Tyxo.bg counter Пускам си дълга коса. А ти смееш ли?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2018, 23:38:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пускам си дълга коса. А ти смееш ли?  (Прочетена 836 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« -: Май 12, 2018, 21:39:00 »

Преди осем години бях на 17 и имах дълга коса до врата. Бях и металяга малко(покрай по гоелмия ми брат) и позер малко. Почти беше готова за връзване, но още носех диадема, не слагах гелове или квот и да било. Готино беше, базикаха ме малко, повечето непознати ме бъркаха за момиче, както и да е, когато спрях училище я разкарах но не помня защо, май защото отидох да живея/работя при баща ми в Гърция.
Сега пак ми хрумна да пускам. И то повече за да се пусна по течението защото сега е по трудно. Работа, повече хора които да ме съдят, повече ми пука въпреки че имам повече самочувствие, жени и т.н. абе да си развия непукизма малко. Косата ми е права кестенява и гъста, ще бъде яко, особенно ако кача някой колограм че съм голяма пръчка (182см/69кг => 75км минимум).

Косата супер много променя човека, хайде да пуснем коси, да се научим да пикапим с неловки прически, да спрем дъ гив ъ шит, и след 2 години когато порастне до рамената я пострижем че много грижи иска.

А жените харесват ли дълги коси? Не че много има значение аз определено съм решиш да пускам, освен ако не заплашат да ме уволнят от работа, все пак пред камера работим. Въпреки че Тайлър Дърдрн казва че не си работата която работиш, не си парите който имаш в банката, не си колата която караш, не си съдаржанието на портофейла си, не си даже и шибаните ти гащи, а си всичките лайняни пеещи и танцуващи пионки по света.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
kk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #1 -: Май 12, 2018, 22:07:42 »

Действай, няма лошо човек да експериментира. Аз си бях пуснал дълга коса преди няколко години, но не останах доволен в крайна и я махнах преди година и половина. Не съм чувал на някой да му правят проблем в службата заради дълга коса, освен на военните и прочие.
Активен

Even a broken clock is right twice a day.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: