Tyxo.bg counter Среща с адвокатка на 26
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 16, 2018, 04:09:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща с адвокатка на 26  (Прочетена 6335 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 792

Профил
« -: Май 13, 2018, 00:32:11 »

Краят на април е. Стоя с мой приятел на пейка пред Народния и си говорим, като сме с нагласата да заговорим, ако си харесаме нещо. И двамата сме с много ниска енергия, а моя човек ми излиза с философията, че нямало смисъл да се играе в такъв момент, губел се ефекта и било по-добре да си изчакаш момента, да ти дойде настроението и да усетиш нещата. Не съм съгласен с него, трябва да играеш независимо от външните обстоятелства. Да направиш силен сет, когато не си на кеф е страхотна тренировка и подобрява играта ти значително. После, когато си в по-добро настроение разликата се усеща още повече.

Не минават много мацки, въпреки прекрасното време. Повечето сетове са от по 5-6 души и мацките в тях не са нищо особено, освен това не са и мой тип(арт мацки, с кецове, цветни коси и екстравагантни дрехи). Пълно е и с деца, има и пенсионери играещи шах. Идеята за заговяране във въпросния ден започва напълно да избледнява, когато се появява тя - с къси гащета, стройно тяло и визия, която я отличава от цялостната картинка в парка. Забелязвам я и побутвам моя човек, за да му я посоча:

- Аз или ти ?
- Действай я

Не му мисля много, ставам от пейката и след по-малко от минута я пресрещам.

Запознаваме се. Хващам се за татусите й и от там тръгва разговора. Мацката е с панделки отзад на бедрата, предизвиквайки мисли: "Сигурно е фризьорка, барманка или нещо подобно.. вероятно е разкрепостена и мръсница, чудесно". Казвам й директно, че татусите й ме кефят. След това я негвам леко и си дърпам валидейшъна. Част от разговора. Тя:

- С какво се занимаваш ?
- Студент съм, през свободното си време заговарям по улиците..
- Хаха, така значи.. с всяка така правиш..
- Е, не точно с всяка. С всяка втора. Нямам време за всички
- Хахах.
- А ти ? Работиш, учиш ?
- Ами аз съм завършила. Адвокатка съм в една кантора.
- Не ти личи..
- Е защо ? (не помня тука нещо й отговорих)

Тя: Ти на колко си ?
- Колко ми даваш ?
- Ми не знам.. ** ?
- Почти позна, на ** съм.
- Леле, сестра ми е на толкова.. Трябваше с нея да се запознаеш
- Може да не ми хареса, откъде знаеш ?
- Е как бе, готина е(вади си телефона и ми я показва, сестра й действително беше не по-малко готина от нея..)

Говорихме си още, предимно рапорт. Била родом от Перник, ходела на йога(е ходила е някъде, с това тяло беше ясно.. Smiley ), живеела сама с котката си. Стоя около 15 минути и използвам времето, за да започна с киното -  за да прочета надписа на един от татусите й я докосвам. Взимам телефон и я оставям.

Звъня. Не вдига. Пише ми във вайбър:

- По-добре пиши тук не обичам много да говоря
- Ще се замотаят много нещата с тоя чат
- Няма, спокойно
- Не е това най-подходящото място да те каня на среща, не мислиш ли ?
- Напротив

Сийнвам я. След някакво време ми пише да ме питала за някакъв филм, какъв да си изтегли. Отговарям. След 2-3 дни й звъня. Разбираме се условно за съботата(днес).

-----

Звъня й около обяд, за да се разберем за час и място по-късно през деня. Не вдига. Пускам 1 есемес: 18:30, подлеза на СУ ? След малко звъни. Ала-бала, бил й единствения по-свободен ден, трябвало да ходи на маникюр и да си слага мигли. Тя:

- Хайде да го направим утре, ако си свободен ? (правя кратка пауза)
- Може.. Хайде чао.

Затварям й като съм се постарал да уцеля точната доза - да разбере ясно, че не й одобрявам поведението, без да изглеждам сърдит и обиден. Явно е станало добре, защото по-късно ми звъни и сама ме кани на среща:

- 20:15, подлеза на СУ ?
- Добре.

----

Виждаме се. Леко е дръпната в началото. Не тръгва да се прегръщаме, вместо това подава ръка. Облечена е по-делово от предишния път, въпреки това пак е секси с чисто новия маникюр и мигли. Пита къде ще ходим. Казвам й ще видиш и я завличам в избрана от мен посока. По пътя към бара наблегнах повече на рапорта и бъзиците, понеже я усетих още в началото, че не е готова за силни ескалации и пипаници(каквато ми е играта по принцип).

В бара си поръчваме и сядаме един срещу друг. Започваме да си говорим(още рапорт) като мацката ми скрива шапката - веща е в доста теми, говорихме за какво ли не - маркетинг, психология. Доста ерудирана се оказа, а не повърхностната мръсница, за която я мислех(или поне все още не съм отключил мръсницата в нея Wink ). След това използвах факта, че имаше джаги, за да я уча уж да играе, като по този начин скъсих дистанцията и започнах с киното. През кръстчето, по ръцете.. Като минус отчитам, че тя голям кеф им хвърли на тия джаги, много се смя и с голяма енергия игра. А аз си бях съвсем спокоен и равнодушен и не влагах толкова енергия в действието. Просто тотално нямах желание да се нагаждам по нея и да й влизам във фрейма. Оставих я тя да бъде с високата енергия в тази ситуация(около 30 минути).

Ставаме да си ходим. Компанията на мацката ми беше доста приятна, почти не чувствах напрежение по време на срещата, интересното е и че не пускаше много шит-тестове(това добър или лош знак е, някой да каже ?). Държах се съвсем естествено и непринудено. Все пак обаче не бях доволен. За 2 часа среща бях свършил по-малко откъм ескалация и сексуализация, отколкото за 15 минути при запознанството. Вървях напред с бебешки крачки. За това реших да форсирам нещата на финалната права - когато я изпращам. Започнах с бъзиците и дисквалификациите, а тя самата също влезна в ритъм и сама започна да се иронизира с шегички за Перник и други подобни. Исках да я изкарам от комфорта й и да я водя по ръба.

Вече тотално го бяхме ударили на бъзик, когато пресече на червено на един от светофарите.

- Защо нарушаваш законите(нали е адвокатка), аз съм полицай под прикритие и ще те задържа за нарушение.
- Хахаха, полицай под прикритие..

На следващия светофар съм зад нея и я заключвам с ръце през кръста.
- Сега не можеш да мърдаш. Задържана си(не оказва съпротива и я държа така около 15 секунди, докато светва зелено).

Това ми беше и един от най-силните ходове за вечерта, поне според мен. Така я тествах дали не иска да сме само приятелчета. След това я изпратих, като гледах точно на финала да дам леко назад за контраст. Прегърнах я леко и си тръгнах бързо, да не си помисли, че ще се сбогуваме 10 минути или че се колебая за целувка.

Интересно ще ми е да чуя ваши мнения и съвети. Как да подходя при следваща(ако има) среща ? Според мен динамиката върви мудно и може би ще я пробвам за целувка на трета среща. Същевременно е ясно, че гадженца едва ли ще сме си и не трябва да протакам до безкрай с натискането за секс. Всякакви идеи и съвети занапред са добре дошли.

П.С. Дори да изпусна секса, отчитам срещата с подобна мацка(голяма, осъзната, със сериозна работа) за прогрес и безценен опит.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 928

Профил
« Отговор #1 -: Май 13, 2018, 19:44:19 »

Няма да давам съвети за евентуална трета среща, но пък ще ти кажа нещо изтъркано.
Всички знаят какво означава трета среща, дори и мацките.

ПП: По темата ти - ще ти кажа, че тежките ескалации не винаги са предпоставка за създаване на привличане. Дори напротив. Остави ги за малко преди секса.
С леки докосвания и уверено водене, спокойно можеш да създадеш привличане и да стигнеш до секс. Дали мацката ще се дръпне - не зная. Но правилната игра е да я водиш за клоуз. Ако не следва - правилната е да я изпълниш с напрежение, както си правил до сега. А ти да запазиш спокойствието си.

Схемата - кратка разходка и в къщи или разходка и в колата е вариант.
Другото което можеш да пробваш следващия път (и преди съм го писал) е като видиш, че емоционалното ниво е добро, мацката има привличане и те следва. Още на момента на срещата си правиш друга уговорка за утре в тях или във вас. Използваш някакъв предтекст. Готвене, вечеря, филм, стандартните, питие. Не е лош вариант да има инвестиция или старание от нейна страна. "Предлагам утре да ми сготвиш еди какво си в нас/във вас" (нещо което сте си говорели вече), "Утре вечер предлагам да опитаме еи какво си (вино, уиски за което сте говорили по рано) в нас/вас", "Утре вечер да гледаме тоя филм в нас". Схвана идеята, нещо с което се е квалифицирала по-рано пред теб.
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #2 -: Май 13, 2018, 21:24:00 »

Мисля, че си се справил добре, но леко ме гложди онова за телефона - може да излезе обвързана.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1321

Профил
« Отговор #3 -: Май 13, 2018, 22:05:21 »

Не съм съгласен с него, трябва да играеш независимо от външните обстоятелства.
Само дето настроението ти е вътрешен фактор..........

Отвъд този логически пропуск, готини репорти пишеш последно време.
Ходовете по телефона са добри.
Това, че не те е шит-тествала може да положитлено и негативно....не съм гадател, няма как да знам.
Ходът на светофара е супер добре, и аз смятам, че ти е бил сигурно най-силният ход. Ако бях аз, щях да ескалирам още повече на момента, примерно с дишане в ухото, може би и облизване по ухото/врата, така че да пропуснем още 1-2 светлини и евентуално да стигнем до целувка (което защо да не стане, ако отговаря положително на другите две действия?), ама тва са си моите тъпотии, на теб може да не ти идва да ги правиш.
А краят на срещата......като генелрано правило се води, че е добре да оставяш нещата on a high note. Демек напрежение, съспенс, енергия, готини усещания, и оставяш. А не да завършваш срещата, както тя я е почнала - демек по-дръпнато и студено.

И защо бързаш да я отпишеш за сериозна? Ако е толкова готина, забавна и умна колкото я изкарваш, аз не виждам проблем.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3616

Профил
« Отговор #4 -: Май 14, 2018, 06:23:05 »

Ходът на светофара е супер добре... Ако бях аз, щях да ескалирам още повече на момента ... и евентуално да стигнем до целувка
Аз не бих се целувал, ако няма и секс да правя тази вечер.
По принцип на първа среща човек има два варианта: или играеш ол-ин, водиш я някъде където ще пиете, сексуализираш, и гледаш да я докараш към вас, или да се вмъкнеш у тях като невестулка когато я изпращаш. А другият е играеш го по-загадъчно, тя не е сигурна интересуваш ли се сексуално от нея или искаш да сте си само бъдита, не я целуваш и натискаш (но основно кино си е все пак задължително).
Явно Джъстабоя е избрал (съзнателно или не) втория вариант. Среща рано (18:30), джаги, рапорт, глупости...
Което си е валидна стратегия. Защото сега ако бяха се целували и я покани в тях, тая 100% ще си каже - ясно, иска да ме ебе. И ако не е сигурна иска ли или не иска, може дълго да го размотава или да се откаже.
А сега ако я покани, в нейната глава следващата стъпка е да се целуват - ще си каже ОК, той сега ще иска да ме понатисне малко и да се поцелуваме, което е сравнително безопасно, я да взема да ида, ОК?
До момента, в който не извади инструмента.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Май 14, 2018, 11:41:28 »

Аз не бих се целувал, ако няма и секс да правя тази вечер.
Е то при теб е по други причини.
Вторият ти вариант, поне според мен, крие и рискове тя да си каже "а, ясно, хубаво си побъбрихме, ама май нещо няма химия, няма смисъл да се занимавам". Друго си е да се намърдаш като невестулка не в апартамента й, ами в главата й. Тогава само ще седи и ще чака да я извикаш у вас. Много гледаш на нещата като на zero sum game, а идеята все пак е да има взаимно желание.
Ако се бяха натискали на тази среща и беше създал неоспоримо напрежение, на следващата я кани примерно към 20:00, и нищо не пречи, в процеса на вечерта, да отидат у тях, като естествен развой на събитията. Тя на свой ред, след като вече е видяла, че има тръпка и иска да прави секс, би го очаквала, и най-вероятно ще бъде подготвена, все пак става въпрос за мацка на 26, не на 16.

Не че неговото или твоето са непременно грешни. Въпрос да стил, I guess.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Май 14, 2018, 11:49:38 »

Схемата - кратка разходка и в къщи или разходка и в колата е вариант.
Другото което можеш да пробваш следващия път (и преди съм го писал) е като видиш, че емоционалното ниво е добро, мацката има привличане и те следва. Още на момента на срещата си правиш друга уговорка за утре в тях или във вас.

Ще видя следващия път как ще се развият нещата и ще реша. Мисля, че й е рано на втора среща за директна оферта у нас/у тях. То й е пределно ясно, че няма да си готвим или да гледаме филм.. Това дори не съм го опитвал от години - "хайде у нас/вас да готвим". По-ефективно ми се струва да я завлека до пред квартирата без много обяснения и да я кача с "имам изненада за теб горе" или "май забравих котлона включен, я ела да проверим". Досега винаги с нещо подобно съм действал.

Мисля, че си се справил добре, но леко ме гложди онова за телефона - може да излезе обвързана.

Не, свободна си е. Не си вдигна телефона 2 или 3 пъти, колкото да се направи на интересна. Вече се чуваме. Във вайбъра също е доста активна вечер ми пише и праща снимки.

Ако бях аз, щях да ескалирам още повече на момента, примерно с дишане в ухото, може би и облизване по ухото/врата, така че да пропуснем още 1-2 светлини и евентуално да стигнем до целувка

Е стига бе. Това да я оближеш/захапеш по вратлето е дори по-силно от целувка, поне според мен. Обикновено го правя 10 минути преди да започнем по същество.. Няма как да стане с няколко минути подготовка и ескалации по средата на улицата(както беше в случая).

А краят на срещата......като генелрано правило се води, че е добре да оставяш нещата on a high note. Демек напрежение, съспенс, енергия, готини усещания, и оставяш. А не да завършваш срещата, както тя я е почнала - демек по-дръпнато и студено.

Не е задължително. Даже по-добре не. Като я натиснеш в края на срещата тя си казва "този е готов, захапал е, я малко да го играя недостъпна 1-2 седмици малко да успокои топката..". По-добре да има контраст. Топъл и студен душ Wink

И защо бързаш да я отпишеш за сериозна? Ако е толкова готина, забавна и умна колкото я изкарваш, аз не виждам проблем.

Мислих го, ама реално трудно ще се получат нещата. Коренно различен начин на живот, коренно различни интереси за много неща, тя е в друга възраст вече, на логическо ниво като й мине началната еуфория ще започне да си задава много въпроси. Какво прави с някакво студентче, какво може да й предложи и т.н.

Което си е валидна стратегия. Защото сега ако бяха се целували и я покани в тях, тая 100% ще си каже - ясно, иска да ме ебе. И ако не е сигурна иска ли или не иска, може дълго да го размотава или да се откаже.
Да. Не беше готова просто. Щях да докарам нещата до половината сигурно, ако бях влезнал ол ин. Но нямаше да си легна с нея. Аз по принцип много натискам. Още на първа среща им пускам ръце по бедрата, правя намеци. Ама трябва да усетя, че е готова. В случая мацката ме посрещна с ръка и дори не ме прегърна в началото. В разговорите беше активна, но не сексуализираше, не инициираше докосвания и т.н. Като я съпоставя с една 4ка, с която излизах наскоро с идеята да ме запознае с нейни френдки и на 2ра среща като я питах за какво й е тоя ластик ми отговори: "Хаха, да не си мислиш, че е за да ти правя свирки" - разликата е очевидна  Grin
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Май 14, 2018, 13:26:22 »

Е стига бе. Това да я оближеш/захапеш по вратлето е дори по-силно от целувка, поне според мен. Обикновено го правя 10 минути преди да започнем по същество.. Няма как да стане с няколко минути подготовка и ескалации по средата на улицата(както беше в случая).

Не е задължително. Даже по-добре не. Като я натиснеш в края на срещата тя си казва "този е готов, захапал е, я малко да го играя недостъпна 1-2 седмици малко да успокои топката..". По-добре да има контраст. Топъл и студен душ Wink

на логическо ниво като й мине началната еуфория ще започне да си задава много въпроси. Какво прави с някакво студентче, какво може да й предложи и т.н.
Не е по-силно от целувка. Преди време бях гледал Мистерито обясняваше дистанцията и как хората реагираме различно на нея, единствено според това от коя страна е застанал някой, въпреки че разстоянието е еднакво. Примерно ако някой е на 10 см от теб, но е от лявата/дясната ти страна, не е проблем. Но ако е на 10 см фейс ту фейс, това предизвиква fight or flight инстинкта. По същия начин - да я целунеш по врата/да й дишаш в ухото/да я оближеш отстрани, докато си зад нея, не е същото като да й се навреш в лицето.

Е то нищо не е задължително по принцип. И защо произлизаш автоматично от позицията, че тя е някаква дето ще те разиграва? От моят опит повечето пъти мацката след това си мисли за мен и чака с нетърпение следващата среща. Е, може да е имало и 1-2 дето са я карали по твоя сценарий, ама даже не е сигурно, че точно това са си мислели, а по-скоро е имало други фактори, или просто не са ми се кефили. Но при всяко положение, ако някоя ме е харесвала, не си спомням да ме е размотавала.

Това нейни опасения ли са или твои? Smiley ддз, фрейм-мрейм, а у.
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Май 14, 2018, 15:59:43 »

Тъй. Спора за ескалацията до целувка е безсмислен. И рекошет и стоун сте прави. Както Стоун каза има два варианта на действие. Коментираме втория - 2-3 срещи за ескалация и секс. Дори на сайта като отвориш статиите, е описано на срещите преди ф-клоуза как да се ескалира (основната линия).
Правилото е да не се стига до тежкото кино преди чукането. Също и да се стигне до нивата преди това, и да се използват. Пробвал съм всичко и всякакви ескалации на първа среща.
От тежките, до без никакви и тея между тях.
По-горе писах, привличането се създава с леко кино и докосвания. Тоест - да вървите прегърнати, да я хващаш за ръката, кратки целувки без натискане и без момента в който си бъркате под блузки и гащи. Като естествено се ескалира постепенно в моментите които усещаш.
Това създава напрежение в момичето. Идеята е да и дадеш физическа близост. Тя да я усети. И след това да я върнеш към средата в която сте - на улицата разхождащи се, с дистанция между вас. Това ще натрупва желание в нея през цялото време, без да е притеснена. И очакване.

Естествено всички случаи са субективни. Имал съм ситуации в които съм създавал силно привличане, без никакви ескалации. Само с присъствие и дистанция м/у двама ни. Имал съм и такива в които точно с това съм губил сета.
Имал съм и такива с които съм ескалирал, с леко кино, но е липсавло нещо друго и срещата също се е прецаквала. Но това са субективните елементи.
Общо казано това е правилния начин. Леко кино, до прегръдки и кратки целувки + игра далеч + и игра за инвестиции от страна на момичето.

Джъст а бой, нямах предвид да готвите, а по-скоро да я накараш да инвестира в комбинация със самата ескалация за секс. Като използваш нещо с което се е квалифицирала.

Примерно - хвалила ти е, че прави хубаво еди какво си (някаква храна). Предтекста който използваш е да ти я направи.
2 - хвалила ти е някакво вино. Пак така. "Да го пробваме. Вземи една бутилка утре, аз ще те взема вечерта"
3- хвалила ти е някакъв филм "Добре. Изтегли го, утре ще дойда да го гледаме" (това е по-слабо от горните то е ясно)

Идеята е да използваш нещо от преди това. Но да е правилното нещо. Което е част от създадено вече емоционално ниво между вас, и я квалифицира пред теб. Ако има и по силни инвестиции, още по-добре.

Твоя начин също съм го ползвал. Без да казвам нищо, направо ги водя. Питат къде - "Ще видиш". Взимаш нещо от магазина за пиене, и се качвате. Трябва да ти е много сбъркана играта преди това, за да не успееш да я качиш дори. Или много да си избързал. Върши работа.
Предложения от мен, не е с цел да я качиш. А за подготовка, за по слаб ЛМР.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« Отговор #9 -: Май 14, 2018, 18:00:45 »

Just_a_boy - Първо, машлка ти режем. Бравос, хареса ми как тарашиш.

Играл си го читаво, усещал си положението читаво. Харесва ми. Само не разбирам защо толкова се придържаш към протокола. Гаджето ти се кефи, играй си играта както го усещаш и работата ще заспи. Не знам от къде намирате толкова сили да мислите и да се придържате към философията на пик ъп.
Според мен ако топките играят вместо мозъка, нещата много се редят. Следващия път ако има, а то според моите изчисления ще има си блъскай както намериш за добре.
Не знам какви съвети търсиш, като ти играеш. Никой по-добре от теб няма да знае какво да прави.

Така като ги смятам нещата, ще има прекрасно. Готов съм да ти обещая, че ще нацапаш кучето.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 472

Elektro is fine

Профил
« Отговор #10 -: Май 16, 2018, 11:39:36 »

Да. Не беше готова просто. Щях да докарам нещата до половината сигурно, ако бях влезнал ол ин. Но нямаше да си легна с нея. Аз по принцип много натискам. Още на първа среща им пускам ръце по бедрата, правя намеци. Ама трябва да усетя, че е готова. В случая мацката ме посрещна с ръка и дори не ме прегърна в началото. В разговорите беше активна, но не сексуализираше, не инициираше докосвания и т.н.
Какво стана с адвокатката? Почти съм сигурен, че и аз я играх тая преди около 3 седмици, но ме отряза (много агресивно й играх).
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Май 16, 2018, 11:50:29 »

Да. Не беше готова просто. Щях да докарам нещата до половината сигурно, ако бях влезнал ол ин. Но нямаше да си легна с нея. Аз по принцип много натискам. Още на първа среща им пускам ръце по бедрата, правя намеци. Ама трябва да усетя, че е готова. В случая мацката ме посрещна с ръка и дори не ме прегърна в началото. В разговорите беше активна, но не сексуализираше, не инициираше докосвания и т.н.
Какво стана с адвокатката? Почти съм сигурен, че и аз я играх тая преди около 3 седмици, но ме отряза (много агресивно й играх).
Миналия петък излизахме. Не съм й пускал нова оферта засега, поддържам я по вайбър. Може би за този петък/събота ще я пробвам. Играя го по-ийзи и бавничко, така ги усещам нещата просто.
Активен

Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Май 28, 2018, 13:57:04 »

Ъпдейт*

С мацката още си играем и не се е стигнало до клоуз. Във вайбъра е доста активна. Праща ми снимки докато е във фитнеса, казва ми как й е минала работата и т.н. Преди около седмица ми пусна оферта да се видим, била със сестра й(която също е доста готина между другото, 8 някъде). Помислих го малко й я отрязах - "Само с теб ще се виждам Wink" Няколко дни по-късно се видяхме по моя инициатива, за кратко. Старая се да я държа под напрежение и да не залитам към френдзоната - галя я по косата, наричам я "моята какичка". Тази седмица пак ще се виждаме живот и здраве. Няколко варианта ми се въртят:

1) Ескалиране за целувки и след това рязко дърпане назад. Докато я целувам: "днес спираме дотук.. другия път повече". И си тръгвам. С цел да я оставя възбудена и да я подлудя още повече.

2) Барче и след това оферта "имам изненада за теб, ела" - и я завличам към таванчето без да я натискам много преди това.

3) Уверено и директно й заявявам, че искам да правя секс с нея и че искам вече да я направя моя. Това също мисля, че е нелош вариант, предвид, че съм по-малък от нея и може да се изкефи на младото и смело лъвче  Grin
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1819

Профил WWW
« Отговор #13 -: Май 28, 2018, 15:53:35 »

3) Уверено и директно й заявявам, че искам да правя секс с нея и че искам вече да я направя моя. Това също мисля, че е нелош вариант, предвид, че съм по-малък от нея и може да се изкефи на младото и смело лъвче  Grin

Тоя вариант ми се струва неуместен. По-добре я дръпни у вас, ама без директно да й казваш за секс. По-добре под друг предлог. Защото ще си включи щита. Представяш ли си - казваш и директно айде секс. И да иска - ще се дръпне.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com

Смешен си Слеъре. Само тва щи кажа. Банваш некой, после го пускаш. Айде моля ти се. Плюс маса коментари веднъж така, веднъж иначе. Не мога да го банна, щото си сменял айпито ли, кво ли. Булшит.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Май 28, 2018, 16:45:36 »

Здравей. Имай предвид, че прекаленото заиграване и вглъбяването да изпипаш играта перфектна, също е преиграване и слабост. И съвсем нормално, може да ти прецака сета.
Отделно, действията които вършиш и цялото ти поведение, трябва да са ефективни. Тоест - малко количество/силно въздействие. Често когато бавиш нещата, това обръща сета и рефлектира силно на момичето. Но по същия начин може да ги прецака. Ако удряш прекалено големи или дълги игнори, емоцията почва да изчезва, а ти си мислиш, че я засилваш (тая грешка, често я допускам - къде по принуда, къде нарочно). Ако играта ти цикли на едно място прекалено дълго време, се получава същото. Емоциите се хранят от промените, еднообразието ги убива.

За това винаги трябва да калибрираш спрямо моментното състояние и развитие на динамиката. И да поемаш рискове за да има развитие.

Схемата винаги е - провокираш интерес (доза близо), засилваш го към привлиачане (далеч), капитализираш/или отново провокираш интерес (близо). И това се повтаря докато стената не падне. Като добавиш тайминг и това ти представлява всяка свалка. Ако прекалиш достатъчно с било, всички знаят кво става - привличането изчезва. Ако прекалиш с далеч - горе долу същото.
За да задържиш интереса на една мацка, тя трябва да е в орбитата ти, за да се поддържат емоциите.  Като динамиката протича в горния цикъл, и контрола над него е основно в теб (тоест влияеш по силно). Границите трябва да налагаш преди нея, тоест да си по бърз. За това монотонноста те прецаква в свалките.
Стига толкова общи приказки, схвана кво имам предвид. Ще измислиш как да действаш.

По принцип 2ра-3та среща са най-подходящите за клоуз. Това ти го казвам, като човек провел не една 1ва и 4та среща по различни начини. На 1ва са прекалено спекани дори да го искат, а и идеята "от вратата за краката" ги разбива психически (повечето). А след 4та вече са прекалено отпуснати, и са почнали подсъзнателно да налагат граници в отношенията. И инстинктивно се опитват да поемат контрол над събитието. Емоцията не ги вдървява толкова, по-рискови са. И неусетно почват да бягат, и да изискват и да очакват да ги гониш. И все по-трудно става. Това става на подсъзнателно ниво. Просто емоции. Не че не съм клоузил от воле след 6та среща, но е било въпрос на обстоятелства (демек изклщчение), десетки други съм изтървал в подобно развитие на обстоятелствата.

Част от играта е да усещаш кога да рискуваш. Кога си струва риска.

1. - вариант е
2. - добър вариант, все пак е момента да клоузнеш сета. Но "имам изненада", можеш да го смениш. С "Ще отидем на по-хубаво място", и тръгвате. Като те пита къде - "ще видиш", и лафиш за друго. Предполага се, че те следва. В алтернативния вариант който ти дадох, го няма момента, да се опиташ да я спечелиш. Гледай винаги да субкомуникираш по такъв начин. Не ти трябват изненади, и подобни. В тая ситуация ти вече си и привлякал вниманието и се очаква да те следва. Не ти трябва да и привличаш вниманието. А ако не те следва, никакви изненади няма да обърнат динамиката, най-много да я влошат.
Също ако я водиш на кафе, гледай да не се задържате прекалено там, за да не падне емоционалното ниво, и да се нагласи подсъзнателно да си ходи след това. Аз дори бих предпочел (и почти винаги това правя) разходка. По-динамична е, по-бързо протича, по-неусетно минава времето заради това, и мацката не иска да се прибира, стои и се още с мен, щото е минало неусетно времето. Също е вариант и най-стария начин, да смениш няколко места бързо. Идеята е същата.
А като искаш да забавиш нещата преди баунса, можеш да комбинираш. Водиш я на кафе - след 30 мин, и казваш "Хайде, ставаме", след това я водиш на една къса разходка - макс час с придвижването до там и до вас, и след час и половина сте във вас.

Ако все пак, видиш, че няма вариант за баунс. Примерно каже ти, че еди кога си трябва да се прибере, или че има няква работа след това. Говорим още в старта на срещата, още преди да си пробвал да я баунснеш. Ако видиш, че трябва да смениш тактиката, използвай онова което ти бях писал и преди. В края на срещата си уреждаш нова за следващия ден, директно във вас/тях. Да пиете нещо, да хапнете или там квото ти се прави, квото измислиш.

Успех и пиши после кво е станало. Аз съм почти сигурен, че ще я клоузнеш, ако държиш под контрол нещата, и действаш решително, но неприбързано.

ПП: Да, Краба ми напомни, забравих.
3. - отпиши го тоя вариант

ПП 2: Това има приложение, правил съм го, ама въобще не му е мястото, нито в такъв тип игра, нито на конкретното място.
Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: