Tyxo.bg counter Първи опит
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 19, 2018, 08:36:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи опит  (Прочетена 953 пъти)
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« -: Април 15, 2018, 18:40:45 »

Здравейте,вчера с едно аверче щяхме да излизаме на дискотека. Преди това отидохме до мола да разгледаме какво става и се видяхме с 2 познати. С момиче 1 се познаваме от много време , но не се имахме чак толкова , с момиче 2 се бяхме запознали преди седмица и си бяхме писали малко. Поканиха ни да седнем при тях като бяха те 2те с още 2 момичета, които не познавах и 1 момче ( мязаше на мека китка). Та купихме си за ядене , седнахме да си поговорим,бях пушил и не ми се говорише много Grin , но момиче 1 се занимаваше доста с мен и си викам я да видим какво съм разбрал от pick up-a ,та започнах да и говоря и да и обръщам внимание ,но таргета ми беше момиче 2 , което беше на другия край на масате и я занимаваше хомо палката  Grin. Реших ,че трябва да си спечеля вниманието , а дукато този момент дойде ще си говоря с 1. Та говорихме си пуснах една ръка тук , една там ,тя се оказа ,че е гладна и ми захапа хамбургера в ръцете  Angry. След като вече се наядохме решихме да идем към тоалетните. Там имах възможност да си поговоря с момиче 2 , но зациклих много здраво и нищо не се сетих да кажа. После тръгнахме да излизаме от мола и една част от хората си тръгнаха , останахме аз ,аверчето и момиче 1 . Тръгнахме да я изпращаме ,като по пътя тя не спираше да се закача с мен и да ми стиска ръката , но също така намекваше ,че е в цикъл и реших ,че няма какво да стане и се отказах.

Осъзнавам ,че не съм успял да наяравя нищо и чакам да ми кажете къде са ми грешките.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 121

Профил
« Отговор #1 -: Април 17, 2018, 21:45:46 »

Аз не разбрах по време на цялата тая "интеракция" ти каза ли си 2-3 думи с момиче 2 или само здрасти и чао? Нали тя е таргета. Ок е да говориш с другата, ама имам чувството, че ти тотално си отебал 2 и нищо не си направил през цялото време от страх. Какво очакваше да стане? От законите на пикъпа момиче 2 да види, че си говориш с другата и да почне да ти се натиска ли? За съжаление не стават толкова лесно нещата... Другият път (ако има такъв) подхвърляй бъзици (негове) към 2, ако пак сте в такава голяма компания. Ако сте само 2-мата нещата се променят. Като цяло си прав в извода си, нищо не си направил. Т.е. може и да си направил нещо, но не си описал какво е направила 2 в цялата тая ситуация. 1 ти се кефи, ок. Толкова...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
BJBlaskovitz
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #2 -: Април 18, 2018, 11:38:29 »

Защо не натисна 1 за нещо по интимно
Активен
omegalul
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2018, 15:17:17 »

Ами оказа се ,че съм подбурил ревност в 2,защото вчера ми писа.Говорихме си и събота ще излизаме двамата
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: