Tyxo.bg counter Какъв е правилния ход в случая?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 08:22:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Какъв е правилния ход в случая?  (Прочетена 1460 пъти)
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« -: Април 12, 2018, 11:24:39 »

Така, историята е следната. Преди известно време в социалния ми кръг попаднаха 4 мацки. Ще ги нарека 1,2,3,4. Мацка 1 ми привлече вниманието, доста красива и от типа мацки по, които си падам. Използвах "стандартната" схема, като обръщам внимание повече на останалите мацки и леко неглижирам мацка 1. Гледах да съм центъра на вниманието, с забавни истории и поддържане градуса на настроението. Мацки 2,3,4 останаха впечатлени, а мацка 1 започна постепенно да търси внимание. Естествено по някое време се насочих към нея. До тук всичко е 6.  Схемата проработи перфектно. В един момент докато си говорим с мацка 1 споменавам, че ще ходя на едно събитие следващата седмица. Тя каза, че много харесвала такива събития и искала да дойде. Казвам ѝ, че ще ѝ се обадя и ще отидем заедно. Така и стана. Прекарахме си много яко.  Тук за протокола ще кажа, че не я клоузнах, прекалено е стеснителна и ми се стори, че ще е твърде рано. След няколко дена вкарвам друга оферта, обаче мацка 2 вкарвала контра оферта (мацка 1 и мацка 2 са съквартиранти) и мацка 2 предложила на мацка 1 да ходят някъде заедно. Викам си ОК съвпадение. Изчаквам 1-2 дена и пак пробвам. И пак заето, пак мацка 2 е намесена в схемата.
Вече започвам да подозирам, че съм направил малко повече впечатление на мацка 2 отколкото е необходимо. Пък и с тези усмивки дето ми пуска направо съм сигурен.
Сега, ако взема да игнорирам 2 да се кротне най-много да ме намрази и да почне да ми направи сечено. Ако продължа по същия начин пък ще ѝ захранвам надеждите. Май нещо не виждам правилен ход.
Когато сме заедно с мацка 1 имам в някаква степен влияние, очевидно има емоционален интерес от нейна страна. Обаче като се съберат заедно със съквартирантката си нещата се променят. Както казах в началото 1 е притеснителна докато 2 е по-намахана и я командва както си иска

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 742

Профил
« Отговор #1 -: Април 12, 2018, 11:51:18 »

Играй 3 и 4 Smiley
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #2 -: Април 12, 2018, 12:01:55 »

Ми третия път покани мацка 2. Не е задължително да ескалираш. Можеш на срещата или там събитието където ги водиш, да държиш границите аверската.
Ако е така както го описваш, мацка 2 няма да ти откаже. А мацка 1 ще се усети, че я работят.
И или ще се ентусиазира повече, или ще се отдръпне повече, но все ще и мине.

Ако си смятал, че 2 я офертира нарочно след тебе, си можел да пробваш по-хард проверка да направиш втория път.
Можеше още като ти откаже 1, по предтекст, че ще ходят някъде с 2, да пробваш веднага да поканиш 2 на същото събитие. Ако ти приеме, значи го прави нарочно.

А може и да е съвпадение, и да са си имали планове двете. Ако двата пъти ти е отказала на момента е съвпадение. Ако ти е приемала офертата, а след това ти е казвала "Ами аз ще ходя с 2 еди къдеси, ме покани, сори", значи 2 те ебава, а 1 няма особенно силен интерес, а привличането е слабо.
Тогава си можел да я скастриш още 1вия път, че се е разбрала с тебе, а след това си прави други планове. Несериозна е към тебе, и това не те кефи. След това я игнорваш за известно време и пак обръщаш внимание само на останалите.
Ама това си е демонстрация на неуважение
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 12, 2018, 12:33:38 »

Не, номер 2 не я пипай. Когато блоква така, това в повечето случаи изобщо не значи , че те е харесала. Причините за поведението и са много по-прости и далновидни - ревност, борба за влияние, злоба... Защо става така ли?

Модела с готино момиче и грозновата приятелка , която и влияе много е често разпространен. Когато подходиш готината, комплексите на грозотията се събуждат - пак тази получава цялото внимание , а за мен нищо, все на нея и се случват яки неща и тн.

Освен комплекси има и много по практична причина да блоква. Влиянието над готината и осигурява приток на свежа мръвка (мъже). Много често по-невзрачните жени използват яките мацки, защото те привличат мъжете като магнит. Колко пъти съм го виждал това - компания момчета и компания момичета. По-грозничката си харесала някой, но той не я отразява. И кара готината да ги покани да излязат или на кафе. Същото и в диско/бар. На грозотиите се лепят само пияни чичаци. Обаче като вземе яката с нея и идват при тях готини мъже да апроучват.

Когато ти почнеш да придърпваш яката мацка в твоята орбита, невзрачната и приятелка рискува да загуби всички облаги, които е ползвала до сега - статус, достъп до качествени мъже, свалки , черпене и  тн. Вместо да и отделя време да се мъкне с нея по бровете , ако се гаджосате 1 може да предпочете да си седи с теб и да т върти свирки примерно. За това не се съмнявай, че 2 има достатъчно причини да те мрази. Да тръгнеш към нея е все едно да се самоубиеш.

Всъщност почти винаги , когато дърпаш мацка над средното трябва да се справиш с другите, които и влияят и се ползват от хубостта и - дали бившо гадже, дали фък бъди, дали злобна приятелка.

Ако ти и въздействаш емоционално силно и нямаш досег с приятелката е сравнително лесно да я спечелиш. Но ми се струва, че си още неопитен за да играеш "война" на 2 . За това цъкай пас там и дърпай 3 и 4. След време пак дръпни 1. А за 2 изолация.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 12, 2018, 14:17:43 »

Съгласен съм с това което е написал Берсерк. Повечето неща и аз съм ги забелязал. Как използват и ревнуват приятеклите си. И са враждебни, но го играят загрижени. Много зле изглежда отстрани. Ама войната си е война.
И аз смятам, че интереса на 2 не е реален.
За това написах, да я покани вместо 1, но без да ескалира.
Смятам, че е нереален, защото до сега той е обръщал внимание на 3те, като е игнорвал най-готината. След това изтегля вниманието си от тях, и почва да го получава най-готината. Това със сигурност не остава незабелязано и е нормално някоя да се подразни. А ако се има и за много хитра (като голяма част от момичетата), да реши да се намеси и да влияе.
Сега смятам, че интереса на 2 се свежда до там да си получи валидацията и да те отдръпне от 1. Ако го получи - гейм оувър. Но стремежа и към това, няма лошо да бъде използван.
Това ми беше идеята да поканиш нея, без да ескалираш. Провокираш 1. Настройваш я против 2. Не даваш валидация на 2, и я оставяш в изчакващ режим - резерва.
Разделяй и владей.
Няма да се изненадам ако 2 говори на 1 срещу тебе. И в тоя момет, ако излезе с тебе ще я поставиш в малко неприятна ситуация.
Но най-добрия вариант е ако счупи офертата си към 1, която е пуснала с цел 1 да ти откаже.
Представи си ситуацията. Офертираш 1, тя се съгласява. 2 и прави оферта. Приятелка и е, приема я и отменя твоята. 2 отменя офертата и казва, че ще ходи еди къде си с теб. 1 почва да се чуди, тая ебава ли се с нея, или само се гаври.
Ако ти откаже, губи шанса да те подлъже и преласти, и да те отдръпне от 1. Ако приеме вероятно няма да се усети, че го правиш умишлено (глупави са, нищо че се имат за хитри).
Но няма гаранция, че ще приеме щото може да я е страх от реакцията на 1. Много зависи кви са им отношенията. Ако ти откаже, по предтекст, че има уговорка с 1, можеш да и кажеш "измисли нещо, кажи и, че не можеш. Ще остане наша тайна Smiley " - което ще е долна лъжа.

Ако не ти се рискува с подобни каши, варианта който ти е дал Берсерк, да играеш 3 и 4, и да се върнеш на 1 след време, е може би най-читавия и резултатен.

Моя е по-скоро да им гледаш сеира.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #5 -: Април 12, 2018, 14:51:08 »

Казаното за готината мацка и нейната приятелка грозотия или хайде - не чак толкова хубава, е точно така, но авторът не упоменава мацка 2 как е. А също и 3 и 4. Просто на него 1 повече може да му е харесала, което не изключва и 2, 3, 4 като цяло да са готини мадами и да са оферирани постоянно. Та от този факт според мен много зависят и изводите, защо 2 може да има такова поведение. Налице е и друга възможност, която също е характерна. Например 2 също е яка мадама, не ѝ липсват оферти дори и без приятелката ѝ 1, но в нейните очи авторът да не заслужава 1, т.е. 2 да си казва: "Тоя пък къв е, от къде накъде ще има каквото и да е с 1, не е достатъчнво готин за нея.....хайде у лево".
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 12, 2018, 14:54:05 »

Само, че сценария няма да е такъв, защото 2 в момента държи здраво 1. По-скоро ще стане така : хвърляш оферта на 2 и в този момент си ГЕЙМ ОВЕР.  

1 ще бъде уведомена веднага. При това по манипулативен начин, чрез къртене на твоя ранг, за да си вдигне 2 стойността в очите на 1:
- Муцка оня Гошко нали го знаеш. От сума време ми се натяга и днес ме покани на среща.

Без значение дали ще приеме или не срещата ти си гейм овър с тотално изкъртен ранг пред 1, докато 2 те представя за неин обожател. 1 понеже е по-слаба и под силното влияние на 2 дори няма да си признае , че си я харесвал, камо ли пък да се "бори" за теб.

Най-чистия вариант за решаване на ситуацията е : мощно емоционално въздействие на 1 и в правилния момент открита война на 2: тая те манипулира/тя взима решения вместо теб / тя те спира да се видим + ултиматум за ограничаване влиянието на 2 . Силата на ултиматума се поставя според силата на въздействието ти  - ако си оплел яко мощно 1 и тя е приела безусловно твоето лийдване директно и казваш да реже 2. Иначе ако въздействието ви върху нея е изравнено с това на 2, работиш в посока намаляване на времето прекарано с нея и на всяка среща усилваш емоционалното си въздействие + нови удари срещу 2.

Това е сложна игра и за това препоръчах просто да пасува и да цъка пак след време. Ако уцели момент , в който 1 е податлива и я наебе ще спечели солидна преднина и после по-лесно ще я откачи.
Активен
Mupo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #7 -: Април 12, 2018, 15:22:12 »

Напълно съм съгласен с последното мнение на BERSERK.

Само ти ли си мъжа в тоя социален кръг в който се събирате? Няма ли някой друг приятел, който да ти помага и да разсейва 2, 3, 4 и т.н. Жените са си голяма партия стане ли въпрос за мъже и си споделят всичко, че дори и се мислят за по-хитри от нас Cheesy. Вместо да говориш с твоите хора да вземете да ги наиграете всичките или поне тия които ви харесват, вие се мъчите индивидуално (предполагам).

Ако аз бях на твое място щях да игнорирам 2 изцяло, както и 1 понеже се държи несериозно и се отмята от уговорките ви. Ако пък излизате и с останалите просто обръщаш една идея повече внимание на другите мацки без да показваш интерес към тях, дори и да имаш. Все пак не трябва да изглеждаш отворен за всяка една и която ти върже към нея да се пускаш. Държиш се като пич, който си има ясна цел (1вата мацка) и си държиш фрейма до край, дори и нищо да не се получи с 1.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 12, 2018, 15:37:57 »

Само, че сценария няма да е такъв, защото 2 в момента държи здраво 1. По-скоро ще стане така : хвърляш оферта на 2 и в този момент си ГЕЙМ ОВЕР.  

1 ще бъде уведомена веднага. При това по манипулативен начин, чрез къртене на твоя ранг, за да си вдигне 2 стойността в очите на 1:
- Муцка оня Гошко нали го знаеш. От сума време ми се натяга и днес ме покани на среща.

Без значение дали ще приеме или не срещата ти си гейм овър с тотално изкъртен ранг пред 1, докато 2 те представя за неин обожател. 1 понеже е по-слаба и под силното влияние на 2 дори няма да си признае , че си я харесвал, камо ли пък да се "бори" за теб.

Най-чистия вариант за решаване на ситуацията е : мощно емоционално въздействие на 1 и в правилния момент открита война на 2: тая те манипулира/тя взима решения вместо теб / тя те спира да се видим + ултиматум за ограничаване влиянието на 2 . Силата на ултиматума се поставя според силата на въздействието ти  - ако си оплел яко мощно 1 и тя е приела безусловно твоето лийдване директно и казваш да реже 2. Иначе ако въздействието ви върху нея е изравнено с това на 2, работиш в посока намаляване на времето прекарано с нея и на всяка среща усилваш емоционалното си въздействие + нови удари срещу 2.

Това е сложна игра и за това препоръчах просто да пасува и да цъка пак след време. Ако уцели момент , в който 1 е податлива и я наебе ще спечели солидна преднина и после по-лесно ще я откачи.
Съгласен съм с казаното. И най-вече с това, че 2 винаги ще го представя като нейн обожател, че и се слага постоянно и ще си вдига стойността за сметна на неговата, пред 1 и пред всички. Без значение вярно ли е или не. Да, така правят. И да. Пред 1 така ще са представяни нещата винаги.
Може би не е добра идея да я подкожда. А да играе 3 и 4, те поне не са и зъквартирантки. И като вдигне стойността си, да реже валидациите на 2 като си вдига ранга пред всички, за сметка на нейния. Тя пък ще се опитва да настрои 1 срещу него. Това е сигурно.
Да, за да повлияе по-силно на 1, трябва емоционално да и въздейства по-силно, от колкото 2. В момента това го няма. Иначе нямаше да му реже офертите.
Но със сигурност трябва да си издърпа валидацията от 1 и пак да се занимава с другите
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #9 -: Април 12, 2018, 17:06:16 »

Благодаря за съветите момчета. Значи вариантите са два:
Вариант 1: Игнорирам 1 и 2 и започвам да обръщам повече внимание на 3 и 4, като режа валидацията на 2 а на 1 я приемам. Но пък както каза btw най-вероятно:
Тя пък ще се опитва да настрои 1 срещу него. Това е сигурно.
Вариант 2:
Най-чистия вариант за решаване на ситуацията е : мощно емоционално въздействие на 1 и в правилния момент открита война на 2: тая те манипулира/тя взима решения вместо теб / тя те спира да се видим + ултиматум за ограничаване влиянието на 2 . Силата на ултиматума се поставя според силата на въздействието ти  - ако си оплел яко мощно 1 и тя е приела безусловно твоето лийдване директно и казваш да реже 2. Иначе ако въздействието ви върху нея е изравнено с това на 2, работиш в посока намаляване на времето прекарано с нея и на всяка среща усилваш емоционалното си въздействие + нови удари срещу 2.

Реших да играя вариант 2. Да, вярно, нямам голям опит, но опита се получава от битките. Така, че съм готов да започна войната.

Между другото @Миро даде интересна идея, да насоча някой от моите приятели към 2 да ѝ отвлича вниманието да не ми се мотае в краката и да освободи 1. Ще помисля дали може да стане.

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Профил
« Отговор #10 -: Април 12, 2018, 17:50:09 »

Трябваше да споменеш дали #3 и #4 са окей на външен вид и дали те самите са близки помежду си, както и дали са близки с първите две.

Защото, ако избереш да се насочиш към #3 и/или #4, рискуваш пак да те хванат на чеверме както първите две и накрая всичките четири да си правят гаргара с теб. Това си мисля, че са важни подоробности. Между другото,  нали не си мислиш, че #3 и #4 вече не са наясно, че си хвърлил око на #1? Smiley

Ако избереш пътя на войната, както гледам, че си се наканил и да "дърпаш" #1 към теб, за сметка на отслабване влиянието на #2 към нея, веднага ти казвам няколко кусура:

1) не знаеш колко време ще ти отнеме цялата схема. Бая може да се проточи. Дали си струва цялото усилие?

2) при успех (да речем, че станете гаджета с #1), бъди готов #2 винаги да се опитва да ти прави сечено...при всяка възможност... и да те трови с интригите си, особено ако продължат да живеят и спят заедно. Т.е ти не само, че първо трябва да се пребориш и да измъкнеш #1 от лапите на влияние на приятелката ѝ, ами и после ще трябва категорично да се опиташ да я разделяш от това да живеят заедно, защото #2 ще има сериозно предимство пред теб да ѝ промива мозъка и да те черни при всяка възможност.

3) от това, което казваш, оставам с впечатлението, че #1 е човек, който лесно се поддава на нечие влияние. Т.е дори хипотетично да предположим, че #2 изобщо я нямаше в картинката или пък ти успееш да я отстраниш, то бъди готов винаги да съществува риск да се появи някоя друга псевдо-приятелка, т.е озлобена комплексарка, с чието влияние да трябва да се бориш.
А аз съм убеден, че #1, освен че лесно позволява да ѝ се влияе, също е и може би прекалено наивна да си мисли, че хората около нея непременно са загрижени и ѝ мислят доброто. Т.е ти трябва да имаш ебаси фрейма, че постоянно да си "браниш" територията.

С една дума бая работа те чака, както вече ти казаха, пък вече ти си преценяваш дали за цялата пръсната енергия ще получиш нещо насреща. Другият минус е, че каза, че #1 е била по-затворена и срамежлива, т.е надали са ти особено големи шансовете да я прилъжеш веднъж-два пъти, колкото да ѝ оскубеш копъра и после по живо, по здраво.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1477

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #11 -: Април 12, 2018, 18:09:04 »

Съветите, които са ти дали са добри, НО фокусът на места е грешен. Струва ми се голямо схемаджийстване.

Фокусът ти трябва да е само един! Ти какво искаш и коя искаш. От написано разбирам, че искаш н.1. Тогава само и единствено фокусът ти трябва да е: как да влияеш силно на 1 и да засилваш влиянието/доманицията си. Това, какво правят 2,3,4,10, баба гицка и Ганди въобще не трябва да те грее.

Вече сте се виждали с мацка 1, сам казваш минало е добре, имаш ли влияние върху нея? Тества ли дали те склонна да те следва? Ако да, ситуацията е:

Ти: 1, айде да се видим утре, ще те водя на любмите ми наргилета
1: Еее, вече 2 ми предложи да ходим в мола и аз приех.
Ти: Остави я, нека се научи сама да си избира дрехи, време е да порасне Smiley

Тук, според влиянието ти, или ще се съгласи, или най-вероятно ще има нещо подобно:
1: Е, не мога, вече обещах.
Ти: Браво, обичам сериозните хора.
Ок, други-ден тогава си моя... и ще черпиш, най-скъпото наргиле, дано си взела заплата Smiley
1: Хахах, взела съм, ама не знам... (бла бла некви глупости)
Ти: Ок, в Събота значи 6ч., (еди къде си), и се облечи прилично
...

Вече, ако срещата ви е била слаба и нямало особен интерес -> привличане от мацката, нещата стават по-сложни. В подобен случай аз играя още по-грубо и нахално при офертата (за засилване на интереса), или за да приеме и да (покаже/инвестира) интерес/следване, или за да отсвири тотално и да не ми губи времето.

Но фокусът, фокусът не трябва да е мисленето на схема... Фокусът/майндсетът е: 'аз искам теб, знам как, и ще си те взема' ... и ще прегазя всички 'обстакъли' по пътя (това създава доста +++атракшън)

п.с. Да играеш другите (при положение, че се познават/приятелки води до ГЕЙМ ОВЪР - нийди, и слагач на всичко с дупка). //освен ако не си майстор в дисквалификационната игра и не ги накараш те да те играят (демек - те да се борят за теб), което е доста висок левел фрейм/характер и гейм
Активен

I'm a very special kind of monster
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2135

Профил
« Отговор #12 -: Април 12, 2018, 19:25:17 »

Честно казано, обърках се и аз от толкова схеми и въртели.
При всички случай, щом са в социалния ти кръг, а не рандъм-мацки, то 1,2,3 и 4 спокойно можеш да ги разглеждаш като единно тяло и единен организъм, щото няма начин да не си обсъден и изговорен помежду им от игла до конец. Тоест ясен си им. Дали си им интересен на всичките или просто си чешат егото върху теб една пред друга и си някъде между темите за червилата, не се наемам да давам оценки, а не е и важно.

Без да се обиждаш, надали си топ-алфата на компанията, та цели 4 нови мацки да се избиват за теб и в това да се концентрират, така че интереса е Божа работа доколко го има, на каква база е и колко още ще продължи.

Най-чисто ми се вижда да си намериш мацки 5 и/или 6, които са по-далеч от тоя социален кръг и да нямаш време за 4-те шматки. Това гарантирано е по-стратегическия подход, щом искаш схеми. Тогава кой знае, може пък наистина любопитството, спортния хъс, женската суета и всичко останало да направи да се подредят така нещата, че да си в позиция ти да си избираш измежду 4 Wink

Но за тая цел, намери си първо мацките 5 и 6....
Активен

Fake it 'til you make it!
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1722

Профил WWW
« Отговор #13 -: Април 12, 2018, 19:41:55 »

1,2,3,4 - това ти е проблема според мен - номерирането на мацки - това значи, че още преди да си почнал ти вече искаш нещо от тях - и очакваш да се получи с една поне. Според мен истински автентичното е - да си харесаш 1 - защото тя има нещо по-различно, впечатлила те е, пробваш да стане и ако не стане, не се хвърляш като пчеличка на следващата - особено в социалния кръг това, яко кърти ранга. Особено ако ти излезе репутация. И това не е съвет да си нийди и да гониш една до дупка.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
xXx
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #14 -: Април 12, 2018, 19:42:08 »

Фокусираш се върху неща, които не са в твой контрол и принципно не би трябвало изобщо да те интересуват.

Първи ключов момент:
Цитат
Тук за протокола ще кажа, че не я клоузнах, прекалено е стеснителна и ми се стори, че ще е твърде рано.

Нали знаеш, че ако на теб ти пусне на 10-та среща, някой друг ще я изчука на 1-ва/2-ра. Ако си мислиш, че не е така, жестоко се лъжеш, ако ще и най-голямата светица и срамежливка да е. От опит ти го казвам, масова заблуда е това, особено за девойките с невинно излъчване или с определението - тази е много готина, ще я играя бавно. Колко пъти съм се закопавал така... нямаш си и на идея, пък после нека и с помощта на чертожни инструменти да ти се напише на дъската какво да правиш.

Не е нужно да я клозиш, ама не казваш и как е минала срещата. Ако е само смях, а-у и не си демонстирал, че я искаш и да я понатиснеш дори и вербално да е, ако е 'ептен срамежлива и позаспала... значи е било слабо изпълнение. Тук пряко може да ѝ окажеш силно влияние, независимо колко грозни, хубави и т.н има на опашката след нея --> от там и динамиката е съвсем различна. Хубави постове се изписаха, но само ти си знаеш в каква позиция си в момента, за да ти се даде наистина обективно мнение, а това няма как да стане без да споделиш още подробности.

Втори ключов момент:
/няма да ти правя разбори като предишните мнения/ Влиянието на един човек върху друг се базира само и единствено на отдаването на значимост, която при жените специално е много често емоционално базирана, процентно доста повече отколкото при мъжете. А за значимостта не мога да ти дам еднозначен отговор:

При свалките - ясно е, че привличането е основен фактор.
Социална йерархия - не може да му теглиш среден пръст на полицая, 'щото не ти е ден и те е спрял, пък ти бързаш, т.е изпълняваш неща в социалните норми, дори и Алфа Ромео да си.
При менторство - дали отсрещната страна може да обяснява добре, естествено подплатено с резултатност, следователно отсрещната страна има значимост за теб.
При бизнес - комплексно е, не е нужно да навлизам, но схващаш идеята..

Самото схематизиране обаче те вкарва в излишни филми, (не)съзнателно цялото мислене на подобни схеми те закопава в лоша позиция, иначе нямаше да пускаш тема, ако е нещо което бързо го мислиш и на момента.

На мен лично в динамични големи сетове, хайде при теб е в социален кръг, но динамиката е подобна, са ми се случвали странни неща и развръзки, които съм си ги обяснявал ретроспективно, но кому е нужно това предварително? Въобще не е нужно да ги мислиш толкова тия схеми, ако си достатъчно социално интелигентен, що се отнася до това, което е в твой контрол, иначе казано усета за социална динамика ти е около или над средното ниво поне.

Важни сте само ти и тя, сателитите ги остави да си кръжат - водиш към правилната посока и ако не си прецакал нещата в началото още, има шанс. И определено - гледай да не пробваш да опрашваш всички цветя. Виж поста на Slayer - не е нужно да повтарям.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: