Tyxo.bg counter Среща с адвокатка на 26
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 12:25:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща с адвокатка на 26  (Прочетена 6735 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 814

Профил
« Отговор #30 -: Юни 25, 2018, 16:09:09 »

Репорт:

Бях я подгрял леко преди това във вайбъра. Казах й, че съм й подготвил нещо интересно за следващия път, че я искам с червено червило и лак и да си отдели повече време. И най-вече да не мрънка като миналия път, което й натяквах многократно - повече не бъзик, но и за да си коригира границите и отношението от предния път.

Около 5 минути преди срещата ми звънна:

- Аз съм еди къде си, трябваше да мина да оставя нещо, сори, ще дойдеш ли да ме вземеш или поне да се срещнем някъде си
- Не. Чакам те тук, идвай
- Ама то колко време ще ми трябва, хайде да се пресрещнем някъде по средата
- 15-20 минути ти е, чакам те на мястото

Дойде след около 20 минути, беше доста  издокарана - с изкуствени мигли, чорапки до над бедрата, пола и червено червило. Беше се постарала. Беше и с по-позитивна енергия и настроение от предишната среща. В началото го играх леко дръпнат, но без да правя излишни драми за закъснението й. Седнахме да гледаме мача като тя доста се разговори, а аз не я отразявах много, много и на места отговарях само с "аха" , "мхм" докато си гледам мача.

Ето и един може би слаб момент. Тя ми казва:
- Отиди да ми вземеш една бира(мястото беше на самообслужване)
Първия път не го отразих. След това пак:
- Хайде де, отиди да ми вземеш една бира

Можеше да я резна с нещо "е да не си малолетна, иди си вземи" / "случайно да ти приличам на сервитьор ?", но в случая явно бях на футболна вълна и не ми дойде нещо силно да кажа. За това просто й казах:

- Ей ся.

И след няколко минути й взех една бира(може би провайдърско и грешно, но явно не и фатално за цялостната картинка)

Изгледахме до края на първото полувреме, като тя доста повече говореше, а аз си гледах мача и дори я игнорирах. Казах й, че не ми се гледа повече, че мачът е ясен и да тръгваме. Последва ме. Мацката каза, че е пила малко и преди да се види с мен, +1 бира в мое присъствие и накрая половината вино в апартаментчето. Казвам го, щото може и алкохолът да има някакво влияние.

По пътя за таванчето градих предимно репорт. Като стигнахме пред сградата й казах:
- Тук, на последния етаж ти е изненадата. Хайде.
- Ама.. чакай. Да не си помислиш нещо сега ?
- Не. Какво да си помисля ? Май само ти си мислиш някакви неща. Хайде влизай, нищо няма да правим

Качихме се, показах й изненадата, като й дадох едно 15-20 минути, в които не я натисках, оставих я да пийне и да изградим още малко разговор. В началото я усетих, че е малко смутена. След това започнах леко да я галя, да я прегръщам, да я целувам/хапя по гърба и раменете. По едно време нещо каза, че съм й "нарушавал личното пространство", което ме издразни и й дадох рязко назад. Оставих я пак повече да говори. Има една китара на таванчето, заигра се с нея, опита се да свири и да пее караоке..

Започна да навлиза в някакви теми(оставих я да води повече разговора, съответно и да инвестира), психологии, чудесии. Как имало 4 архетипа жени, кралици, момиченца, майки, не знам си какви и аз й казах:

- Е явно на един мъж му трябват 4 жени, за да си има всичко хахах

Почна да се обяснява как една жена можела да има всичко в едно, да се доказва. Вървяха добре нещата. Започна да се отпуска, дори каза, че ако е знаела, че ще я водя там, щяла да остане да спи, но така не можела без да си вземе някакви неща. Щяла да спи на леглото, а мен да ме остави на диванчето. Уби ме от смях това момиче Smiley Започна да се отпуска, качих й краката върху скута ми, но пак се дърпаше като ескалирам за целувки и събличане, което започна сериозно да ме дразни - все едно съм някакъв ученик, дето се пробва по 10 пъти да мине изпита. След 2-3 опит, просто се отказах и й казах, че след малко тръгваме. След това започна да увърта, че не бързала толкова - даваше ми тотално смесени сигнали.

Винаги като се сблъскам с такова нещо и такъв ЛМР, почвам да си мисля дали мацката не иска просто да си я "взема" и един вид да я награбя въпреки нейното дърпане. Ама после не ми се лежи за изнасилване, та се въздържам.. Можеше и по съвет на stone просто да си го извадя, но не го усетих и не ми се връзваше с виното, китарата и романтичната обстановка Smiley Вече си тръгвахме, беше се разлигавила доста и я накарах да излезе, за да пусна алармата. Затворих вратата и тя влезе - мислела, че я гоня и ще остана вътре. Казах й да се махне, за да пусне алармата. Излезна и след това пак влезе точно преди да пусна алармата. Тогава вече я усетих, натиснах я до стената за целувки, бараници, получи се доста силен момент и продължихме в правилната посока Smiley

П.С. Знам, че специално с тази мацка не съм го играл по най-ефективния начин, че съм вкарал доста бета и провайдърски елементи. Това ми е ясно. Такава беше динамиката. Важното е обаче, че си постигам целите.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 970

Профил
« Отговор #31 -: Юни 25, 2018, 17:23:35 »

Перфектно поведение няма. И слаби моменти да има, няма лошо. Важното е единствено да не ти прецакват личните разбирания и желания. Не се съди излишно строго, и това не помага. Съди обективно.

За физическите ескалации при последния клоуз (и преди съм го казвал), следи единствено и само физическото и поведение. Вербалното винаги го игнорирай. Само езика на тялото. Натискаш я. Ако се дръпне, избута те, или се опитва да те измъкне, рязко прекратяваш всичко, и игнорваш. Ама ако само бърбори "спри, недей, не бива", но си стои все така разчекната под теб, продължаваш, без да отрязяваш глупостите и. Докато (ако изобщо), не реагира физически негативно.

На ЛМР-а, ако забелязваш ти е играла близо-далеч. Много добре е разбирала, що и казваш да излезе. Това което ти е слечелило клоуза в случая (не винаги ще ти го печели), е това, че не си реагирал изобщо на нейното близо-далеч. Някои сетове ще ги печелиш така. Други ще се налага да реагираш с по-силно далеч. Зависи от причличането на мацката към теб в настоящия момент. Ако е силно, това е по-добрия вариант (в случая си имал добро привличане). Ако е тръгнало да спада в тоя момент, е по-добре по-силна реакция - повече чупеща рапорта и по рязка.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Активен Активен

Публикации: 244

Профил
« Отговор #32 -: Юни 25, 2018, 22:54:56 »

Браво, +реп, разбира се.

Добре се е получило в края - "далече-то" не е дошло, защото си искал непременно да я наебеш и си го планирал като действие, а защото наистина си се издразнил от дърпаниците й и си бил готов да приключиш, за да не губиш време в разговори и пипаници.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
recheck
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #33 -: Юни 27, 2018, 10:30:16 »

Здрасти Boy. Как ще продължат отношенията ви за напред?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Юни 27, 2018, 12:13:20 »

Играта далеч + неотразяването на нейната игра беше силна част и е спомогнало със сигурност. Това, което натежа според мен обаче е, че вече имаше много натрупано напрежение в нея. Минахме през всякакви негативни и позитивни емоции, разтеглихме играта в почти 2 месеца време. Накрая явно просто не издържа повече на "играта" и кулминацията от пуш-пул на таванчето + готовността ми да я разкарам от квартирата и да си тръгна я е разтекло окончателно.

Това, което научих в последната около година и мисля, че много ми помага е да се забавлявам на тяхната игра. Всичките им закъснения, увъртания, претенции и опити за манипулация започнаха да ми стават все по-прозрачни, да разбирам кое и защо се прави, съответно ми е забавно да наблюдавам цялата постановка и театъра, който се спретва в междуполовите отношения. Примерно, едно банално закъснение. Запазена марка на много жени. Преди 2 години сигурно щеше да ме издразни, съответно щях да влезна в срещата с негативна енергия и да създам предимно отрицателни емоции(които също са нужни, но не и да преобладават).

А нека разгледаме едно закъснение обективно. Твърде често срещано е. Има ли смисъл да се дразниш от това ? Не. Прави се, за да си покачат илюзорно стойността в твоите очи и да създадат очакване. Важните хора се чакат и важните събития създават очаквания. На концертите винаги важните изпълнители закъсняват, подгряват ги и така създават очакване, а после и еуфория с влизането си. Тя се старае да създаде такова впечатление у теб - че е важна, че събитието "среща" е нещо важно и изключително. И мнозина биха се хванали лесно на това. Дори няма да го разчетат правилно и да разберат истинското значение на този акт.

Но реално е толкова прозрачно. И ти дава толкова голяма свобода на действие. А първичната реакция е да се изнервиш и да си под напрежение. Какво като я изчакаш 15 минути ? През тези 15 минути може да направиш 100 други неща. Да говориш по телефона с друга. Да се наядеш. Да направиш 2-3 сета. Или просто да си тръгнеш, ако решиш че не ти е окей да висиш и да я оставиш с пръст в уста. Можеш дори да се заиграеш с някоя така че тя да те види с друго момиче, което автоматично ще я накара да те гони и ще ти вдигне стойността. Ето как от една привидно кофти ситуация ти извличаш максималното.

Само езика на тялото. Натискаш я. Ако се дръпне, избута те, или се опитва да те измъкне, рязко прекратяваш всичко, и игнорваш. Ама ако само бърбори "спри, недей, не бива", но си стои все така разчекната под теб, продължаваш, без да отрязяваш глупостите и. Докато (ако изобщо), не реагира физически негативно.

Дърпаше се и физически. Иначе ясно - ако са само думи действам. Важна е и интонацията - ако ти говори "нее, не сега" и го казва с мъркащо и възбудено гласче е едно, друго е да го каже сериозно и уплашено.

Здрасти Boy. Как ще продължат отношенията ви за напред?
Идеята ми е да продължим да се виждаме без да се задълбочават излишно отношенията. По среща - две на седмица, приятни емоции, през другото време по вайбъра. Искам да наложа тази реалност и да видя колко време ще успеем да изкараме така. Това ще ми бъде тренировка и за фрейма, а също така и безценен опит, защото все пак говорим за вече зряла и опитна мацка.
Активен

recheck
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #35 -: Юни 27, 2018, 12:30:14 »

ОК
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #36 -: Юни 27, 2018, 22:32:29 »

По веднъж на седмица ще си ОК да я виждаш ако чукаш и още 2-3 освен нея.
А ако нямаш... де факто ставаш моногамен с тази. Ще ти се приебе и ще я потърсиш по-често, отколкото си планирал, и почват драмите - защото почваш да даваш вайб на бойфренд, не на тъпкач (фък-бъди).
Ако тази ти е единствения източник на секс, щеш не щеш почваш да се примиряваш с разни нейни изисквания и глупости, които те дразнят. Но си викаш - няма как, инак вземе да си тръгне и оставам на сухо. От това следва слаба игра.
Така че от мен това - ако искаш да си изпълниш плановете и да държиш фрейм, трябва да вкараш още няколко мацки в харема.
Ма аз нямам много опит с въртенето на няколко едновременно - може би Берсерка да каже.
Активен
EL_Diablo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #37 -: Август 17, 2018, 08:33:42 »

Какво стана с адвокатката, че ми е интересно Smiley В крайна сметка придърпа ли я за фък бъди или си останахте с историята на таванчето?
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #38 -: Август 17, 2018, 09:26:13 »

Да, виждаме се от време на време с адвокатката. Не много често, на 2-3 седмици веднъж. Нещо се опитва да ме играе за повече от секс. Искала да излизаме, да "правим неща заедно", не само секс. А в началото уж каза, че не трябвало да се влюбвам и да си останат така нещата..  Embarrassed
Активен

EL_Diablo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #39 -: Август 17, 2018, 15:08:51 »

Ххахах евала, е това се казва да я биеш в нейната игра Wink
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #40 -: Август 22, 2018, 16:35:47 »

Нещо се опитва да ме играе за повече от секс.
Един път една ми вика, че искала повече от секс. Аз казах "какво, групов секс?"
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: