Tyxo.bg counter Когато няма на къде и вече е много зле
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 17:22:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Когато няма на къде и вече е много зле  (Прочетена 2760 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 904

Профил
« -: Април 08, 2018, 12:09:22 »

Стана въпрос за хотели и курорти и се сетих те за тва те.

Може да се каже, че нямам приятели в общоприетия смисъл на думата. Няма хора с които да се чувам или пиша редовно, не споделям с никого нищо, не търся съвети от никого. Никога не ми е било нужно подобно нещо. Смешни са ми постовете за приятелите във фейс-бук.
Приятелите ми са, хора които ми звънят или пишат ако има с какво да ме оферират. Да вися по кафета с разни пичуе нон стоп е доста досадно занимание. По-интересно ми е да си кажа някоя и друга дума със себе си, доста забавно копеле е тоя. Как да е.

Звъни ми един пич, вика копеле, пие ли ти се. Хахах. Доста глупав въпрос от негова страна.
Аз - Ти виждал ли си проскубана мастия да откаже обелка от кренвирш?
Той - Ще ти редим една далавера, сигурен съм, че кучето ще замези и с филия стар хляб.
Аз - Целия съм твой. Шпреха ми он на харабията, набива ми оферта да сме ходили на Курв-орт да ядеме и да пиеме. Което е странно тоя, не го знам много да яде, а и да пие не се сещам много. Викам, тука има нещо мътно.
Аз - Ае да е*а твойта семка негодна, дядо си ли искаш да прескочиш, говори ми ква е играта да не извадя ножа.
Изясни ми се, няква грозна бичкия му подшушнала, ебати, ачи щяло да има тим билдинг на бившите му колеги в еди кой си хотел еди къде си. Искал да тряска една, две и да не е сам ме вика и мен, ако нямало да тресне тия готините щял да трене мен, хахаха. Най-много мразя да ме използват за пъклени цели. Но пиячката си е пиячка. А и по думите му щяло да бъде чук. Замислих се, най лошото което може да стане е да се напия, да подишам чист въздух, да разритам крачол на сам на там, да се напия, да поплувам, да се напия, да скоча и да се разточа на шезлонга, да се напия. Он да прави кво ще.

Тръгваме, взех си банския, спасителния пояс, сапуна, тривката за гръб и някое и друго бутилче с пиячка. Това е важно все пак.
Стигаме, времето чук. Апартамента, чук. Телевизор голям(нямам телевизор вкъщи, от беднотийка, и като ми попадне телевизор го накъсвам от гледане), дивана голям хубав, масата. Веднага си наредих, бягам долу до бара викам, майка дай ми някоя и друга чаша а аз ше депозирам. Качвам се горе, запалих тв-то и се размазах от кеф. Пуснах си за животните. До тогава не знаех, че видрите са толкова умни животни. Оказа се, че видрата обича да мези с морски таралежи. Хваща един камък и троши бодлите му, след това го взима, изплува, ляга по гръб слага си камъка на корема и започва да бие таралежа в камъка докато се отвори, след това хапва. Баси якото. Звъни ми телефона, къде си бе?
Аз - Тука сме, отдъхвам.
Он - Ела бързо на рецепция. Тръгвам със замислена походка по стъпалата, не ми се чакаше асансьора. И гледам на долния етаж. Баси якото, много читава мацка, нямаше нищо общо с тия мърли къде се правят на маймуни. Просто натурално красива и добре изглеждаща жена. Браво си викам. Тая е на копеле готина. Продължих на долу потънал в размисли, дали има смисъл да се занимавам да влагам време да я чукам, я върже я не. Ба викам, по добре да си пийна.
Слизам долу, оня ме чака. Викам, кво искаш бе боклук? Ше ходим да ядем, после ше ходим на диско.
Ееее, хубава работа.
Ядохме, пихме, стана ми готино, викам сега ако прилегна може и да заспим като морж. Ама тъпия пор загорял на коубойски тиган за лъжица пача мас, ме мъкне към няква дискотека. Гледам вътре няколко бичкии корави, ама мен ми се пие не ми се занимава с тия. Ае бал съм ги. Взех една хубава водка и тъкмо да сръбна, скивам тая мацка яката на едно сепаре с още 9883217 човека, мъже жени, кучета, свини, зелки, пак се замислих, че е готина. Моя ми вика, кво прайш?
Аз - Е тази, ме кефи яко.
Той - Ееее, ти баш информатора ли си хареса? Викам си, тоя простак нали каза, че била грозна. На мен ми се види доста приятна мацка. Дори бих казал, повече от привлекателна.
Той - Ти ако знаеш каква хубава работа, ще ми свършиш. Лелеее, браво, добре, че те взех с мен.
Аааа, тука нещо пак мирише. Обесни ми на 2 на 3.Информатора бил много силно негов човек, бил я учил като постъпила във фирмата, биле приятели. Викам си, аз защо нямам такива готини приятелки... Вика, сега ше говорим с нея, да ги изведем утре вечер, моята съм я работил във фейс-бук, почти готова е, ама ше и стане тъпо ако я извикам сама пред колегите и за тва ще използвам тебе като перде.
Аз - Значи, гледай сега. Цялата работа, ще ти излезе да ми платиш пиячката тая вечер.
Замислих се, няма какво лошо да стане, в най-лошия случай ще се напия и няма да чукам. Което е същото като да седя пред тв-то в хотела. И все пак, за животните беше доста интересно. Но, приятел в нужда се познава.
На другия ден на обяд тоя вика, изработил съм нещата. Викам, гууд. Срещата щяла да бъде 21:00(след някъв техен ебан коктейл, или вечеря не помня). Викам си време бол. Ходих, плувах, пих, ядох, гледам часовника 19;30 викам сега ше го настроя настроя за 20;15 да свирне. Ще се изкъпя, напудря нослето и ше съм готов. Влязох в сауната, седях малко. Излязох, легнах си в релакс зоната, отворих си една биричка и съм заспал. По едно време, някой ме бута. Отварям очите, гледам тоя пич иска да ме гони. Викам, какво искаш бе? ааа, спато било до 21:00, хммм. Още сънен си мисля, сега ше ида горе, ше си напълня ваната и ше си доспа и допия вътре. Вървя си по хавлия, но мозъка ми започва да набира скорост, и се сещам, че имам среща в 21;00 гледам си часовника, не работи. Стана ми лошо, краката прясна наденица. Станал съм жертва на маркетингов трик, като реших да го купувам, в описанието пишеше, че издържа на екстремни температури и влажност, значи сауната не би трябвало да го убие. Да ама го е убила. Сетих се и колко пари дадох, щях да полудея, викам ше убия някой. Вървя и гледам моя човек с двете мацки ме чакат на рецепция. Тъпо ми стана.
Той - Какво става бе, човек, нали се разбрахме.
Аз - Ядосан и сънен, викам, ходете аз ше ви настигна.
Мацката - Добре ли си?
Аз - Шестак съм.
Моя човек ми прави знак, че ще ми скъса топките, показах му среден пръст дискретно и се качих горе. Блъснах часовника в земята и се заклех, че повече от 100-150 лв за часовник повече никога няма да дам. Гледам си телефона, 7 пропуснати от тоя. Писах му, прати ми локация он дъ роуд съм. Подмих се, облякох се и започнах да мисля, какво ми е извинението. Да кажа, че часовника ми е умрял, е тъпо. Да кажа, че съм се напил и съм заспал, което си беше истина е още по-тъпо. Не можах нищо да измисля.
Тръгнах към локацията, гледам на входа на хотела колелета, взех едно и газ. Веригата ми омаза крачола, изпотих се като пубертет пред вида на големи цици.
Влизам в кръчмата, гледам седнали на на една маса.
Аз - Добър вечер.
М(моя) - Айде бе човек, какво стана?
Аз - Истината е, ( и го измислих в миг) че една леля и стана лошо в сауната, наложи се да спасявам положението, уста в уста нямало, заклевам се, барманката, момичето се изплаши, управителя го нямало. Забавих се, съжелявам.
м - Ха хааа, кажи чесно.
Аз - Поръчахте ли?
м - Да, ти ще пиеш ли? И ми се подхилва. Ква мърша ще се окаже тоя, ама викам ше играя по неговата свирка.
Аз - Да тази вечер ще си позволя.
Сядам и започва разговор за лелята, какво точно е станало, разказах най-негодната лъжа в живота си. Но явно се хванаха.
Непринуден разговор, от къде се познаваме с моя човек. Как така сме решили да дойдем тук точно когато и те са там.
Лъгах нещо, ама информатора знае ква е играта. Намигам и докато редя лъжите. Усмихва се загадъчно. Замислих се, че рядко се намира жена с толкова хубави плътни устни. Готина беше, несъмнено. Пих две, чаши вино, започнахме да си разказваме различни истории от битието си. Разкрих част от вижданията ми за живота. Оказа се, че инфото сме долу горе на едно мнение за света. Усмихва ми се, гледа ме в очите. Викам тая си го иска.
Напих се, стана време да си ходим. Моя вика ае на диско. Викам вътре съм. Заприказвах инфото и започнах да вървя по-бързо, ако иска да продължаваме да си говорим ще избърза с мен, така, ще се отделим от другите. Но явно идиота не разбра кво правя и се пробва да ме догони. Писах му във вайбър да се забави за да ги отделим. Осъзна се.
Говорим си с тая. А тя вече беше се замаяла с виното. Явно не пие често. И ми разкрива, ква била играта. А играта била, че съм станал жерта на заговор. И всъщност, тя е поискала от моя човек да ме вземе. Бил съм и направил силно впечатление, като сме се биле видели веднъж, аз не помня. И така.

Утре пак. Отивам да пия.
Активен

Fortuna incepto signatur!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 102

Профил
« Отговор #1 -: Април 13, 2018, 09:01:45 »

Очакваме продължението... Нещо много се запи  Grin laugh
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 20, 2018, 17:41:57 »

Ще пиша от мобилна така, че ще бъде кофти. До къде бях стигнал.

Къртим към диското ама мен не ми е добре, нещо главата болки неразположение, отпаднал съм викам сигурно трябва да пийна, но се оказа че греша.
Влизаме в диското, страшно е коври много, яки маймуни. Викам Боже Господи къде съм и за какво съм тук?  Настанихме земна бара моя таргет е от едната. И страна моя човек от другата.  Говорим си нещо с мацката а тя се подпряла на бедрото ми и се наклонила към мен. Чудих се кво да правя и я целунах, внимателската разбира се. Не се дръпна само се усмихна. Викам си, тая така като гледам довечера ще я правя да каталясва. Моя ми говори глупости. Вика се ей хайванин гледай си там мацката няма ми късаш нервите тебе ще ударя още трима ще паднат. Ебавам ти реда лелин. Разбра ме. Писна ми неразположението стана ол мъст непоносимо. Тръгваме, аз съм пиян леко се клатя като на копа топузите. Мацката ми вика изморен ли съм.
Аз- те първа ще се изморяваме.
Тя - Хахахаха, не разбрах.
Аз - идва баир.
Тя - хахахахахаххаха.
Влизаме в хотела тръгваме по стъпалата на горе, стигаме до нейния етаж и ми пожелава лека вечер. Ха ха ха, го хо хо .
Аз - Не искаш ли да пием по едно в моята стая?
Тя - не пихме ли достатъчно?
Аз - пихме. И я дръпнах на горе. Качваме се в моята стая. Пълня ваната  та комбинирана с джакузи. Вадя грозното бренди наливам пийвам викам машала. Давам и една чаша наздраве. Пуснах малко ретро рок балади на компа. Изкефих се. Тя настоява че няма да използва джакузито и изобщо няма да се съблече. Хахахах. Вкарах и се, протестира. Целувахме се малко ударих още едно бренди, стана ми още по готино съблякоха се по картечница и се тактисах в джакузито. Викам си охаааааа, тя седи до мен и мълчи.
Аз - Айде, събличане се и идвай положението е чук.
Тя - няма начин. Излязох аз викам идвай, подгониха я в стаята всичко стана вода хванах я викам ще се събличаш или така да те хвърля във водата?
Тя -добре но искам да си взема банския.
Аз - за нещастие аз съм против.
Тя - ок, но се обърни. Влязох си в джакузито и чувам зад мен че нещо се съблича, поради надарена си слух  отчетоха момента в който си саби бикините, погледнах щях да абортирам. Ебати яката Гъзяга. Дойде тя, не иска да се приближи, приближих се. Поговорихме и съм задрямал, само се сещам че и сложих ръката където е нужно и съм заспал като пор. После станах и се тръшнаха на спалнята. На другия ден ставам гледам няма мацка няма пиене няма петна по чаршафите, викам си пак се изложих.

Звъня на моя, викам еба ли бе? Ебал е. животно.  И се сещам, че задната колелото бягам гледам хората го прибрали. Върнах го. Викам на моя дай тела на тая готината. Дава ми го, звъня не вдига. Пак звъня вдига. Нищо не сме биле правили, можело пак да се видим. Не се видяхме тва е. .
Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #3 -: Април 21, 2018, 20:12:29 »

Менуар, егати разочарованието.  Huh?
Момичето толкова зор си е дало, заговор организирала да създаде обстановка, чак гащичките сама си е смъкнала...
ти така гадно да постъпиш...
Думи нямам просто. Като не вдига поне й напиши един смс, че си бил много пиян и много съжаляваш, че не си се отнесъл с нея подобаващо, защото тя заслужава повече...
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 22, 2018, 20:22:08 »

gotemperor - И аз се разочаровах малко или много. Според моите изчисления трябваше поне да я захапя 2-3 пъти по дупето. Лошо е, много е лошо. Старост нерадост, няма го вече онзи бай-Маньо къде изпиваше две кани вино и скачаше чисто гол по прашки в снега. Сега пия една мастика и краката прясна наденица. Преди се напия като кърлеж с физиологичен разтвор и я накъсам на 18947982 места. Сега си хапна си пийна, са опнем на спалнята. Колелото се върти.

Чак толкова зор, не си е дала, тоя моя пор изработи цялата игра. А гащите, съвсем естествено беше, все едно тя да ме покани в нейната стая и аз да си вържа салама на възел. Не може да стане, питал съм в община, забраниха ми категорично.

Цитат
Думи нямам просто. Като не вдига поне й напиши един смс, че си бил много пиян и много съжаляваш, че не си се отнесъл с нея подобаващо, защото тя заслужава повече...

Винаги съм го казвал, когато каруцата се обърне пътища много.

П.С. - Извини ме ако бъркам, ти не беше ли обратна?
Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Април 22, 2018, 22:44:08 »

Извини ме, ама бъркаш, не съм обратна (ама имам такива приятелки  Embarrassed )
Виж сега, знаеш ли колко му е пилала на главата на тоя твоя приятел, за да организира цялата хава.
И знаеш ли, че по принцип жените не са хич чак толкова активни - толко зор за една пишка и то при положение, че очевидно е била наясно, че ще е еднократно - очаквала е много добро представяне, може даже някоя ваша обща позната да ти е направила добра реклама.
Създал си в момичето очаквания, които не си могъл да изпълниш - непростимо.
А каруцата не се е обърнала - ти си я обърнал.
И затова следва поне да й кажеш, че си обърнал каруцата и че тя не е виновна - може даже гадно да се чувства сега момичето, да си мисли, че е непривлекателна и подобни глупости.
Пък кой знае, след това може и да се върнеш обратно в играта, знае ли човек   Roll Eyes
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 23, 2018, 06:29:56 »

Истинско удоволствие е, че срещнеш жена която не е обратна. И все пак, склонна ли си да си признаеш, че си пробвала един два пъти с жени, или най-малко си имала фантазии със собствения пол?
И аз имам познати лесбийки, което от една страна е тъжно но от друга са много мъже на място. Хах.

Кой е обърнал каруцата, не е от голямо значение, важно е, че е обърната. Звънях и разбира се, явно не си чела внимателно, прощавам ти. От разговора с нея, разбрах, че или се правеше на сърдита(което е обяснимо) или ентусиазма и беше се изпарил.

Жените, са извънредно активни, стига да си поставят нещо за цел. В случая, просто се беше възползвала от нагона на моя борсук. Нищо повече.

Поста ти буди в мен желание да и пиша извинително съобщение. От което в най-добрия случай няма да има никаква полза.
Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Април 23, 2018, 10:52:44 »

Менуар, както казах, имам няколко такива приятелки - ти как мислиш, че сме станали толкова добри приятелки?  Embarrassed
Останах с впечатлението, че тя не ти е вдигнала. След като веднъж си потърсил контакт (ако си се държал адекватно), не е необходимо втори път да се извиняваш или да вкарваш оферта.
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 23, 2018, 12:46:15 »

Доколкото е възможно човек да се държи адекватно под натиска на остър махмурлук, нито повече нито по-малко. Нула на нула за нашите излязох при тази дама, минало свършено.

Друго ме кара да се замисля. Ти например си изчукала няколко твои приятелки, и никой не те вини за това. Ако аз бях изчукала няколко приятели друга щеше да бъде чорбата от реакции.
Прости ме но се чувствам длъжен да ти кажа - Ах ти какъв си педал. Хахах.

Истината е, че се кефя на лесбийките, няма нищо по-прекрасно от това, две(или повече) прекрасни същества да вършат най-прекрасното.

И все пак трябва да попитам, защо се отнасяме толкова лошо с мъжете педали, а жените безгласна ги толерираме.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #9 -: Април 23, 2018, 19:03:47 »

Така го написа, че чак си я представих запасала 8-инчова паламарка от тези с каишките, и чука приятелките си ама така ги чука гаче ли ги мрази.
Пък то може само да са се поцелували и пооблизали лекинко, е така да пробва какво е.
Докато при мъжете "мъничко" няма.
Е, освен оня де, дето го питали - ти ебал ли си педерас? И той рекъл не, ама съм ебал един, който е ебал.
А по темата - бива ли така да хабиш матриала? Като станеш като мене, ще съжаляваш за тези изпуснати възможности. Да се напиеш може всеки ден, а да ебеш далеч не всеки.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 23, 2018, 20:05:11 »

stone - Никога нищо не се знае. Опита ми не е богат, но на базата му, има моменти в които се боя да си представя на какво са способни иначе, иначе кротките и добрички женици.
С времето заключих, че почти няма жена която да не е правила секс(без значение с паламарка или само скречове) поне веднъж с друга жена.
Дори тези които смятах за залюхави и дори задръстени се оказаха, някви маниачки. Което супер ме кефи. Видно е, че има още какво да се разкрие за женската сексуалност. Макар и значително по-скучна и монотонна от мъжката, все пак буди интереса ми.

Не знам дали са се близали, хапали, търкали носовете, може и да я била с колана по задника(което е яко), нашата скъпа gotemperor може би, ще сподели повече. Може и на топло/студено да играем, харесвам тази игра.

Не вярвам да съжалявам. При мъжете важи едно универсално правило, и то е следното - Всяка следваща е по-добра от предишната.

Това го твърдя със сигурност, защото самият аз съм го отчел като факт. Вероятно се дължи на това, че със всяка следваща жена мъжът израства в едно или друго отношение, като по този начин вдига летвата.

Скузе, някой друг да е имал хомосексуален опит?
Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Април 24, 2018, 20:35:15 »

Момчета, то пръстите ме сърбят да споделя, ама айде няма нужда, и без това стоун вече очевидно има фантазии за мен   police
Активен

Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 24, 2018, 20:52:18 »

Било е само менюал, Стоуне. Щом говори за ръцете си. Дяволска работа, очаквах повече.
Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Април 24, 2018, 20:56:19 »

Било е само менюал, Стоуне. Щом говори за ръцете си. Дяволска работа, очаквах повече.
Провокатор!  Embarrassed
Активен

Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 751

Профил
« Отговор #14 -: Април 24, 2018, 20:58:13 »

Е, освен оня де, дето го питали - ти ебал ли си педерас? И той рекъл не, ама съм ебал един, който е ебал.

Хахаха, това ме подсети за един боксьор дето друса и май е бил в затвора. Беше говорил на мой приятел:

"Ти ебал ли си педераст ? Докато не ебеш мъж не може да станеш мъж. Никакъв мъж не си, ако не си ебал мъж поне веднъж"

Така се ставало мъж значи.. Ти да видиш..  Grin
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: