Tyxo.bg counter Какъв е правилния ход в случая?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 24, 2018, 08:12:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какъв е правилния ход в случая?  (Прочетена 2209 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Профил
« Отговор #15 -: Април 12, 2018, 20:04:10 »

Виж сега, не знам дали някой е споменал тази възможност преди мен, но е напълно възможно едно просто 1 да ползва 2 за оправдание, защото не й се излиза с теб (по еднали или друга причина).
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #16 -: Април 12, 2018, 20:19:10 »

Виж сега, не знам дали някой е споменал тази възможност преди мен, но е напълно възможно едно просто 1 да ползва 2 за оправдание, защото не й се излиза с теб (по еднали или друга причина).

Възможно е. Само ако му е отказвала в самото предложение. А не в сценария по който сме писали - приела офертата и след това отменила.

ХХХ е прав. Наистина липса много информация. Важна е каква е динамиката в сета, и динамиката с 1. Имало ли е привличане, или не. До колко е повлиял на другите 3 шматки, и къв му е ранга. Единствен мъж ли е в компанията и къв му е ранга спрямо другите.
Варианти много, зависи ква е ситуацията обаче. А ние я гадаем.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1286

Профил
« Отговор #17 -: Април 12, 2018, 21:18:01 »

Аз пък ако бях, щях да ги събирам всичките на куп, заедно с 1-2 аверчета, да джиткаме по заведения цялата компания, или пък на домашно. Пък все на някои ще им се доспи по-рано, ще си тръгнат, други ще останат. Ще имаш възможност да общуваш с всички и да геймиш на различни фронтове едновременно, без да има риск да си кажат "тоя пък, налита на всяка по отделно" (нали все пак сте излезли заедно, нормално е да общуваш с всички). И там вече следиш за сигнали, коя се смее на тъпотиите ти, кой как реагира и т.н. Седиш до последно там където сте, и ако някоя има интерес, все ще се врътнат нещата така, че да останете накрая само двамата, защото "имате да си допивате" или whatever.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 229

Профил
« Отговор #18 -: Април 13, 2018, 00:28:19 »

Трябваше да споменеш дали #3 и #4 са окей на външен вид и дали те самите са близки помежду си, както и дали са близки с първите две.

Защото, ако избереш да се насочиш към #3 и/или #4, рискуваш пак да те хванат на чеверме както първите две и накрая всичките четири да си правят гаргара с теб. Това си мисля, че са важни подоробности.
Да 3 и 4 са окей на външен вид, но това какво общо има с цялата работа? Мисля, че са близки да.
Между другото,  нали не си мислиш, че #3 и #4 вече не са наясно, че си хвърлил око на #1? Smiley
Естесвено, че са разбрали. Тя целта никога не е била да го крия от тях. Идеята е да "получа одобрение" от тях. Т.е. когато поканя 1 на среща, тя естесвено ще им се похвали и тогава ако съм се представил добре коментара ще бъде: А, наистина ли, супер той е много готин. Или другия случай: Тоя смотаняк ли, да не си луда.
С което автоматично играта приключва.
Ако избереш пътя на войната, както гледам, че си се наканил и да "дърпаш" #1 към теб, за сметка на отслабване влиянието на #2 към нея, веднага ти казвам няколко кусура:
1) не знаеш колко време ще ти отнеме цялата схема. Бая може да се проточи. Дали си струва цялото усилие?
Според мен си струва дори и нищо да не се получи ще имам вече опит в подобен вид ситуации. Колко време ще отнеме не ме притеснява, то не е казано че трябва да се концентрирам единсвено и изцяло върху това. Пикапа си върви паралено независимо от това как вървят нещата на този фронт.
3) от това, което казваш, оставам с впечатлението, че #1 е човек, който лесно се поддава на нечие влияние. Т.е дори хипотетично да предположим, че #2 изобщо я нямаше в картинката или пък ти успееш да я отстраниш, то бъди готов винаги да съществува риск да се появи някоя друга псевдо-приятелка, т.е озлобена комплексарка, с чието влияние да трябва да се бориш.
А аз съм убеден, че #1, освен че лесно позволява да ѝ се влияе, също е и може би прекалено наивна да си мисли, че хората около нея непременно са загрижени и ѝ мислят доброто. Т.е ти трябва да имаш ебаси фрейма, че постоянно да си "браниш" територията.
Така е да, но веднъж качена на емоционалната вълна, външните фактори по-слабо ще и влияят.

Фокусът/майндсетът е: 'аз искам теб, знам как, и ще си те взема' ... и ще прегазя всички 'обстакъли' по пътя (това създава доста +++атракшън)

Хмм това няма ли да ми свали ранга и съответно да вдигне нейния. Аз трябва да се боря за нея. По-скоро си мислех демотрация на нещо от сорта: "Виж сега аз съм готин ... и ти не си лоша но трябва да се понапънеш малко за да преценя дали си заслужава да се занимавам с теб".

Фокусираш се върху неща, които не са в твой контрол и принципно не би трябвало изобщо да те интересуват.
Всъщност прав си, не трябва да ме интересува съквартирантката ѝ. Създам ли емоцията в нея тя ще се оправи със съкварирантката си.
От опит ти го казвам, масова заблуда е това, особено за девойките с невинно излъчване или с определението - тази е много готина, ще я играя бавно. Колко пъти съм се закопавал така... нямаш си и на идея, пък после нека и с помощта на чертожни инструменти да ти се напише на дъската какво да правиш.
Вземам си бележка по този въпрос.
Самото схематизиране обаче те вкарва в излишни филми, (не)съзнателно цялото мислене на подобни схеми те закопава в лоша позиция, иначе нямаше да пускаш тема, ако е нещо което бързо го мислиш и на момента.
Съгласен съм, че прекаленото схематизиране не е добре, но все пак трябва да имаш някаква идея как точно (в каква посока) трябва да движиш неща. Това с импровизацията на момента работи ако вече имаш натрупан опит за гърба си. Иначе ако кажеш аз ей сега ще се хвърля тука с главата напред пък квото стане, гаранция, че нищо няма да стане. Или ако стане ще си е чист късмет.
И определено - гледай да не пробваш да опрашваш всички цветя. Виж поста на Slayer - не е нужно да повтарям.
Не съм си и помислял подобно нещо. Номер 2,3,4 са само инструмент за достигане до целта 1.
По принцип е възможно, но е твърде малко вероятно.

ХХХ е прав. Наистина липса много информация. Важна е каква е динамиката в сета, и динамиката с 1. Имало ли е привличане, или не.
Срещата мина долу-горе така. Чаках я на уговореното място, закъсня с 10 мин. нормално. Отиваме на въпросното събитие. Сядаме и в началото разговора тръгва на общи теми, постепенно  минавам  към по-лични. Разказва ми разни неща за себе си, слушам и си маркирам някои от нещата като опорни точки в случай, че разговора забие да имам идея как да продължа. След малко започват танците (събитието е такова свързано с определен тип танци). Викам ѝ хайде да танцуваме. Тя се смее и вика ама аз не мога да танцувам тези танци. Викам ѝ хайде аз ще те науча. Хващам я за ръката и я повеждам. Започваме да танцуваме, тя греши стъпките, тръгва в различна посока. С шеговит тон ѝ викам: "къде отиваш", тя почва да се смее. Вика: "Нали ти казах, че не мога" и продължава да се смее. Продължаваме да танцуваме. Уча я на разни стъпки, то не, че аз ги разбирам ама го раздавам експерт. По някое време става толкова смешно, че вече  не танцуваме. Хванал съм я през кръста а тя се е облегнала на рамото ми и се залива от смях. После сядаме да починем, малко лаф и после пак танци и така мина цялата вечер.
Като грешка отчитам това, че откарахме до 2 часа. Трябваше по-рано да я прибера към тях.
До колко е повлиял на другите 3 шматки, и къв му е ранга. Единствен мъж ли е в компанията и къв му е ранга спрямо другите.
Варианти много, зависи ква е ситуацията обаче. А ние я гадаем.
Това до колко съм повлиял на 2,3,4 не мога да кажа, но мисля, че съм изградил добър имидж.
Относно това дали съм единствения мъж, не съм единствения. Има още трима. Единия е по-красив от мен (признавам), но няма никакъв фрейм. Мацките му се лепят като мухи но като започне да им говори като второкласник пред дъската когато го изпитват на таблицата за умножение и да гледа в земята и отскачат от него като топки са тенис. Другия е по-добре. А третия пък въобще не знае какво се прави с жените, просто идва в компанията ей така за участие.
Така стоят долу-горе нещата.

Благодаря на всички, които се включиха. Вече съм наясно в каква посока да действам. Но това ще стане другата седмица понеже тя си замина за града от, който е.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #19 -: Април 13, 2018, 09:17:41 »

Цитат
Естесвено, че са разбрали. Тя целта никога не е била да го крия от тях. Идеята е да "получа одобрение" от тях. Т.е. когато поканя 1 на среща, тя естесвено ще им се похвали и тогава ако съм се представил добре коментара ще бъде: А, наистина ли, супер той е много готин. Или другия случай: Тоя смотаняк ли, да не си луда.С което автоматично играта приключва.

- Отново лош фокус. Искаш да играеш афц-гейм и да получиш одобрение, вместо да се кефиш на интеракцията с жените и да засилваш влиянието си върху 1. Да мислиш за мнението на другите и да се съобразяваш с него е ... меко казано ограничаващо. Това води, до много по-слабо, плашливо и безопасно проявление на твоята идентичност и характер, които са най-силното в пикапа.

Цитат
Пикапа си върви паралено независимо от това как вървят нещата на този фронт.

- Ко речи? Този фронт е специален, а пикапа е друго? обясни?... wtf майндсет

Цитат
Хмм това няма ли да ми свали ранга и съответно да вдигне нейния.

- Не. Мощният пул 'да можеш/да знаеш как/и да си я вземеш' е задължително условие за засилване на привличането на макс и повишаване разтуптяването на повечето женски сърца от 70 на 120 Smiley

Цитат
Аз трябва да се боря за нея.
По-скоро си мислех демотрация на нещо от сорта: "Виж сега аз съм готин ... и ти не си лоша но трябва да се понапънеш малко за да преценя дали си заслужава да се занимавам с теб".

- Борбата я остави за залата с пръчовете.
- Струва ми се, повече искаш да играеш, отколкото да ебеш... често-срещан стикинг поинт. Дисквалификациите са мощно оръжие, но (както всеки 'далече' елемент) трябва да вървят ръка за ръка с мощно въздействие. А тази пишеш, че е стеснителна, такива се свалят с мощен пул, ако чакаш тя да е активната и да се понапъва за теб - ще има да чакаш (защото тя си няма на идея как и е много програмирана = стеснителна)... без разбира се да ставаш нийди.

Цитат
Не съм си и помислял подобно нещо. Номер 2,3,4 са само инструмент за достигане до целта 1.

- Пак лош фокус. Инструментът за достигане до целта... е в гащите ти Smiley ... (това си ти). С другите момичета просто комуникирай готино и лежерно, без да ги мислиш.

Цитат
Като грешка отчитам това, че откарахме до 2 часа. Трябваше по-рано да я прибера към тях.

- Не, трябваше да баунсиш. За предпочитане на тихо/тъмно място - готин бар, пейка някъде (ако е топло), за да развиеш играта си, да засилиш влиянието си и да пулнеш по-сексуално... Също и да капитализираш от досегашното си влияние и да я подтинеш да започне да инвестира.
- Като цяло срещата ти е била слаба - водил си я да я забавляваш. Целият ти фокус е върху това тя дали се е забавлявала, как се била смяла, къде се била облегнала. Аз също използвам като за начало раздвижено място - нещо да играем примерно, но целта е предимно аз да се забавлявам, да сексуализирам, и да преценявам мацката дали става за мен. При теб сексуализация йок.

Цитат
Това до колко съм повлиял на 2,3,4 не мога да кажа, но мисля, че съм изградил добър имидж.
Относно това дали съм единствения мъж, не съм единствения. Има още трима. Единия е по-красив от мен (признавам), но няма никакъв фрейм. Мацките му се лепят като мухи но като започне да им говори като второкласник пред дъската когато го изпитват на таблицата за умножение и да гледа в земята и отскачат от него като топки са тенис. Другия е по-добре. А третия пък въобще не знае какво се прави с жените, просто идва в компанията ей така за участие.

- Пак се фокусираш върху външния свят (където нямаш контрол), вместо върху себе си.

Цитат
Вече съм наясно в каква посока да действам.

- Напиши с две изречения с какво си наясно и 'в каква посока' ще действаш. Любопитно ми е при толкова съвети, какво ти е останало?
Активен

I'm a very special kind of monster
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 584

Профил
« Отговор #20 -: Април 13, 2018, 10:28:35 »

Затова те питах дали 3 и 4 са близки с първите две. Реално, както сам си призна, ти искаш да ползваш останалите три, за да успееш с първата. Дали чрез някакъв опит за изкуствено насаждане на чувство за конкуренция помежду им, дали чрез получаване на валидацията им се сремиш да си разчистиш терена, и в двата случая това е път, при който твърде много неща не са ти под контрола, a освен всичко друго сам се поставяш в ситуация да бъдеш оценяван, при това не само от таргета ти, ами от още три други приятелки покрай нея като жури, една от които очевидно има немалко влияние върху нея. Така постоянно ще си на тръни. Днес дали те смятат като пич и дали утре няма да кажеш/направиш/ нещо, с което да те смятат за смотльо.

Цитат

Ето ти пример. Сега казваш, че смяташ, че си изградил добър имидж, но първо твърдеше, че според теб 2 ти прави сечено на офертите към 1.

Според мен - и не ангажирам никого с мнението си - поне временно няма да е зле да ограничиш малко висенето в общата ви компания, където са останалите три, преди да си белязал някакъв напредък с първата. Пробвай да си направиш мача домакински, защото в момента играеш на чужд терен, а там и съдията може да те посече, и публиката може да е враждебна и т.н. Grin
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #21 -: Април 13, 2018, 18:52:32 »

Баси шахматистите сте. То стратегии, то предвиждане на ходовете на опонента, на съюзниците (дето не се знае съюзници ли са или врагове), то планове с три хода напред...
Забавна ли ти е тази "игра" или по-скоро те стресира?
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 229

Профил
« Отговор #22 -: Април 14, 2018, 23:43:20 »

Цитат
Естесвено, че са разбрали. Тя целта никога не е била да го крия от тях. Идеята е да "получа одобрение" от тях. Т.е. когато поканя 1 на среща, тя естесвено ще им се похвали и тогава ако съм се представил добре коментара ще бъде: А, наистина ли, супер той е много готин. Или другия случай: Тоя смотаняк ли, да не си луда.С което автоматично играта приключва.

- Отново лош фокус. Искаш да играеш афц-гейм и да получиш одобрение, вместо да се кефиш на интеракцията с жените и да засилваш влиянието си върху 1. Да мислиш за мнението на другите и да се съобразяваш с него е ... меко казано ограничаващо.

Не виждам къде тук е АФЦ гейма. Това е все едно да спреш две мацки на улицата, които вървят заедно. Едната е готина, другата не. Няма да се хвърлиш директно на готината. Първо ще трябва да пообщуваш с грозната защото не те ли "хареса" тя веднага ще дръпне приятелката си да си ходят. И тук е същото, не е АФЦ гейм а pickup стратегия.

Цитат
Пикапа си върви паралено независимо от това как вървят нещата на този фронт.
- Ко речи? Този фронт е специален, а пикапа е друго? обясни?... wtf майндсет
Не, не е по-специален. Това казвам, че нещата вървят паралелно. Това, че мисля да се занимавам с тази мацка не означава, че няма  утре да изляза на улицата и да заговоря още пет или десет. Много хора (включително и аз преди време) когато си харесат някоя мацка играят само за нея. И много, често става така, че влизат в филма "Единствената". Този период поне при мен отдавна е отминал

Дисквалификациите са мощно оръжие, но (както всеки 'далече' елемент) трябва да вървят ръка за ръка с мощно въздействие. А тази пишеш, че е стеснителна, такива се свалят с мощен пул, ако чакаш тя да е активната и да се понапъва за теб - ще има да чакаш (защото тя си няма на идея как и е много програмирана = стеснителна)... без разбира се да ставаш нийди.
Ок, тук съм съгласен.
- Не, трябваше да баунсиш. За предпочитане на тихо/тъмно място - готин бар, пейка някъде (ако е топло), за да развиеш играта си, да засилиш влиянието си и да пулнеш по-сексуално... Също и да капитализираш от досегашното си влияние и да я подтинеш да започне да инвестира.
Прав си, така трябваше да направя.

- Като цяло срещата ти е била слаба - водил си я да я забавляваш. Целият ти фокус е върху това тя дали се е забавлявала, как се била смяла, къде се била облегнала.
Не, няма такова нещо. Дали с нея или без нея пак щях да отида на това събитие щото ме кефи. И пак щях да правя същото т.е. да се забавлявам, само че с други мацки. Тя изяви желание да дойде и я взех това е.

- Напиши с две изречения с какво си наясно и 'в каква посока' ще действаш. Любопитно ми е при толкова съвети, какво ти е останало?

Най-чистия вариант за решаване на ситуацията е : мощно емоционално въздействие

Също и да капитализираш от досегашното си влияние и да я подтикнеш да започне да инвестира.

Баси шахматистите сте. То стратегии, то предвиждане на ходовете на опонента, на съюзниците (дето не се знае съюзници ли са или врагове), то планове с три хода напред...
Забавна ли ти е тази "игра" или по-скоро те стресира?

Играта  е забавна ако вече си я играл и знаеш какво ще се случи.

В началото ме стресираше игра с шит тестовете (не в конкретния случай, по принцип). Сега чак ми е смешно някоя мацка като вземе да ми се напъва и да ме тества.

За конктретната ситуация не мога да кажа, че ми е забавна. По-скоро нещо средно между любопитство и леко раздразнение

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Април 15, 2018, 17:50:13 »

Цитат

- Отново лош фокус. Искаш да играеш афц-гейм и да получиш одобрение, вместо да се кефиш на интеракцията с жените и да засилваш влиянието си върху 1. Да мислиш за мнението на другите и да се съобразяваш с него е ... меко казано ограничаващо.

Не виждам къде тук е АФЦ гейма. Това е все едно да спреш две мацки на улицата, които вървят заедно. Едната е готина, другата не. Няма да се хвърлиш директно на готината. Първо ще трябва да пообщуваш с грозната защото не те ли "хареса" тя веднага ще дръпне приятелката си да си ходят. И тук е същото, не е АФЦ гейм а pickup стратегия.
Напротив, точно АФЦ гейм си е. Това, че е пикъп стратегия, не е в противоречие, че е АФЦ гейм. Каквото и да говорят рекламните материали.  Smiley

Търсиш одобрението от вън - АФЦ гейм.

Просто в тази ситуация, когато спираш 2 мацки, никой не е измислил по-добро и лесно решение. И не означава, че АФЦ гейма не намира приложение в дадени ситуации, и не предлага рационални решения. Единствения въпрос винаги е "струва ли си инвестираното" - ако да, окей. Ако не - няма смисъл.

Разликата в това да спреш на улицата и в твоя случай я има. И е в това, че на улицата няма как да изолираш таргета, още след "здравей". Или поне не е измислен по-бърз и практичен начин, който да е резултатен. За това използваш похвати от АФЦ гейма, въпреки основния модел на пикъп ценностната система (ранг/удобрение).

В твоя случай играта е в социалния кръг. Със сигурност имаш възможност да играеш изолирано, и извън присъствието на приятелките. До колко ще ти помогне тяхното одобрение, и какви инвестиции ще ти коства е доста по-сложна и дълбока тема, която зависи от самата ти игра, нивото ти, уменията ти, отношенията и динамиката в социалния кръг, помежду им и към теб.

Но ситуацията е различна и предлага повече варианти и възможности за избор от сравнената - със сигурност.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1811

Профил WWW
« Отговор #24 -: Април 16, 2018, 13:13:38 »

А не търсиш ли одобрение отвън, след като я чакаш да дойде във вас, да си свали гащите. Без одобрение е - виждаш я някъде, късаш дрехите и ебеш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Април 16, 2018, 18:18:29 »

А не търсиш ли одобрение отвън, след като я чакаш да дойде във вас, да си свали гащите. Без одобрение е - виждаш я някъде, късаш дрехите и ебеш.
Ако нямаш критерии за инвестиране, следване, и други, да. Правилно
Активен
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #26 -: Април 16, 2018, 19:37:44 »

Кви са тия философии. Валидацията отвън е есенциална. Това, че ми връзват за секс и ми обръщат внимание си е чисто получаване на валидация. Аз ако не получавах внимание и секс от женската част сигуно щях да се чуствам нещастен, и щях да се опитвам да се самонавивам и самоубеждавам как само моята вътрешна валидация има значение и дъра-бъра не знам си кво. Е да, ама не. Трябва да има някакъв баланс май. Що ходя на фитнес? Ами защото сутринта като се погледна в огледалото да си кажа "баси якия пич съм"(себе-валидация) и защото мацките се кефят(валидация отвън). Защо вдигам тежко, защото ми доставя удоволствие да си подобрявам собствените рекорди, но също така ме кефи да се показвам пред бротата във фитнес колко съм силен, йееее. То ако беше само за здраве щях да ходя да правя кардио, по планините и да ям зеленчуци всеки ден, ама последните три май нещо ги пропускам. Примери колкото искате с коли, пари, соц ранг и т.н.

Търсиш изцяло одобрението от вън - АФЦ гейм.

FTFY. То ако човек търси валидация изцяло отвън това ще е му е проблем не само с жените, а и изцяло с всичко, което се занимава.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1286

Профил
« Отговор #27 -: Април 16, 2018, 19:59:26 »

Що ходя на фитнес? Ами защото сутринта като се погледна в огледалото да си кажа "баси якия пич съм"(себе-валидация) и защото мацките се кефят(валидация отвън). Защо вдигам тежко, защото ми доставя удоволствие да си подобрявам собствените рекорди, но също така ме кефи да се показвам пред бротата във фитнес колко съм силен, йееее. То ако беше само за здраве щях да ходя да правя кардио, по планините и да ям зеленчуци всеки ден, ама последните три май нещо ги пропускам. Примери колкото искате с коли, пари, соц ранг и т.н.
Ресурс като примерно - време прекарано, в четене и практикуване на пикъп, тренировки, поддръжка, къпане, пране, чистене, подстригване, четене на каквато и да е информация, от вицове, до история, за да те вземат за умен и забавен...време/нерви/енергия да бачкаш, за да изкараш кинти, за да си вдигаш стойността в очите им (ако приемем, че не харчиш пари директно по тях).

- Баси комплексите, баси чудото… Кейтарна толкова зор полага за тия жени – чак и подстригването, и четенето му е заради тях. Жалък поуст от човек, който ‚присъства‘ в пикап форум от години, кел файда за похабеното време.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1811

Профил WWW
« Отговор #28 -: Април 17, 2018, 08:22:24 »

Кейтаран, ти може да даваш мнения само с цитати, така хем - ще изразяваш позиция, хем няма да има конфликти.  Grin
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: