Tyxo.bg counter На Кобилкина асистентката
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 16:35:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: На Кобилкина асистентката  (Прочетена 2571 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 741

Профил
« -: Април 17, 2018, 19:59:12 »

Юни 2017. Навън времето е приятно и слънчево. Запътил съм се за среща с vodoprovodchika, когато телефонът ми звъни и се досещам какво ще последва - подранил е и вече ме чака(единствения човек, който познавам и подранява, а не закъснява за срещите). Почти съм стигнал, когато я виждам. Нисичка, симпатична, с къса синя рокля и страхотни форми. Решавам да я заговоря. При влизането успявам да въздействам и момичето "захапва". Звъня на vodoprovodchika да ме извини за още десетина минути и продължавам да я играя. Следва регулярния пуш-пул, след което я дърпам и сядаме на пейките пред Народната библиотека. Мацката е във видимо добро настроение, казва ми, че е психоложка и допреди малко с нейна приятелка са раздавали безплатни прегръдки.

Споделям някакви съвсем основни неща за мен на фона на силния пуш-пул и киното, като я оставям да инвестира предимно тя. Учела психология и работела по специалността си. Интересувала се от зодии и други подобни неща. Започвам да я бъзикам въз основа на това, което споделя за нея. Казвам й, че гледам на ръка, като използвам това, за да я докосвам, казвам й, че съм тежък случай и с мен ще трябва сериозно да поработи по специалността си, че дори може и писмено да го опише. Смее се. Чакат ме. Казвам й да ставаме и като за финал я карам да ми даде една от безплатните прегръдки. Когато ме прегръща я хващам силно и не я пускам около 20 секунди(да усети присъствие). След това взимам телефон и я избутвам с ръка "стига ти толкова, бързам, хайде чао, до скоро"(пуш). Оставям я.

Няколко дни по-късно.

Седя в Заимов и я чакам вече 15 минути. Почва да ме дразни. Чуваме се няколко пъти "ей сега идвала, съвсем малко оставало". След около 20-25 минути идва. Пресмятам наум - несериозна е, топло е, не ми се играе солид гейм -> ще я пробвам с мощна ескалация. Още сме в парка, когато я подкарвам с бъзици и пуш-пул. Вдигам я като булка - смее се и се оплаква - че й падала поличката и й се виждали гащичките.. хаха. Водя я безпрекословно, вдигнал съм градуса. Слизаме до градинката до СМГ и сядаме на пейка. След кратък рапорт я налазвам и започвам да я опипвам и хапя по врата. На няколко пъти ми казва, че е прекалено за първа среща, но не я слушам, а и вече хормоните замъгляват преценката и играта ми. Все пак гледам да има и пуш - отдалечавам се, говоря по телефона и т.н., за да усети липсата ми.

След около час виждам, че нещата няма да се случат толкова бързо. Ставаме да си ходим, като за финал мисля да я пушна и последната емоция от мен да й е дръпната. По-прясна ще й е и тя ще остане за фон. Казва ми, че съм прекалявал, бил съм агресивен, можело нещо да й направя. Не взимам насериозно приказките й, но се оказва, че съм пресолил манджата. Спира да си вдига телефона и да ми отговаря. И.. това е.

---------------------

Януари 2018. Пак сме с vodoprovodchika. Слизаме от НДК към Витошка, когато на светофара между НДК и Витошка я засичам и се разминаваме. Поглежда ме. Отивам при нея, питам я къде се е изгубила, притеснил съм се за нея(на сарказъм естествено). Карам я да обещае, че ще се уговорим да се видим и я пускам да си ходи. vodoprovodchika - "кефи ти се, ще я праснеш" - "Мислиш ли ?"; "Да, видях я как се държи".

Звъня й. Започват се едни дълги и безперспективни разговори по телефона. Вдига ми горе-долу 1 път на всеки 2-3 позвънявания. Не можела. Много работела. Станала асиистентка на Кобилкина и дъртата рускиня ги скъсвала от работа. Казвам й да намери време и да не ми говори празни неща. Давам й доста солидна почивка и я търся пак след около месец.

Виждаме се в началото на март. Преди да се видим ме кара да й обещая, че ще съм по-внимателен и няма да я натискам толкова(по-късно ще ми говори същите неща и в леглото). На срещата давам няколко крачки назад. Какъв съм, що съм - да съм разкажел повече за себе си, да ме опознаела. Искала повече доверие. Нарочно не й споделям много, провокирам я с това, че е психоложка и тя трябва да ме разгадае сама, а не аз да й се разкривам. Контрира ме с това, че не работела с мъже и нищо не разбирала от тях, а само от жени и деца. Поддържаме сравнително лек и забавен вайб. Продължавам да я водя.

По време на тези разговори разбрах, че имаме коренно различни интереси и мечти. Че няма как да има нещо сериозно между нас. Освен това се интересуваше от кинти - или Кобилкина й беше промила мозъка или просто си беше меркантилна. Излизала с по-големи и кинтите били важни, аз съм бил най-малкият, ама съм имал "бърз начин на мислене и това било интересно и перспективно". Оценява ме, което не ме кефи. Вкарва логика между емоциите. Иска да ме вкара в нейния филм. В този момент вече съм решил, че я искам за максимум фък бъди и това е.

Кафе, разходки в Борисова, парка зад Хилтън, минавайки по моста на влюбените я натискам и там. Втората или третата среща след прекъсването се падна 8ми март. Реших, че не е лош ден да се пробвам да я налазя и си уговорихме среща. Дойде доста натокана - с дълъг ток, прическа и къса червена поличка - и пак набързо си развалих плана за няколко различни баунса и реших да карам директно към последна стъпка - да я водя в едно свободно апартаментче, в което предварително бях взел вино.

Разходих я за около 15 минути, след което директно й казах:

- Имам изненада за теб
- Каква изненада ?
- Нали е изненада ще видиш, идвай с мен
(Тръгва с мен, като по пътя мърмори - знам ги аз тия изненади, знам ги..). Когато стигаме пред входа казва:
- Нали знаеш, че аз тук няма да влезна ?
- Спокойно, само за малко, нищо няма да правим
- Не ти вярвам
- И какво си мислиш, че ще те изнасиля ли ? Така тамън ще разбереш, че си държа на думата и няма нищо да ти направя, като съм казал
- Добре, ама само да видя изненадата, нищо няма да правим!
- Да

Качваме се. Не й се пиело. Виждам я, че не е готова, но все пак след десетина минути сладки приказки я налазвам. Започваме да се целуваме и натискаме страстно. Дилемата е дали да започна да се събличам, да събличам нея или да оставя нещата както са. Решавам да си удържа на думата и да я подразня още.

- Нищо не правим, нали виждаш ? Не преминаваме границата
- Да..(целуваме се)

Рисковано е да се опитам за клоуз. До съвсем скоро ми се е дърпала много. На всичкото отгоре не пожела да пие. Шансът да набие спирачки е много голям. След около  час целувки и натискаме си тръгваме.

Няколко дни по-късно.

Нова среща. Кратка разходка, след което пак на таванчето. Шитките се усливат - тук ли съм си водел завоеванията, много често съм "проветрявал"(този път нямах изненада и й казах да се качим, за да проветрим..). Натискане, целувки. От дивана минаваме на леглото. Пускам ръце по гърдите, корема, бедрата й. Тръгвам да си свалям колана.

- Оо, не аз си тръгвам.
- Чакай.. какво има ?
- Няма да си разкопчаваш панталоните
Опитвам се леко да изблъфирам:
- Познаваме се от почти 8 месеца, колко време да те чакам
- Осем месеца, в които сме се видяли има-няма 5 пъти

Давам назад. Дърпам се. След малко срещата приключва и се разотиваме.

--------

Началото на април 2018. Давам една среща назад, на следващата си правя сметките за клоуз, но се оказва, че е в цикъл. Играя ту леко бойфренд, ту непредсказуем и играч. Виждам, че я обърквам и че съм на правия път. Психоложка е, но вече съм я вкарал в моя свят и номерата й издишат и са очевидни като на тийнейджърките. Готова е.

Минава й цикълът. Качвам я на таванчето, като след 30 минути натискане я оставям по цици. Казва, че обичала тя да държи нещата под контрол, не можела така. Не я слушам особено. Оказва се, че презервативите не ми стават(за китайци ли бяха правени тия презервативи не знам) и ми отказва да правим секс без. За сметка на това доста се постарава с устата.

Около седмица по-късно вече съм подготвен - дали са ми хубави презервативи и пак кой - vodoprovodchika ми ги е дал, хаха. Довършвам работата.

Кратко обобщение на сета от мен:

1) Ако нещата не се получат от първия път, не значи че след време нямате шанс отново.
2) Силно първо впечатление. Дори едно агресивно и неприятно първо впечатление може лесно да се поправи. Важното е да го има - да се създаде впечатление, дори и лошо, по-добре отколкото никакво.
3) Жените, които се имат за компетентни в междуполовите отношения(психоложки, коучърки, космополитанки и т.н.) не са нищо особено, даже понякога се свалят по-лесно от обикновените мацки, понеже от толкова много "знания" се объркват самите те.
4) Не се отказвайте, ако ви режат заради силна и директна игра в началото
5) Не е нужно да се стараете да ги водите някъде, за да им е интересно и да има дейност - често просто разходки и максимум кафе са напълно достатъчни

- кинти 10-12 лева съм дал
- време: 5-7 срещи разтеглени в 8 месеца време.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1754

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 17, 2018, 20:42:48 »

Много като Слеъра пишеш като стил. Иначе браво.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 17, 2018, 20:51:18 »

П.С. Рапорта е съкратен, разбира се. Със сигурност има моменти от миналото лято, които вече дори не помня. Не описах подробно и 2-3 от срещите, за да не става прекалено дълго. Но това е общата рамка.

Много като Слеъра пишеш като стил. Иначе браво.
Заел съм само пояснението с дните и месеците, за да стане по-ясно(почти 1 година се развива сетът).
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1417

The Queen's Code

Профил
« Отговор #3 -: Април 17, 2018, 23:34:24 »

Мислех да съм по-хард, обаче несъответствието между този репорт и останалите ти постове е от порядъка на светлинни години, та ми дожаля някак.
Така че единственото, което наистина ми е интересно е, през тези 8 месеца колко други мацки наеба, кажи честно?
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 17, 2018, 23:37:53 »

Мислех да съм по-хард, обаче несъответствието между този репорт и останалите ти постове е от порядъка на светлинни години, та ми дожаля някак.
Така че единственото, което наистина ми е интересно е, през тези 8 месеца колко други мацки наеба, кажи честно?
Какви съответствия/несъответствия бе, Хорейшио Smiley Колко съм наебал е само моя работа. Ако те интересува нещо конкретно питай, че нищо не ти разбрах.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3576

Профил
« Отговор #5 -: Април 17, 2018, 23:45:09 »

с нейна приятелка са раздавали безплатни прегръдки.
Баси, а по принцип с пари ли са?
Веднага бих я избъзикал за това. ВТФ?

Иначе респект за клоуза. Така си е, понякога трябва да имаш търпение. Аз едва ли бих я чакал толкова срещи преди да си го извадя... ама що ли имам чувството, че тя нямаше да се уплаши ако си го беше извадил и по-рано?

А между другото, я дай един ключ от това таванче?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 17, 2018, 23:53:16 »

Само да не се засечеш с баба ми или някой друг от родата, няма проблем. Че аз по график ходя там  Grin
Активен

Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

The Queen's Code

Профил
« Отговор #7 -: Април 18, 2018, 10:21:57 »

Какви съответствия/несъответствия бе, Хорейшио Smiley Колко съм наебал е само моя работа. Ако те интересува нещо конкретно питай, че нищо не ти разбрах.

Глупости, Хорейшио, не е необходимо в случая. Питах конкретно за тези цели 8 месеца колко други мацки успя да праснеш. Много време ми се струва като за един клоуз, дори за ниво АФЦ, та се чудех защо не си я отсвирил и ти и да дадеш "некст", след като още в началото мацката не си е правила труда даже да ти вдига телефона. Според мен нещо изпускаш в "играта".
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #8 -: Април 18, 2018, 11:14:44 »

Само да не се засечеш с баба ми или някой друг от родата, няма проблем. Че аз по график ходя там  Grin

Е ти към ключа ще включиш и едно опътване да не стават инциденти.  Иначе там където не ти даде да си свалиш колана аз бих и казал ми довиждане, според вас би ли имало ефект?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 18, 2018, 11:18:50 »

Equilibrium, за да не се притесняваш, че съм останал без женско присъствие през тези месеци, понеже виждам, че много те интересува - не, не ми е единствения клоуз. Описах го, защото е по-интересен и като развитие и като участничка в самия сет. Реално комуникацията ни е юни и след това края на януари - досега и то само защото случайно се видяхме на улицата. Има-няма 20 часа сумарно взето. През останалото време дали съм люпил семки и съм гледал националната лотария ? Определено не.
Активен

Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 333

Профил
« Отговор #10 -: Април 18, 2018, 11:52:35 »

Описах го, защото е по-интересен и като развитие и като участничка в самия сет.
Участничката пък с какво е интересна?! Дотук абсолютно стандартните женски шитки. Надявам се няма да го приемеш като заяждане, ти си знаеш, че по принцип подхождам добронамерено ;п. 

Учи психология, ама вярва в зодии и асистира точно на Кобилкина ~ комбинацията звучи като "близката далечина"  Lips Sealed ;d.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1503

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #11 -: Април 18, 2018, 13:29:20 »

Just_a_boy, браво за клоуза и респект за търпението. (+реп)

Явно много силно впечатление си й направил на живо, на мацката (а и късмет, че някой друг не я е праснал/гаджосла за този период), че след 8м. изобщо сте възобновили вижданията и сте се чукнали.

Като се замисля и аз пробвам, от време, на време (вайбър) някои от по-готините (с които не са се получили преди време), но рядко отговарят/захапват. На живо е друго, когато я видиш - повече може да въздействаш... как да е - уелл дон агейн.
Активен

I'm a very special kind of monster
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

The Queen's Code

Профил
« Отговор #12 -: Април 18, 2018, 14:03:05 »

Явно много силно впечатление си и направил на живо на мацката (а и късмет, че някой друг не я е праснал/гаджосла за този период

Абе по-скоро тя му е направила, като се има предвид, че му е закъснявала за среща с почти половин час, а той я е чакал, не му е вдигала тела и му е отказвала срещи с оправдания, че имат много работа. Дали междувременно някой друг не си е изиграл картите е спорен въпрос.
Но тук може само да си изсмукваме хипотези от пръстите.

Just_a_boy, не знам, човек, аз не бих имала такива нерви ако около мен са налични достатъчно други опции и точно затова ми стана странна тази упоритост от твоя страна. Замислих се, че освен "какво", понякога е важно и "как", но ти си знаеш, да не ти кърша хатъра сега. Grin

Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1216

Профил
« Отговор #13 -: Април 18, 2018, 16:11:43 »

Just_a_boy, не знам, човек, аз не бих имала такива нерви ако около мен са налични достатъчно други опции и точно затова ми стана странна тази упоритост от твоя страна. Замислих се, че освен "какво", понякога е важно и "как", но ти си знаеш, да не ти кърша хатъра сега. Grin
С каква точно цел го питаш изобщо? Вярвам, и сама ще се сетиш, че дори и да не е ебал нищо от 2 години, няма да тръгне да си признава тук. Така че какво толкова очакваш да ти отговори....?

Браво джъст, не съм чел репорта, ама явно си ебал, gg hf, no re. Да ги бележиш като Роналдо за напред. Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

The Queen's Code

Профил
« Отговор #14 -: Април 18, 2018, 19:17:40 »

С каква точно цел го питаш изобщо? Вярвам, и сама ще се сетиш, че дори и да не е ебал нищо от 2 години, няма да тръгне да си признава тук. Така че какво толкова очакваш да ти отговори....?

Браво джъст, не съм чел репорта, ама явно си ебал, gg hf, no re. Да ги бележиш като Роналдо за напред. Smiley

Любопитство, rekojeht... Нормално е, когато някой пуска репорт да следват включвания от различно естество. Май няма да е зле все пак да прочетеш репорта, поне е написан добре, а и от солидарност към момчето. Коментарът "явно си ебал" ми прилича на "явно си с*ал", нали, извинявайте, ама всеки рано или късно го прави.

Положителното е, че е довел нещата докрай, ок. За мен слабата част е, че е позволил да го мотаят, че се е колебал и излиза, че е действал по-настойчиво едва след като е получил одобрение от приятеля си и от мацката. Валидирали са му намеренията един вид. Колебал се е и когато е можел да й го вкара, със или без виното. Смятам, че това е в противоречие с любимото ви алфеене и в дългосрочен план ще бъде в негов ущърб. Можем да го тупаме по рамото момчето, че е ебало, ама и афц-тата ебат, нали така? Вие бихте могли да сте малко по-взискателни към себе си и съвсем нямам за цел да се заяждам.
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: