Tyxo.bg counter Фак бъди/колежка се дръпна, пък мен ме кефи все още
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 08:31:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Фак бъди/колежка се дръпна, пък мен ме кефи все още  (Прочетена 955 пъти)
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« -: Май 11, 2018, 19:50:37 »

Ситуацията е следната - работим на едно и също място, на смени, познаваме се от преди това (общо учебно заведение), но я сме говорили повече от веднъж, я не. Започнах да бачкам на това място, засичаме се - хаху-хиху, показах й татуса (кефи се), закачам се, но нищо особено, защото ми е колежка и не исках да се занимавам, освен ако тя не настоява. Е, настоя - виждахме се няколко пъти, после в тях (живее сама). Аз си излизам с други, върша си моите неща, не го мисля. Не й се дадох веднага (не ми се занимаваше в тоя момент, честно, и само си я гушнах, без да я налазвам първия път в тях), викна ме пак на следващата вечер и станаха нещата (колежка ми е, но ме кефи много и на външен вид, а и след като се опознахме, и не издържах - викам 'бал съм го - yolo). Е*ати секса беше, направо ми разказа играта. После продължихме в същия дух (най-добрият ми секс е с нея). Пръсна се от инвестиции това момиче - пише ми, идва с колата да ме взима, подари ми нещо (което не го очаквах и ме изкефи). Не сме повдигали темата (докато се опознавахме и казах, че не търся нищо сериозно), но негласно се разбрахме да сме по-чил, един вид си правим кефа, запазвайки и дискретност.

Дотук добре, да кажем месец и нещо го правим това, после тя се отдръпна (дали заради бивш, дали заради друг - не ме интересува) и имах два вариант - да си го преместя в другия крачол и да не се занимавам, или да си го преместя, но да я натисна пак. Исках я още и избрах втория - докато си чилвах в заведение до работното място, я викнах да дойде, пак ни беше готино, емоции на макс, после като излезнахме я дръпнах и я целунах (неочаквано за нея), преди да се разделим, пак и нищо, чао. Не й пиша, но след 1-2 часа ме викна в тях и пак нещата продължиха - виждаме се, правим неща (и секс, не само, но основно).

Минават още около 2 месеца. Вижданията ни са повече спонтанни, отколкото планирани, повечето инициирани от нея, аз бях в позиция - когато й се прииска - вика ме и ако аз искам/мога - го правим. Макар и да ме кефи, все още не исках нищо повече и не съм мислил за инициативи, водене, глупости - беше ми все тая - ако приключат нещата, приключат. Тя е в някакво състояние на редуване - ту депресия, ту й е яко, ту не-знам-си-какво, често пийва (а срещите ни най-често са след 11). Спал съм у тях доста пъти вече. Сещам се за един момент - иска да се видим, звъни ми, аз съм - ок, някаква тъжна го раздаваше и ме издразни, което си пролича по поведението ми, у тях я видях да си пише с бившия (за което ми е все тая, все пак и аз правя "каквото си искам"), но някаква почва да реве, пак някакви филми, аз нищо - седя си и не я отразявам. Усети се и се коригира, малко преди да стана и да си тръгна. Тогава не останах да спя там. И така си имаше периоди от дни до седмица, в които не се виждаме, но веднъж-два пъти седмично се случваше.

И сега - в момента. Не сме се виждали сигурно седмица (интересен момент от срещата - сподели, че била казала на още някого (освен най-добрата си приятелка) и още един - май видя как си пиша с друга по едно време, но може и да не е, а и да не е, знае) за нас и пита дали аз съм казал на още някого), а секс не сме правили и аз не помня откога, сигурно има две седмици (беше в цикъл 8-10 дена, но не е само това). Очевидно е по-дръпната, не инициира виждания, тук-таме пуска намеци (как сме можели да се целуваме в тях на спокойствие след като приятелката й, която отседна там временно се изнесе, как можело еди-какво си, еди-що си, но дотам) като си пишем (което не е често, нито аз, нито тя сме нийди), проявява признаци на ревност, примерно "ще и строша главата на тая", "не ме интересува коя те харесва" и подобни, също от време на време пуска по някой друг комплимент. Имахме един по-стабилен чат преди 2-3 дена, до към 4 през нощта (не ми е само тя на главата и не можех да заспя, а и тя така), бях и казал, че има шанс да замина извън града (за дълго), тя се поразписа малко повече, обърна темата на "защо нямаш гадже" и започна да пише разни работи за предишна връзка, кое, как, защо, как и при мен било така, бе, филми (в процеса на чата и се напи). Накрая нещо искаше да ми каже, ама не посмя. Оттогава чатовете са както обикновено - рядкост (пратим си тук-таме някое meme). Вчера пуснах оферта да се видим, била на работа, но каза, че е надъхана. Викам, "е, не веднага" и дотам - нито аз, нито тя пишем за среща. Имало е и преди такива моменти.

Че е момиче, момиче е. Емоционална, емоционална е. Филмира се, филмира се. Че не знае какво иска, сигурно и това е така. Обаче ме кефи силно (външен вид, секс, много общи интереси, други общи неща, бе има какво), за което отдръпването й със сигурност подпомогна, но и преди него - като излизам с други - си мисля за нея, преди няколко дни се натисках с една, която мислех, че ме кефи - беше ми безстрастно такова, а само като ми извибрира телефонът се усетих как се надъхвам, че може да е 'тя'. Нямам проблем с онеитиси и подобни - ще я преживея, ако искам, никой дори няма да разбере, че се е случило нещо.

Очевидно я искам силно, дори бих пробвал нещо по-сериозно с нея. Какво мислите? Има ли смисъл и ако да - какво е най-добре да предприема? Доста далеч от моя стил е аз да съм "нийди" и да пускам оферти наред, това няма как да стане. Сериозните разговори тип "искаш ли да сме заедно" също не са в мой стил и никога не съм инициирал подобно нещо. Но въпреки това съм склонен да направя нещо подобно, ако смятате, че има смисъл, защото освен всичко, ми се иска и някакво такова да я покоря, а и ми е интересно, защото обикновено в такава ситуация не се занимавам и цъкам некст.

Според мен вариантите са следните:
1. Натискам я да се видим. Ако се прави на интересна има два варианта - да я нахраня и да й кажа, че не ми се занимава с несериозни неща и да поставя ултиматум (тотално не е в мой стил) - или да напиша 'ок' и да пушна брутално - яко игнор и ако не прояви интерес - чао. Ако се видим (то ние все някога ще се видим, дори без да се уговаряме, на работното място има шанс) - или действам все едно нищо не се е случило (в мой стил), но си я пипам и целувам (без да прекалявам и гледам как ще реагира) - или съм някакъв една идея по-сериозен и повдигам темата (баси, никога не ми се е случвало, честно казано и дори не знам какво ще дрънкам, хахаха), при което й казвам, че я искам само за мен и разни пободни и че не не ми се занимава с нея, ако е несериозна.

2. Повдигам "сериозната" тема в чат. Според мен е тъпо и не искам да го правя.

3. Продължавам игнора, който в момента аз съм наложил и тя опитва плахо да пречупи. Ако не предприеме нищо - здраве да е, продължаваме напред.

4. Спирам да я мисля и се оставям на течението. Продължавам да излизам с други (макар и да се насилвам, защото тя ми е влезнала под кожата, за разлика от другите, с които се виждам, и дори отказвам излизания, щото не ми се занимава) докато не я "забравя" или не намеря още по-яка от нея (или докато тя не инициира нещо). А с нея - все едно нищо не е станало и я френдзоунвам.

Какво мислите? Въпросът за/против връзка винаги ще го има. Просто не мисля, че можем да продължим както преди. Винаги мога да кешаутна, преживяването си го биваше и се радвам, че се пуснах, защото имаше страхотни моменти. Но от друга страна привличането още го има - кефи ме и я искам, защо да не я натисна за нещо повече, пък каквото стане?
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Badrick
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #1 -: Май 11, 2018, 20:23:28 »

Случвало ми се е нещо подобно.Дори и да поставиш отношения''Само секс'' когато изпаднете в моменти да си говорите да се шляете заедно,късни чатове ала бала,това е една инвестиция на различни емоции които засилват връзката между вас При теб не толкова,но при нея го има.Тя се привързва,но  същевременно си налага да не ти досажда излишно и да правите секс предимно,до момента в който  се заражда чувството,че реално нея не я кефи това и става нещастна.Което води до опит да се отдръпне от тази ситуация,а на леки опипвания на почвата като''да се целувате спокойно и такива неща'' ако не отговаряш според това което очаква допълнително я кара да се дистанцира.Не си действал според границите които си искал да поставиш,а си се оставил да се привърже към теб,защото реално наистина те кефи,нормално е.Това е една от грешките.Фък бъдита=секс и нищо друго,друг е върпоса,че в един момент винаги това свършва сравнително скоро,поне при мен.Няма го средното положение,хем да те гледа сладко и влюбено,хем да си мисли''Ем ок,само секс''.
 Аз лично ако ми харесва едно момиче(характер,секс,излъчване) бих вложил време да видя за какво иде реч.Дръж фрейма''Тя ме кефи и ще ''ни дам шанс'' пък да видим,минеш ли на романтична вълна ще се филмираш,че губиш нещо ценно и ще изпуснеш контрола.Аз лично бих пуснал леки кукички когато сме заедно.Примерно,смеете се,всичко 6 и добавяш''Знаеш ли  допада ми да сме заедно,трябва да повторим тази среща някой път''.Хвана смисъла предполагам..Пак си предизвикателен,забавен,свеж,но изплюваш нещо  като за ''Бойфренд'' материял.Внимаваш с интереса към нея,следиш да е 50 на 50.Добър вариант е да се разсейваш и с други,просто ако мислиш,че може да залитнеш към нея,помага!Не чукай чуждо ако мислиш,че ще ти повлиае ,но се разсейвай  като за начало.Игнор е  тъп вариант.Тя не знае какво да очаква от теб,заради разреза с думи-действия,затова не е проблем да вкараш оферта да се видите.Заложи на лафче+ секс.Но дръж фрейма от по-горе!Сега ти е повлиало по някакъв начин разликата в поведението и,затова е лесно да се хлъзнеш!Имай предвид,че реалноста е,че просто не получаваш предишното внимание и от това,че сте прекарали моменти заедно мозъкът ти придава висока ценност от нея.Реално като ти беше вързана не ти беше толкова интересна,затова не се оставяй излишно да си набиваш такъв тип филми!
Цитат
Какво мислите? Въпросът за/против връзка винаги ще го има.
Братле,избягвай да питаш хора за съвет за нещо толкова строго индивидуално според човека.Свиквай да се доверяваш на себе си в такива моменти,иначе изпадаш под влианието на гледни точки които нямат
 нищо общо с теб!Свиквай да взимаш ти решението с позитивите/негативите от него и след време ще станеш много по-уверен в избора си!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 331

Профил
« Отговор #2 -: Май 12, 2018, 01:02:30 »

Ахах, прави впечатление как на много места държиш да подчертаеш колко не те интересува да е конкретно тя и колко над нещата си. Не звучи особено убедително, малко на принципа гузен негонен бяга ("гузен" заради духа на форума, който не толерира синдрома "с нея се чувствам по-различно")... От друга страна съм далеч от идеята да се филмирам. Без претенции да разбирам от хора, може би ако наистина наистина я искаше, щеше вече да си действал в посока връзка. Или поне би се постарал да разберете какво се случва и ще се случва ли изобщо нещо.

Момчето преди мен доста на място ти казва да не се влияеш от схващанията на някакви хора във форум (и да, наистина сте стигнали някаква повратна точка, от която няма връщане; няма да продължите дълго така и или ще спрете да се занимавате взаимно, или ще минете на по-високо ниво). Важните решения ги взимаш ти и така би трябвало да бъде.

И да се съберете, не предричам фанфари и звездни мигове на такава връзка, защото:
1) тя очевидно не е преживяла предишното си гадже ~ това рядко завършва добре; възможно е да й харесваш много и в началото между вас да върви близко до идеалното, обаче скоро след това да й щукне, че обича бившия и че всъщност не си е дала необходимата пауза
2) ти обмисляш да започнеш сериозната тема, която очевидно поне в някаква степен те вълнува, в чат - макар да си писал, че е идиотско, все пак ти е хрумнало?!
3) питаш непознати или малко познати какво да правиш със сексуално-романичния си живот, което говори, че може би и в други ситуации, касаещи вас двамата, би взел мнение, което поне в общия случай е вредно и ви подкопава основата
4) още не си осъзнал, че май единственото, което те спира да си я грабнеш за връзка или поне да изясниш нещата, е да не вземе да се окаже, че си лукова глава и че не проявяваш достатъчно непукизъм  Smiley (предвид "страхотните моменти", за които пишеш)
5) и двамата не се оставяте докрай на течението, а всеки го играе дистанциран и свободолюбив

Нарочно писах така роботски с подточки :Д. Все пак на твое място щях да опитам - и то без нагласата, че обстоятелствата не са в наша полза. Може да се случи всичко. Щом толкова ти харесва и ви е толкова гот заедно, не виждам основание за спирачки.

Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 718

Профил
« Отговор #3 -: Май 12, 2018, 01:47:56 »

Ще анализирам ситуацията малко по-простичко. Накратко - липсва ти контрола. Инвестициите от нейна страна са зверски големи. В такива ситуации може  да оформиш отношенията по абсолютно всякакъв начин какъвто на теб ти харесва. Основата я има. Всичко, което е направила до този момент към теб я е "вързало" яко и тя е изцяло в твоята сфера на влияние. От теб просто се иска действие.

Представи си, че в момента отношенията ви са като пластелин - неясни и податливи на оформяне - с действия в правилната посока, може да получиш какъвто искаш продукт. Може да си я играеш за фък бъди, може и за нещо сериозно.

Къде е проблемът ? Проблемът е, че прекалено дълго време си се пускал по течението и си се оставял тя да те води. Вместо да й отнемеш контрола изпод носа, когато така или иначе е тотално емоционално обвързана към теб заради секса и инвестициите й, ти си я оставил да води. Тя е определяла кога да се срещате, водила те е у тях, правила ти е подаръци. Контролът, който си й дал я прави ценна подсъзнателно. В известна степен е отнела мъжката роля от теб.

Няма смисъл от игнор. Няма смисъл и от сериозни разговори. Трябва да действаш и да й отнемеш контрола. Ти я каниш у вас. Ти инициираш поне 50% от срещите. Режеш й част от офертите и предложенията, не се съобразяваш с нея. Не си винаги available, не си винаги окей с плановете й. Изисквай от нея не само да инвестира, но и да те следва. Това трябва да ти е играта с тази мацка.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #4 -: Май 12, 2018, 11:42:47 »

Печалба без риск няма.
В твоят случай рискът е да не излезеш глупак, разочарован и наранен.
Страхът не е добър съветник, от опит знам.
Ако вярваш, че има добра основа за връзка - от логична и емоционална гледна точка - защо да не пробваш?
В чат - не.
Сериозен разговор - пак по-скоро не.
Най-добре с поведението си й дай да разбере, че я приемаш по-сериозно, че си готов да вложиш в отношенията ви.
Тя вероятно ще отговори като започне още повече да се привързва.
Това за бившия, че не го била преживяла - на мен ми се струва, че по-скоро вече е почти влюбена в настоящия.
Пък и не знаеш какво си говорят с бившия - може да му се оплаква от теб, че си несериозен  Roll Eyes
Все пак ако подходиш по-сериозно е добре да спре сладките приказки с него.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 313

Профил WWW
« Отговор #5 -: Май 12, 2018, 12:07:08 »

Привет ! Според мен си хлатнал по-това момиче. Свалил си щита на човека който не му пука  не пред нея а пред себе си . Не си влюбен но си хлатнал доста защотото повече от критериите ти са задоволени сам го каза . И на теб това ти харесва и ти е супер с това момиче . Но идва един мега якия проблем бившия който и пише и е вкарва в филми . То е очевадно че тя има още работи към него но харесва теб и него и се колебае какво трябва да прави и се дърпа и бонтува когато емоционалната дрога е одари в главата и гледа да си на блиско да е разнообразиш и да забрави всичко . И тя е попаднала в плен на теб в това нейно старание да забрави ония . Сега въпроса е ти да решиш какво искаш връзка или още малко прекарано време под чаршафите с нея и аут . Тя дори като е говорила с теб за нейната връзка е тръгвала да ти казва нещо . Не искам да съм пророк май в теб вижда и части от бившият си или неща от тяхната връзка и при вас .

Вариант 1 - Трябва да и покажеш че ако е с теб да е с теб а не да се плюнчи с ония лафчета по чата . И да е накажеш така че да се усети . И да  изкорениш това нейно мислене и да е накараш да избира което вече е хазарт .
Вариант 2 - Не го мисли и действай в разгонена посока  както ти дойде .

Успех Братле Smiley
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 735

Профил
« Отговор #6 -: Май 12, 2018, 14:12:47 »

Здравей,

Прекалено го мислиш, а това не е на добре. Когато нещо ти бяга, го търсиш още по-силно и обратно. От това, което си написал, забелязвам че само констатираш нещата. Изрази от сорта, "ако тя желае" показват пасивност. Уточни пред себе си какво искаш и го спазвай. Ако искаш само секс, не изразявай претенции относно нея, но ако желаеш нещо е хубаво да дадеш някакви знаци за това. Дай й възможност, като покажеш присъствие. Не я натискай да се виждате, просто й предложи, дай й възможност да прегърне идеята. Не очаквай обаче тя да я прегърне, бъди готов да приемеш и този развой на събитията. Лично аз смятам, че цялата тази драма няма да ти понесе, но знае ли човек. Успех!  Smiley
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #7 -: Май 12, 2018, 16:37:12 »

Джъст а бой и Айшфреш са ти посочили защо се е получило така.
Липсва ти воденето като цяло. А вероятно ти липсва, щото те е страх да не я изгубиш. Стремиш се да се придържаш към чил фрейма. Той е необходим. Да. Но стремежа да си изцяло в него, да не прецакваш нещата, те ограничава в много необходими неща. Като да си спретнете един скандал. Или да хвърля предмети по тебе.
Отношенията които си наложил са много хубави, но само за фак-бъдита.
За нещо повече, ти трябва повече привързанист и емоции. А за това ти трябва контрол и да водиш.

Не е трудно, без да прецакваш чил фрейма. Не ти трябват специални ррикове, а да си спокоен. Уреждаш си срещите след всяка, следваш някаква линейност. Определяш кога се виждате. Ако те следва - това е. Имал си предпоставки и стремежи от нейна страна.
Ако не те следва, държи се колебливо, заради страхове или чувства към бившия - не търсиш причини. Не разговаряш за това. Не изясняваш нещата с нея. Но ясно демонстрираш с действие негативите. Отдръпваш се и си действаш с другите мацки. Няма кво да го мислиш, кво ти е кеф, кво не ти е. В живота има място за всичко.
След това тя те гони. Това се повтаря, докато или не се пречупи и не я покориш, или не я изгубиш.

В момента и за нея си пълен с въпросителни. За това и тя не е решила дали да се раздели с теб и чака по ясна представа. Но ако знаеше, че контрола е изцяло в нея, вероятно щеше да ги е прекратила.

Разговоеите за "изясняване" на отношенията ще сложат край. Дори момичетата които писаха го знаят и ти го казват. Няма продуктивност в приказките, защото се определя от двйствието.

Успехи в обръщането на ситуацията. Не е сложна, просто се иска да усещаш, как да я контролираш
Активен
Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Май 12, 2018, 17:27:48 »

Джъст а бой и Айшфреш са ти посочили защо се е получило така.
Липсва ти воденето като цяло. А вероятно ти липсва, щото те е страх да не я изгубиш. Стремиш се да се придържаш към чил фрейма. Той е необходим. Да. Но стремежа да си изцяло в него, да не прецакваш нещата, те ограничава в много необходими неща. Като да си спретнете един скандал. Или да хвърля предмети по тебе.
Отношенията които си наложил са много хубави, но само за фак-бъдита.
За нещо повече, ти трябва повече привързанист и емоции. А за това ти трябва контрол и да водиш.

Не е трудно, без да прецакваш чил фрейма. Не ти трябват специални ррикове, а да си спокоен. Уреждаш си срещите след всяка, следваш някаква линейност. Определяш кога се виждате. Ако те следва - това е. Имал си предпоставки и стремежи от нейна страна.
Ако не те следва, държи се колебливо, заради страхове или чувства към бившия - не търсиш причини. Не разговаряш за това. Не изясняваш нещата с нея. Но ясно демонстрираш с действие негативите. Отдръпваш се и си действаш с другите мацки. Няма кво да го мислиш, кво ти е кеф, кво не ти е. В живота има място за всичко.
След това тя те гони. Това се повтаря, докато или не се пречупи и не я покориш, или не я изгубиш.

В момента и за нея си пълен с въпросителни. За това и тя не е решила дали да се раздели с теб и чака по ясна представа. Но ако знаеше, че контрола е изцяло в нея, вероятно щеше да ги е прекратила.

Разговоеите за "изясняване" на отношенията ще сложат край. Дори момичетата които писаха го знаят и ти го казват. Няма продуктивност в приказките, защото се определя от двйствието.

Успехи в обръщането на ситуацията. Не е сложна, просто се иска да усещаш, как да я контролираш
Силно адекватен коментар, реп.  Smiley На автора наистина му трябва да действа просто според това, което иска, вместо да разиграва сценарии как момичето ще отговори, доколко ще го търси и пр. Мацето си го харесва достатъчно, за да инвестира доста...
И да, наистина е важно мъжете да сте по-стабилни и по-решителни в това, което мислите и правите, иначе стават голеееми каши (личен опит, а и доста индиректни наблюдения покрай познати). Аз съм "за" ако наистина реши, че иска връзка (според мен към 50% вероятност  Cheesy), да не се обяснява много-много, а точно да уговаря следващо излизане още в края на това, което е в момента, да я търси повече, да даде още някаква част инфо за себе си, да започнат да излизат повече и навън, т.е акцентът да не е толкова върху чОкането в апартамента на момичето, да си я целува с ентусиазъм още като я види  Cheesy иии като за начало стига.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Май 12, 2018, 19:41:09 »

Благодаря за мненията!

Още след коментара на Badrick (тайно се надявах той да е един от хората, които ще отговорят, мерси за което) се отказах от игнора и реших да й пиша по-късно вечерта (т.е снощи), усещаше се, че топката е в моето поле. Писах й, тя отговори и се разписа, което за мен беше знак, че се е зарадвала и че не е недостъпна в този момент. Пак лафче, бъзици (чатовете ни винаги са такива), но в един момент я питах какво прави и тя отговори, при което върна "ти?", на което аз също отговорих , а след това ми пише "и?", което без да го мисля го приех като знак да пусна оферта на секундата (което не бях планирал, защото ми се доспиваше леко, но реших да го направя) и предлагам директно да се видим. Тя се надъха уж, обаче изреди няколко логистични пречки, които й казах, че съм предвидил и не са проблем, на което тя реагира с ентусиазъм.

Свърших си работата, отидох да я взема (беше при приятелка) и без сигурен план (заведението, в което ми се ходеше, имаше голям шанс да е затворено, тъй като действието се развива към 1 и нещо през нощта) карам към заведението. Ако е затворено, си мисля наум, просто ще предложа да вземем неща и да се качим у тях, но още преди да си довърша мисълта, тя изстрелва "направо да вземем неща и в нас". "Имаш ли тютюн?" Имам. "Сигурна ли си?" "Дааа". Смеем се и карам към тях.

Малко преди мястото спирам до магазин да купи за ядене. Пита ме дали искам да ми вземе едно нещо (което обчиам), разкопчах колана и я дръпнах към мен, никаква съпротива и не искаше да ми пусне устните известно време, страстно беше. У тях правихме прекрасното 2 часа, останах и да спя там (имах излизане близо до мястото, нямаше и смисъл да се прибирам). Преди това - нямаше съпротива, не се е правила на интересна, просто си подмяташе това за другите момичета (повече от преди), аз пък я бъзикнах, че ревнува, на което тя само обърна глава настрани с усмивка и каза "не", което е ясно какво означава. Никакви сериозни теми, никакви глупости, просто покрай бъзиците пусках по-мили думи (пак от мнението на Badrick се надъхах, до този момент бях прочел само него).

На сутринта не усетих по-дръпнато отношение, направи ни да хапнем малко, метнах я до работното място, отидох до заведение наблизо (имах уговорка), после се върнах и ходихме да хапнем с нея, след което я закарах до тях. Целувах си я, пипах си я, не се дърпа, беше в добро настроение (нормално след такъв секс). Уточнявам, че това не се случва за първи път (да си прекараме по подобен начин след нощта).

Има доста неща, с които съм съгласен от отговорите ви и ще ги коментирам и ще разсъждавам на глас, давайки и повече информация, просто ще е след малко, че коментарът става много дълъг и трябва да стана замалко. Засега ще кажа, че мисля да съм една идея по-инициативен от преди, да докарам съотношението до 50/50 (че преди беше 70/30 за нея). В момента ми е доста готино, но макар и да изглежда, че се филмирам (все пак съм пуснал тема и съм писал), нагласата си ми остава "правим си кефа, пък каквото стане".
Активен

Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Май 14, 2018, 13:43:34 »

Ахах, прави впечатление как на много места държиш да подчертаеш колко не те интересува да е конкретно тя и колко над нещата си. Не звучи особено убедително, малко на принципа гузен негонен бяга ("гузен" заради духа на форума, който не толерира синдрома "с нея се чувствам по-различно")... От друга страна съм далеч от идеята да се филмирам. Без претенции да разбирам от хора, може би ако наистина наистина я искаше, щеше вече да си действал в посока връзка. Или поне би се постарал да разберете какво се случва и ще се случва ли изобщо нещо.
Не държа да подчертавам, че не ме интересува, а се опитвам да пресъздам максимално добре мисленето си, за да ви е по-ясно на вас. Интересува ме, разбира се, но още от малък имам доза циничност в себе си, която ми позволява да остана стъпил на земята дори в такива моменти.

Момчето преди мен доста на място ти казва да не се влияеш от схващанията на някакви хора във форум (и да, наистина сте стигнали някаква повратна точка, от която няма връщане; няма да продължите дълго така и или ще спрете да се занимавате взаимно, или ще минете на по-високо ниво). Важните решения ги взимаш ти и така би трябвало да бъде.

И да се съберете, не предричам фанфари и звездни мигове на такава връзка, защото:
1) тя очевидно не е преживяла предишното си гадже ~ това рядко завършва добре; възможно е да й харесваш много и в началото между вас да върви близко до идеалното, обаче скоро след това да й щукне, че обича бившия и че всъщност не си е дала необходимата пауза
2) ти обмисляш да започнеш сериозната тема, която очевидно поне в някаква степен те вълнува, в чат - макар да си писал, че е идиотско, все пак ти е хрумнало?!
3) питаш непознати или малко познати какво да правиш със сексуално-романичния си живот, което говори, че може би и в други ситуации, касаещи вас двамата, би взел мнение, което поне в общия случай е вредно и ви подкопава основата
4) още не си осъзнал, че май единственото, което те спира да си я грабнеш за връзка или поне да изясниш нещата, е да не вземе да се окаже, че си лукова глава и че не проявяваш достатъчно непукизъм  Smiley (предвид "страхотните моменти", за които пишеш)
5) и двамата не се оставяте докрай на течението, а всеки го играе дистанциран и свободолюбив

Нарочно писах така роботски с подточки :Д. Все пак на твое място щях да опитам - и то без нагласата, че обстоятелствата не са в наша полза. Може да се случи всичко. Щом толкова ти харесва и ви е толкова гот заедно, не виждам основание за спирачки.

Искам мнението на хората тук, защото намирам опита им за ценен и полезен (чета форума от години и знам кой как разсъждава и какво би могло да ми бъде полезно), което би подпомогнало разсъжденията ми, но разбира се, че сам ще взема решението.
1) За мен няма значение и никога не е имало, какво и дали момичето е преживяло. Аз гледам себе си и нея, когато сме заедно, не мисля за това какво се случва, когато не сме (дори да ми минават такива мисли, бързо ги прогонвам). Винаги съм бил на принципа, че ако има достатъчно привличане (момичетата го наричат "химия"), никакви бивши и бъдещи няма да бъдат пречка.
2) Не го обмислям, но го споменах като възможен вариант, който бих предприел (и то евентуално), ако някой аргументирано ме посъветва да го направя (ако той го е правил и има ефект). Никога не съм започвал такива теми и то не заради някакво "алфеене", просто натурално не ми идва такова нещо.
3) Не съм съгласен, категорично. Търся обмяна на опит и най-малкото получих страхотни коментари, които вече ми помогнаха. Защо пък съветите, които да получа, да не доведат до нещо положително, а трябва да е обратното? Тук има хора, които са минали по този път.
4) То ние в момента имаме връзка. Някаква. Изяснявания никога не правя, това са неща, които трябва да идват от момичето, не от мен. И те идват, винаги. Да тръгне мъжът да изяснява е един от най-големите автоголове, само по филмите това води до "нещо". А и не съм такъв, ще си личи, че не съм себе си.
5) Може и да е така, само че защо да го играем. Свободолюбиви сме си.  Grin

Ще анализирам ситуацията малко по-простичко. Накратко - липсва ти контрола. .... От теб просто се иска действие.

Представи си, че в момента отношенията ви са като пластелин - неясни и податливи на оформяне - с действия в правилната посока, може да получиш какъвто искаш продукт. Може да си я играеш за фък бъди, може и за нещо сериозно.

Къде е проблемът ? Проблемът е, че прекалено дълго време си се пускал по течението и си се оставял тя да те води. ... Контролът, който си й дал я прави ценна подсъзнателно. В известна степен е отнела мъжката роля от теб.

Няма смисъл от игнор. Няма смисъл и от сериозни разговори. Трябва да действаш и да й отнемеш контрола. Ти я каниш у вас. Ти инициираш поне 50% от срещите. Режеш й част от офертите и предложенията, не се съобразяваш с нея. Не си винаги available, не си винаги окей с плановете й. Изисквай от нея не само да инвестира, но и да те следва. Това трябва да ти е играта с тази мацка.

Съгласен, но с уточнението, че съзнателно съм й дал този контрол, тъй като мен ме устройваше начинът, по който се развиваха нещата. Но не до брутална крайност, макар и да се чувствах като цар по едно време  Grin . Имало е пъти, в които и аз я викам да излизаме (когато усетя, че тотално сме залитнали в крайността тя да кани), но съм ограничен логистично и финансово и нямам възможността да бъда ларж откъм действия, затова гледам да измисля рационален вариант. Когато имам на разположение кола - предлагам аз и действам аз, но това е по-рядко, отколкото когато може тя. Теренът също е неин и не върви (не ми е приятно) всеки път аз да й казвам "идвам у вас", макар и да съм го правил 1-2 пъти. Не винаги съм авейлиабъл, но и не лъжа - ако съм и искам да се видим - го правя, когато ми се спи или имам друга работа - отказвам (просто се случва не много често). Ще гледам да съм една идея по-водещ.

Здравей,

Прекалено го мислиш, а това не е на добре. Когато нещо ти бяга, го търсиш още по-силно и обратно. От това, което си написал, забелязвам че само констатираш нещата. Изрази от сорта, "ако тя желае" показват пасивност. Уточни пред себе си какво искаш и го спазвай. Ако искаш само секс, не изразявай претенции относно нея, но ако желаеш нещо е хубаво да дадеш някакви знаци за това. Дай й възможност, като покажеш присъствие. Не я натискай да се виждате, просто й предложи, дай й възможност да прегърне идеята. Не очаквай обаче тя да я прегърне, бъди готов да приемеш и този развой на събитията. Лично аз смятам, че цялата тази драма няма да ти понесе, но знае ли човек. Успех!  Smiley

Съгласен съм. Съмненията в подобен случай са нормални - всеки е имал "първи път", в който прави секс с момиче, което обаче му допада и се появява желание за по-чести срещи. Интересно ми е какви са "знаците", които бих могъл да дам, без да се превърна автоматично в по-слабата страна (което да доведе до липса на привличане). Ако ще се случва нещо повече от сегашната ситуация, аз трябва да взема контрола, а никога преди не съм бил в такава ситуация, в която да се замислям за нещо по-сериозно с момиче, което ме кефи и мен силно (предишната ми приятелка ме кефеше, но не толкова, а и беше влюбена в мен още преди да тръгнем и беше лесно). Срещите ни винаги са инициирани без натиск, с предлагане - и от нейна, и от моя страна. Съзнавам и вероятността да спра да я искам след като я получа и това е най-плашещото, честно казано.

btw, добро мнение, както винаги.  Схемата, която си представил, реално е това, което се случва, но с недостатъчно контрол от моя страна за отношения, различни от сегашните. Проблемът е, че никога не съм "водил" нещата към нещо сериозно, винаги момичетата са ме "ухажвали", да го кажем, което донякъде ме е направило по-пасивен и разглезен, но и реално не съм срещал много, с които да искам нещо различно. За тази се замислям и оттам идва всичко.

Мисля да действам една идея повече, което ще се изрази в малко повече писане и иницииране на срещи от моя страна.
Активен

Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Май 14, 2018, 14:32:54 »

нагласата си ми остава "правим си кефа, пък каквото стане".
Първо държа да отбележа, че е доста малко вероятно да продължа да ти спамя темата.

Та... това не го разбирам (което НЕ значи, че за теб не е смислено или че по принцип не би могло да даде някакви резултати). В последния пост казваш, че се замисляш за нещо сериозно, обаче в същото време нагласата е "правим си кефа, пък каквото стане"?  Huh? Наясно съм, че желанието за сериозна връзка не се появява ей така от въздуха, защото някоя има супер магнетични, хипнотизиращи зелени очи и се вписва идеално в "сезона на дините" (така и следва да бъде!, прави сте, че и момичето трябва да инвестира и да си заслужи отношението). Обаче все в някакъв момент си я преценил достатъчно и знаеш как искаш да продължите. Във вашия случай са минали към 3-4-5 месеца, което при вашите според мен достатъчно чести срещи би трябвало да е окей като количество прекарано време. Тоест получава се, че хем уж искаш да сте сериозни, хем ако може да не си го слагаш, ако нещо се обърка. И изобщо ако утре тя прецени, че не я устройваш, да не ти направи впечатление изобщо. Каква е идеята на това? В смисъл някакси са взаимноизключващи се позиции. В какво тогава се изразяват "по-сериозните ти намерения"?

Според мен момичето заслужава да се отпуснеш без да го мислиш толкова (кое било нийди и т.н.). Естествено далеч не се опитвам да те навия да й носиш всяка вечер розa и да й позволиш да вземе контрола. Просто смятам, че наистина си е заслужила да бъдеш готин - на мен лично доста ми допада по написаното, даже без да я познавам. Не се цупи, няма майндсет тип принцеса, изненадва те, забавна е, може би най-същественото - не те манипулира, а очевидно харесва по-чиста комуникация, не се опитва да се наложи чрез липсата на секс (примерно), не ти бучи, че не я търсиш, не те ограничава, не ти казва на кои хобита да отделяш по-малко време и коя връзка на обувката да си завръзваш първо... Дори само заради това, че очевидно е наясно, че сексуалните отношения/връзките са двустранен процес и че се раздава печели достатъчно точки, най-малкото защото няма много като нея в това.
Ии да, мисля, че ако наистина спреш да си налагаш сам ограничения, защото хипотетичноо нещо ще бъде възприето еди как си, няма да получиш студен душ, а мацето ще се отвори още повече и вероятно даже ще те надъхва (виждам, че ти е любима дума :д) да се развиваш и изобщо да правиш смислени неща за/със себе си. Отново подчертавам, че съвсем правя агитация да ставаш нещо, което не си. Нито да я молиш да ти спусне дългата си коса от кулата, докато ти убиваш дракона...

Относно притеснението ти, че може да спреш да я искаш след като я получиш - не вярвам (а и нали нагласата беше само "правим си кефа"  Wink, значи ще е нещо естествено и ако спреш - спреш). Ти и сега в някакъв смисъл си я получил. Едва ли в отношението й ще има някаква огромна разлика, дори да почне да те гледа мега влюбено и да ти говори сладки неща. Освен това сам казваш, че си я харесвал горе-долу толкова и преди да започне да се държи дръпнато.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Май 17, 2018, 16:11:18 »

В спама се ражда истината.  Grin

Под сериозни намерения имам предвид по-сериозни от досегашните - да инвестирам повече, да се виждаме повече, евентуално дори да не се виждам с други известно време (докато ме кефи). Но това върви с "изисквания" - и тя да инвестира повече. От написаното досега изглежда, сякаш е някаква машина за инвестиции, но не е точно така. Ще трябва да ми се отдаде напълно, ако иска да сме "заедно" и разбира се да следва повече (да, изисква се и аз да опитам да водя, за да се случи). Това цялото нещо не противоречи на фрейма "правим си кефа", който си е универсален за много ситуации в живота и не си го налагам ей сега от нищото, а си гледам позитивно по принцип. Няма как да се сдухам, дори да съм "влюбен", защото мога да се абстрахирам от това усещане и да си контролирам действия/емоции, докато не отмине (ако е несподелено). Предполагам това е по-лесно за мъжете, отколкото за жените (ако изобщо го могат).

Тия дни писахме малко, но дали защото има малко повече работа (истина е, макар и да може хем да е истина, хем оправдание), дали поради други причини - дръпната е. Вчера писах да се видим, имала работа до 8. Аз казах, че от 7 натам съм готов, тя каза "може и по-късно". Викам ок, пописахме малко докато беше почивка (няколко минути) и това беше. Оттогава - нищо. Не съм чак толкова наивен, че да мисля, че е чак толкова затрупана от работа и, разбира се, това поведение винаги ме е дразнило (проблем с егото, но се боря с това!, но и търпението ми не е вечно, ако ще да е скарлет йохансон) и обикновено води до игнор от моя страна, който може да продължи вечно, хаха (в смисъл прекъсваме отношения, но без да се обяснявам и дразня, просто спирам комуникация), но се сетих за тази тема и как уж се надъхвах да направя нещо различно и да бъда по-активен, без да го мисля какво е, що е. Няма хич да ми е лесно, защото не съм свикнал да го правя, но мисля да й пиша и днес, евентуално с оферта да се видим. Ако пак не стане, въпреки, че ще ми е безумно трудно, ще опитам още един - последен път утре (петък вечер) или уикенда. И това е. Ако още се прави на недостъпна (каквато й да е причината - може наистина да има адски много работа, може да се вижда с друг, може с приятели - все тая) - спирам да се занимавам. Тук според вас има ли смисъл да я нахокам, че е "несериозна" и че е тъпо да играе игрички, при положение, че сме имали някакви отношение (за да си знае, поне да не прави така в бъдеще с други, ба ли го) или не. Може пък историята да познава случаи с някакъв такъв брутален пуш в края, който да е сработил.
Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 313

Профил WWW
« Отговор #13 -: Май 17, 2018, 19:56:25 »

Много се буташ и търсиш вниманието осещам че може да хлътнеш без да искаш   Cheesy Но не искам да съм пророк .  angel
Според мен много и търсиш вниманието и много се надъхваш да правиш срещите днеска утре . Прави малко отбрано веднаж дваш ти после тя какво е тва ти свикнеш ли е така и така ще си остане ...  Иначе прави си кефа и като се сетиш и пиши не си го поставяй за цел че ще изгориш накрая оставяй време да си залипсвате  ...  Cheesy
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #14 -: Май 17, 2018, 20:16:03 »

Пишеш "излизам с други" ама не разбрах ебеш ли други, или само излизаш?
Ако тя ти е единствения източник на секс, нормално да я приемаш за много специална.
Иначе тая ситуция, дето описваш, си е иделна - ебеш на 1-2 седмици без ангажименти. Ама трябва да имаш и още 1-2 като нея, за да не станеш зависим. Станеш ли моногамен, ставаш зависим - няма мърдане.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: