Tyxo.bg counter Къде точно сбърках?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 21, 2019, 14:52:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Вие няма да израснете, ако не се опитате да направите нещо извън това, което вече умеете до съвършенство." - Ралф Емерсън

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през януари и февруари 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде точно сбърках?  (Прочетена 1323 пъти)
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« -: Април 08, 2018, 20:09:42 »

Здравейте, опитни и не толкова опитни, като мен! Днес, на този велик и хубав празник, реших и аз да се впусна в дълбините на игрите. Още повече, че имах нужда след една чисто смазваща емоционално връзка от едва ... 7 месеца  Grin Grin

Само да кажа, че не съм най-големият майстор на тънкостите. Не мога да се похваля, че някога целенасочено съм се занимавал с пикъп, но пък ако трябва да съм честен - доста ми се иска. Някак си усещам, че тръпката е по-голяма от това, да си само с един човек за по-дълъг период от време, още повече когато и нещата не са се получили /друга тема/.

Та така ... малко за мен, за да добиете представа - на 25 години съм почти. Със стабилна работа, доходи доста над стандарта, който шибаните политици са наложили у нас. Определено не съм най-големият шрек, но пък и за принц не мога да се класирам. Предвид факта, че съм от малко населено място, където общо взето голяма част поне по физиономия се познаваме, сами разбирате нещата са малко трудни с това за първи път да ти видят лицето, което си е предимство.  В неделя тук винаги е паднала бомба, та в този ден от седмицата освен пикъп по великите ни фейс-буци и побратимите приложения, друго не може да се случи. И така:

Днес реших да направя един контакт със следният тип момиче - 24 годишна, по мое мнение 6, известна с това, че е много разговорлива, купонджийка. Разговора е следният /пропускам първите минути със честитките/:

- Аз: Как си? Приключи ли празненството?
- Тя: Добре съм. Ами неее. Цял ден и вечер ще е хаха. Ти как си?
- Аз: по тия празници освен някое кило отгоре, май друго няма какво да стане.
- Тя: Дааа хахаха. А бе и родата се събира. Което е хубавото
-Аз: Осъзнавам колко е трудно да си кокошка в днешни дни.
- Тя: Хаххахаха еееее ти пък големи размисли си му ударил
- Аз: 2 големи Chivas Regal водят до прозрения. Притеснявам се при 3-то до какъв извод ще стигна.
- Тя: Ще си припаднал мен ако ве питаш. Ахахахаха
- Аз: Да пием по нещо?
- Тя: Идната седмица ми е невъзможно. Ама следващата става
- Аз: Колко път да ти е невъзможно? /викам си нали ще излизаш с мен.../
- Тя: Много.
- Аз: Ще се обадиш в такъв случай. /оставям й номера/

Така, ясно ми е че съм осрал положението! Какво точно може би не трябваше да казвам или пък да кажа? Благодарен ще съм на много съвети, мнения, критики! С ваша помощ надявам се да се развия Smiley
Активен
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Април 08, 2018, 22:12:10 »

И въобще според вас, нещо получили се Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1080

Профил
« Отговор #2 -: Април 09, 2018, 01:56:22 »

Първото е, че си прибързал. Нямал си основа за среща. И разговора до тук е много постен. В смисъл от към емоции. Обикновен. Не си и предизвикал още мерака. Силно желание в нея, и пускаш офертата. Не е драма, просто ще ти откаже.
Втора грешка, по сериозна е, че от тая позиция тръгваш да настояваш да прави "невъзможното". Близко е до акъла, че е изгубена битка. Хубаво е да се налагаш. Но само когато е успешно. Когато не е успешно е просто досадно за отсрещния. А предвид емоционалното ниво до момента и нейната евентуална зависимост към теб - би могъл да предвидиш.
И третата най-силна грешка е, че след това прехвърляш  цялата власт в нея, като имаш предвид, не само че е незаслужена на тоя етап (тя не е инвестирала усилие), но и слабата все още емоционална връзка. Да и дадеш номера си и да чакаш. Ще има да чакаш.

Имаше няколко подходящи варианта да продължиш. Можеше да продължиш играта в чата на емоционално ниво, като игнорираш на тоя етап контраофертата и оставиш виждането за като му дойде времето (тогава щеше дори да е добре, че си го подхвърлил и после изтеглил, създава интерес)
Примерно:
- Тя: Идната седмица ми е невъзможно. Ама следващата става
- Аз: Има време до тогава. До тогава вече може да се виждам с друга. Като му дойде времето ще го измислим Smiley

И си продължаваш чата по други теми.

Друг вариант е можело да и приемеш офертата и пак, да продължиш по други теми. Примерно: "Става. Стига да обещаеш, че ще се държиш като истинска дама към мен"
И пак друга тема. Като в същото време държиш по-бавен тайминг, и не отговаряш на момента, а през 20тина мин. Над седмица, за къде да бързаш.
Успехи
Активен
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 09, 2018, 08:30:34 »

Благодаря за съветите и погледа! Smiley Има много фасул да изям още..
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 184

Профил
« Отговор #4 -: Април 10, 2018, 00:45:21 »

Оставяй го тоя фесбук и пикапи на живо. Защо всеки от "малък" град си мисли, че пикапенето там е немислимо? Изкоренето го това социално програмиране най-накрая.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1826

Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 10, 2018, 10:27:38 »

Хубаво е да се налагаш. Но само когато е успешно. Когато не е успешно е просто досадно за отсрещния.

Тва звучи като - хубаво е да победиш, ама без да играеш, защото може да загубиш. Или хубаво е да станеш шампион, ама без да влизаш в схватка, защото там има риск.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1080

Профил
« Отговор #6 -: Април 10, 2018, 11:55:20 »

Хубаво е да се налагаш. Но само когато е успешно. Когато не е успешно е просто досадно за отсрещния.

Тва звучи като - хубаво е да победиш, ама без да играеш, защото може да загубиш. Или хубаво е да станеш шампион, ама без да влизаш в схватка, защото там има риск.
Не знам как ти звучи, ама сравнението е по-скоро - хубаво е да победиш, ама когато можеш да спечелиш. Ако си наясно, че резултата ще е губещ, няма файда.
Не знам как си ги нагласи звуково
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: