Tyxo.bg counter На Кобилкина асистентката
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2018, 04:56:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: На Кобилкина асистентката  (Прочетена 1271 пъти)
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1155

Профил
« Отговор #15 -: Април 18, 2018, 20:10:19 »

Коментарът "явно си ебал" ми прилича на "явно си с*ал", нали, извинявайте, ама всеки рано или късно го прави.
Не случайно го формулирах така.

Питаш от любопитство, няма лошо. Аз питах защо питаш, при положение, че е пределно ясно, че няма да получиш отговор. Се тая де.

излиза, че е действал по-настойчиво едва след като е получил одобрение от мацката.
Нормално. Обикновено е хубаво хората, на които го вкарваш, да одобряват това, иначе има риск да отидеш на едно място, където на теб ще ти го вкарват без да ти искат одобрението.
Пък, някое аверче да ти каже как ги вижда нещата отстрани, винаги е надъхващо. Всички знаем, че едно е да си в мелето, друго е погледът отстрани, който се предполага, че е поне малко по-лишен от bias, в сравнение с твоя.

В крайна сметка го прочетох, де. Хареса ми това, че са описани моменти, които са целенасочени действия, с някаква ясна цел (или на кратко - гейм), а не просто редовните "бъзиках я, тя се смя, говорихме си празни приказки, после се емоционализирахме, доминирахме, накрая отидохме и край". Форматът на текста също е добър (ако ще и да го е крал от слейъра, аз лично не забелязвам подобно нещо, може би защото не ме вълнува достатъчно). За контраст, на меноар репортите са тотално лишени от всякакви обяснения кое, защо, как, а просто изброяват действия и събития. Аз мога да разбера защо е направил дадено нещо, ама ме съмнява, че всеки (особено от тези с по-малко опит, дето се подмокрят от кеф по историите му) разбира замисала зад всеки един негов ход.
За мен определено е имало игра. Има и слаби моменти, ама перфектна свалка няма, така че все тая. Някои неща аз бих ги отиграл по-различно, въпрос на стил, I guess.

Единственото, което не ме кефи в цялата история е мацката. Може и наживо да е по-ок, ама на първо четене ми изглежда бая.....не точно тъпа....не кифла....не псевдо-интелектуалка....не прикрита курва....не....абе не мога да го опиша, просто нещо ме дразни в поведението й (според описаното). Може и информацията да е предадена погрешно, пречупена през призмата на джъста, ама определено мога да си представя за какъв тип иде реч (само дето не мога да го формулирам с думи).
Примерно ме дразни, че е на...25? 30? (нали каза, че била по-голяма от него), и си пази пичката като гимназистка. За мен това е червен флаг (може и да е било реакция на перченето на джъста). Аз лично, от някоя дето е на около 25+ очаквам да има достатъчно акъл, за да може да си прецени в чий дом иска да влиза, и дали й се прави това, което е ясно, че на пича му се прави. Ако му се кефи, да му пуска, кво го мисли? Ако не му се кефи, да го отебава. Кви са тези "не мога да реша, ебе ли ми се с тоя"? Разбирам ако е на на 18-21 и без много опит, ама от по-зряла жена, очаквам по-зряло поведение, мисля че е резонно. То иначе, ако ще се занимавам с подобни глупости, по-добре да е някоя тийнка, дето ако не друго, е поне по-млада, стегната, запазена, а у.
Се тая, както казах, наживо може да е по-различна.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 697

Профил
« Отговор #16 -: Април 18, 2018, 23:31:00 »

Участничката пък с какво е интересна?!

Учи психология, ама вярва в зодии и асистира точно на Кобилкина ~ комбинацията звучи като "близката далечина"  Lips Sealed ;d.

Интересна е защото УЖ е супер навътре в материята и се надиграваме.. Аз с моя опит и това, което знам от улицата и форума, тя с нейния опит, знания по психология и каквото я е научила Кобилкина. Мацката определено си даваше вид да ги разбира междуполовите отношения и дори, ако не се лъжа, е водила семинари на тази тема. По нейни думи е писала и много от статиите и коментарите на Кобилкина, които уж са на рускинята, ама реално й ги правели тя и още 1-2 момичета.

Тоест, в случая нагледно виждаме мъжка срещу женска игра и кое в крайна сметка е по-ефективното. Сетът е интересен и заради времетраенето - повечето пъти от момента, в който ясно си покажеш намеренията към дадено момиче до седмица - 10 дни окончателно е ясно ще го бъде или не. Често се случва и много по-бързо. В този случай имаше много да, не, да, не, да, не, както и редица други шитки и психологически надлъгвания докато в крайна сметка не се получи. Повечето неща не съм ги описвал, че ще стане баснословно. Наблегнал съм на моята игра и общата рамка на действия. Всъщност си мисля, че я свалих точно, защото успях още в началото да се абстрахирам от нейните умения и опити да ми въздейства и следвах изцяло моята крайна цел.

Еки-то се опитва да ме докача леко - нямал съм опции, колебаел съм се бла-бла, ама нищо де,  няма проблем Wink И понеже не ми се влиза в обяснителен режим(ще ми падне ранга във форума, кво ще правя ?) ще нахврълям нещата съвсем накратко. Не съм се колебал. Ако съм забавял е само защото така съм калибрирал според ситуацията. Действително закъсняваше и това й беше един от огромните минуси. Между 7 и 20 минути всеки път.

Жените масово закъсняват и масово се случва да не си вдигнат телефоните 1-2 пъти. Това не е причина да режеш сет, който е минал добре. За сметка на това винаги ходехме където аз си ходя така или иначе по принцип. Един път не измрънка и не предяви претенции. Това е достатъчно показателно.

Когато я качих първите 2 пъти в апартаментчето и след 20-30 минути натискане(с целувки и ръце навсякъде) се опитвах да си сваля колана, ставаше и искаше да си ходи. Предпоследния път(преди секса) дори се опитах почти да я.. изнасиля. Реших, че си прави някакви гъбарки с мене и трябва просто да си я взема. Еми не. Почна да ме бие, да вика, хаха. Била свикнала тя да държи нещата "под контрол", вдигал съм й нивата на "стрес", ако искала да направи нещо тя сама щяла да го направи. Не можела да ми се довери толкова лесно, на някакъв от улицата свалкаджия. Все нейни думи.

Ако му се кефи, да му пуска, кво го мисли? Ако не му се кефи, да го отебава. Кви са тези "не мога да реша, ебе ли ми се с тоя"? Разбирам ако е на на 18-21 и без много опит, ама от по-зряла жена, очаквам по-зряло поведение
Реално не се случват баш така нещата. Поне при мен. Всяка си гледа някакви нейни интереси и мотиви. Не става само с "кефи ти се". Точно това си говорихме и с други играчи наскоро - че може супер много да ти се кефи, да е възбудена и пак да те остави с целувки и опипваници накрая. За да ги ебеш просто така на "кефи ти се", трябва да си с мега висок ранг, че директно да ти скачат. В противен случай до последния възможен момент ще те преценява преди да си отвори крачетата. И трябва игра.

Иначе мацката е 1 год по-голяма от мен. Тоест прави 23 тая година.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Април 18, 2018, 23:39:57 »

Браво джъст, не съм чел репорта, ама явно си ебал, gg hf, no re. Да ги бележиш като Роналдо за напред. Smiley
Мерси, действаме! 
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1410

The Queen's Code

Профил
« Отговор #18 -: Април 19, 2018, 12:50:12 »

Цитат на: Just_a_boy link=topic=8825.msg101855#msg101855
.....
Еки-то се опитва да ме докача леко - нямал съм опции, колебаел съм се бла-бла, ама нищо де,  няма проблем Wink И понеже не ми се влиза в обяснителен режим(ще ми падне ранга във форума, кво ще правя ?) ще нахврълям нещата съвсем накратко. Не съм се колебал. Ако съм забавял е само защото така съм калибрирал според ситуацията. Действително закъсняваше и това й беше един от огромните минуси. Между 7 и 20 минути всеки път.

Жените масово закъсняват и масово се случва да не си вдигнат телефоните 1-2 пъти. Това не е причина да режеш сет, който е минал добре.
....

Еки-то се опита не да те докачи, а да ти каже нещо градивно, но след този пост останах безмълвна. Разбирам, че не съм била права. Сгреших, извинявай! Жените не би трябвало да закъсняват масово, ама кой ти спазва етикет в днешно време. Ебати, ако се очертава да закъснея за среща дори с 5 минути ще звънна поне 3 пъти да предупредя и ще потъна в земята от срам. Принципен ми е въпросът, не зависи от това с кого е срещата.

Така че, браво, Just_a, браво, boy, еваларка, ти си върхът, дъ бест, дъ топ ъф дъ топ! Победил си в "игра на нерви", бис, бис! Продължавай все така! Smiley
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Април 19, 2018, 13:03:20 »

Цитат на: Just_a_boy link=topic=8825.msg101855#msg101855
.....

Жените масово закъсняват и масово се случва да не си вдигнат телефоните 1-2 пъти. Това не е причина да режеш сет, който е минал добре.
....

Еки-то се опита не да те докачи, а да ти каже нещо градивно, но след този пост останах безмълвна. Разбирам, че не съм била права. Сгреших, извинявай! Жените не би трябвало да закъсняват масово, ама кой ти спазва етикет в днешно време. Ебати, ако се очертава да закъснея за среща дори с 5 минути ще звънна поне 3 пъти да предупредя и ще потъна в земята от срам. Принципен ми е въпросът, не зависи от това с кого е срещата.

Така че, браво, Just_a, браво, boy, еваларка, ти си върхът, дъ бест, дъ топ ъф дъ топ! Победил си в "игра на нерви", бис, бис! Продължавай все така! Smiley

Извинението се приема, ама да ти е за последен път Smiley
Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #20 -: Април 19, 2018, 14:26:27 »

Just a boy, то да се надигравате лошо няма, забавно е, но защо си мислиш, че ти си спечелил, а тя е загубила?
Това е малко като с кокошката, дето тичала, а петелът я гони и тя си мисли - "Сега да бягам по-бързо - може да не ме стигне. Да бягам по-бавно - ще ме помисли за лесна.
Я да взема да се спъна..."  Roll Eyes
Всяка случка е индивидуална, но в процеса на опознаването и тя може да е решила, че не иска трайно обвързване с теб, но пък я подмокряш.
Сега, дали случаят е такъв, или тя е искала да се жени за теб, пък ти си искал да я наебеш и си я надхитрил - това вече само вие двамата си го знаете.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1155

Профил
« Отговор #21 -: Април 19, 2018, 19:12:30 »

Извинението се приема, ама да ти е за последен път Smiley
Reel it in.
Ся наистина ли не усети, че тва идва вече излишно алфеене? Особено предвид, че го правиш на съфорумка, дето ги чете тези работи, и има едни 20 години над теб.
Точно ей такива изгъзици визирам, като казвам, че често прекалявате, и е тотално неуместно, да не говорим, че звучи изкуствено (понеже знаеш, както и тя, че нещо от този род уж трябва да се отговори, по форумен стандарт). Не идва от теб самия и си личи. Яко бие на копи/пейст отговор. Не знам, може тези на улицата да не се усещат, ама тук във форума е все едно си си написал на челото с червен маркер "Следвам форумния шаблон".
Все пак не се сваляме един друг тук, няма смисъл да си прилагаме неща, с които отсрещният е напълно наясно. Пък ако ще я сваляш, гарантирам ти, че това не е подходът.

Няма нещо лошо в алфеенето по дефолт. Лошото е, когато манджата се пресоли.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3516

Профил
« Отговор #22 -: Април 19, 2018, 19:47:07 »

Хаха, 20 години, това нег към кикито ли беше? Хайде посмали малко.
Иначе такива мотканици и на мен ми се струват нетипични за тази възраст. Между 20-30 са златните години, когато се ебат като за световно. След 30-32 не че не им се ебе, даже повече, но трябва да отговориш на един куп изисквания първо. Да си хасбънд матириъл общо взето, защото тогава се сещат, че са изтървали първия влак, а скоро може и последния да изтърват. И не могат да си позволят да са лесни, за да не те изтърват.
И тогава много почват да мразят по-младите, дето пускат лесно. Такива епитети хвърлят по техен адрес, че... А към мъжете дето търсят такива - комплексари, страх ги е от силна жена, от истинска жена, търсят някоя млада и глупава, че да я излъжат и манипулират лесно... Без да се сещат, че мъжете просто искат йангър, тайтър, хотър.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Април 19, 2018, 19:48:44 »

Сърказъм е това. Ако е забранен хуморът във форума кажете.
Активен

kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 66

Профил
« Отговор #24 -: Април 19, 2018, 20:08:12 »

Сърказъм е това. Ако е забранен хуморът във форума кажете.
Ах, прочутият рицар на Кръглата маса Сър Казъм Grin. Шегувам се. Точно щях да споделя същото наблюдение. Каквото повикало - такова се обадило. А мацката, ако искаше да каже нещо градивно, щеше да кара по същество отначало, си мисля.

Иначе се набива на очи как жокера търси одобрението на женските във форума. Това е n-тия случай, в който забелязвам да го прави. А неприязънта помежду ви не е тайна и той отново не пропусна да я демонстрира, още като се започне от пренебрежението ("не съм ти чел репорта") и неискрената похвала.
Извинявам се за офтопика. Хайде едно "браво" и от мен, да не е съвсем (чиста куртоазия, признавам Cheesy ).
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: