Tyxo.bg counter Обвиняване
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 17, 2018, 23:42:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Обвиняване  (Прочетена 1155 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Публикации: 388

Профил WWW
« -: Април 05, 2018, 12:28:26 »

Привет колеги ! Искам да ви попитам как се справяте когато ви хванат да бройкате други мацки или или вообще даже не сте но просто ситуацията е станала така че се е случвало да си местите погледа и да ви обвинят .

Ето днес например :

Аз говоря с нея от мествам си погледа дори не забелязвам че минава момиче и на нея незнам така си е вообразила че бил съм заглеждал ...
Аз казвам никой не съм заглеждал !
Тя : Гледаше нали те видях .
Аз: Не съм гледал
Тя : Нали те гледах стоях и ти говорих а ти погледна . ( тя кара през това време )
Спираме пред нас
Аз да те целуна ли тя не после може хайде че имам доста работа .
Аз : Почваш да ме дразниш тя и ти мен и тръгна ....
А на мен главата ми ври за други работи и не знам как да реагирам и това е постоянен тормоз ...
Расея се нещо един два пъти и ми каже ти що така се расейваш аа
Даже не съм погледнал момичето и пак ти заглеждаш това се случва вече не знам за кой път и главата ми ври вече като и обесня че не съм си знае нейното и почва да ме напада и да ми говори глупости . Имало е случай който ме е фащатала и аз съм го правил да но като бяхме в началото на връзката ни . Сега ко да им гледам всички имаме едни и същи неща ко да им гледам . Но просто ме напрягат тези неща доста . А тя наща за да ми го върне влизаме в магазин и гледа някав е гледа засяка си погледите и ми се усмихва нагло и подло . А аз почни нищо не и казах само няколко нега и това е . Имало е случай да гледа на някаде някакви хора но не съм се заяждал . Тя ми казва че аз загледаждам а тя не и затова съм нямал с какво да е контрирам . Абе ала бала просто главата ми е каша малко помощ !
Активен
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #1 -: Април 05, 2018, 13:08:06 »

Чакай само да уточним. Това е същото момиче, с което сте заедно от 3 години и не си я ебал и я държиш без сефте, нали? Не разбирам защо продължавате да се тормозите взаимно. Отношенията ви са супер токсични. Добре, разбрахме, че имаш проблеми, но трябва да си ги решиш сам. Вкопчил си се в това момиче и съсипваш и нея покрай теб. Не става така. Тия отделни ситуации изобщо не са основното и няма какво да се хващаш за тях. Каквото и да ти кажат, няма да решиш нищо. Приключвай с нея и пристъпи към реално решаване на проблемите си.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #2 -: Април 05, 2018, 13:09:18 »

Тая ще ти се качи на главата...
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #3 -: Април 05, 2018, 13:18:26 »

Благодаря за коментарите колеги ! С това момиче се изяснихме след доста дълки разговори и стигнахме до там че вината е моя и че аз просто не можах да покажа чуствата си както трябва и тя се е бъркала по-този начин(найстина бях като лед към нея )  . Та изяснихме се не е заради секса то тя може да се тресне с всеки който и падне . Затова мисля че всичко е ток и жица до днес  прекарваме си яко и двамата . Но днеска екшан с това отново . И не знам какво да правя да се вържа в някакво мазе и да не мърдам .  Тези обвинения имало е основателни да но са били малак брой веднаж дваж а тя ме изкарва виновен за всички дет и се струват имало ли или не ....
Активен
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #4 -: Април 05, 2018, 13:41:31 »

На баба ти гъза (с извинение)...Вземи да мислиш малко.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1274

Профил
« Отговор #5 -: Април 05, 2018, 14:12:16 »

Та изяснихме се не е заради секса то тя може да се тресне с всеки който и падне .
Значи да чакаме репорт как някой друг я е треснал. Roll Eyes
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Профил
« Отговор #6 -: Април 05, 2018, 14:18:33 »

Тая ще ти се качи на главата...

Като гледам тя вече му се е качила.
Към автора: Много на сериозно ги приемаш нещата. Следващия път като ти каже, че заглеждаш някоя й отговори "спокойно, може да заглеждам други жени но ти ще останеш завинаги в сърцето ми  Grin хахахахаха" и после сменяш темата.
А това, че тя гледа други мъже или пък, че нея я заглеждат го приеми като нещо нормално щото така или иначе е неизбежно и в никакъв случай не прави забележки или го прави на проблем
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 93

Профил
« Отговор #7 -: Април 05, 2018, 15:10:04 »

Заложено ни е в ДНК-то да го правим.
Имаше една приказка "Нищо че съм сит, не ми пречи да огледам менюто"
Ако тва дето се е случило в магазина не и е в стила и го прави, за да те дразни, поне в моите очи би било супер жалко.

2 са вариантите тука:
1. Тая е сууууупер обсебваща мацка и ще те съсипе.
2. Не е сигурна в теб. Дал си и сигнали да се притеснява. Реагира реактивно като пълно детенце.

Успех Smiley
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Профил WWW
« Отговор #8 -: Април 05, 2018, 16:48:16 »

Аз не и мрънкам когато гледа някой или някой е гледа ... а тя на мен ми мрънка и ми говори глупости ме изкарва женкар манкар ... Не че не ми пука просто не мисля че има смисал да се принизявам чак толкова най-много я бъзикам ... А тя ме напада мръка цупи обвинява ...
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #9 -: Април 05, 2018, 22:35:28 »

Еба ли я?
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Профил
« Отговор #10 -: Април 06, 2018, 16:52:26 »

Аз не и мрънкам когато гледа някой или някой е гледа ... а тя на мен ми мрънка и ми говори глупости ме изкарва женкар манкар ... Не че не ми пука просто не мисля че има смисал да се принизявам чак толкова най-много я бъзикам ... А тя ме напада мръка цупи обвинява ...

Идеята е да я изкараш от този фрейм на "ревниво гадже" и да наложиш твоя, т.е. ти да водиш играта. А не тя да те командва, както е в момента
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 739

Профил
« Отговор #11 -: Април 07, 2018, 11:33:47 »

Цитат
Аз казвам никой не съм заглеждал !
Тя : Гледаше нали те видях .
Аз: Не съм гледал

Прекалено логическо и водещо до безсмислени спорове. Не е нужно да отричаш, а просто да го извъртиш, че си я видял, което си е напълно нормално. Очите са ни дадени за гледане, все пак, иначе как може да оцениш още повече това, което е до теб. Wink По индиректен начин, погалваш егото й. Може да го съчетаеш с леко погалване.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #12 -: Април 07, 2018, 20:37:42 »

Лично аз първо не бих позволил да вляза в обяснителен режим с момичето на маса. Няма нищо фатално дори и да сте се гледали, НО .. фатално е да позволиш да бъдеш "разкостен" по женски. Най-добрата рецепта, поне за мен - еднозначен отговор с молба от типа "това не е тема на разговор". А така ще я държиш и нея в "шах" - защото поне според мен, една жена не трябва да получава 100% сигурност, че си изцяло неин.
Активен
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 175

Профил
« Отговор #13 -: Април 09, 2018, 18:23:04 »

Лично аз първо не бих позволил да вляза в обяснителен режим с момичето на маса. Няма нищо фатално дори и да сте се гледали, НО .. фатално е да позволиш да бъдеш "разкостен" по женски. Най-добрата рецепта, поне за мен - еднозначен отговор с молба от типа "това не е тема на разговор". А така ще я държиш и нея в "шах" - защото поне според мен, една жена не трябва да получава 100% сигурност, че си изцяло неин.
Много точно, на тия женски глупости трябва да се отвръща с неебателно поведение и ако продължат прекалено дълго време да я изпратиш до тях и да се надяваш, че си е взела урока и следващ път няма да има.

Оня ден вървят момиче и момче като момчето изнервено пита какво прави. Явно му е казала, че отново пак се държи така, обаче той не схваща как точно се е държал и къде е сгрешил. Момичето не му обяснява а само му повтаря така. Та тоя така се изнерви, че накрая си тръгна - много слаба игра.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: