Tyxo.bg counter Къде точно сбърках?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2018, 08:48:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде точно сбърках?  (Прочетена 1129 пъти)
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« -: Април 08, 2018, 20:09:42 »

Здравейте, опитни и не толкова опитни, като мен! Днес, на този велик и хубав празник, реших и аз да се впусна в дълбините на игрите. Още повече, че имах нужда след една чисто смазваща емоционално връзка от едва ... 7 месеца  Grin Grin

Само да кажа, че не съм най-големият майстор на тънкостите. Не мога да се похваля, че някога целенасочено съм се занимавал с пикъп, но пък ако трябва да съм честен - доста ми се иска. Някак си усещам, че тръпката е по-голяма от това, да си само с един човек за по-дълъг период от време, още повече когато и нещата не са се получили /друга тема/.

Та така ... малко за мен, за да добиете представа - на 25 години съм почти. Със стабилна работа, доходи доста над стандарта, който шибаните политици са наложили у нас. Определено не съм най-големият шрек, но пък и за принц не мога да се класирам. Предвид факта, че съм от малко населено място, където общо взето голяма част поне по физиономия се познаваме, сами разбирате нещата са малко трудни с това за първи път да ти видят лицето, което си е предимство.  В неделя тук винаги е паднала бомба, та в този ден от седмицата освен пикъп по великите ни фейс-буци и побратимите приложения, друго не може да се случи. И така:

Днес реших да направя един контакт със следният тип момиче - 24 годишна, по мое мнение 6, известна с това, че е много разговорлива, купонджийка. Разговора е следният /пропускам първите минути със честитките/:

- Аз: Как си? Приключи ли празненството?
- Тя: Добре съм. Ами неее. Цял ден и вечер ще е хаха. Ти как си?
- Аз: по тия празници освен някое кило отгоре, май друго няма какво да стане.
- Тя: Дааа хахаха. А бе и родата се събира. Което е хубавото
-Аз: Осъзнавам колко е трудно да си кокошка в днешни дни.
- Тя: Хаххахаха еееее ти пък големи размисли си му ударил
- Аз: 2 големи Chivas Regal водят до прозрения. Притеснявам се при 3-то до какъв извод ще стигна.
- Тя: Ще си припаднал мен ако ве питаш. Ахахахаха
- Аз: Да пием по нещо?
- Тя: Идната седмица ми е невъзможно. Ама следващата става
- Аз: Колко път да ти е невъзможно? /викам си нали ще излизаш с мен.../
- Тя: Много.
- Аз: Ще се обадиш в такъв случай. /оставям й номера/

Така, ясно ми е че съм осрал положението! Какво точно може би не трябваше да казвам или пък да кажа? Благодарен ще съм на много съвети, мнения, критики! С ваша помощ надявам се да се развия Smiley
Активен
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Април 08, 2018, 22:12:10 »

И въобще според вас, нещо получили се Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #2 -: Април 09, 2018, 01:56:22 »

Първото е, че си прибързал. Нямал си основа за среща. И разговора до тук е много постен. В смисъл от към емоции. Обикновен. Не си и предизвикал още мерака. Силно желание в нея, и пускаш офертата. Не е драма, просто ще ти откаже.
Втора грешка, по сериозна е, че от тая позиция тръгваш да настояваш да прави "невъзможното". Близко е до акъла, че е изгубена битка. Хубаво е да се налагаш. Но само когато е успешно. Когато не е успешно е просто досадно за отсрещния. А предвид емоционалното ниво до момента и нейната евентуална зависимост към теб - би могъл да предвидиш.
И третата най-силна грешка е, че след това прехвърляш  цялата власт в нея, като имаш предвид, не само че е незаслужена на тоя етап (тя не е инвестирала усилие), но и слабата все още емоционална връзка. Да и дадеш номера си и да чакаш. Ще има да чакаш.

Имаше няколко подходящи варианта да продължиш. Можеше да продължиш играта в чата на емоционално ниво, като игнорираш на тоя етап контраофертата и оставиш виждането за като му дойде времето (тогава щеше дори да е добре, че си го подхвърлил и после изтеглил, създава интерес)
Примерно:
- Тя: Идната седмица ми е невъзможно. Ама следващата става
- Аз: Има време до тогава. До тогава вече може да се виждам с друга. Като му дойде времето ще го измислим Smiley

И си продължаваш чата по други теми.

Друг вариант е можело да и приемеш офертата и пак, да продължиш по други теми. Примерно: "Става. Стига да обещаеш, че ще се държиш като истинска дама към мен"
И пак друга тема. Като в същото време държиш по-бавен тайминг, и не отговаряш на момента, а през 20тина мин. Над седмица, за къде да бързаш.
Успехи
Активен
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 09, 2018, 08:30:34 »

Благодаря за съветите и погледа! Smiley Има много фасул да изям още..
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #4 -: Април 10, 2018, 00:45:21 »

Оставяй го тоя фесбук и пикапи на живо. Защо всеки от "малък" град си мисли, че пикапенето там е немислимо? Изкоренето го това социално програмиране най-накрая.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1808

Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 10, 2018, 10:27:38 »

Хубаво е да се налагаш. Но само когато е успешно. Когато не е успешно е просто досадно за отсрещния.

Тва звучи като - хубаво е да победиш, ама без да играеш, защото може да загубиш. Или хубаво е да станеш шампион, ама без да влизаш в схватка, защото там има риск.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #6 -: Април 10, 2018, 11:55:20 »

Хубаво е да се налагаш. Но само когато е успешно. Когато не е успешно е просто досадно за отсрещния.

Тва звучи като - хубаво е да победиш, ама без да играеш, защото може да загубиш. Или хубаво е да станеш шампион, ама без да влизаш в схватка, защото там има риск.
Не знам как ти звучи, ама сравнението е по-скоро - хубаво е да победиш, ама когато можеш да спечелиш. Ако си наясно, че резултата ще е губещ, няма файда.
Не знам как си ги нагласи звуково
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: