Tyxo.bg counter pick up по време на работа
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:47:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: pick up по време на работа  (Прочетена 1028 пъти)
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Април 09, 2018, 18:48:14 »

Здравейте , изчетох голяма част от темите , но никъде не видях нещо подобно ,та реших да попитам.

Лятото ще бачкам в Поморие ,на едно хотелче ,като пиколо и се замислих на колко ли много момичета ще имам честта да помогна с багажа  Wink ,но не знам с какъв точно подход трябва да подходя , ако някой е пробвал или си е мислил за някое друго трикче ще съм радостен да сподели.
Активен
SKS
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #1 -: Април 15, 2018, 17:15:26 »

Не акай там от където ядеш по мое мнение. Намери си компания с готини хора. Излизай напред назад с тях ,  извън работното място!!!! В краен случай може и сам ако имаш топки да си пикапиш. С колегите ако излизаш бъди внимателен, не е яко да си известен като загорялото пиколо дето се пробва с всяка. Гледай да действаш с нагласа за даване (на емоций или дори материално) тоест не бъде стиснат. Тва е от мен и най-важното имай търпение!
Активен

Не търсете смисъла-развържете го!

I DON'T NEED TO "GET A LIFE" I'M A GAMER. I HAVE LOTS OF LIVES!!!
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #2 -: Април 15, 2018, 18:15:19 »

... на колко ли много момичета ще имам честта да помогна с багажа  Wink
С тва отношение към себе си си на 0
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #3 -: Април 15, 2018, 22:11:26 »

Здравей,

Мой приятел бачка лятото като масажист на плажа и въпреки че не е наясно с пикъпа, ебе доста, за което съм се убедил лично, предвид факта че ходя лятото на гости при него. По мои наблюдения работата на морето ти дава допълнителен ранг с туристите, които постоянно прииждат (не съм бил в Поморие, но предполагам че в пиковите месеци ще е пълно). Основното е да разучиш основните места за купон в курорта, да завържеш познанства с персонала по тях и бъдеш социален с туристите, което ще ти позволи да им пускаш оферти от типа "знам къде ще е най-якото парти днес" и там вече да дърпаш. Надявам се от към локация си ок (сам в стая), така че ако действаш по тази схема би трябвало да има успех. Като започне сезона може да пуснеш някой репорт, за да видим играта ти и да ти дадем още насоки. Успех  Smiley
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #4 -: Април 16, 2018, 10:36:03 »

Здравей,

Мой приятел бачка лятото като масажист на плажа и въпреки че не е наясно с пикъпа, ебе доста, за което съм се убедил лично, предвид факта че ходя лятото на гости при него. По мои наблюдения работата на морето ти дава допълнителен ранг с туристите, които постоянно прииждат (не съм бил в Поморие, но предполагам че в пиковите месеци ще е пълно). Основното е да разучиш основните места за купон в курорта, да завържеш познанства с персонала по тях и бъдеш социален с туристите, което ще ти позволи да им пускаш оферти от типа "знам къде ще е най-якото парти днес" и там вече да дърпаш. Надявам се от към локация си ок (сам в стая), така че ако действаш по тази схема би трябвало да има успех. Като започне сезона може да пуснеш някой репорт, за да видим играта ти и да ти дадем още насоки. Успех  Smiley

Е, разликата между "онзи дето ми направи як масаж" и "момчето дето ми мъкне куфарите" е огромна. Единият вече е навлезнал в зоната на комфорт на мацката, направил й е кефа и т.н....другият носи куфари.
Мой съвет е да не влиза в различни от служебни отношения с "момичетата", на които ще помага за багажа за да не приключи набързо авантюрата в хотела. С колежките е по-вероятно да има успех.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #5 -: Април 17, 2018, 23:57:30 »

Мой приятел бачка лятото като масажист на плажа и въпреки че не е наясно с пикъпа, ебе доста
Да бе, чудна работа, как са ебали хората преди да е имало "пикап", дядо ми как е наебал баба ми, и въобще как се е въртял света, а не е бил спрял?
Макар и да е чудно, има хора, които ебат и без да знаят за пикапа. Наричат се "naturals".

Иначе и на мен масажист ми звучи по-секси от пиколо. Но вероятно и за теб ще се намерят мацки, пичагата. На работата и аз не бих ги закачал, но в Поморие е пълно с рускини. Просто защото си там цяло лято, ще имаш много възможности да играеш. Има много милфове, които оставят бащата да бачка и да праща пари, а стоят там цяло лято с детето в апартамента си, и дивеят от скука. Ама като казвам милфове, нямам предвид 35-годишни с увиснали цици, а истински MILF-ове.
Успех!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: