Tyxo.bg counter F - close с колежка.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 21, 2019, 15:51:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит." - Амелия Ерхарт

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през май 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: F - close с колежка.  (Прочетена 1052 пъти)
Darknesssforever
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 23

Профил
« -: Април 04, 2018, 21:55:06 »

Здравейте на всички! Рядко пускам теми понеже нямам време и реших да споделя тази истроия от лято 2017.
Вече сме в сезона работя предимно Главен Барман и Бар Мениджър на 23 години съм. Хотелите и плажните ни барове вече са пълни с клиенти и персонал. В един от топлите дни бара вече върви и очакваме няколко нови колежки. Пристигат 9 броя нямам спомен от къде бяха от всички 9 само 5 ставаха , но сега какво да се прави не може всички да са хубави. Веднага забелязах едно миньонче с червена дълга коса стегнати гърди , крака около 8 - ца. Колегите от бара веднага налетяха на всички , както винаги. Понеже съм на по - висока позиция трябва да въведа всички в нещата , но двама от колегите държаха да е точно миньончето и още две от тях. Казах им няма проблеми вярвам ви и на двамата ще се справите. Аз не се запознах все още с тях поех другите 6 докато ги въвеждах , за да не са толкова стреснати пусках им шеги енергията , която използвах беше висока постоянно им се усмихвах разказах им как съм залял цяло сепаре кифли с шампанско , момичетата се смееха и не спираха да ми слушат глупостите и вицовете. С периферията виждам , че другите 3 , които колегите ги въвеждат не свалят очи от мен аз си продължавам да си въвеждам в нещата другите 6 като си им пускам постоянно негове , вицове и инетресни истроии. В един момент пристигат и другите 3 момичета с колегите , които не се обичаха много и само се надцакваха пълан скръб нямаше оправия. Единия реши да се доказва на мъж понеже хоби му беше бодибилдинга.
Бодибилдъра казва: Щи дъня една....
Др. Колега: Давай...
Аз: Какво ще му надъниш? Една патка ли? Хайде после си ги слагайте и се сваляйте , че клиентите слушат... Разсмиването на другите момичета и леката затапка на двамата колеги свършиха работа , защото миньончето дойде да се запознаем.
Тя: Здравей аз съм.....
Аз: Здравей аз съм Керемидко Тухлев....
Тя: Хахаха ,и какво керемиди ли правиш?
Аз: Да целя гадни хора с тях гледам и теб съм успял да те уцеля.
Тя: Хахаха ....
И това беше за през деня все пак работа ни чака. Докато работата вървеше на паузите пусках още вицове и истроии да държа задържа интереса , колегите опитваха да се включат , но като че ли се отказаха.
Вечерта се оказва , че имаме тинейджърско парти, на което ще работят Аз един от колегите и 4 колежки включително и миньончето.
Вечерта започва лее се  алкохол музиката е на макс , миньончето идва искам нещо за пиене!
Аз: Да вода от чешмата с лед и лимон, за да си свежарка , а не да миришеш на стара пияница като минаваш покрай хората! Smiley
Тя: Ебаси гадния....
Аз: Още нищо не си видяла все още е едва 23;30
След няколко часа започва да намалява купона повечето си тръгват , но уви на мен ми се пада да остана последен да чистя и миньончето с една нейна колежка решават да останат да помагат.
Засичаме се в миялното с миньончето -
Тя: Един коктейл не ми направи , а цяла вечер прави на всички какви ли не глезотии..
Аз: Няма как клиентите са специални трябва да останат с добро впечатление.
Тя: Аз не съм ли?
Аз: Не не виждам нищо специално в теб. Малко пауза и Усмивка
Тя: Добре и направо ме целуна. И това ли не е специално?
Аз: За един ден няма как да са специални нещата , но виж до изгрева има още два часа и може да бъде специално!
Тя: Супер.
След това отидохме да довършим имаше още 5 мин. работа , но другия проблем другата колежка очаква се заедно да си ходят. Стана време да си ходят другата мацка беше фиркана лесна работа пристигна охраната и му предложих да я закара до хотела на 3 мин с кола да не и стане нещо по пътя тя не се сети и , че е с приятелка.  Grin
Хванах миньончето за ръка и
Тя: Къде?
Аз: В централната шатра ще посрещаме изгрева.
Тя: Добре.
Както седнахме на шатрата започнахме зверско натискане. ЛМР-то почти го нямаше отначалото като и свалих потника ми каза:
Тя: Какво правиш?
Аз: Само хубави неща с хубави спомени от тях! Тя нищо не каза аз и не спирах вече свалих сутиена и натам знаете.
Бурен секс в шатрата и посрещнахме изгрева. И се прибрахме да спим. Обаче аз бях в мотел тя в хотел на различни места.
И ми казва: Е няма ли да ме изпратиш?
Аз: Ето изпратих те. (Само до пътя да не го сбърка  Grin )
Тя: До хотела.
Аз: Вече е светло няма от какво да се плашиш по - скоро някой от теб да се оплаши  Cheesy (Нали е с червена коса и не е спала цяла нощ... )
Тя: Оффф.... и си тръгна сама..

И през целия сезон се праскахме.
Това е от мен чакам да видя вашите мнения и критики , за да мога да ги коригирам!

Поздрави, Дарк
Активен
xXx
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Профил
« Отговор #1 -: Април 04, 2018, 22:46:08 »

Цитат
Това е от мен чакам да видя вашите мнения и критики , за да мога да ги коригирам!
И каква критика очакваш по-точно?

До колкото прочетох ти си 'главнокомандващият' във въпросния бар. - бонус точки.
Изпъкнал си сред кочовете с малко по-чил затапки. - доста добро начало.
Водиш и не се натягаш. - играеш го над нея.

Логично следва, че като цяло мацката ти се кефи и накрая имаме желаната развръзка.
И да не забравим: не я изпращаш до хотела. - принципно можеш, ако ти е по път или е близо до твоето място, но повече от това за fuck buddy отношения не трябва, така че и тук не си оплескал.

Дано все така да ти спорят свалките, въпреки че горното е доста, доста лесно и почваш от много добра позиция, но пак добра работа  Wink

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: