тя - бута ме - ........ За това, че се присламчи при мен искам да си горим нещо.
Аз - Няма ли да спиш.
Тя - Не ми се спи.
Аз - Ок, само да видя дали изгасих твто.
Отидох взех си бутилката цигарите и пепелника, нещо се разсмърдя, да не пуша в спалнята.
Аз - Ще запомня - в спалня не се пуши.
Тя - Простено ти е, само да не запалиш нещо.
Аз - Каквто е трябвало да запаля, мисля вече съм го запалил.
Тя - Хахахахах, не е сигурно. - Разкажи ми нещо за себе си?
Аз - Комично трагично?
Тя - Няма значение.
Разказах една история, и оставих края отворен.
Тя - и какво стана после?
Аз - чакай, чуваш ли нещо? Заслуша се, което беше момента да зацелувам. След това, ясно какво стана, беше готино за по-сигурно повторих сутринта. На другия ден ала бала нещо разходки то студ си абало всичките путки майни, гледам в едни храсти трена отъпкан натиснах я там, но нищо повече от тромпет не стана. Само къде ми мръзна задника.
Прибрахме се, вечерта аз се напих, и "забравих" да и се обадя.
Беше ми писала едно съобщение, че това било най откачената и първа среща и не можела да повярва, че това била тя.

Тва е. В крайна сметка, беше яко.
Активен

Fortuna incepto signatur!
CrownClown
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 216

Until the life runs our of me. I'll keep walking!

Профил
« Отговор #12 -: Март 30, 2018, 21:33:08 »

"Не можела да повярва?"  Grin

По-скоро е можела, ама се прави на монахиня сега.  Smiley

Браво, поне си ебал.  Wink
Активен

When there is something you can't understand
no matter how much you think about it,
you can't just let yourself brood over it forever!
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 519

Профил
« Отговор #13 -: Март 30, 2018, 21:52:44 »

Казват, че всяко поколение е по-отворено от предходното. Ама аз това не го разбирам, честно. Да поканиш мацка, с която не се познавате някъде на хотел, да се навие и после да върти някакви тъпотии в началото....Huh? Хайде, накрая е вдигнала краката. Ами то дойде ли с теб на такова предложение, обикновено още от вратата на хотелската стая трябва да е готова-без каквито и да е реплики се почвате. Та "пищи" и недоволства под душа, като си влязъл, пък не знам какво. На колко години е това момиче.....ама какво питам, идва с теб на хотел мамка му. За какво мисли, че я викаш, плащаш и т.н. Толкова ли са тъпи и не знаят, че ги очаква чукане без каквито и да е въпроси. И щом идва, просто изпълнява желания и се кефи на купона.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #14 -: Март 31, 2018, 12:12:19 »

На мацката още в началото й е било ясно за какво отива и какво я чака. Дръпнала се е за протокола, колкото да окаже някаква  съпротива и да не е "лесна". Иначе няма лошо - имал си кинти, дал си. Аз не бих дал. Не и преди да съм спал с дадената жена. Защото да набиеш толкова много ресурс с ясната цел да получиш секс си е проституция, независимо под каква форма е замаскирано. Дано поне сексът е бил на ниво.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Изпечатай  

Отиди на: