Tyxo.bg counter Призив - нека бъдем МЪЖЕ, а не мъже с патки.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2018, 04:29:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Призив - нека бъдем МЪЖЕ, а не мъже с патки.  (Прочетена 679 пъти)
tsg
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« -: Април 08, 2018, 10:58:22 »

Преди всичко, Христос Воскресе! Пожелавам на всички активни и неактивни потребители, на всички мъже и жени да бъдете преди всичко здрави, много целеустремени и винаги следващи принципите си!

Темата я отварям без абсолютно никакви лоши чувства към конкретен човек, а по-скоро под формата на призив или молба към всички нас! Бъдете точни! Бъдете истински! Бъдете стабилни!

Глобално погледнато, жените в момента са много повече алфа, много по-твърди в своите принципи и виждания от повечето мъже! Те не са променили своята идентичност, бъдете сигурни. Жените не са еволюирали до такава степен, че ротационната ос на Земята да се измести с няколко градуса. Жените  изглеждат повече на място, понеже намаляват все повече мъже, които да ги поставят на място. А крайното място го знаем  Wink

Още от древността, природата ни е определила роли в живота - мъжът, от една страна да бъде активният, да гони, да търси, да се бори и жената от другата страна, която избира, подбира, анализира!

Имам следният призив - да не бъдем мекушави. Това отблъсква една жена!

Всичко това ви го написах, понеже съм леко афектиран в последните два дни, след един сет, за който ще напиша и рапорт малко по-късно. Силно впечатление ми направи в таргета завишеното самочувствие и достигнатият неоснователен левел, плод на "напомпване".

Наздраве и бъдете умни. Както обичам да питам? Кой кого ..?  Wink
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1155

Профил
« Отговор #1 -: Април 08, 2018, 14:20:47 »

Аз пък имам обратния призив. Нека се държим колкото се може повече като жени. Дет се вика с техните камъни, по техните глави. Те сега може да недоволстват, ама дългосрочно нещата ще се обърнат, и в един момент, ние ще можем да сме тези дето да сме уредени, мацките да идват да ни плащат, черпят, гледат, свалят, мислят, пишат, да пращат пуси пикс, да иновират опенери, да правят форуми и т.н. И тогава ще има да си живеем живот. Мислете мащабно пичове. Може да загубиш всяка битка, и все пак да спечелиш войната!
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 66

Профил
« Отговор #2 -: Април 08, 2018, 15:26:14 »

Аз пък имам обратния призив. Нека се държим колкото се може повече като жени. Дет се вика с техните камъни, по техните глави. Те сега може да недоволстват, ама дългосрочно нещата ще се обърнат, и в един момент, ние ще можем да сме тези дето да сме уредени, мацките да идват да ни плащат, черпят, гледат, свалят, мислят, пишат, да пращат пуси пикс, да иновират опенери, да правят форуми и т.н. И тогава ще има да си живеем живот. Мислете мащабно пичове. Може да загубиш всяка битка, и все пак да спечелиш войната!

Титан!
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
tsg
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 08, 2018, 16:10:05 »

А дано да сме живи дано и да го видим ! Ама сигурно ще трябва и дупарите да са ни обезкосмени..
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 168

Профил
« Отговор #4 -: Април 08, 2018, 21:25:34 »

... в един момент, ние ще можем да сме тези дето да сме уредени, мацките да идват да ни плащат, черпят, гледат, свалят, мислят, пишат, да пращат пуси пикс, да иновират опенери, ...
Те и сега го правят, стига да си изиграеш картите както трябва.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 580

Профил
« Отговор #5 -: Април 08, 2018, 22:55:15 »

Хмм, хич не е така, според мен.
Тия, жени, дето ще те черпят ще са някакви дебели космати лели, пияници и тем под.
Яките мацки, също както и яките пичове в момента ще се радват на внимание и компромиси, от страна на другия пол.

Друго, обществото прави всичко възможно да даде всички предимства на жените, но да не вземе никаква отговорност в замяна.
Т.е. ... пак ти ше плащаш  Grin (а домакините ще праскат хипокритично (лицемерно) алфите).
Това вече е доста ярко изразено на запад. Има си мъжове за ... (черни и всякаква сволоч), има си и бели ...  за бачкане.  Wink

А още по-тъпото е, че се насажда и някаква предварителна генерализация и стереотипи. Т.е. доста (от по-глупавите) жени, могат да те отсвирят на старта само защото не отговаряш по най-общи характеристики на алфа типажа от северна америка и западна европа. Примерно ... кожата ти е бяла и си ... прекалено интелигентен.
Презумцпията е, че не може да не си смотан.
Принципно може да се бие това, но с по-брутална игра. Каквато не всеки има.

Обществото доста се изражда през последните 2 десетилетия.
И пикапът е определено брънка в цялата тая работа, защото е доста солидно и скрито спонсориран. Не говорим за обикновените пикап адепти, разбира се, а за най-силните огранизации, като РСД.
И по ирония, вероятно се спонсорира именно от същите хора, които спонсорират феминизма, гейовете лезбийките, траверсите и всякакви други подобни.
Парадокс!?
Само на пръв поглед ... Smiley
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
tsg
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 08, 2018, 23:08:28 »

Много силен коментар! Smiley
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1155

Профил
« Отговор #7 -: Април 09, 2018, 02:07:00 »

И пикапът е определено брънка в цялата тая работа, защото е доста солидно и скрито спонсориран. Не говорим за обикновените пикап адепти, разбира се, а за най-силните огранизации, като РСД.
И по ирония, вероятно се спонсорира именно от същите хора, които спонсорират феминизма, гейовете лезбийките, траверсите и всякакви други подобни.
Парадокс!?
Само на пръв поглед ... Smiley
Citation fucking needed bro. Smiley Иначе звучи като интересна конспирация.
RSD ги спонсопират същите пичове, които спонсорират и този форум. Демек, индивиди дето са се сетили след 20-30-40 години, че за чеп за зеле не стават с жените, та "дай да се запиша тук да ми обяснят вълшебната формула (дето я няма)".

А още по-тъпото е, че се насажда и някаква предварителна генерализация и стереотипи. Т.е. доста (от по-глупавите) жени, могат да те отсвирят на старта само защото не отговаряш по най-общи характеристики на алфа типажа от северна америка и западна европа. Примерно ... кожата ти е бяла и си ... прекалено интелигентен.
Тва идва маааалко горчиво. Джъст сейинг. Айде, не съм бил в Америка, бил съм в Англия, и там англичанките не се ебяха предимно с черни, ми с англичани по-бели от сняг. Пък българките се хващаха с джинджъри....
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
xXx
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #8 -: Април 09, 2018, 15:49:20 »

'Проблемът' в RSD и няколко други големи компании не е точно в това кой ги спонсорира, то е ясно кои са 70-80 % от спонсорите, а в това, че за да работи модела и да валят парите всяка година, при това и да се увеличават продажбите я от дигитални продукти, я от уъркшопове и семинари, не може да бъде 100 % директен и честен и това е поради една единствена причина, а именно - спецификата на клиентелата.

Защо да искам $2k от някой еднократно и да му реша проблемите или ако са нерешими или трудно решими да го отрежа при положение, че мога да му взема 4-5x по-толкова, а той да е доволен, заради предоставената 'стойност' + ако има и някакви успехи тук-там ще е зарибен до гроб и ще плаща ли плаща...?

Може и да звучи неморално, но точно това правят масово такива компании и затова има и хора, които дискутират пълни глупости в някакви измислени реалности и схващания, при положение че всичко е черно и бяло, 0 и 1, а сивотата е отражение на глупостите в нечия реалност що се отнася до това, което трябва да се извърши като действие/я. Само това визирам, без абстракции.

Поради тази причина няма проблем и го сложих в кавички.

Ако вземем произволни 100 мъже/момчета (18-40+) и им кажем:
Имаш за задача спиш с момиче/жена, която класифицираш извън своята 'лига'. (няколко нива над теб)

Тук слагам бележка: За някой видимо 'по-зле' пич и не говоря за външен вид, а цялостно - целта ще е средно добре изглеждаща пичка.
За някой, който е 'по-добре' или се има за по-добре ще се вдигне летвата, тамън и да проверим егото колко е раздуто.

Пускаме една команда: Действай и след 8-12-16 седмици ще ти анализирам резултатите и ако въпросният образ е начинаещ може да добавим - трябва да се държиш така, да говориш това, да се облечеш така и т.н. дори и индивидуално за всеки един от тези 100 може да се направи анализ честен и обективен преди да се почне същинската част и да ги пратим да действат...

...след няколко месеца <20 % ще имат минимален/среден прогрес, от тях половината ще спрат до 1-2 години и може би другата половина ще имат потенциал напълно да се развият, т.е сумарно около 1-5 % стават да имат дългосрочни резултати и около 20 % ще си намерят гадже и ще поиграват тук-там, в което няма нищо лошо - всеки си избира. Тук не включвам и колко силно е възможно социалната радиация да е повлияла във формирането на характера, себеуважението и още много други ключови неща, които може да усложнят ситуацията още.

И сега ако съм на мястото на RSD, знам че има хляб в 20 % от мъжете, които да са мои клиенти и да изкарвам пари от тях. С много зор мога да вдигна процента да кажем с още 10-20 в някакъв мега добър случай, но обективно, за да не си губя времето е добре да селектирам 10-20 % от участниците и останалите да ги ангажирам с други дейности, понеже жените са им последния проблем - вярно, най-болезнения, но реално - последния. Обаче малко от тях ще се ангажират с нещо друго, така че още моята потенциална печалба много пропада.

Само че ако целя само и единствено по-голяма печалба и доминация на пазара, като уж най-добрата компания в бранша, на мен не ми е изгодно да съм обективен, защото изхвърлям потенциални пари/клиенти в кофата, затова по-добър вариант е да им напълня главите с всякакви глупости, вместо да кажа, че светът, колкото и хубав да е, е и толкова гаден и пълен с лайна и за да си успешен трябва да можеш да изтърпиш да ти се изсипе цялата помия отгоре и въпреки всичко да си непоколебим и непоклатим, следващ неотлъчно целите си, същевременно да си дисциплиниран и отдаден, което от своя страна ще доведе до правилните действия и от там съответния резултат. Да живееш едно ниво над реалната реалност и да получаваш/обменяш обратна връзка, за да може да проектираш живота си, както ти искаш, вместо да стакваш/отдалечаваш своята измислена реалност/тази в главата ти от реалната такава, реалния живот и мястото, където 'нещата' (визирам всичко) се случва.

Парадоксалното на горното е, че се засилва чувството за идентичност в дългосрочен план, тъй като глупостите са изхвърлени и единственото нещо, което остава е да се изпълнят съответните задачи и да се предприемат съответните действия. Нищо друго - без излишна плява.

Формулата като цяло е много проста:
1. Цел --> 2. План --> 3. Действие --> 4. Успех

като 2. и 3. са взаимозависими и процеси в развитие, а когато целта е изпълнена се поставят нови цели.

Подобна консултация може да се направи онлайн или face-to-face и после евентуално да се действа по плана и да се помага, където има проблеми. Това е единствения честен модел, който изисква много време и усилия обаче.

Миналата година поддържах 2 канала в YT на новоизгряващи pickup коучове и реших да работя с тях, само защото следваха горния модел (честния), но имам и горе-долу точна представа колко изкарват. Ако обучаваш соло или с малък екип е съвсем възможно да се издържаш от това, но ако искаш 10-20x+ повече печалба, за съжаление в този бранш се налага да вкарваш малко или много плява, а в цифри ако си говорим е разликата между това да изкарваш $100-$200k и $4-5+ mln годишно.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: