Tyxo.bg counter Отзив за 4 workshops (2 със Slayer и Илиян и 2 само с Илиян) и сайта като цяло.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 22, 2018, 02:37:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отзив за 4 workshops (2 със Slayer и Илиян и 2 само с Илиян) и сайта като цяло.  (Прочетена 509 пъти)
SEXINSTRUCTOR
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Май 14, 2018, 15:41:09 »

Аз разбрах за този форум от книгите на Илиян. Бяха ми попаднали чрез имейл бюлетин от Audiobookbg.com
Първоначално си мислех, че това са някакви повърхностни НЛП шаблони (нещо като видеата от PUA Team) или нещо като "Играта" от Нийл Строс - от 500 страници книга, ценната информация е сигурно по-малко от 10 страници, останалото е само разкази. Прочетох двете книги "Изкуството да бъдеш успешен с жените" и "Пътят на пикап артиста" за около 1 седмица. Книгите са супер, останах изненадан. Направи ми изключително добро впечатление колко на дълбоко в личността ти се навлиза с пикапа и материала от книгите - вярвания, убеждения, визуализации, фрейм и т.н. Материала е обяснен кратко, точно и ясно - без излишно разтягане на локуми. Почти няма нищо излишно и неважно в книгите. Благодарение на тях разбрах какво е пикап. След това влязох в сайта и направо се записах за уъркшоп. Не бях ползвал форума, регистрацията си я направих едва след 3тия уъркшоп.

1 уъркшоп - Беше с Илиян.

Нямаше много теория запътихме се към улицата. Илиян отвори един сет при Софийския, за да ни покаже как се прави. Беше някакво по-скромно момиче, двамата ученици я обградихме като мухи на лайно, за да слушаме и гледаме Илиян.  Grin Grin Grin Илиянски я бъзикаше нещо, че единия от нас е рибар и е хванал акула  Grin и още някви неща, тя се притесни, попита дали това не е някакъв социален експеримент, дали има скрита камера, дали я имаме за много тъпа, та да очакваме да ни се хване за акулата и си тръгна. Май аз се спекох повече от нея  Grin  Почти цял ден се скатавах, гледах другото момче и Илиянски как отварят ... Едва на НДК след като обядвахме се престраших да отворя индиректно две момичета. Не успях да ги задържа повече от 1 минута. Направих още един опит с една друга, но тя не се спря. След това отворих две и Илиянски дойде и започна пред тях и с тях да обсъжда грешките ми, питаше ги дали усещат, че не съм уверен, че интонацията ми е все едно се моля и искам нещо от тях... Това може би беше най-трудно преживеният момент от всичките ми уъркшопи  Grin Grin Grin Само аз си знам колко се спекох. Питах го защо го е направил и той ми отговори, че го е направил, за да ми счупи егото, защото то ми е пречило да заговарям жени. За да ми покаже, че без значение за какво им говориш пак можеш да ги държиш, да създаваш емоции и думите са почти без значение. След това влезнахме с другото момче на един двоен сет, ако трябва да ги оценявам има давам оценка 2 от 10 ...

Странното беше, че вечерта след уъркшопа ми дойде стейта. Чувствах се много енергичен, мотивиран, надъхан и се разписах на някви момичета по фб  Grin Най-важното, което научих от този ден беше, че възможностите са абсолютно на всякъде (Сетове колкото искаш). Ти можеш да заговориш всяка една от тях, нищо и никой не те спира. Птичката на възможностите каца по 1000 пъти на рамото ти. Дали ще я видиш обаче и дали ще се научиш да се възползваш от нея зависи само и единствено от теб. Но, за да се възползваш от нея първо трябва да я видиш. Аз се научих да виждам птичката ... Осъзнах, че мога да гледам на всяка една жена около мен като на потенциална възможност.

2 уършкоп с Илиян

Бяхме с още 2ма по-опитни пикап артисти. Аз бях мързелив и не отварях ... Времето се развали ходихме в един мол, срещнахме Миташкия ... На края останалите двама пикапьори буквално ме взеха и ме бутаха до едно момиче, седнаха ме до нея и казаха това е еди кой си, запознай се с него - говори и!  Grin

3 уъркшоп със Slayer и Илиян.

Бяхме 6ма. Аз почти се бях отказал от пикапа. По едно време в кафето дойде Slayer-a. Тогава за пръв път найстина успях да усетя, разбера и видя какво е стейт. Пича си ни респектира още в кафето и много добре ни обясни какво е стейт. Тръгнахме и отворихме един сет с него. След това аз се скатах на един единичен сет, каза ми да направя 10 лицеви, аз му отказах, понеже никой не ми беше казал нищо за лицеви опори и си помислих, че се бъзика с мен. Каза ми, че ако не го послушам повече няма да се занимава с мен цял ден. Мислех си, че се бъзика ама найстина следващите няколко часа не се занимаваше с мен. Аз се мотах около него и слушах много внимателно обратните му връзки към останалите. Много е добър в това като ти обяснява нещо не само да го разбереш на логическо ниво ами и да го усетиш найстина - да го преживееш под някаква форма. По-късно същия ден и другия ученик отказа да прави лицеви опори и тогава Слейъра се ядоса малко и му обясни, че това има голям смисъл и не го прави просто така. И наистина е така! Днес след 4 уъркшопа ви казвам, че няма нищо по-хубаво от това да слушате Слейъра и да правите на пръв поглед нелогичните му и странни опити по време на уъркошоп. Те ви карат да усетите теорията с тялото си, само след като я преживеете можете да я разберете. Дори днес искам да му се извиня за това, че онзи ден не го послушах като ми каза да правя лицеви. Като го видя ще го набия и ще му мине (Бъзик)  Grin Пък и ако не се научите да сваляте жени то поне ще направите гърди от тия уъркшопи. Така, че правете лицеви!  Grin

Какво научих този ден?
Какво е стейт, как когато си в стейт имаш много по-висока енергия, излизаш си извън главата, много по емоционален и свободен си ... отиграваш много готино ситуациите.
Осъзнах, че предишните 2-3 уъркшопа не съм бил в стейт, а както казва един гологлав тънкопишко с големи трицепси (бъзик) - без стейт няма игра, играта е стейт! Този ден вече разбрах защо предишните уъркшопи всичко ми се струваше толкова странно, нелогично, сякаш не бях в състояние да го усетя и разбера ... разбрах каква свобода е пикапа и колко социално програмиран съм.

4 уъркшоп със Слейъра и Илиян.

Всичко беше супер, слушах внимателно какво ми казва Слейъра, правих опитите му - с всеки опит разбирах и усещах какво иска да ми каже, насилих се признавам си беше ми трудно, но найстина отворих доста сетове. Усещах какво е да си зареден с енергия, как когато подходиш с висока енергия сетовете веднага спират, а когато си с ниска те подминават ... Усетих как можеш да субкомуникираш с интонацията на гласа си... Започнах да виждам какво е да си извън кутията - извън социалното програмиране, извън всички рамки и правила ...

Това беше денят в който реших, че ще стана добър и играта ще бъде част от мен!

Илиянски дава много брутални и адекватни обратни връзки. Супер много усеща нещата и ако отваряш може да ти бъде много полезен.
Бих те посъветвал да окуражаваш повече учениците - На първия ми уъркшоп ми каза за един сет - аз не знам от какво се притесняваш така или иначе си много далече от секса все още ... Далече си от това да я заговориш и да я наебеш  Grin Та да много е оптимистичен и изключително много вярва в мен  Grin

Та в обобщение. Определено си струват тези уъркшопи. Могат да ти дадат супер много. Парите им са найстина смешни в сравнение с ползата, която ти дават.

Според едно американско изследване са ти нужни 10 000 часа, за да станеш експерт в дадена област. Единственият начин да станеш експерт с 2-3 000 часа е като си имаш ментор експерт в същата област и го слушаш! Не случайно и най-великите спортисти имат по няколко треньори.

И Илиянски и Слейъра могат да Ви помогнат супер много да се изтреляте нагоре в играта. И двамата имат над 10 години опит. Слушайте ги! Само така уъркшопите ще имат смисъл. Правете абсолютно всяко едно нещо дето ви казват. Няма нищо случайно, има голям смисъл и е индивидуално за вас! Обратните им връзки към всеки един са строго индивидуални спрямо неговата игра, неговите силни и слаби страни ... Вашата игра си е вашата игра. Не гледайте останалите.  Smiley
Пикапа дава една огромна свобода и определено това се отразява във всеки един аспект от живота ви. Не само във взаимоотношенията с жените. Той разчупва социално програмирания мит, че жените се впечатляват предимно от парите и за да сваляте жени са ви нужни пари ... Всички необходимо си е вътре във вас. Родили сме се с него и сякаш някъде във процеса на нашето очовечавяне сме изгубили връзката със свободата...
Активен

FEAR - Forget Everything And Run or Face Everything And Rise. It's your choice!
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1503

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 15, 2018, 17:54:40 »

am_player, благодариме ти за отзива.

Дали сме ти фийдбек, но все пак основното, което да си припомняш:

Ти си много готин пич... както повечето от учениците.
По-рождение си 'лек', носиш на бъзици, готов си да се включиш във фъна, във всеки момент, социален си, имаш сериозни предпоставки за хумор, лекота и забава. Освен това, последния ден показа, че когато си поставиш цел можеш да си отговорен да си я следваш, въпреки всичко. Уелл дан!

Нещата, които ще подобряваш:
1. Не си вярваш достатъчно. За това и трябваше да викаш 'am_player е готин' преди да влизаш в сет. Не вярваш достатъчно в себе си, в уменията си, в това което си, че си привлекателен, че си силен, смел, че си забавен, че си готин! И това се усеща силно в сетовете, особено в паравербалната ти комуникация - когато гласът ти става тих и неуверен.

Да си уверен в себе си е основа на успеха в живота. Само, когато си ок със себе си, знаеш, че даваш най-доброто от себе си и не се страхуваш да рискуваш - само тогава ще постигаш много. Тогава не подхождаш със страх в рискови ситуации (примерно пикап), защото си напълно ок със себе си - и знаеш, че ще направиш най-доброто, на което си способен, за да постигаш целите си.

За да станеш по-уверен трябват успехи, не става само на гола вяра, за това - започни да побеждаваш! Побеждавай всеки ден, прави велики дела всеки ден, и си давай необходимия респект за които си се раздал и си действал. Радвай се на всеки малък успех и победа - те са си твои и ти си го дължиш.

2. Недостатъчно опит
Свързано е с предишното, но си личи, че нямаш достатъчно опит.

Трупай опит всеки ден. Всяка комуникация е сет, всяко отваряне на устата ти е сет, походката ти е сет, излъчването ти е сет, всичко, което правиш и прожектираш е сет...

Днес, един приятел ми каза - 'само като се приближаваш по коридора и знам, че си ти Слеъре. Някак си въздухът застива и присъствието ти поглъща всичко!' Аз не го искам, не го мисля, не се старая да го правя - някакъв скапан коридор, по-който съм вървял, дори не знаех, че някой ме е видял... Бът дис ис ми - всичко, което правя е страхотно, велико и невероятно... защото аз съм такъв (стигнал съм до такова излъчване, присъствие и действие) и го вярвам на 100%... и така го усещат и другите.

Не бъде пасивен, търси предизвикателства и трупай опит, успехи и самочувстие всеки ден с всичко, което казваш и правиш!
Активен

I'm a very special kind of monster
SEXINSTRUCTOR
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #2 -: Май 17, 2018, 11:20:51 »

Благодаря ти много за адекватната обратна връзка и за това, че успях да ги усетя тези неща по време на workshopa, за да те разбера сега за какво ми говориш! Продължаваме напред!
Активен

FEAR - Forget Everything And Run or Face Everything And Rise. It's your choice!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: