Tyxo.bg counter Няколко кратки фрази
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 22, 2018, 04:51:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: Силата не идва от физическия капацитет. Тя идва от неукротимата воля. - Махатма Ганди

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец април 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Няколко кратки фрази  (Прочетена 309 пъти)
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1758

Профил
« -: Април 09, 2018, 19:59:40 »

Здравейте. Искам да споделя преживявания и успехи, но не мисля да се хваля вече Smiley Ето няколко фрази, които се старая да следвам от началото на тази година и много промениха живота ми.

1. "Ти си това, което правиш, а не това - което мислиш." Разликата между какво мисли и какво правиш е огромна. Може да си уникален, креативен ум, но докато не направиш нещо си нищо. Действието те определя като личност, а не какво мислиш по дадена тема. Може да си разсъждаваш... до безкрай.

2. "Няма невъзнаграден труд." - наистина ... няма. Трудиш ли се, работиш ли върху нещо и като си добър човек, се получават нещата. Въпроса е да се трудиш. Трудът се заплаща.

2.1. Не бъркайте труда със задълженията. Никои няма да ви потупа по рамото, да ви похвали или да ви плати за неща, които са ви в задълженията. Ама никои. Правете разлика между труд и задължения.

3. Без да опиташ, няма да имаш успех. И като цяло опита е всичко. Знанията се трупат само с опит, а не от книги. Книгите обогатяват, но не дават знания.
Активен
bace73
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

Профил
« Отговор #1 -: Април 10, 2018, 08:47:34 »

2.1. Не бъркайте труда със задълженията. Никои няма да ви потупа по рамото, да ви похвали или да ви плати за неща, които са ви в задълженията. Ама никои. Правете разлика между труд и задължения.

Те това много не го схванах. Изпълнявайки си задълженията, когато си на работа, не се ли трудиш. Та то ако не се трудиш няма как да ги изпълниш. И за изпълнението на задълженията си, направено чрез труд получаваш заплата.
И в много случаи те потупват по рамото за нещо, което реално ти е в задълженията и се очаква така или иначе да бъде свършено. Зависи от човека, който ти плаща! Като бях по-млад и имах работодател, често ми викаше: "Браво, браво, супер, и това го оправихме"...........и подобни  Cool Пък и бонуси накрая!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: