Tyxo.bg counter Среща с адвокатка на 26
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 17:22:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща с адвокатка на 26  (Прочетена 4044 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #15 -: Май 28, 2018, 20:03:59 »

Да ти кажа, това с "моята какичка" хич не ми харесва  Shocked
Нея кефи ли я?
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 751

Профил
« Отговор #16 -: Май 28, 2018, 20:29:05 »

btw, съгласен съм с почти всичко, което си написал. Добър анализ. Действително 2-3та среща е най-добрият момент да се действа. Тази кака обаче сама прецака динамиката. На първа среща в началото ми го игра дръпната и делова. И трябваше или да я натискам докато тя играе далеч, тоест да се превърна в натегач, или просто да забавя и аз темпото. Втората ни среща беше съвсем кратка - тя след работа, аз имах друго виждане 40 минути по-късно. При нормално развитие на динамиката вече да съм я нацелувал отдавна, а сега ще излизаме за 3ти път и пак го усещам, че може да е рано.

В общи линии динамиката върви като за с една среща назад.

Интересното е, че в момента ми гравитират 4 ученички и въобще не ми е зор. Играя я без никакво напрежение и дори си правя разни експерименти с нея. Даже се замислям дали да не се опитам да я играя много солидно, за нещо като връзка при изцяло мои правила. Искам да й влезна яко в главата. Да знае, че играя с други, да знае, че съм студент, който няма кой знае какво и пак да ме иска като луда. Докато не мога да го правя това с някоя опитна и красива какичка няма смисъл никакъв "играч" да се пиша.

Да ти кажа, това с "моята какичка" хич не ми харесва  Shocked

Е нормално, ти не си какичка вече. Странно ти е да го чуваш и затова не ти харесва..  Grin да не се обидиш сега, майтапим се тука Wink

Нея кефи ли я?

Нямам представа. Не ми е направила забележка досега. Всъщност няма значение дали й харесва. Целта е друга. Да очертая някакви граници и да й вкарам муха в главата. Трябва да й вкарам идеята, че е моя в психиката и подобни малки стъпки водят именно към тази цел. Като повториш нещо на някой 100 пъти рано или късно го приема за факт.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 845

Профил
« Отговор #17 -: Май 28, 2018, 23:11:03 »

Това за което си писал, става на по-късен етап. Със сигурност след клоуза. Преди това са само влечения. Прекалено много си се вгъбил да я подчиниш. Това ще те спъва. Избии си го като фикс идея. Случва се след като се задържи около теб. И не е чудо. Не е до някаква невероятна игра, а от приемането на твоята реалност. С времето.
Гледай си кефа, разбирам, че искаш да развиеш играта си, но не го обръщай на его, ще се прецакаш.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1509

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #18 -: Май 29, 2018, 08:43:43 »

Just_a_boy,

много ще се учудя, ако успееш да я праснеш тази. И то ще е само по милост и нийдинес от нейна страна.

Цитат
Тази кака обаче сама прецака динамиката.
И трябваше или да я натискам докато тя играе далеч, тоест да се превърна в натегач, или просто да забавя и аз темпото.

При нормално развитие на динамиката вече да съм я нацелувал отдавна, а сега ще излизаме за 3ти път и пак го усещам, че може да е рано.

- Кой на кого налага динамика, темпо, реалността си? Кой с кого се съобразява? Кой към кого се нагажда? Кой е по-ценният?

Цитат
Даже се замислям дали да не се опитам да я играя много солидно, за нещо като връзка при изцяло мои правила. Искам да й влезна яко в главата. Да знае, че играя с други, да знае, че съм студент, който няма кой знае какво и пак да ме иска като луда.

- Кой на кого е влезнал в главата, кой прави схемите и ги мисли стратегиите? Кой задълбава и се чуди, това ли, онова ли да пробва?... квалификации до дупка... баси

Цитат
Докато не мога да го правя това с някоя опитна и красива какичка няма смисъл никакъв "играч" да се пиша.

- Лооол... играчо, играчо... т'ва ако го беше писал някой, който е от 2 дена във форума - иди/дойди... баси егото, баси чудото - тежест, тежест... желание за валидация

Цитат
Е нормално, ти не си какичка вече. Странно ти е да го чуваш и затова не ти харесва..  

да не се обидиш сега, майтапим се тука

Нямам представа. Не ми е направила забележка досега.

- Колко си мек... как ти се чупи фрейма, дори във форума. Една от последните й виках постоянно... 'како това, како онова' (леко и доминантно)... (а беше по-малка от мен), просто така ми идваше от вътре... Постоянно се нервеше и нервничеше 'не ми викай така'... а аз само 'добре... како Smiley' с широка усмивка и грам-нереактивност.

---

С последния си поуст показваш доста сериозни проблеми, липса на опит, липса на стил, его и тежест. Прочети предния ми поуст за 4те неща, които трябва се случват, когато си в сет и почни да мислиш и действаш по тях.
Активен

I'm a very special kind of monster
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #19 -: Юни 15, 2018, 12:41:07 »

Какво стана? Някакво развитие?
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #20 -: Юни 21, 2018, 12:39:18 »

Какво стана? Някакво развитие?
Излизахме преди около седмица пак(което ни е 4та среща май, бали го). Накарах я да си тръгне по-рано от работа и да побърза да дойде, с което й тествах интереса. Почна да мрънка, че сега трябвало да си го вземе този 1 час утре сутринта, трябвало да става по-рано заради мен. Заведох я на 1 кафе, тя си поръча да яде и й донесоха някакво развалено ядене, при което ми омрънка живота - било неуважително към нея, как можело да я водя на такива места, за това ли ме била оставила да водя отношенията. Аз го обърнах на майтап и й се смях, тя се обиди. Тегава среща беше като цяло, накрая й казах, че няма да й търпя фасоните, отебах я да плаща сметката и си тръгнах.

След около 4 дни я пробвах пак по вайбъра с лека закачка. Захвана пак и си продължихме сякаш нищо не е станало. Сега в събота съм й казал да си отдели цялата вечер за мен, ще я водя на барче и след това на по вино към апартаментчето. Ще видим какво ще стане.

Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #21 -: Юни 21, 2018, 18:41:00 »

Какви са тия кафета и вечери - ти какъв вайб излъчваш въобще, на провайдър или на плейър?
На едната среща я вдигаш и въртиш, натискаш, искаш да я наебеш на улицата едва ли не... А на другата водиш на вечеря (не ми казвай, че сте седнали един срещу друг на масата?)
По принцип не е хубаво да го играеш 100% плейър, защото води до лмр, асд, и разни други абревиатури из речника на пикапа. Аз бих го играл 80/20 плейър/провайдър. А ти си играл на тая среща 20/80. Ми не си консистентен, конгруентен, и кво беше още ентен.
С всяка среща, през която не прогресираш сексуално, навлизаш във френдзоната.
Ок е да не ебеш веднага, ама примерно на първа среща кино, втора целуване, трета натискане, бъркане по дупките или свирка, тогава спокойно можеш да идеш на четвърта.
Ама ти на първа натискане, па на трета на вечеря, вървиш нали се сещаш накъде? Назад вместо напред. Аз бих спрял да я каня. Тя ако се присети - ок, ама казваш виж кво, сега си чилвам у нас, запалил съм си наргилето и съм си забъркал един коктейл, ако искаш ела да ми правиш компания. Ако дойде дойде, ако не - няма смисъл да висиш по ресторантите.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Юни 21, 2018, 18:47:03 »

Няма да я водя на вечеря, къде го видя това ? Отиваме на бар да обърне 1-2 и след това сме на вино. Пари за ресторанти нямам, трябва да взимам нови гуми за колата Wink

Ако говориш за миналата среща - заведох я на кафе, тя сама си поръча ядене. Не мога да й кажа "стой! няма да ядеш".
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Юни 22, 2018, 00:27:27 »

Залагам една бира, че ще я наебе
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

Профил
« Отговор #24 -: Юни 22, 2018, 01:18:33 »

Кол-вам твоята една бира, и вдигам още една, че ще излъже, че я е ебал.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Юни 22, 2018, 13:27:23 »

Раздавай
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Юни 22, 2018, 21:41:43 »

Снимките не ги прави в лице, нали е адвокатка, неудобно е. На задна прашка панделките на бедрата да се виждат.
No pics - no beer.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Юни 25, 2018, 02:09:21 »

Готова е пичове Wink Ходихме да гледаме мач, тя пи бира, аз нищо. Изкарахме до полувремето и я замъкнах към таванчето(логистично на около 10-12 минути от мястото дето гледахме) с претекста, че имам "изненада за нея". Ето ми я и изненадата:

да обърне 1-2 и след това сме на вино.

Черен шоколад и намалено розе от Билата - 8~ лева.

stone, е трудно ще стане тва. Мацката не е тъпа, би се усетила. По-натам евентуално и то само в скрития раздел. Това мога да предложа като снимка:

Това са нещата на мацката, докато тя се оправя в банята.

П.С. Таванчето ми е готино, перфектно е за пички. Понеже видях съседната тема с оплаквания от таванчета - важното е отвътре да си го направите готино. Моето е доста малко и в стара сграда, но е добре обзаведено и бих казал, че доста предразполага.

Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Юни 25, 2018, 05:42:56 »

Браво на младия лъв, от мен респект и реп.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Юни 25, 2018, 14:49:19 »

Респект и реп за децата, аз си чакам бирите. Нищо, че не пия, важното е че ви обрах.
Джъст, не се заблуждавай, че си ебал, щото си спретнал таванчето или щото имаш игра и си готин. Еба щото се хванах на бас. Аз басове не губя.
Все пак, довърши темата с репорт. Няма да минеш тънко с две снимки на вино, чанта и краката ти.
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: