Tyxo.bg counter Клоуз по план и накрая отсвирен...
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 17:22:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Клоуз по план и накрая отсвирен...  (Прочетена 868 пъти)
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Юли 03, 2018, 08:41:39 »

Здравейте. Запознах се с една мацка и реших да я играя, не че беше нещо особено, ама дългия брак взе да притъпява уменията ми, та реших, че имам нужда от малко разнообразие за поддържане на фрейма. Въпреки, че тя се дърпаше и ме заля с шитни успях да и взема телефона и два дена след това тя сама ме покани на среща. И на срещата ми се опъваше, успях да постигна хубав кис Клоуз и толкова
После започнахме да си пишем, тя все го удря на разни философии, аз обаче умело насочвам разговора към това което ме интересува, няма да си губя времето с разни фантасмагории. Тя ме покани на нова среща след като я негнах няколко пъти. Срещнахме се, през цялото време я негвах, стана толкова покорна, че забрави как се кълнеше, че няма да ми пусне докато не ме опознаела-ха, ха направи ми свирка пет дена след като се запознахме. Дотук добре. Много е добра в свирките и ми се прищя да я опитам и в другите аспекти на секса. За да не си вири носа не и показах, колко съм се накефил, бях сдържан и и казах да не се превъзнася толкова от една свирка.
Изпратих я, по живо по здраво. Личеше си, че ще се раздава още. После изведнъж взе да ми отговаря с по една дума, много обрано и накрая ми изпрати едно писмо в което ме обвинява в липса на мъжественост и зрялост и ме разкара.
Къде е грешката според вас, искам да я изчукам. Ако някой има идея, как да я играя оттук нататък, ще се радвам на всяко полезно мнение.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1509

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Юли 03, 2018, 10:11:07 »

Buyer's remorse
Активен

I'm a very special kind of monster
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юли 03, 2018, 15:49:14 »

Е, това обяснение изглежда правдоподобно, обаче възниква въпросът доколко е полезно за самочувствието мисълта, че таргетът един вид се е усетил, че  не съм добър избор? Ако без излишни комплекси и емоционални терзания допуснем, че  моята купувачка се е размислила и поразкаяла  за лекомислено си решение да ми свири на четири очи дали с някакво определено поведение, не може да се прекъсне този процес?
Би било полезно малко знание в тази посока, а че мацките, които са само за спорта, все някога ще се усетят, е ясно. Въпросът е какъв тип поведение би предотвратило преждевременното разкаяние първо и второ може ли това състояние да се преодолее с друг тип игра?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 845

Профил
« Отговор #3 -: Юли 03, 2018, 20:09:36 »

Инвестиции от страна на мацката. По-дълбок рапорт, от страна на мацката.
Също ако я изчукаш здраво ще даде добър резултат. Ама в случая ти си я оставил само да ти врътне свирка. Било е добре още тогава да я изчукаш. Ако мислиш пак да се виждаш с момичето, винаги завършвай започнатото, когато имаш шанс. После шанса пада значително.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1509

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 03, 2018, 20:17:45 »

Е, това обяснение изглежда правдоподобно, обаче възниква въпросът доколко е полезно за самочувствието мисълта, че таргетът един вид се е усетил, че  не съм добър избор?

- Освен да те утешим:

Ако без излишни комплекси и емоционални терзания допуснем, че  моята купувачка се е размислила и поразкаяла  за лекомислено си решение да ми свири на четири очи дали с някакво определено поведение, не може да се прекъсне този процес?

- Не. От тук-натам и да инвестираш ще става по-зле... Силно далече, или нещо от типа на - пренебрегвам те, заради марчето, че д**а по-добре - трябва да се субкомуникира основно, вместо комуникира, но е късно вече.

Би било полезно малко знание в тази посока, а че мацките, които са само за спорта, все някога ще се усетят, е ясно. Въпросът е какъв тип поведение би предотвратило преждевременното разкаяние първо и второ може ли това състояние да се преодолее с друг тип игра?

- Да ти преразкажем форума и сайта?
Прочети най-последната статия АФЦ свалка ВС Пикап... Ако не наложиш фрейм, ако не отвееш п*****а, ако не ескалираш правилно =
Активен

I'm a very special kind of monster
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 737

Профил
« Отговор #5 -: Юли 03, 2018, 23:53:51 »

Здравей, това чувство няма как да го контролираш. То се случва, когато мадамата чувства угризение от това, което е направила, често при липсата на достатъчно рапорт и сравнително бързо ескалиране за секс. Не, че не си достатъчно добър за нея, а по-скоро, поради липса на достатъчно общи ситуации, жената не те чувства близък и не може да оправдае на логическо ниво това, което е извършила. Много зависи и от конкретната жена, но дори и да имаш много добър рапорт, пак е възможно да се случи, но в един по-мек вариант (срам от това, че са направили нещо "нередно"), особено при жени, които не са имали или са имали много малко сексуални партньори.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
amarant
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юли 05, 2018, 07:13:45 »

Благодаря за утехата Слеър  Wink Определено уцели на точното място и както често се случва в този форум, си цинично прав в анализа си  Wink Градивен и поучителен коментар. Продължавам да работя върху себе си и вътрешната си игра.
Ifresh, напипа точната ситуация, поздравления за проницателността. Мацето наистина беше много неопитно, на мен не ми се инвестираше кой знае колко, нито ми се чакаше и действително ескалирах твърде бързо.
Btw, сега и аз се усетих, че изпуснах момента или по-скоро избързах с момента, ситуацията не предполагаше нещо повече от свирка. Нищо, ще има и други, само трябва да поотупам прахта и да се поогледам, че нещо много се отпуснах по течението на семейния живот и току виж съм загубил формата си. Embarrassed
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 904

Профил
« Отговор #7 -: Юли 05, 2018, 18:50:40 »

Виж как се върти ножа. Хахах.

Първо ти се правиш на много див мечка, тя изпитва влечение. Ти пак се правиш на, през двата ми кура е, тя те иска. И сега след като тя те отеба, кво става. Сменихте си ролите.

От цялата игра какво излиза? Какъв е извода? Никога да не се правиш на по-висок отколкото си всъщност. И аз много често прекалявам с незаинтересованото поведение, дали умишлено или защото нерядко попадам на посредствено качество, но е факт, че го правя.
Да си абсолютен навлек, да я издигаш на пиадестал, много лоша идея, но да се правиш на абсолютно незаинтересован не е по-добра.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: