Tyxo.bg counter pick up по време на работа
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 14, 2018, 20:23:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: pick up по време на работа  (Прочетена 1164 пъти)
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Април 09, 2018, 18:48:14 »

Здравейте , изчетох голяма част от темите , но никъде не видях нещо подобно ,та реших да попитам.

Лятото ще бачкам в Поморие ,на едно хотелче ,като пиколо и се замислих на колко ли много момичета ще имам честта да помогна с багажа  Wink ,но не знам с какъв точно подход трябва да подходя , ако някой е пробвал или си е мислил за някое друго трикче ще съм радостен да сподели.
Активен
SKS
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #1 -: Април 15, 2018, 17:15:26 »

Не акай там от където ядеш по мое мнение. Намери си компания с готини хора. Излизай напред назад с тях ,  извън работното място!!!! В краен случай може и сам ако имаш топки да си пикапиш. С колегите ако излизаш бъди внимателен, не е яко да си известен като загорялото пиколо дето се пробва с всяка. Гледай да действаш с нагласа за даване (на емоций или дори материално) тоест не бъде стиснат. Тва е от мен и най-важното имай търпение!
Активен

Не търсете смисъла-развържете го!

I DON'T NEED TO "GET A LIFE" I'M A GAMER. I HAVE LOTS OF LIVES!!!
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #2 -: Април 15, 2018, 18:15:19 »

... на колко ли много момичета ще имам честта да помогна с багажа  Wink
С тва отношение към себе си си на 0
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
MPUA
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #3 -: Април 15, 2018, 22:11:26 »

Здравей,

Мой приятел бачка лятото като масажист на плажа и въпреки че не е наясно с пикъпа, ебе доста, за което съм се убедил лично, предвид факта че ходя лятото на гости при него. По мои наблюдения работата на морето ти дава допълнителен ранг с туристите, които постоянно прииждат (не съм бил в Поморие, но предполагам че в пиковите месеци ще е пълно). Основното е да разучиш основните места за купон в курорта, да завържеш познанства с персонала по тях и бъдеш социален с туристите, което ще ти позволи да им пускаш оферти от типа "знам къде ще е най-якото парти днес" и там вече да дърпаш. Надявам се от към локация си ок (сам в стая), така че ако действаш по тази схема би трябвало да има успех. Като започне сезона може да пуснеш някой репорт, за да видим играта ти и да ти дадем още насоки. Успех  Smiley
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #4 -: Април 16, 2018, 10:36:03 »

Здравей,

Мой приятел бачка лятото като масажист на плажа и въпреки че не е наясно с пикъпа, ебе доста, за което съм се убедил лично, предвид факта че ходя лятото на гости при него. По мои наблюдения работата на морето ти дава допълнителен ранг с туристите, които постоянно прииждат (не съм бил в Поморие, но предполагам че в пиковите месеци ще е пълно). Основното е да разучиш основните места за купон в курорта, да завържеш познанства с персонала по тях и бъдеш социален с туристите, което ще ти позволи да им пускаш оферти от типа "знам къде ще е най-якото парти днес" и там вече да дърпаш. Надявам се от към локация си ок (сам в стая), така че ако действаш по тази схема би трябвало да има успех. Като започне сезона може да пуснеш някой репорт, за да видим играта ти и да ти дадем още насоки. Успех  Smiley

Е, разликата между "онзи дето ми направи як масаж" и "момчето дето ми мъкне куфарите" е огромна. Единият вече е навлезнал в зоната на комфорт на мацката, направил й е кефа и т.н....другият носи куфари.
Мой съвет е да не влиза в различни от служебни отношения с "момичетата", на които ще помага за багажа за да не приключи набързо авантюрата в хотела. С колежките е по-вероятно да има успех.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3639

Профил
« Отговор #5 -: Април 17, 2018, 23:57:30 »

Мой приятел бачка лятото като масажист на плажа и въпреки че не е наясно с пикъпа, ебе доста
Да бе, чудна работа, как са ебали хората преди да е имало "пикап", дядо ми как е наебал баба ми, и въобще как се е въртял света, а не е бил спрял?
Макар и да е чудно, има хора, които ебат и без да знаят за пикапа. Наричат се "naturals".

Иначе и на мен масажист ми звучи по-секси от пиколо. Но вероятно и за теб ще се намерят мацки, пичагата. На работата и аз не бих ги закачал, но в Поморие е пълно с рускини. Просто защото си там цяло лято, ще имаш много възможности да играеш. Има много милфове, които оставят бащата да бачка и да праща пари, а стоят там цяло лято с детето в апартамента си, и дивеят от скука. Ама като казвам милфове, нямам предвид 35-годишни с увиснали цици, а истински MILF-ове.
Успех!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: