Tyxo.bg counter Сетчета
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 16:41:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сетчета  (Прочетена 1146 пъти)
zipper
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Февруари 23, 2018, 23:37:36 »

Здравейте, вече има известно време от което отварям сетове, но честно казано няма какво да описвам тъй като сета ми е да отворя момиче, което харесвам. Това са ми критериите за успешен сет на тоя етап, имам доста насадени бариери и дори само това си ми е предизвикателство.Мислех да запиша уоркшопа на Илиян, но след като излезнах с едно момче от форума усетих каква мотивация може да ти предаде опитен човек, тичах след мацките по улиците,пресичах и отварях директно, а сам греда.
Не ми хареса, исках мотивацията и волята да дойдат САМО от мен, сам да си преборя страховете. Това ме отказа за сега от уоркшопа. Но определено разчупи нещо в мен.
Тази и миналата седмица вече се усещам с една идея по-отпуснат, по- натурален(натурален всмисъл че си говоря каквото ми дойде на главата, не мисля дали е афц или алфа). Но мисля, че ми липсва структура на играта. Да, отпускам се, но после не мога да се анализирам и вадя поуки.

Първи сет(и за деня).
Гледам я 3 пъти се разминаваме. Тя е с  дълги крака и готино дупе(М). В лицето също ми изглеждаше готина. Вървят с някаква приятелка(Д), а аз се чувствам доста спечен. Сигурно имаше едни 10 мин къде я скрито я не толко си ходех по тех и се надъхвах.

Аз:Спрете.. искам да се запозная с приятелката ти, харесах я.
Седят и ме гледат. Подавам ръка на М, запознаваме се, задържам и ръката и я придърпвам.
Аз:Искам да си ми жена ... Smiley
Бърбори нещо.
М:Имам си приятел.
Аз:Супер тъкмо ще ни носи кафето в кревата..
Тука Д се пули в мене и двете се гледат, започват да се хилят.

Аз:Базикам се, няма как да стане преди да разбера дали можеш да готвиш....
М:Е ще ядеме готова храна аз не готвя.
Аз:Е аз ли ще съм жената? Ти тогава трябва да си мъжа, дърва можеш ли да цепиш? ...
Смеят се..
М:ако е само тва ще се науча..
Аз:Ако искаш да си мъжа ще трябва да правиш ти първата крачка и да ме целунеш.
Следваха още закачки и смях.
Приятелката и ме шитваше?
Д: аз си мислех че само аз съм неадекватната тука.. по-късно вкара и 'ти колко си се гърмял'.. отговорих и 'щом съм тука няма как да съм се гърмял'..
Като цяло се кефеха и имаше емоции, вкарахме роли че е транс аз я избъзкках дали затова си държи якето така(пред четяла) щото е възбудена, приятелката и седна и ни остави, казах че вече ме е страх да не почне да ми бие главички, имаше чокър(кайшка на врата) разбъзиках я че е черен колан.
Преместихме се на пейката до приятелката и вика що не се сваляте .. боляло я главата, че от 1 час обикаляли за чанта.
Аз:Кой е казал че аз нея харесвам?
 И я прегръщам а тя се дърпа и вика не става ние сме лизбиики стана и я плясна по задника..

Аз:Дай и по-другата бузка че ще се разсърди де..
 Обяснява се нещо, като се приберат.. викам ми тогава аз ще я плясна приближих с сериозен поглед(може би трябваше да задържа малко за напрежение) и я пляснах по бузката(не задната).. смях.. викам виж че няма нищо срамно, някакво момиче минаваше и и викам 'ей ела да те плясна по бузката' вика ненен и се хили тия двете ме гледат странно и се хилят.

Аз:Айде ще ви водя за чанти разбирам ги, виждам че се чудите.. само ми кажете как изглеждат :Д
Имаше някъв магазин срещу нас водя ги, вътре почнаха да си обикалят аз по тях така и на още едно място и се усетих че ходя по тях като кученце, хванах я за ръката и и казах че ще ги оставям но искам да се видим понеделник в 6. Почна да се чуди викам първия ден от другата седмица, почна да се прави о верно ли не знаех блябля.
Приятелката и седна до нас и ни слуша. М ми казва че си има приятел, накарах я да  покаже снимка, викам тва не си ти. Казвам на приятелката и че е много лоша, че не удря едно рамо, тя взе, че се включи. Вика и айде бе кво се правиш все едно не излизаш с момчета хахах.
Обеснявах и че няма да я целувам, понеже не я познавам и ако двамата не го искаме не става, приятелката и ми приглася от страни. Седя и я гледам в очите след 2 мин го даде, накарах я да ми звънне да не ми е дала грешен номер и да е пуснала музичка като съм я набрал. Тъпо беше да, но сиг 5-6 пъти ме мяткаха с номер и си го изиграх отчаяно. Гушнах я, хай-5 на приятелката и и си хванах пътя.

Втори сет:
Две мацки, едната дебеличка(Д), бута количка с бебок. Другата с кожен клин(М), откъм гъз пръскаше. Оставих ги да ме задминат и ги догоних, заставам пред тях.
-Здравейте.
Д:Здрасти. (гледат въпросително)

-Приятелката ти много ми хареса, реших да дойда и да се запознаем.
Отивам пред нея, усмихвам и се и и подавам ръка.

-Аз съм zipper.
М:Аз съм М.

Задържам и ръката за 2 сек и я придърпвам лекичко към мен и и казвам че я искам за жена (или я попитах дали иска, не помня).
М:-Оо не не.
-Шегувам се, аз даже не знам дали можеш да готвиш. Пускам и ръчичката.

М: Ми нищо не мога, аз затва ям солети. (набиваше някви)
Взимам си, пробвам и и я питам дали поне лютеница може да прави, понеже тея доста вървят, бъзикам я че знае ама се прави и в на бебето количката си носят. Стана въпрос за години, вика аз съм на 30, казвам и че значи много добре се гримира и че на мен ми прилича че е на 10(имаше сладко личице). Потупах я по главата като детенце, придърпах я и я гушнах. По време на разговорите се опитвах да вкарвам и приятелката и в разговора. Тръгнахме да вървим, офертирах я да се видим обеснява ми че нема как да стане. Мина по едно време от другата страна на дебеланката и ми избяга. Все пак продължих да си правя кефа, говоря на бебето, давам му хай-5, Д вика недей да го пипаш, викам няма бе споко хах. Бъзикаме се че са заедно и сами си гледат детето, викам на Д как я търпиш толкова злобна, обеснява че може да е защото и тя е такава. Казвам и че то затва е толко яко детето, щото от два минуса става +. А то тва от как им говоря не е мигнало веднъж, питам ги що не са го научили да мига, казват че е много втрещено от мене. Мърдам на ляво на дясно, следи ме с поглед и се учи от малък хаха(кво да не прави). Обеснявам им го тва и че просто не може да ми се нагледа, спокоен е,предлагам на Д да ме снима с М, ако малкия се разплаче да му покаже снимката, ако не спре да я изреже и да ме покаже само мене. Тук и вкарах последна оферта, не съм искал телефон, казах и да се видим във Вторник към 5:30-6, отказа. Хванаха си нанякъде, казахме си чао и тва е.

Със сигурност пропускам важни подробности, но точните реплики и останалите моменти са ми мъгла за жалост, имаше моменти в които изпусках това аз да водя, чувство че не минавах некви шитки. Надявам се и в това, което съм написал да се видят пропуските.
Първият сет продължава към 20-25 мин, вторият е 10-15. Имаше още 2 сета, едната ме подмина като я заговорих а я чаках 15 мин да излезне от некво магазинче, беше уникално миньонче, направо ми стана жежко като я видях. Все пак преди да отворя първия сет изпуснах поне 3-4, които ме кефеха. Усещам се, че чакам да ме задминат и едва ли не да се разминем още 1 път за да отворя.
Активен
zipper
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #1 -: Май 01, 2018, 05:12:27 »

Здравейте, момчета. Тук ще разпиша наблюденията си към играта ми от последния пост до сега, дано е и полезно на някой.
Наскоро се преместих в квартира и направих няколко нощни сам. Като цяло, когато музиката ми харесва, лесно се отпускам да си денся и това и гледам да правя в началото за да се разчупя. От 3те нощни първите 2 усетих, че като съм на кеф и говоря с момиче, което ми харесва и си и го казвам +  гледам да предам емоцията, която съм генерирал без да питам въпроси и да искам от нея - не се дърпат на докосвания, прегръщания и постоянно ме гледат в очите. От този момент гледам да следвам този начин, но въобще не ме следват като се опитам да ги изолирам или да разменим контакти, което не съм си го обеснил още. Забелязвам също, че и имат интерес, питат ме разни въпроси след известно време, но слабо инвестират.
В днешните сетове обаче имаше по-интересен момент. Пак си продължих стандартно, те се кефеха но слаба инвестиция, докато не подхвърлих нещо по-докачливо. Примерно, догонвам автобуса да хвана една готина мацка, наистина беше доста красива, но се беше накаляла с мазила. Та, мацам я с пръста ми по бузата и гледам как оставя добро количество от мазилото, питам я що се е намацала толкова като си е красива и почна да се обеснява как тя си преценява, не мога аз да и кажа кво да прави и т.н.
Следващ сет, слизам от автобуса и за пешеходната чака едно девойче със страшен задник. Светва зелено, захождам до нея, махам и с ръка да свали слушалките и казвам че ще бъда супер директен и че има брутален задник. Пресичаме, тя забива на едно място и се прави на суупер убидена, шамари щяла да ми бие, уж сериозна след 2 минути я прегръщам и даже тя си идва към мен хах. Поговорихме 5-10 мин, казвам и че ще тръгвам и да ми даде номера си да се видим утре. Гледа ме и обеснява, че тва няма да стане, само фейсбук или вайбър(хаха). Викам фейсбук нямам и давам телефона си да ми запише номера, записва. Като се прибрах, гледам пише да ме пита как съм се казвал, дали често заговарям така и че няма как да се видиме просто. Този сет доста ми хареса, особено това как ме гледаше на кръв, но седи и ми слуша глупостите.
Нощната днес беше с по-ниска енергия от обикновеното и се усети. Причина: музиката не ме кефеше, усетих как съм зависим от това. Отворих 6-7 момичета, но не успявах да ги задържа или придърпам. Също видях едно момиче, което доста си ме радва и последния път ми се измъкна, не си даде номер а доста ми се кефеше. Дръпнах я, позна ме, почна да се кефи да ме разпитва как съм еди кво си, но не успях да я задържа да остане с мен и изхвърча с приятелките си, който я чакаха. Тук освен слаба енергия имах и бариери, че имах очаквания нещо да стане и бях бонус скован.
Последния ми сет беше една мацка, която я мярках цяла нощ. Бяха изцяло женска компания, 5-6 жени а тя беше брутална, прилепнала къса поличка, дълга черна коса и тънко кръстче. Имаше един пич и той оглеждаше ситуацията, викам тоя е от форума, са ще се запознаем   Grin Е, оказа се, че не е в последствие, но раздвижихме малко разговор, показвам му я тая, викам му че искам да я изнасиля направо и че не си тръгвам без да съм я заговорил.
Та, преди да заговарях и да съм пробвал нощна, бях чел постове на Берсерк как влиза и разбутва всичко, мацката се кефи а у, викам си и аз така трябва да влизам много яко, не се и съмнявах, че е лесно. Днес усетих, че хич не е. Компанията им се размърда, викам тия ще си ходят, че се намразя ако я оставя тая да си тръгне без да съм я заговорил. Бяха 3 момичета при нея, влизам и казвам че съм им харесал приятелката, тя не ме отразява особено, приятелките пък не ми и пречиха а се мръднаха около мен. Както и да е, каза си името, тръгна да си влиза, хванах я за ръката леко и казвам обърни се за 1 минута. Греда, влиза си.
След 3-4 мин колебание влезнах и отидох на тяхното сепаре, една от приятелките и беше блокирала диванчето да седна до нея, гледа ме уплашено, казвам и че съм дошъл за приятелката и, мърда и сядам. Останах към 10 мин, опитах се да завържа разговор, отговаряше, но доста лаконично. Почвам да говоря каквото ми дойде, викам и, че ме привлича щото баба ми ме е отгледала а тя носи същите обици като нейните, вика благодаря. Имаше доста черна коса и тук я попитах дали няма нещо циганско в нея и както и при мацката от автобуса, нещо за момент леко се промени, обърна се към мен, задържа очен контакт, попита защо с интерес. Попитах я 2 пъти за телефон, отказа, станах и си тръгнах. През времето опитвах и да поговоря малко с приятелките и, но те не ми пречеха въобще.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3576

Профил
« Отговор #2 -: Май 02, 2018, 06:12:13 »

Браво на младото лъвче!
Щом ти обръщат внимание и не бягат, а просто се колебаят, значи имаш потенциала с малко опит да конвъртваш отварянията в клоузове.
Искам да ти дам малко коментар по ей този въпрос:
наистина беше доста красива, но се беше накаляла с мазила. Та, мацам я с пръста ми по бузата и гледам как оставя добро количество от мазилото, питам я що се е намацала толкова като си е красива и почна да се обеснява как тя си преценява, не мога аз да и кажа кво да прави и т.н.
Никоя пичка не обича да я критикуват или пък да ѝ казват какво да прави и да не прави. Ти да не си баба ѝ, която мърмори след нея?
Когато нещо не харесваш в една жена, можеш да го пуснеш като нег, а не като директна критика. Предполагам разликата я знаеш?
Например "имах една приятелка се гримираше толкова силно. Трябваше да я видиш на какво приличаше веднъж като ѝ се наложи да се избърше с една мокра кърпичка, за да може да си отключи телефона. От тия модерните, които се отключват с разпознаване на лице." Това ми дойде на ума първо - сигурно някой може да измисли и нещо по-умно, но няма нужда да се напъваме да измисляме перфектния нег за всеки случай, тъй като мисленето след сет е като след дъжд качулка.
Просто гледай да не звучи като директна обида или назидаване какво трябвало и какво не трябвало. Това го правят само мърморковците и тях никой не ги обича. Или нег, или нещо на майтап. Разбира се, не всички мацки имат чувство за хумор и понякога майтапа го приемат като обида. То и на някои мъже чувството за хумор всъщност е такова, че не можеш да разбереш майтап или обида казват.
Както и да е - успех в пикапа, пожелавам ти усилията ти скоро да бъдат възнаградени!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: