Tyxo.bg counter Отново в играта фък клоуз Пловдив 2018
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:47:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отново в играта фък клоуз Пловдив 2018  (Прочетена 2484 пъти)
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« -: Април 19, 2018, 15:48:29 »

Здравейте машини аз и моето крило Ибиза вчера решихме да рацъкваме малко дей гейм но нещеш ли аз преди това бях се запознал с едно красиво момиче не помня преди колко време ама си ми хареса ,и реших да я разцъквам близката една седмица.Както и да е беше ме блокирала за неопределена причина намерих я и написах защо ме е била блокирала и така нт а тя ми отговори че като била,в връзка нейния келеш много ревнувал както и да прекратих темата казах за бивши не искам да говорим и я срезах отблокира ме и почнахме да си пишем най-нормално разбрахме се вчера да се видим добре ама почна да ми се обеснява да не идвам защото и било лошо.... аз и викам че отивам в моя приятел и с него ще идвам на Пловдив белкем ибиза хване нещо все пак е Мишалов и вярвам че вълка без плячка няма да се прибере.Паля мерца и гас към ибиза викам ай да ходим на Пловдив ,че ще се виждам с една той се съгласи вика нямам кинти викам не го мисли аз имам пукница стотинка всичко е под -контрол отиваме в майна таун рацъкваме дей гей спирам една 8-чка много се накефи то леш слънцето беше вика бързам викам бързай да ти ....м..... както и да е знам че имам срещата и че съм в парата на играта по залутахме се онази ми звъни с ибиза тъкмо отиваме към моста да си правим селфи хаха.
Тя:пред морадо съм ти къде си
Аз:С ибиза си правя селфи стой малко идвам хаха
Тя:добре
ибиза вика брат ще те оставям сам че имам една работа (да играе сам) разбира се няма такъв приятел просто.
Аз:викам брат успех аз отивам на среща
Както и да е отивам пред морадо наща са наконтила ама страшна  7 макс
Тя:върви някъде на кафе
Аз:не ми се ходи на кафе преди седмица само кафета обикалях и ми вкисна ай да се разкараме малко
Тя:добре (следва)
Вървим си по пътя и разправям как с ибиза като сме слизали под подлеза и някакво лапенце се изкефило на тениската ми и казало еее АМГ  тя умря да се смее,вървим си и виждам една пейка и рекох
Аз:душко ай да седнем тука че много вървим и ме заболяха краката
Тя:добре тъкмо това щях да ти кажа
Аз:а така значи мислим правилно
Седнахме си,приказвахме си и я базикам че си вързала косата по странен начин показва ми там някакви снимки от телефона с цел да ни е забавно смеем се всичко е  пефектно барам я по краката играя си с косата и нищо никаква реакция викам си тука ще има кисс клоуз пък ако е рекъл господ и за фък клоуз съм доволен все пак с свирка само не се задоволявам Wink

Аз:ей каква хубава спирала на мъже ще ходи ли
Тя:само на педераси  ти защо не станеш
Аз:няма начин аз съм си достатъчно готин
Тя:е да ти имам самочувствието
Аз:това е от парфюма ми ако слушкаш ще те напръскам с него Smiley
Тя:аз съм толкова послушна
Аз:все още не те познавам достатъчно добре за да ти кажа колко си послушна.
Почна да ми говори за нейните бивши отново аз с сериозен тон ако още веднъж ми кажеш за някой с който си била взимам си нещата и си отивам мен това не ме интерисува поскарах и се и омекна ,много ми е весело да слушам някой си охлюв преди мен как я е бъхтял няма начин.
Аз:ей имаш много хубави очи ,скандалния поглед ти отива
Тя:къде го видя
Аз:ей сега ще разбереш....... Доближавам се до нея  и говоря че не мога да видя от далече какви и са очите и се доближавам доближавам докато вече направих рискования ход да я целуна и се поцелувахме 5-10 минути,докато ибиза не ме погъделичка с някакво листо

Аз:къв е тоя идиот където си прави експерименти с мен
ибиза: ооо братле как е
Аз:бива е ела седни пък ей ся след малко отиваме да се разкарваме ,че не ми се седи на едно място
Тя:добре къде ще ходим
Аз:на мен ми е все тая
Тя:добре ай към стария град да се разкарваме
Аз:едвам ме нави никога не съм ходил в стария град ама сега ще отида да видя закво иде реч.
Вървим си с ибиза по пътя и се наливаме от смях базикам я че както си е направила косата е готова за свирка да ми прави,счупихме се да се смеем обаче тя не го възприема понеже онези и са давали валидейшън и в такъв момент кур и ме гледа с ония поглед къв е тоя пък сега да ми говори така....
Тя:на баба ти хвърчилото....
Аз:на дядо ти кормилото.......
Емоцията е на макс един луд ще ше да се забие в нас с ибиза го по напсувахме така леко ама важното е да му върви по-вода
вървим си и се базикаме за някакви глупости и се мажем от смях стигаме до една бариера
Тя:дръж ми чантата
Аз:а да бе аз водата си не мога да нося с твойта чанта ще се занимавам
никаква реакция сви се като червек обаче на ибиза му стана готино как беше отрязана и с усмивка на лице и лека емоция продължихме да си лафим.В тая жeга без вода не може нещо устата от целувки ми се беше изсъхнала и рекох да пия и само чувам едно
Тя:ибиза защо си с дълги дънки
Ибиза:Защото не съм си бръснал краката
Докато пия вода шибаното копеле ме накара да изплюя водата от устата си
Аз:замалко да те намокря ама нищо все пак ще ти върви по вода освен ако не си кръстена ще те покръстя Cheesy Cheesy
умираме да се хилим отново и отново при нас няма скучен ден.
Аз:мале сега искам да ми направиш един масаж
Тя:добре ще се редуваме значи
Аз:у нас имам една хубава ракия ще ме намачкаш  с нея хахаха  Cheesy: D: D Cheesy
всички се смазахме от смях най вече Ибиза сигурно си вика тоя моя брат иска да хвърли алкохола за няма нищо хаха както и да е пеес брат ще го прежалим хаха.
Сядаме в стария град на една пейка ама леш студа викам  на ибиза тази ни е довлекла да ни изнасили.
Тя:чак пък
Игнорвам я,качва си крака върху моя и пали цигара че две не вижда викам си тези крака както ми ги качваш по моите най-добре ми седят на врата и намигам Wink
Тя:може
ъъъ викам си тази сигурно иска да ме ебе тая вечер ама и аз съм навит и тя е навита кво става демона ме призова сигурно ще видим.
Слизаме отгоре викам им  ай да слизаме че тука си еб..мамата и студ и те се навиха да слезем ,че тя беше с яке ние гъзарите с тениски слизаме на долу и си вървим и лафим ,че ни се ходи някъде на кафе бум в Емементо отиваме там  сядаме си мацката при мен ибиза сам квото е брат случва се когато прави ... манданга на онази в дискотека и аз бях на същото хаха (кисс клоуз в дискотека бай ибиза) тогава брулих кестена ама карай времето се върти ту аз ту той игра да го еба.
Тя:виж какъв крем за ръце
Аз:аууу мирише ми на секс хаха
Тя:как разбра че мирише на секс
Аз:подробности не издавам като отидем в нас ще ти кажа
Тя:и какво ще правим у вас (вечния въпрос)
Аз:ще се гушкаме а после ще те оставя в стаята за гости да спиш
Тя:аз сама на едно легло не спя
Аз:ще се научиш аз непознати не пускам при мен (шитка и бия) пък като те опозная ще си помисля в нас е все пак студено (блъф) пече слънце ебало си мамата хахаха
Ибиза:няма ли някоя твоя приятелка да извикаш (иска да смучи кучето)
Тя:те всички са на работа
Аз:до колко са тези твои к....колежки
Тя хахахаха до 12,1
Аз:добре де пиши на  Даринчето да дойде за компания на ибиза
Тя:ей ся ще и пиша
Аз:ай дано да дойде
Ибиза:като не дойде голяма работа важното е да ни е яко
Става вече 23 и ибиза трябва да си ходи че на работа брата викам си ай нали сме алфа мада фака и ще се съобразим с него викам и
Аз:ти ще дойдеш с мен обаче нищо няма да правим утре сутринта те връщам невредима
тя:добре
Аз:ако майка ти ти звъни кажи че си на дискотека
Ибиза:по-добре не казвай нищо
Аз:и така става
Тръгваме си от емементо  и вече крачим към главната и ибиза видя едно бури си уиски викам ся кво ще пиеш на аванта
той се засмя викам ей твоя алкохолизъм няма граница хахаха
Аз Разкавам им един виц: Един циганин отишъл при доктора и му рекъл докторе много деца правя като правя с жената секс
къв е проблема попитал циганина.Доктора казал сине като ти идва да се празниш го вади от вънка и няма да имаш деца.А циганина рекъл докторе то ми идва да влезна с цървулите ти ми викаш да го вадя от вънка хахахаххахахаха
Умрях ме с ибиза да се смеем
Тя:май скоро не си си пил хапчетата
Аз:нали ти казах да ми вземеш гинко билоба ама явно си с руса коса а това червено е под прикритие
тя:хахахах само така ще е
Аз:игнор
Отиваме вече към колата ама леш много ми се пикае отивам настрани вадя го и по едно време идва една кола с светлини викам си господи само да  не завива на дясно и господ чу молитвите ми продължи напред.Отварям колата ибиза ми рови в багажника да си търси якето ама вика ти тука салфетки туй онуй а аз му викам мълчи че миналия път видя кво стана ( той си знае ) взимам си якето слагам го на задната седалка при брата и тя е проста и не видя че вратата е близко до някакъв тротоар и ръп нещо не може да я затвори вика ИВИН вратата
Аз:Стой малко отивам и я оправих . (късмет няма драснато викам си ебати бичкията червена ще ми надраска мерца )
Качва  се в колата и потегляме

Тя:ето и този кара като каруцар
Ибиза:да не би да е някой тъпанар че да  кара като инвалид (благодаря ти братле че ме подкрепи в случея)
Аз:игнор пълен гледах си движението.Закарахме ибиза до вкъщи и той ми каза
Ибиза:успех братле с масажирането (с клоуза)
Аз:благодаря братле ай лека вечер утре ще ти пиша
отиваме в нас оставям мерцедеса до един троатоар
тя:майка ти да не ти каже нещо
аз:майка знае като съм с жена да не влиза Wink
Тя:остана и да влиза
игнор.
качваме ,се горе  кво си лафиха там седях и си лафих с тях да мине малко време да не каже ето тоя ме докара а бърза да ме наебе лаф мохабет до 2 часа
Аз:отивам да спя който е на работа да му мисли
Тя:добре идвам
Идва тя в стаята ми почна да се съблича хванах я през кръста целувки а-у тръгвам да я събличам
тя:много бързаш
Аз:аз си лягам ти когато искаш се събличай 
Съблече ,се легна до мен говорихме си някакви неща на моменти ме  контрира да не и сваля гащите върнах ,се с лекота от горе при усните няколко брутални обарвания свали си гащите и.....  останалото е просто приключение.

Поздрави:IWIN

Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 343

Профил
« Отговор #1 -: Април 19, 2018, 16:23:34 »

абсолютно ежедневни глупости чисто като разговор, аз щях да умра от скука, буквално... не казвам да си говорите за интеграли, черни дупки, стандартно отклонение и т.н., обаче това просто е изключително постно и някак тийнейджърско като стил (а си писал, че си на над 20)
каране като идиот и псувни - кофти култура, да не говорим, че ако сте спрели или по някаква причина има шанс да те чуят, като нищо ще си изпросиш сбиване
уникален речик - "на Пловдив"?!, "разкарваме се", "брат"... и като цяло талантливо неграмотно писане// догадката е, че не четеш почти изобщо, не се интересуваш от широк спектър теми и ежедневието ти се върти предимно около университет (евентуално), може би фитнес и заговаряне на момичета

много слабо, да не говорим, че аз кой знае каква "игра" не видях
извод - девойката няма стабилен критерий и може би би си легнала с кое да е момче, което просто не изглежда като клошар и има 3-4 смешки в джоба

Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 19, 2018, 16:55:55 »

Тя си има принципи и затова е с мен а аз ако бях излезнал с теб едва ли повече от 15 мин щях да се занимавам
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2018, 17:03:41 »

Евала за клоуза, IWIN. Доста подробно си ги описал нещата, но някои честно да ти кажа малко не ми се връзват.
Отишъл си в Пловдив, за да я видиш въпросната мацка. После се разкарвате из града и т.н. И накрая я закарваш във вас? Т.е. имаш апартамент в Пловдив или я караш от Пловдив до София (ако е второто е много малко вероятно тя да се навие ей така да си попътува)? И другото, на което малко се учудих, е като си я завел във вас тя с кого си е говорила до 2 часа? С майка ти ли?
Относно играта - бил си определено в стейт, което е изиграло решаваща роля в клоуза и също така не си допуснал за момент да ти чупи фрейма. Обаче Irrational има право в някои неща. Лафчетата и на мен ми звучат леко инфантилни и тийнейджърски. Не знам, може би си въобразявам, но нещо не ме накефи цялостната интеракция (с това не искам да омаловажавам клоуза). На живо може да е било по-добре от колкото си го написал.
П.с. Ибиза нали е бил тръгнал да играе по улиците Пловдивски, а се оказва след 1 час, че ви се натрясва и кисне цял ден после с вас да ви свети. Пак нещо не ми се връзва.
Още веднъж браво за клоуза и продължавай напред!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 19, 2018, 17:23:53 »

Просто реших да запазя тайна от къде съм малко хора от форума знаят
Активен

-Берсерк
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 749

Профил
« Отговор #5 -: Април 19, 2018, 19:49:49 »

Брвао IWIN. С ибисата сте големи свежарки и като се съберете заедно сте много силни. В случая основна роля е изиграло това, че сте били в мега як стейт с много непукизъм, ти си водел, тя е следвала през цялото време. И нещата постепенно са ескалирали.

На практика вие и двамата сте я играли тая мацка и сте си помпали стейта и настроението един на друг. Аз обикновено изолирам веднага мацките и пращам уинга да си ходи, но при вас се е получило много силно точно екипната игра.

Жените са емоционални хуукъри и само търсят яката емоция , която да ги вдигне във въздуха и да ги накара да забравят къде са. За това тя те е следвала - качили сте я на емоционалното влакче, обаче без да и давате валидация. Това я е карало да иска още и още... И накрая нещата логично са свършили във вас. Пази го Ибисата , че е страшен уинг. Другия път и ти да му върнеш услугата Smiley

абсолютно ежедневни глупости чисто като разговор, аз щях да умра от скука, буквално... не казвам да си говорите за интеграли, черни дупки, стандартно отклонение и т.н., обаче това просто е изключително постно и някак тийнейджърско като стил (а си писал, че си на над 20)
каране като идиот и псувни - кофти култура, да не говорим, че ако сте спрели или по някаква причина има шанс да те чуят, като нищо ще си изпросиш сбиване
уникален речик - "на Пловдив"?!, "разкарваме се", "брат"... и като цяло талантливо неграмотно писане// догадката е, че не четеш почти изобщо, не се интересуваш от широк спектър теми и ежедневието ти се върти предимно около университет (евентуално), може би фитнес и заговаряне на момичета

много слабо, да не говорим, че аз кой знае каква "игра" не видях
извод - девойката няма стабилен критерий и може би би си легнала с кое да е момче, което просто не изглежда като клошар и има 3-4 смешки в джоба

Това не знам как да го коментирам. Някакво нелепо фръцкане от типа на : "На мен подобни лафчета не ми вървят трябва ми мега логиката и оригиналност" . Даже не си разбрала кое и как е породило емоциите.  Коментара просто показва нагледно колко разбират жените от емоционална игра и до колко могат логически да анализират сетовете. И по двете - кръгла 0 за Irrational. Въпреки напудрените претенции Wink
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Април 19, 2018, 20:31:55 »

Iwin машина си...

Направо ми визуализира хилежа, който е падал... лекотата ти е на 2по100 плюс 21, или с други думи май се опитвам да кажа - кефишма копеуе
Активен

I'm a very special kind of monster
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 777

Профил
« Отговор #7 -: Април 19, 2018, 23:09:41 »

Поздравления за клоуза, силен ден сте направили с колегата. Водил си, тя е следвала, поддържал си настроението, наложил си твоя фрейм. Много елегантно си  отпуснал контрола и лидерството и то само за кратко - когато си й позволил да ви заведе в стария град. Това всъщност е добър ход. Винаги при по-дълъг сет е добре от време на време да пускаш по малко "аванта" и да даваш крачка назад. Това създава комфорт и усещане за взаимност между теб и момичето.

Мацката на няколко пъти ти е пуснала доста кофти шитки, които си съумял да калибрираш и преминеш. Това, което всъщност изпускаш е, че мацката предварително ти е била почти навита. Не споделяш много за предишната ви среща - как сте се запознали, каква емоция си създал тогава. Но в този ден тя със сигурност вече е била "подгрята" и е имала едно наум за теб. Тоест не си започнал от 0та, което добре личи от цялостната динамика на сета.

Тя:аз съм толкова послушна

Това по принцип е много силно, да се квалифицира по такъв начин, винаги ми светва зелената лампичка, че съм на правия път, когато чуя нещо такова. От една страна е лек намек, от друга е закачка, от трета е опит за доказване и квалификация пред теб - сама влиза в ролята на оценявана и картите след такова изказване са в твои ръце. Такава ситуация може да се отиграе по поне няколко различни начина - всички те правилни.

Тя:аз сама на едно легло не спя
Тук вече е трябвало да ти е ясно, че нещата ще се случат. Това е кукичка, на която просто не трябва да захапваш и да реагираш първично и загоряло. Иначе е и директен намек, че ще има кекс. Стига да отиграеш изказването небрежно, без да се нахвърляш като невидял ситуацията ти е почти със сигурност вързана. В случая си се справил. Успех занапред.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 343

Профил
« Отговор #8 -: Април 20, 2018, 16:49:50 »

Това не знам как да го коментирам. Някакво нелепо фръцкане от типа на : "На мен подобни лафчета не ми вървят трябва ми мега логиката и оригиналност" . Даже не си разбрала кое и как е породило емоциите.  Коментара просто показва нагледно колко разбират жените от емоционална игра и до колко могат логически да анализират сетовете. И по двете - кръгла 0 за Irrational. Въпреки напудрените претенции Wink

Straw man аргумент, никъде не казвам, че ми трябва мега логика, нито достойна за режисьор оригиналност. Просто е - трябва ми да ми е интересно и да си говорим за по-разнообразни неща от това каква спирала ходи на мъже, кой е правилният начин за връзване на коса, бръснене на крака и т.н. (реални моменти от разказа за iwin). Undecided Не ми се дават сега примери за хубав според мен разговор, обаче преди съм го правила, сещам се за поне един пост, в който доста подробно илюстрирам. Най-общо казано качествената комуникация (в контекста мъж-жена) е изградена от закачки, щипка лиготия, провокация, искрен интерес към личността на другия и все пак поне в някаква част от времето смислени теми, които наистина могат да ти кажат нещо за възприятието му (и не, тук не става въпрос задължително за рапорта, за който вие говорите, може да са някакви по-глобални теми без пряка връзка с тесния личен опит на човека)...
Искаш ли да се обзаложим, че всъщност ще хвана акцентите в "пораждането на емоции", както ти го наричаш (въпреки че аз тук нещо повече от повърхностни наченки на емоция не мога да открия)?  Wink Имам задания от университета, ама довечера или утре ще дам анализ на онова, което ти предполагаш, че даже не съм регистрирала. Няма да забравя, споко.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #9 -: Април 20, 2018, 17:40:42 »

Виждам ... виждам.... виждам лавината от мнения офтопик, която ще последва... и за да променя бъдещето (кат' на Нио брат му съм), аз ще ти отговоря, неща които съм ти обяснвал и на живо - 'ма кой да ги слуша... и разбира (пишете в чатърската ако толкова държите да се обяснявате в любов и красота, плс. без повече тролене и офтопик).

Straw man аргумент

- Ти да не си на гейтарана жена му... и той такива ги плющи - възвишеносмислени

Просто е - трябва ми да ми е интересно и да си говорим за по-разнообразни неща от това каква спирала ходи на мъже, кой е правилният начин за връзване на коса, бръснене на крака и т.н.

- Повярвай ни. Когато си с точния мъж, няма и грам да си помислиш, дали това, което ти казва (като логика и контент) ти е интересно или нихт... Ще ти дрънка всякакви глупости и ти просто ще гледаш замечтано и ще чувстваш влага... навсякъде Wink... а да - и много ще ти е интересно.

все пак поне в някаква част от времето смислени теми, които наистина могат да ти кажат нещо за възприятието му

- Нъцки... Повярвай ниX2 - смислените и дълбоки теми водят до... мастурбация, за дълъг период от време, ако не и форевър (и от двете страни)... лекотата в играта води до скоростта на събитията, която IWIN e постигнал и до бързия допир на салама с компота от сливи.

Искаш ли да се обзаложим, че всъщност ще хвана акцентите в "пораждането на емоции",

- Че това трудно ли е? По-скоро хвана ли как успява да наложи фрейма си, как постепенно придърпва мацката към тяхната реалност. И как успява да го направи бързо и ефективно... Представи ли си емо вайба, стейта, цялата енергия, емо бабъла, без да следиш под лупа логически какво точно се е казало. Ако успееш - ще разбереш.

--

Явно имаш късмет, че нямаш достъп до скрития раздел, ако прочетеш аз какви глупости и безмислици бръщолевя на пичките, разговорите на IWIN ще ти се сторят като докторска дисертация изнесена пред девствени младежи в Харвард... Говоря за всякакви жени - и по-големи, и по-малки, и по-зрели, и по-умни от теб, и по-интелигентни и на високи позиции и с по-големи претенции, и по-красиви и к'вито се сетиш още... И колкото по-глупости дрънкам толкова по-бързо стигаме до играта на чичо доктор.

п.с. Offtopic преместен:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6395.msg101928#msg101928
Активен

I'm a very special kind of monster
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« Отговор #10 -: Април 22, 2018, 22:51:31 »

Прочетох диалога до половината, признавам си.
Чувството за хумор става, макар на места да е малко пресилено.
Не е точно моят тип диалог, но в крайна сметка едно представление трябва да бъде съобразено с възможностите на публиката - очевидно тази публика е оценила това представление, така че всичко е ок.
Естествено, за по-капризен таргет би трябвало и диалогът да претърпи известна еволюция, но в крайна сметка за тази таргет група очевидно върши работа.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #11 -: Април 22, 2018, 23:03:10 »

Виждам сходства с моята игра.Това,че гледаш на самата свалка като твоето шоу,не за да търсиш реакция,а заради твоят кеф!...Важна основа към това да станеш добър.От там вече каляваш стабилна реалност>силно присъствие(доминантен)Можеш да и набиеш всичко в главата.Ако искаш да е мръсница,тя става,ако искаш да я чукаш просто,правиш срещи само у вас и тя пак се кефи...В малко момчета съм  го виждал това,като наистина част от характера.А ако излезеш с друг такъв.....В такива моменти усещаш истинското удоволствие от играта!С такива хора обичам да излизам точно!Кефите и двамата!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #12 -: Април 22, 2018, 23:13:46 »

Много си сладка gotemperor.Това дали ще ти е смешно или не се определя от поведението което усещаш срещу теб.Не от дълбочината на шегата(интелектуална или селска)Пича по-горе не разправя виц,че да търсиш логика в думите му.Поведението му като излъчване говори,не думите като смисъл.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« Отговор #13 -: Април 23, 2018, 02:04:40 »

Много си сладка gotemperor.Това дали ще ти е смешно или не се определя от поведението което усещаш срещу теб.Не от дълбочината на шегата(интелектуална или селска)Пича по-горе не разправя виц,че да търсиш логика в думите му.Поведението му като излъчване говори,не думите като смисъл.
Уви, в случая аз няма как да коментирам поведението му, след като не съм била в ситуацията, така че това, което ми остава да коментирам са думите  Kiss
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: