Tyxo.bg counter Instagram Game
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 08:31:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Instagram Game  (Прочетена 715 пъти)
enigma55
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Май 14, 2018, 18:42:33 »

Искам да чуя вашите мнения за играта в Instagram. На 18 съм, профила ми хваща окото и имам много на брой момичета (среден рейтинг около 8.5), които ми връщат следването. Последователите спрямо тези, които следвам са в 10:1 ratio и имам признаци на социален живот и хобита.

Преди време чатих с няколко и беше споучливо (не се е стигало до излизане, защото са от друг град). Последният ми опит беше момиче от моя град. Доста я нег-вах и по едно време даже ми каза нещо от сорта "Дано не си курвар", как тълкувате това? overgame или просто game наподобяващ на natural-ите? Из нета бях прочел, че това означава, че не съм изградил достатъчно connection с нея. Иначе направих грешката да се откажа твърде рано, въпреки, че имах шанс. А и тя си беше типичен "validation seeker". Та, точно това е и лошото на Инстаграм-а, че е пълно с такива.

На скоро ми се случи да ми пишат 3 момичета, но аз нямах муза и нищо не направих (2 от тях бяха такива, дето хем са хубави, хем тренират)... Едната прати снимка как лежи на леглото и е с няква пижама, на 2.5/3 от снимката й бяха големите цици, имаше надпис "gm". Предположих, че го е пратила на още 50 човека и си търси внимание и й сиинах. Уж си има и приятел, който всъщност е льольо и явно момичето няма много опции, освен в Instagram. Втората ми отговори на стори да ме пита за една песен (креативен opener, а?), отговорих и след 18 часа, след 15 минути - тя праща сърце. И за нея имах подозрения, че просто си търси внимание. Третата също отговори на стори, ама на нея й давам към 7.3 и не ме привлича сексуално.

Днес имах някакво взимане-даване с някакво момиче от града ми. Не е от най-желаните, но е около 7.8 и май има някаква скорошна раздяла. Но за жалост съм изгубил тренинг. Първите крачки са ми най-трудни. Забравил съм как се процедира в началото, как да я опозная. След това мога да се справя. Слушам съвети как да постъпвам с момичета, които имат интерес. Имам и още няколко въпроса:

Какво мога да направя с момичета, които са имали интерес, но с времето е намалял?
Грешно ли е да не им давам никаква валидация освен гледане на сторита? Усетил съм, че това им подтиква интереса, но след моето бездействие, те приемат, че просто нямам интерес към тях.

Предимно благодаря на отговорилите на тази тема.
Активен
Royal
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #1 -: Май 15, 2018, 00:02:19 »

Да се стегниш, и да го махнеш този инстаграм....Какво време дойде инстата да показва какъв си, и да гледаш профила ти да "хваща" окото...ужас. Хвани си инстаграма, и всички пикъп термини къде си ги научил, иди и ги изхвърли на боклука, и излезни в реалния свят и там играй тези девойки, не в интернет. Там сте големите свалячи, после на живо като криви хуьове седите и се чудите какво да правите...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2018, 00:05:05 »

Когато почнеш да пикапиш навън само до инстаграм ще ти е.. да си губиш времето.
Активен

23

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1477

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Май 15, 2018, 09:43:32 »

Няма да трия предните мнения, въпреки репортването ти, моето ще е подобно:

Много си се филмирал, малко от пичовете тук играят в инстаграм. Ако си световно селебрити и пътуваш напред/назад, e.g. Logan Paul
-> https://vine.co/v/eKVPHMBH2q7/
и правиш нещо интересно за шеърване е разбираемо (цялото инвестиране в соц мрежите), но иначе за малки локации и градчета, еле пък БГ само е булшит.

'Какво мога да направя с момичета, които са имали интерес, но с времето е намалял?'

-> Намалял е защото не действаш/не рискуваш. Жените трябва да ги рискуваш - не да си чатиш 'безопасно' с тях. Дори 'Идвай в Борисовата и ми носи шейкче (предполагам да ти пасва на визията в инстаграм, дюнер няма да е подходящо Smiley)))' е много по-атракшън-рeйзър/кийпър, отколкото безобразно чатене до откат.

'Грешно ли е да не им давам никаква валидация освен гледане на сторита? Усетил съм, че това им подтиква интереса, но след моето бездействие, те приемат, че просто нямам интерес към тях.'

-> Грешно е да незнаеш какво искаш и как да го постигнеш. Ти какво искаш от тези жени? Да си чатите, да сте си френдчета, да си лайквате снимките, или да ги ебеш?
И след като си отговориш - си караш към целта, по-директно и по-рисково.

Активен

I'm a very special kind of monster
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #4 -: Май 15, 2018, 16:53:14 »

Ако ще играеш онлайн, използвай фб. Инстаграма е зле за тея неща.
Ако нещо изпадне, ок. Ама чак зор да си даваш, и да го мислиш, само можеш да си усложниш живота.
Като изпадне нещо и някоя обърне внимание, пробваш максимално бързо и рисково да я изкараш или да я преместиш във вайбър. (Предвид факта, че всички са там за да им ръкопляскат за "бляскавия" живот който са си съчинили). Нещо като да лъскаш бастуна. Не ебеш на практика, караш по фантазия, ама ти е яко на душата. Та мисълта ми е, максимално бързо да избутваш до край въпреки риска от провал, но спестявайки си риска от това да си нечия дясна ръка.
В писаното от теб - ти сам се натискаш да си в ролята на ръката.

Та, същите усиля ги пренасочи към фб, щом искаш онлайн, въпреки че и там си е мастурбация.
И си коригирай играта цялостно. Една идея повече действия, по бързо действай (особенно в старта), и значително по малко чудене и вайкане. А след като си направил крачки в даден сет, след началната игра може да го даваш малко по-ийзи.
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« Отговор #5 -: Май 17, 2018, 15:15:58 »

Виждам, че си чел терминологията.
Ама искаш да ти преразкажа форума ли?
Тряскал съм доста от онлайн запознанства/ колд апроучес от фейс или дейтинг аппс.

Ама чакай сега - ти си мислиш, че ги сваляш като им гледаш сторитата и те са готови да си отворят краката?

Пишеш, създаваш интерес достатъчен за да загуби час-два от деня си и я офертираш.
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #6 -: Май 17, 2018, 17:07:31 »

"Баунсвай" ги от инстаграм във фб или вайбър и оттам на среща. Нищо сложно няма - ако си с добър външен вид е дори лесно, ако имаш време и нерви да си пишеш нон стоп с няколко паралелно. Няма да даваш незаслужена валидация, пък дори и заслужена да е - колкото по-малко, толкова по-добре (ако са яки и им се свалят сумати други). Със срещите ще трупаш опит, другото е по-генерално като "проблем" и затова има форум, сайт, уоркшопи.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Nikk
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #7 -: Май 22, 2018, 23:04:47 »

Въпреки мнението на старите кучета тук, че инстаграм за игра не става, аз бих те посъветвал да не се отказваш от него. Комбинирай нещата и не разчитай само на чата. Ползвай го като спомагателно средство (не основно). Като се запознаваш с нови момичета и си обменяте контакти им искай инстаграма. Low-key investment е и плюс това момичетата ще получат малко повече инфо за теб и твоят живот от профила ти, който ако е добре развит може да свърши много по-добра работа дори и от най-добрият уингмен. Междувременно си работи по профила и гледай да имаш повече engagement с фолоуърите ти. Приеми себе си като бранд и си направи един добър маркетинг пред света. Като се запознаваш с момичета само по инстаграм гледай възможно най-бързо да излезеш с тях и да се видите наживо, иначе губиш излишно време. По-добрият вариант е да разцъкваш в тиндър и от там да ги "експортваш" в инстаграм, където вече да си правите по-конкретни планове. От тиндър поне знаеш, че и тя е харесала нещо в теб и че шансовете да има има малко по-интересно развитие са по-големи. Но както вече казах, не се ограничавай. Ползвай социалните мрежи като помощно средство и гледай да имаш повече контакти наживо. Момичетата все още не можеш да ги чукаш по нета  Cheesy...

Относто тези, които с времето са загубили интерес, там рискувай на max. Те са загубена кауза така или иначе, просто си изгърми патроните до последно и давай към следващата. Така поне няма да те е яд и ще знаеш, че си направил каквото можеш и си извлекал максимално от ситуацията.
Активен

Живей Тук и Сега, защото точно този миг е единствен и неповторим.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: