Tyxo.bg counter Помагайте! Провал с чата след доста успешно запознанство
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 16:30:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво да правя?
Да й пиша още веднъж? - 1 (50%)
Евентуално на живо, но не знам дали ще успея да я засека, щото полагам усилия в тая насока и не става. - 1 (50%)
Общ брой гласове: 2

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Помагайте! Провал с чата след доста успешно запознанство  (Прочетена 503 пъти)
Christianhadzhiev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Април 19, 2018, 00:17:01 »

Помагайте! Провал с чата след доста успешно запознанство

Здравейте, момчета! Нов съм във форума, а в pick up играта съм от около година запалих се от клиповете  на PUA team, но имам още доста за четене.

Имам доста сложен казус, който не ми дава мира. Ще се радвам по-опитните да дадат някой съвет.

Петък 13-ти, излизам си в бара, в който по принцип си ходя. Отивам да поръчам, а там една доста симпатична мацка ми казва '' кво става''. Отговорих, но не се сетих коя е. След това установих, че е колежка от университета от съседна група, с която се знаем задочно, но не сме си говорили. Започнах игра, ходих давах й наздраве, тогава установих, че е подпийнала, извадих я да пушим. Доста добре мина, върна се на масата, че приятелката й, с която бе излязла я държеше из късо. Бяха обградени от около 10 момчета и стана малко трудно да отида пак. Не след дълго тя дойде при мен с покана да пуша с нея, хвана ме за ръката и ме изведе от бара. След това ме покани на афтър със приятелката й нейния тъпкач в една кръчма. Там взехме да се целуваме, танци, за ръката се държахме, прегръдки, а бе много добре, даже повече от просто забивка от една нощ. Имах чувството понеже ме е виждала доста пъти все едно ме е харесвала от преди. Както и да е, не успях да си я прибера, че оная си я отведе, но много целувки на раздяла. Пропуснах да спомена, че си имаше дълги години приятел, който е също наш колега, но каза, че са се разделили, аз проучих и май наистина са. Както и да е.
Ставам на другия ден, едва изтърпвявам да мине времето и към 18 часа и пиша следното нещо: '' според едно проучване познанствата на петък 13-ти крият добър потенциал в себе си (емотиконка с очила и една смее ща се)'' . Тя го сийна и нищо не отговори. Сега минаха няколко дни без нищо да съм правил и направо се побърквам . Разбрах, че се е виждала с бившия си, макар че той май си има друга заиграва вече. Та кажете кво да правя?  Да и пиша ли нещо и какво, тъй като университета не знам дали ще успея да я засе, а и е малко не ловко там
Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #1 -: Април 20, 2018, 10:36:08 »

Братле сигурен ли си че тя не те е сваляла цяла вечер? Не мислиш ли че си се прецакал? Изглежда си се притеснявал цяла вечер, когато си бил около нея. Не съм инстанция ама по този начин вече се съм се прецаквал n-на брой пъти. Виждам всички грешки, които аз бих допуснал... Няма смисъл да и пишеш повече, освен ако не искаш още да те игнорира. Не е неловко в уни да я видиш и заговориш. Започни  някаква лека тема ако не върви  казваш, че се радваш че сте се засекли, но сега си гладен и трябва да хапнеш нещо чао и не се занимаваш повече.
За друг път обръщай внимание на приятелките им и по възможност ги раздели и замини с твоята ама не на раздяла ми много по рано  Grin
В теорията на вероятностите съвсем логично ми се струва и да си я хванал, когато е била емоционално нестабилна. От към игра да си бил слаб не си успял да се възползваш от възможността, а на сутринта да се чудила що за луда трябва да е да  има нещо повече с теб съответно сийн.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 354

Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 20, 2018, 11:25:29 »

Както каза по горе колегата също може и така да стане но има и алтернатива по-дългия път .
Накарай да ви срещтне някой познат . Дръж се нормално и се бъзикай повече дръпние да си говорите . Като пиинете няколко тя ще почне да ти обеснява че не била такава че се извинява ако ти е дала някакви надежди . Тия работи дет ги праят да им е чиста съвеста . Почни да е разбираш и с леки бъзици примени нататак . Тя ще се отпусне . И тогава е налазвай лека полека с по сереозните бъзици и кино . Ако се дръпне . Ти препоръчвам една игра ако си сладкодумен и можеш да праскаш яко шеги . Играйте на играта колкото пъти те накарам да се усмихнеш ще дигаме чашите . Като ти каже защо ти кажи да те напия и да си играем  на спайдър мен и мери джейн . Шегувам се въпроса е да свалите задръжките и да е накараш да излезне от кожата си за да усети твоето присъствие като мъж ,който я кара да забрави всичко и ще се подлаже работата . Да има нещо за напред  и ако си изиграеш картите правилно ще си на крайната точка на твоята цел . Успех идеята е малко луда но пробвай може и да стане .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: