Tyxo.bg counter История от долу-нагоре
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 16:39:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: История от долу-нагоре  (Прочетена 437 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 354

Профил WWW
« -: Април 04, 2018, 13:51:31 »

Привет на всички искам да разкажа история за мен . Понеже се чуствам натварен и искам просто да разкажа . Не очаквам коментари не очаквам мнения или ръкопляскания просто искам да разкажа. Преди няколко години когато бях на 19-20 г  беше ми потръгнало на хубаво всичко си ми беше окей . Работех кола си купих копунясвах учех дори и приятелка си хванах всичко топ . С течение на времето събрах дори пари да си отваоря работилница за мебели и тя ми потръгна намерих клиенти фирми всичко беше супер . До като не навърших 22 години от тогава живота тотално ме погълна като се почнаха болести лошо здраве проблеми с моето семеиство с приятелката ми и всичко затъваше дори и затворих работилницата и останах почти на нулата изпаднах в една много гадна депресия от която всеки ден ми минаваше в самосъжаление страдание и болки почнах да губя хората около мен станах раздразнителен и мислех че всеки ще ми направи зло и лошо ходих в месеца на двама лекари в който не бях сигорен дали ще ми помогнат . Абе пълна дупка с извинение казано и това си продължаваше и аз ставах от зле по зле . Продадох си колата взех по евтина а тя излезна ебати консервата . Пари нулеви килограми трисетина в плюс  ... Бях изгубил себе си напълно .Бях се загубил напълно проблеми от всякаде щастие нулево удар след удар побърквах се и се затварях в себе си  всеки ден по малко като защита от света . Това ми повлия страшно много загубих си енергията загубих си самоувереноста дори спрях да контактувам с хората в моето обкражение само с приятелката ми и така сега дори като сме в компания мен ме побиват тръбки да говоря с хората .Обзеха ме страхове че живота ми е дупка че всичко което правя няма смисъл и просто бях призрак . Сега с много труд излизам от това всичко с малки крачки и искам да започна да се поправям и да изградя в себе си човека който бях преди и дори по-добро отражение  на мен самия како казва доктор Макена престави си срещу теб стой по доброто ти аз и се опитай да се слеш с него и после си престави че пак пред теб стой още по добро копие от предишното . И тук идва един въпрос който ме мъчи как да си нареда живота и да му хвана повода . Защото в момента съм безработен с психически страхове и никаква увереност в себе си и в това което правя но се чуствам добре позитивен и искам промяна но не знам аджаба от каде да е почна . Ще открия начина и ще се оправя с живота си . С това което казвам искам да покажа на хората  и на колегите от форума който се стремат и си мислят че имат някакви голем  проблем в това кой бар е гот пиенето или коя мацка да забият са проблеми или други малки неща  в който влагат чуства и си мислят че света е свършил  . Нека видат колко по лоши случай има от тяхното и да се мотивират и да се успокоят и да действат ...

ПС: Поуката която си взех че всичко не идва даром в живота и иска борба и търпение . Страховете са просто мит на нашето въображение и това ни кара да правим неща за който дори преди не сме се сеща ли да направим . И че всичко в живота е етап по един или друг начин и трябва да хванем здраво каишката и да поведем нещата в нашата посока която искаме дори това да струва много .  Успех и сори за спама но трябваше да си излея душата .

( Извенете ме за правописа ще се постарая да е редактирам по-късно )
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: