Tyxo.bg counter как ме шитнаха 2 мацки
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2018, 15:59:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: как ме шитнаха 2 мацки  (Прочетена 914 пъти)
PhoenixBoy16
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Май 15, 2018, 19:26:57 »

Вървях си към даскало/аз съм на 16г/ и гледам в далечината как 2 момичета се бутат една друга и се смееха,явно нещо се шегуваха ддз,та изведнъж се насочват към мен,а те да са на 14-15 г максимум.Нека едната да се казват А и Б,защото след случката останах потресен и просто съвсем изключих,ако бях намерил този форум по-рано ,щях да знам какво да правя в такава ситуация.

А идва към мен и ми казва:"Ей,МОМЧЕНЦЕ,/пък аз съм на 17 почти и тия двете са по-малки от мен/,пък моята приятелка те харесва и иска да станете гаджета";
При което Б отговаря:"Не,не е вярно,няма да стана гадже с този".
После А добавя,че Б щяла да ми д*ха,и отново Б казва,че никога няма да го направи.
Двете ме шитваха много яко.
Просто тия две момичета нещо ме шитваха и нищо не можах да им отговоря,просто не знаех как.
НА МОЕ МЯСТО КАК БИХТЕ ОТГОВОРИЛИ?
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1275

Профил
« Отговор #1 -: Май 15, 2018, 19:41:05 »

Примерно отговори:
- Ми да си иска.
- Аз пък не бих й дал да ми духа.
- Голям праз.
- Яко. (и подминаваш)
- Ха, да бе.
- Много сте малки, аз си падам по каки.

Нормално е като си на 16 и нямаш опит да се притесняваш от разни такива ситуации. С времето ще ти идват лафовете. Споко.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 777

Профил
« Отговор #2 -: Май 15, 2018, 20:00:33 »

"Хайде разберете се коя ще ми духа и може да измислим нещо"
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #3 -: Май 17, 2018, 01:03:23 »

- А зъбките изми ли ги?
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 390

Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 17, 2018, 19:19:09 »

Аз да не съм краварката в горния десен ъгал!
Да ме изкара на вечеря първо не съм евтин ! 
 Embarrassed Embarrassed Не им се давай  Embarrassed Embarrassed

Сериозно ако са се смели силно значи са говорили за теб това може да се приеме като ИОЙ ако са гледали кам теб де или минавали покрай теб . А тая дет е говорила за духането може да те харесва щом е проявила инациатива на подсъзнателно ниво си го е преставила но не е сигорно такива шашми ги праят да се пазят една на друга   Wink
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: