Tyxo.bg counter Ходих на масаж, видях кво значи
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 11, 2018, 05:47:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Надявам се, че и през тази нова година ще правиш грешки. Защото, ако правиш грешки, ще опитваш нови неща, ще научаваш нови неща, ще създаваш нови неща.
Ще предизвикваш себе си, ще променяш себе си, а така ще предизвикваш и променяш света." – Нейл Гайман

Екипът на pickup-project пожелава весели празници на всички свои потребители!
Възползвайте се от новата коледна промоция!

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1634.msg104438;topicseen#new

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ходих на масаж, видях кво значи  (Прочетена 1359 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« -: Май 14, 2018, 18:54:24 »

Нямам здраво място по тялото. Писнало ми е, всичко да ме боли. Един колега вика, ходих на масаж, пружинка съм. Викам да не са ти душили пора. Не, истински масаж било. Викам, дай тука телефони работи, да видя да звъня да ходя. Звъня аз, вдига жена, сряда може ли, може, ама аз еди какво си, еми ти си за кинези, викам проблем ли е, не пак в сряда. По принцип мразя да ме пипат, развивам агресия ако има някой зад мен и аз не го виждам, но ако това е начина да отърва от болката, ше стиска зъби.
Стигам, аз съм еди кой си. Да изчакай. Сядам аз на дивана, мисля си говоря сам със себе си, оня вика нема нужда ставай и заминавай, аз - копелдак за тебе го правя, не се трае, а он - молим ти се, нема да го понесем давай да си одим. И точно в тоя напрегнат момент близо до мен сяда ебати засуканото гадженце, с е такова голямо кръгло дупе и цици с точния размер. И в главата ми настъпи тишина, нали беше два метра висок ае сега да та вида колко си мъж. Мълчи, ааааах ти глист настъпан. Сега ше та уча на основни положения.

Аз - Привет. Не съм те виждал преди. (друго не се сетих)
Тя - Здравей и аз теб.
Аз - Да, не ме изненадва.
Тя - Защо?
Аз - Защото идвам за пръв път.
Тя - Хаххахаха, да логично, хахахах.
Аз - Нямаше да се сетиш нали? Често ли идваш?
Тя - Не, но си направих травма и сега ми се налага. А ти, защо си тук?
Аз - Те първа, ще разбера.
Тя - Сериозно ли е?
Аз - Подозирам, че скоро ще имам нужда от придружител.
Тя - Ужас, какво ти е?
Аз - Нищо но не обичам да вечерям сам.
Тя - Хаххаха, интересен подход.
Взимам и телефона без много да, се дърпа. Обещавам, че ще пиша като разбера как съм.
Предписаха ми някви упражнения, разпъва ме, сгъваме, настъпваме, целия ме потроши. Възпаление на кои сухожилия съм имал, възли къде съм имал, схващания някъде. Е такива, нищо ми няма, като се напия всичко ми минава.
Излизам пиша и -  Чисто нов съм, бъди спокойна. При теб?
Тя - Оххх, аз ще трябва да ходя още няколко пъти. Ти така и не ми каза какво ти е.
Аз - Утре вечер, като се видим ще ти разкажа.
Тя - Ще се чуем.
Аз - Ще си пишем.
На другия ден си бачкам почерпих колегата едно кафе от 50 стотинки и една газирана напитка от 80 за хубавата работа. Той ми вика, кво става ти не си такъв човек да черпиш, да не си хванал нещо да жънеш? Аз  - Седи мирен и си трай, то ше се чуе. Пиша и - Около 20:00 как си?
Тя - Ами, възникна ми ангажимент.
Набих един гневен сийн и продължих да се разработвам. След половинка ми пише, извинявай ти малко тъпо се получи. Още един грозен сийн(кой го измислил това, браво ще му кажа). Тоя ден нищо.
На другия ден - Сърдиш ли се?
Аз - Никога.
Тя - Защото спря да пишеш.
Аз - Сийн. Ухуууууууу.
След 2 часа. - Стига деее.
Аз - Още малко ще изтърпиш.
Тя - Нарочно ли го правиш?
Аз - Не, но чакам да ме поканиш на среща.
Тя - Не трябва ли ти да ме поканиш?
Аз - Вече го правих.
Тя - Пробвай още веднъж.
Разбрахме се, вечерта ше се видим.
Видяхме се, викам ше раздавам наказания. Държа се, делово, все едно говоря с клиент.
Тя - Ще ми разкажеш ли защо беше на масаж?
Аз - Бях на кинези, изпитвам болки.
Тя - Къде?
Аз - Къде ли не(малко остана да изръся най-много по гръмоотвода, но запазих простотията си неизползваема)
Тя - Има ли някаква причина?
Аз - Твърдят, че е от липса на любов.
Тя - Хахахахха.
Ходихме в няква кръчма, хубаво беше, ядох пих, беше ми читаво. Излизаме, викам хайде да се разходим. Стигнахме до НДК отстрани нещо имаше една кръчмичка, май нещо като река имаше и пейки и паркче май. Не знам бях пиян, беше тъмно и отдавна. Седнахме на нещо, запуших цигарка готино ми е дейба, кеф. Пиян, спокоен, пафкам си отпуснал съм се, времето готино а до мен мирише на изкъпана и парфюмирана мацка. Баси якото. За момент се замислих, какво ли бельо носи и в точно тогава припатках, викам ше целувам. Натискам на поразията, бога ми само ти можеш да ме спреш. Връща целувката но не дава да стискам циците. Ъаааааааа, ок. Няма проблем. Пак се отпуснах и дори мислех да подремна.
Тя - Не искаш ли да си ходим.
Аз - Чудех се кога ще предложиш.
Тя - Неприятно ли ти е?
Аз - Не, но утре трябва да съм свежарка.
Намръщи се малко, мислех да реагирам на това но се сетих като ме отряза първия път за среща, нека ти, другия път ше знаеш. Качваме се в колата, тя ми вика наляво а сега на дясно.
Тя - Ако искаш остави ме тук да не влизаш по уличките.
И точно тогава се сещам за STONE, голям пич, голям мъж, браво. Сещам се как, е добре да се направя на ухапан от заразен плъх и да се намъкна в тях както, черна кобра се намъква под завивките на нищо неподозиращ турист.
Целуваме се за чао, точно на най-интересното спирам и казвам.
Аз - Айде, сигурно те чакат?
Тя - Няма кой, и продължава да ме целува.
Смятай как мазно съм се ухилил щом ме пита защо се усмихвам. Мхммммм, сега ще видиш с какво съм известен освен с това, че обичам да ям и да пия.
Аз - Имаш ли кафе във вас?
Тя - О не, този номер няма да мине.
Аз - Не знам за какво говориш но до Банишора, имам един час път. Само Аллах ще ме опази да не заспя.
Тя - Ще си вземеш от бензиностанцията.
Аз - Ти тая помия, би ли я пила?
Тя - Рано ми е да те каня в нас.
Аз - Окей, разбирам. И се дърпам,
Тя - Окей, но нищо повече.
Аз - И да ми платиш, не бих.
Качваме се горе, ебати грозния вход, смърдеше на умрял кон, качваме се горе. Тя направи кафе, аз ходих в тоалетната изплакнах го на мивката. Викам му, копеле ше я сдереме ли? Мхммм. Направи кафе тя, ударих един мощен гълток изгорих се малко. Запалих един фишек, дръпнах 3-4 пъти и я натиснах. Благодарение на сутиените, структурата на пръстите на дясната ми ръка е еволюирала в перфектната форма за разкопчаване. Справих се с лекота, последва забележка, че не ми е за пръв път. Ударих я в земята  с въпроса - Надявам и на теб да не ти е. Почти я съблякох в кухнята. Бельото и беше брутално. В спанята, скърца тва нещо разсейва ме, не мога да си свърша работата, по някое време криво ляво, приключих и заспах на другия ден се събуждам гледам топлия гъз спи до мен. Постиснах малко, ама викам няма да бъде тая, първо ше мушна кафето от снощи. Отивам в кухнята, гледам всичко оправено кафето ми го няма чашата измита. Това означава, че аз съм заспал а тя е станала. Връщам се при нея.
Аз - Спиш ли? Къде има кафе?
Тя - Ъууммууууу.
Аз - Айде ставай, кафе няма.
Тя - Остави ме.
Аааааа, намерих две пакетчета нескафе, направих си го, ръгнах го, малко се закрепих. Върнах се в спалнята на всякъде мирише на прясно любена булка, отврат. Облякох се викам аз ше изсъхвам драскай после. И заминах.
Писахме си, още няколко пъти се изчукахме, почна да ми говори за чувства и аз се изплаших и поебах все.

Те тва е.
Активен

Fortuna incepto signatur!
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #1 -: Май 15, 2018, 02:18:56 »

Прекрасен чат и уникални калибровки, усеща се много опит във всяко изречение.
Бахти толко резистанс в колата и хем си издал физиономията и все пак номера с кафето мина само с един фриз аут, а щом се качиш у тях натискането му е майката и всичко свършва...  Бог си. Готино е да те четем, да вземеш да напишеш книга.

Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3635

Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2018, 19:39:02 »

Начи едно кафе от 50 стотинки и мене имаш да ме черпиш, щом си научил от старото куче един мурафет.
А безалкохолното от 80 ти го оставям за когато направиш големите кинти от оня проект.

Респект за клоуза и +++реп от мене
Активен
swyfti
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« Отговор #3 -: Май 16, 2018, 18:00:18 »

Начи едно кафе от 50 стотинки и мене имаш да ме черпиш, щом си научил от старото куче един мурафет.
А безалкохолното от 80 ти го оставям за когато направиш големите кинти от оня проект.

Респект за клоуза и +++реп от мене

stone, за тоя мурафет що черпене имаш ... каса бира, чувал кафе, туба водка  Wink
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: