Tyxo.bg counter Ходих тук там, хвърлих едни страшни кинти
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2019, 03:57:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Първата стъпка към постигането на вашата цел е да отделите време и нужното уважение. Разберете какво означава за вас нейното постигане.“
– Дуейн Джонсън – Скалата

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през август 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ходих тук там, хвърлих едни страшни кинти  (Прочетена 9618 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #60 -: Април 04, 2018, 21:41:24 »

rekojeht, като баничка си, олио потече от теб  Embarrassed
да те изпапка човек направо  Embarrassed
Сега по темата - естествено, че всяка разкрасителна процедура е с цел повдигане на стойността при жените, напълно нормално е.
Само дето когато става дума за повече от еднократно ебане - всички тези неща лъсват в един момент.
Иначе не мисля, че тук гледат само турбо кифлите - познавам доста момичета/жени, които бих оценила между 4 и 7, които имат изкуствена коса, нокти, вежди, устни, мигли и т.н.
Те не са турбо кифли - не им стигат парите за целта.
Да ви кажа, имам дори позната, която си сложи силикон (платен от техните) с ясната идея да забърше по-перспективен мъж (разбирайте мъж с професия тип програмист, лекар, адвокат, без да е милионер) за семейство.
Уви, засега не е успяла, но и не желае да проумее, че при нея проблемът се простира далеч отвъд циците й.
bace73, наистина жените не харесваме скръндзи.
Най-малкото търсим мъж, който да е готов да сподели ресурсите си с нас в онзи период на ранно майчинство - и това на чисто еволюционна основа.
Ииии - тук забравих защо започнах да пиша този пост.
Ако се сетя ще довърша.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #61 -: Април 04, 2018, 23:06:04 »

Няма олио при мен, само чисто масло. Е гледай за какви мацки се говори предимно тук, ако някоя от вас се припознава, с кеф ще си върна думите назад. Smiley
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 971

Профил
« Отговор #62 -: Април 05, 2018, 06:56:10 »

Бравос, БравОс!

gotemperor - Каквото и да кажеш е късно, разбрах всичко. Много добре си ви разбрах и първия път, правя се на умряла лисица да видя какво ще стане. Нищо не стана, заеби.
Макар, че познавам множество индивиди с амбиция, желание и дори намерение да се налеят с пара, но мързела ги дърпа. Така че мила моя, както вече казах, да притежаваш пари е свидетелство за всички качества които е нужно да притежава. Ако не знам на колко години си, но ако се гаджосваш с мъже около 25 то те трябва да вече да са доказали, че го могат, а доказателството е само едно. Изключае момчетата с парите на родителите, това се разбира на първа среща.

Coconut Crab - И така да е, това нищо не променя. Все нещо трябва да изгради характера на човека, явно това е изградило моя.

И така, дами и господа, на всички ни е ясно как стоят нещата. Да със сигурност, парата е голямо перо в цялата игра. Хубаво беше да поприказваме. Да може и с минимални разходи, може и с невиждани с просто око разходи, в крайна сметка резулата винаги е един и същ тя ще пребели очи ще извика 2-3 пъти ти ще се изтърсиш като бъхлив мравояд, ще ти причернее за момент после ще се измиеш и ще си легнеш. Тва е. Парата е важна край.

Вижте колко е прост човека, накъсахме се да пишем, дори форум сме си направили на темата, инвестираме време в тренировки в срещи в работа в чатове(а времето, към момента за мен е извънредно ценно) и всичко това правим за две цици(освен ако някой, че чука извнземни те май са с 3, ебати якото) един гъз и една путка. Хахахах. Както казваше един приятел, цял живот ми се ебава майката за една опикана катерица. Хахахаха. А жените се правят на ухапани от Калифорнийски бръмбар  и в крайна сметка го правят за един салам. Колко сложно сме си направили нещата, чак изглежда глупаво.
Това се отнася може би за живота на човека като цяло. Усложняваме всичко до степен в която сами спираме да го разбираме а крайната цел на занятието обикновено е толкова простичка.

Какво толкова има в свалянето на мацка? Харесваш си я, буташ и оферта ако иска да те чука ще те чука, ако не иска. Няма проблем има още сума "опикани катерици".  Много е просто, трябва да покриваш няколко елементарни критерия всичко останало е въпрос на късмет и случайност.

Аз отивам да троша пара ,на 32 се пенсионирам и ми е през двата кура и половина. После само, ще казвам колко човалчета с парички да ми донесат. Ебал съм ви ранга, изкъртил съм се, Тангра ми е свидетел.
Активен

Fortuna incepto signatur!
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1571

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #63 -: Април 05, 2018, 07:43:10 »

Оакали сте темата и сте я превърнали в безполезна говорилня - както винаги.

btw много добре е обобщил нещата и казал важното (+репх2). Има само един момент, който бърка ужасно, и заради който се пънах да пиша предните поустове.

На въпроса "пречат ли парите и провайдването". Ако привличането е достатъчно, няма как.

Привличането (особено до секса, ... но дори и след) не е константа и може пре-спокойно да се издуха с 'не-намясто-и-навреме-направени-инвестиции'. Или по-скоро да се замести - с поведение, което вкарва мъжът в абсолютната рамка на 'оценяван'. Пускат се основно успешни репорти, но връзвам бас, че за всеки един успешен репорт, и меноуар, и стеф, и всеки останал който набива да инвестира неоправдано преди секс, могат да пуснат поне по три, където не са ебали.

В главата на жената, като емоции минават 'ооо той е готин, харесва ми' -> 'ооо гледай кво прави за мен... и така трябва, защото съм специална' (засилване на убеждението) -> 'я да го пробвам още какво ще прави за мен, и дали изобщо ме заслужава' -> 'и той, като другите ми върви след гъза... путьо'.

Даже съвсем наскоро едно от фък-бъдитата, които разкарах, си търси гадже, обаче поддържа връзка с мен и ми разказва. Намерила си е готин и заможен пич - и го минава през деветте кръга на ада (разбирай месеци), без да му пуска, карайки го да инвестира в нея и чешейки си егото с него... на луда калинка го прави, да я развежда, да й пише фермани, да й се обяснява, да ходи до тях да й се моли, да й върви след гъза... сама признава, че вече първоначалното привличането й е умряло (а много искаше да успее да 'си я вземе' този), но пък много се кефи да си чеше егото (карайки го да инвестира до безкрай)... (а аз я вкарах в леглото на втората вечер и до/от там, безропотно, се съобразяваше с мен).

Аз също навремето натрупах бая неуспехи (с уж 'готови-иначе-за-секс-жени') с подобен 'тип игра'. Пари (директно) не съм инвестирал, но при наличие на интерес и дори начално привличане, правех глупости като: изпращане до вкъщи, плащане на сметките навсякъде, грижовност към мацката, преди изобщо да съм я сексил, подаряване на цветя, подаръче, съобразяване с нея къде иска да я водя - и съм си издухвал секса в пета глуха. Даже е имало случаи при най-малката проява на слабост да ми се качат на главата, примерно съобразил съм се да променя мястото на първата среща на по-удобно за мадамата и от там -> на следващо разбиране 'нее не искам (еди какво си) ..., но ще ти позволя да ме заведеш на вечеря'... и разбира се ако се навия налагането на критерии/фрейм, е ставало все по-брутално и брутално.

Ако ще запомните нещо от петте страници глупости е, че инвестициите правят секса, но не тия от ваша страна, а от страна на мацките. Инвестициите от ваша страна, ако не водят до по-голяма насрещна инвестиция (и залитане) ви прецакват играта и отдалечават от секса.
Активен

I'm a very special kind of monster
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1917

Профил WWW
« Отговор #64 -: Април 05, 2018, 11:45:55 »

Отделно на всяка една от тях инстинктивно е заложено, че като надуе коремчето и след това там първите 2-3 години впоследствие ще е с нулев трудов и обществен принос и някой си трябва да й дава кинти.

Но като се пропекали с пикап теорията, човек става нещо като горното - да смята, че трябва да живее отделно от децата си, да разправя как той ще си пикапи, докато майка им ги дундурка и да смята, че раждането на дете е поредната лигавщина на жените.

От коя секта сте за бога? Толкова ли са ви наранили жените, че да имате такова възприятие - жените са лошия герой, който гледа да ни прецака, да ни свие кинтите, без да ни подуха. Но ние като истински Батман да го прецакаме и да ни подуха безплатно.  sleepy

Чувал съм от раждали жени, че болката от раждането е огромна, несъизмерима с нищо. Чувал съм от лекар мъж - че три са най-силните болки - раждане, инфаркт и счупване на тазобедрената кост. Някое от трите да е преживявал някое от вас, че да е такъв капацитет?
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #65 -: Април 05, 2018, 12:08:18 »

Глейте тук какво става-яко алфеене и мадамата после тя му ходи по гъза, ама отсвирване. Ако не е измислена историята де. И бая мнения има за и против, даже и форума тук са цитирали в последните мнения с примери за видовете подходи към жени.
http://spodeli.net/4/story-128661.html
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1443

Let it be

Профил
« Отговор #66 -: Април 05, 2018, 13:02:14 »

...и всичко това правим за две цици(освен ако някой, че чука извнземни те май са с 3, ебати якото) един гъз и една путка. Хахахах. Както казваше един приятел, цял живот ми се ебава майката за една опикана катерица.....
 Усложняваме всичко до степен в която сами спираме да го разбираме а крайната цел на занятието обикновено е толкова простичка.

Да, такъв семплистки поглед наистина изглежда лесен и би бил напълно резонен ако всички жени се свеждаха просто до едни "путки", както ги наричате, или "опикани катерици". Тогава щеше да е все едно дали ще сваляте съседката с ролките от горния етаж или кварталната клюкарка баба Пенка. Нали са "само" цици и гъз.

Практиката, включително вашите репорти, показват, че голият секс и наличието на вторични полови белези съвсем не са ви достатъчни. Нали? Някои търсят и отношение, респект, дори погалване на мъжкото его. Това означава, че влиза в сила и набор от допълнителни, диференциращи фактори при избор на партньорка за лупкане.

Съгласна съм, че свръхинвестициите могат да са подвеждащи и да ви поставят в неизгодна позиция. Тук обаче идва вашата роля да прецените дали ви мотаят или не сте харесвани. Съвсем common sense. Все пак при наличие на мъже, които си играят с жените е нормално да има и жени, които правят същото. Случва се някой ваш събрат да е калил духа на поредното си фък бъди и после то, на свой ред, да прави същото с друг мъж. Парен каша духа, не можем да им се сърдим, нали?

В заключение, не виждам нищо лошо да накарате една жена да се почувства специална. Има много красота в подобно поведение. Другото ми се струва обикновен страх, да не би бутилка вино и една роза да ви превърнат в путьовци. Ми няма да ви превърнат. Виж, страхът от това да не ви минат ми изглежда доста по-"путьовски".

Активен

Leaders grow leaders.
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 971

Профил
« Отговор #67 -: Април 07, 2018, 14:10:55 »

slayer - Има истина в думите ти, и все пак, грешиш в на много места, според моите изчисления. Представяш цялата игра прекалено сложно.
Вярно е, че ако си невиждан дебил може и да засереш готовата работа. Но чак такива тъпаци не познавам. Парата, друго освен да помогне няма да направи. Бъди сигурен. Ако мацката не иска да те чука, налей два вагона и кинги и няма да те чука, ако същата иска да и го нацепиш баш, това, че си платил нещо не когато трябва или не което трябва няма да я откаже. Тъпо ми стана брат, хахах.
Дали, ще го стиска или не се разбира в първите минути от разговора. Всичко се знае, то си личи. Може и да оплескаш нещата но това, че си платил сметката, че си я извикал на КУР-орт, няма да те преебе.
Две неща не могат да се спрат на на тая земя, аз да се напия и разгонена жена да се изчука като черна нинджа. Молим ти се.

Coconut Crab - Случвало се е да ме нараняват. Спасява ме това, че пия. Хахахах. Да и на мен ми се види, че прекаляват наще момчета. Това е от чикиите, няма от какво да е друго.

Цитат
Чувал съм от раждали жени, че болката от раждането е огромна, несъизмерима с нищо. Чувал съм от лекар мъж - че три са най-силните болки - раждане, инфаркт и счупване на тазобедрената кост. Някое от трите да е преживявал някое от вас, че да е такъв капацитет?

Не съм раждал, инфаркта не си го пожелавам, друго освен рекорд по пиене и два пръста не съм чупил. И няма нужда. За раждането, гледай сега, ако искаш ще прочета на ново, но нещо май мозъка или гръбначния мозък произвеждаше някъв наркотик, което прави раждането най-щастливия ден в живота на жените, и това съм го чувал от жени. Може да боли, ама като ти е готино не минава за нещо лошо.
Не мога да си го представя, ти можеш ли? Собственото ти, тяло да произведе точното количество и точния състав на наркотик, предназначен да те надруса, толкова прецизно, че раждането да ти се стори най-приятното нещо което си изпитвал. Смятай, дали някой няма да се хване да го синтезира, това ше го друсам...

Equilibrium -Кики ти ми кажи, как да обесня на целия свят, че всичко е безкрайно просто и само, човешката простотия усложнява нещата. Да, ако искаш да разбираш света в дълбочина, което е безполезно но е забавно, със сигурност трябва да гледаш на живота по същество, а съществото е просто като гъбена чорба. Някоя бивша може да каже, че е просто като мен, хахахахахаха.
Винаги е имало разлика, между "опикана катерица" и "Опикана катерица". Някой са значително по-привлекателни от други. И нова не променя факта, че по същество си остава, какво?

Цитат
Практиката, включително вашите репорти, показват, че голият секс и наличието на вторични полови белези съвсем не са ви достатъчни. Нали? Някои търсят и отношение, респект, дори погалване на мъжкото его. Това означава, че влиза в сила и набор от допълнителни, диференциращи фактори при избор на партньорка за лупкане.
- Влизат множество фактори. Основните са именно цици, гъз, уста и всичко което се смята за нормален външен вид. Разбира се, компромиси се правят непрекъснато, дори и с тези основни фактори. За останалите фактори, няма да говоря, там компромисите са неописуеми. В крайна сметка, пред множество от момчетата остава надеждата поне да не е луда и да не му отхапе половината салам.

За останалото съм съвършено съгласен с теб, умно момиче.
Активен

Fortuna incepto signatur!
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #68 -: Април 07, 2018, 21:19:54 »

Първо искам да кажа, че през годините съм откраднал много лафове от Manowar.
Второ съгласен съм с него, че всичко е доста по просто от колкото иглежда. Когато съм на техно парти и мацката, с която туко що съм запознал небрeжно си допира върнатите цицки до гърдите ми, докато си говорим(викаме в ушите толкова силно, че хвърчи слюнка) означава само едно. Ако сте се опитвали да се вкарате в подобна ситуация и не сте успявали - поработете над външния вид и съвсем малко над играта. Ако отново не ви се получава обърнете малко повече внимание на играта. Отново удряте греда? Тогава най-вероятно сте нисък, с малка пишка, грозен и оплешивявате на 22, примерно, сещате се на къде бия - студения подход не е за вас. В такъв случай се фокусирайте въхру създаването на голям социален кръг, кинти и стабилен ранк. Нали и фрейма,... да не забравя, в пик-ъп форум съм все пак.
Преди 100 години някъв пич тук във форума се оплакваше от липсата му на успех с жените и crash_davis му каза да компенсира с пари. Доста добър съвет бих казал, защото ако живота те е преебал тук и там, но все пак имаш някакъв интелелкт балгодарение на който да изкарваш пари с лекота то трябва да се възползваш. И като изключим голддигърките, някои жени ще си лягат с теб, не защото искат да ти харчат парите, а защото обичат да се чукат с успели мъже или пък, ако не успели поне забавни и с големи пишки. Така се играе играта, пък после нека някой ти каже, че си ламер и ебеш благодариние на кинтите. Дали ще ти пука?
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Изпечатай  

Отиди на: