Tyxo.bg counter Аз ли се осрах, или тя е от неадекватните
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 24, 2018, 08:10:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз ли се осрах, или тя е от неадекватните  (Прочетена 1932 пъти)
ChrisDge
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Май 06, 2018, 14:47:08 »

Първо предистория. Аз съм на 21 уча в друг град, тя е от родния ми и си учи там, на 20 е. Познаваме се от Септември и се виждаме като се прибирам, а иначе предимно по чат си поддържахме връзка. От втората ни среща си се натискаме, целуваме, видяхме се още 2 пъти и малко преди нова година я викнах в нас. Всичко точно, свалих и сутиена целувам я по тялото, ма курец, беше в цикъл. Кат да е, няма проблем викам си другия път. Да, ама след тва нещо почна да отебава, изпити имала не знам си ко, видяхме се чак април 1 път  и следващия път беше преди 1 седмица. Фали се пушила трева с некви аверки , викам аей мене ме хейтваш, че пуша, а ходиш да ми пафкаш с други, тя вика искала с мене ма нямало терен, как ше няма идвай в петък унас.
   Петък, звъни ми, чудила се кво да прави с колата, не искала да кара напушена после като си ходи, викам ще спиш в нас, тя- ми що пък не. Идва към 9 и 30 питам я как си, почна да се оплаква изморена, не се наспивала(това ми го обяснява още от както се познаваме не знам кво, що некви проблеми с нервите имала)  Дръпнахме 5-ичката, лафихме си, малко после почнах да я целувам по врата, по ухото, легнахме целувам я по устата ма едва едва ми пуска език, почнах да я мачкам по циците, тя ми маха ръката вика ми не почвай, нали нормалните работи викам й кой ти каза, че ще почвам, тя: е още не си, но ще почнеш. Да бе, викам глупости. Целувах я още малко после се дръпнах исках да вида нещо на лаптопа. 3-4 минути си гледам, ръчка ме с крак, да съм я намачкал иска. -Ако ми се помолиш казвам. Моли се, та почнах да мачкам после легнах пак при нея , нов опит бъркам с ръка под блузата, върти се не вика, продължавам да си я целувам, после почнахме да си говорим некви работи, айде пак пробвах, аз си съблякох тениската ама пак неще, писна ми накрая падна ми хуя, супер свитата и сдуханата беше през цялото време, нямах никаква идея какво да направя повече. Знам го на бат Стоун метода да си сваля гащите и да й подам дедовия ама то в тоя случай щех да си остана с гол в ръката, тва го правя поне като съм им свалил сутиена. В сравнение с предния път като беше у нас сега беше много по-затворена.  Как трябваше да подходя в тая ситуация  и някви грешки направил ли съм някъде ? Аз лично не виждам.
  Отказах се, ше спя, казах й да стане и да угаси лампите, ляга после и се сгушва при мен. Викам й така ми дишаш в подмишницата и ме е гъдел, обърни се. ОК. Уж не можела спи, пък си захърка кат мечка, аз не мигнах щото ми беше мега тъпото. Към 4 часа,бях се извъртял на другата страна на леглото, че ми беше тесно, и тя се буди по едно време и пита що съм избягал, да съм дошъл да я гушна. Яла ти викам. Премести се и се сгуши в мен и последва супер тъп разговор дето знам, че няма да доведе до нищо, но вече ми беше се тая. Не си го спомянм целя, но по-важното беше  така:
Тя: що не спиш
Аз: разби ми съня
Тя: извинявай, че ти преча (нещо пак се обърна)
Аз: можеше да бъде супер якото
Тя: как
Аз :знаеш как
Тя: не дойдох с такива намерения
Аз: идваш да спиш в къщи, кво очакваш, да не съм педал
Тя: други не са правили така (да фак?? Не разбрах кво имаше предвид с това)
Аз: не знам за други, мен ме надървяш
Тя: не съм длъжна, имам си много причини
Аз: ако имаш проблем можеш да ми кажеш, не се познаваме от вчера
Тя няква глупост каза не си спомням
Аз: не съм те викал на сила, кат искаш си тръгвай вече
Тя: ти това ли искаш
Аз: не знам 
Тя: добре тръгвам си
И тъй.
За капак, сутринта гледам ожулила ми колата с нейната…  пращам й снимка викам браво
Тя супер наглото се смее и вика, че не била тя, нищо че си е оставила боята. Кат да е, с едно пастиране ще се оправи, ма поне можеше едно извинявай… изтрих я и до там с нея
Още нещо искам да питам, че ми е интересно, може би някои от жените във форума ще са неясно с подобно поведение. Постоянно говореше че разправяла на техните за мене, на баба си на дядо си, казва че ми се кефат, оня ден вкъщи случайно ми показва една група в месинджър с аверките й , и се писала в нея с моя прякор. И други такива неща, се едно ме приема за  гадже, пък реално като съм в друг град повечето време е бая странно и объркващо. И накрая да ми дойде вкъщи и да каже че не дошла с такова намерение за секс , уатафак
Това е историята, момичето повече няма да го потърся, обаче не мога да си отговоря аз ли сбърках някъде, та не стана Ф-клоуза, изобщо не допусках такъв развой. Нещо ако не се разбира или да трябва да допълня кавайте.

Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« Отговор #1 -: Май 07, 2018, 00:58:00 »

И що не го извади? Да не би да остана с по-различен резултат? Техните думи не значат нищо, важни са действията им, а тая ти е дошла на крак и е спала с теб, ама е спала, щото си я приспал не че и се е спало...
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #2 -: Май 07, 2018, 03:59:04 »

И що не го извади? Да не би да остана с по-различен резултат? Техните думи не значат нищо, важни са действията им, а тая ти е дошла на крак и е спала с теб, ама е спала, щото си я приспал не че и се е спало...

Глупости говориш. Подобна тема бях пускал преди година някъде, обаче аз бях у мацката а тя ми се дърпаше въпреки че не се бяхме виждали седмица две понеже си бяхме по чужбина, а бяхме спали заедно вече няколко пъти, и аз станах и си обрах крушите понеже и казах че няма да играя игрички и си тръгнах а тя се разсърди. И падна после спор по темата че ако останеш и само спиш с мацката, си кученце и те обучава, и след това ще хвърля кокъла още по на далече. А като станеш и си трънеш и покажеш че не търпиш глупости и чертаеш граници но въпреки това рискуваш да загубиш мацката. Аз после пак чукнах мацката но само веднъж, в последствие я изгубих.  
Това е темата http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=8235.0

Към Автора. Харесва ми как си постъпвал, знаеш как да се държиш, чел си доста явно. Знаеш за фриз аут и за лооп-а. Определено не си се държал нииди, водиш и налагаш фрейм, и имаш усет за динамиката но мацката звучи решена да не прави секс. Променила си е мнението, мъчи се да те дресира за бойфренд, за какво иначе ще казва на техните за теб, една от причините да не иска да ти се дава лесно, гушканя-мушканя.
Инак жалко че си бил толкова реактивен и са се прецакали нещата, не че аз не съм същия, но късно си се усетил в 4 сутринта, като ще поставяш граници, да беше и казал "Отблъсна ме, отивам да спя в хола!" и я оставяш да си спи сама.
"Тя: други не са правили така"
Отг: "И при мен други никога не са правили така." И отиваш да спиш в хола, или я гониш, казваш и че по добре да си ходи, там квот си решиш, но не продължаваш разговора няма смисъл.

Трябвало и е повечко игнор и търпение и щеше да стигнеш там. Не е края на света, раната е прясна, ако не те потърси след някои друг ден обади и се, пробвай пак нищо не губиш.
Интересна история. Ще се радвам царя на динамиката btw да се включи с мнение.

Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« Отговор #3 -: Май 07, 2018, 09:54:25 »

Имай предвид, че ако една жена ти се жалва колко е изморена как не си доспива, трябва моментално да я разкараш. Още повече такива които пушат трева. Отврат.

Не е проблема в теб, проблема е в нея. Просто е идиот.
Винаги са ме дразнили такива, идваш на гости в цикъл, да не си помисли, че те каня защото си много приятна компания? Как може да си помисли дори да идва в негодно състояние.
Втория път, не била дошла с такива намерения, а за какво? Ае изчезвай.
Другите не биле правили така.Ходи при другите, изчезвай.
Имала много причини. Окей, изчезвай.

За какво ти е да се запознаваш с шибаните и проблеми. Ти искаш да я чукаш или да и решаваш проблемите. Разписваш пътния лист за гората и да я хваща.
Да последния ти въпрос наистина няма обяснение, първото което се сещам е, че е откачена маниачка и трябва да стоиш далеко от нея.

Иначе, браво. Харесва ми как действаш. А това, че ти е одрала колата и то без да си я чукал, е непростимо.
Активен

Fortuna incepto signatur!
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #4 -: Май 07, 2018, 12:57:46 »

Пълно хахо е тая. Стой далеч от нея! Психически нестабилна и фригидна невротичка. А това за колата просто нямам думи... Тежка хранилка би я очаквала, ако съм на твое място...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Профил
« Отговор #5 -: Май 07, 2018, 14:10:56 »

Момичето те пробва за гадже.
Пробва дали ако само се гушкате ще я разкараш - т.е. дали си там само за едното ебане, или я харесваш като личност и си склонен да проявиш малко търпение и да направиш ти инвестиция в отношенията ви.
Стандартна женска практика.
Ако й кажеш да си тръгва по средата на нощта - тотално си аут, защото показваш не само, че не те интересува като гадже, ами че ти липсва и елементарна човешка загриженост, да оставиш жена да се прибира сама по средата на нощта.
Ако търсиш ебане, а тя връзка - срежи нещата до тук, някой ще бъде разочарован.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 390

Профил WWW
« Отговор #6 -: Май 07, 2018, 14:19:19 »

И аз мисля че си играл добре водил си но бързо си реагирал агресивно над нещата и си се прекарал леко . Трябвало е да си малко по айляк . И да не го мислиш толкова колкото си мислил защото много мислене води до грешки и то големи ти си се настройл агресивно и тя го е усетила и е почнала да се бонтува .Жените ги разбират тия работи питат подпитват и разбират как се чустваш и дали си уверен и спокоен или си гневен и агресивен . Опитала се е да те правокира с държание и го е очаквала това от теб и за това са се стекли нещата до тук . Налагай фреима динамично и бавно и спокойно никога агресивно . Мъжете имаме нагон а жените очаквания Smiley

ПС: Найстина пробвай да е оправиш както казват но изпозлвай малко хитренки . Като си свалиш леко фрейма да помисли че си човек и да е налазиш  Grin
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 899

Профил
« Отговор #7 -: Май 07, 2018, 14:37:51 »

Здравей. Първо, към BattleMage - хич не съм цар на динамиката. Това да я разчиташ и да я калибрираш, има разлика. Аз го карам на наблюдения. А подобни като тази ситуация съм видял. Не са рядкост.

Вариантите които щях да пиша, са същите. Видях, че той ме е изпреварил.
Или я гониш - казваш и, че е по-добре да си ходи. Или се местиш в другата стая - ако те пита къде отиваш, не се обясняваш "след малко се връщам", и си лягаш в друга стая.
По-надолу ще обясня защо.

Има и трети, който също съм използвал и е давал резултат, но той е малко по-различен, тъй като е с предпоставки, а и в случая вероятно нямаше да ти е от полза.
Още като я видиш, че е дръпната, сменяш стратегията и не я натягаш. Не пробваш да я клоузиш. Дръпваш се и запозваш тая граница. Като ти се слага, деликатно я отсвирваш - "изморен съм, да заспиваме". Тоест оставяш я само тя да ти се слага, а ти оставаш пасивен. И на сутринта, още като се събудиш първи, я нападаш без да се мотаеш.
Пак казвам, това коригира някои моменти, но в твоя случай, не е в това проблема.

Защо са се развили така нещата - паднало е привличането. От там е решила да наложи с действия границите - "другите не правят така" - демек, ние сме приятелчета дето пушат тревица, гости с преспивания, гушкат се, и пижама парти.

Защо е паднало привличането - обикновено е комбинации от доста неща, и можем да ги гадаем само, ама все са от подобен характер, така че ни е все тая.
Отношенията ви са се развили мудно и бавно - това понякога е добре, понякога не е. Добре е, ако са трупали напрежение в мацката, а ти си им въздействал.
Тук ще спомена и последния вариант за корекция на ситуацията (който е субективен).
Предния път си стугнал до възможност за клоуз. Тя е била в цикъл. И въпреки обстоятелствата, че са били неблагоприятни, все пак си стигнал до там. И ситуацията е на лице. Тоест това ти е втория опит, като предния е бил неуспешен. И понеже логическите причини не играят роля върху нейните колебания (факта, че е била в цикъл), настоящата ситуация е по-тегава, като всеки втори опит, защото първия се е отразил на привличането.
Единия ти вариант е, ако не те бърка да я изпердашиш в цикъл. (казах, че е субективно)
Друг вариант е - ако не искаш да я ебеш в цикъл, да я беше натиснал за свирка. От там, можеше да пробваш да я натиснеш за анален. А дори и само свирка да ти направи, е граница на сексуалност в отношенията. И няколко дни по-късно (като и мине), продължаваш от там до където си стигнал. Тоест, изпращаш я след свирката с нова уговорка - да се видите еди кога си.
Както и да е. Няма за кво да ти пука, изтървал съм много мацки, по абсолютно същия начин. И съм водил същите разговори.

Да се върнем към развитието на нещата. Привличането ти е паднало в комбинация от някакви неща. 1 - това горе което споменах, и бавното развитие, без напрежение (парадокса е, че подобно развитие предразполага за по-рискова игра), 2 - нещо в твоята игра, действие което тя е разтълкувала като слабост в теб (предположение), 3 - конкуренцията - мацките ги играят и други, и ако някой и е въздействал силно в тоя момент, ще е трудно да концентрира емоциите си към тебе (предположение). За това е нужно по-хард игра. За да се коригира слабото привличане и слабото въздействие.
Причините са някакви комбинации от горните или подобни. Но няма значение какви са. Няма смисъл да се интересуваш, а по-важното е как ги коригираш и как се налагаш. Как и колко въздействаш върху нея. Дори е препоръчително да не ги мислиш, и да не се интересуваш от логическите отговори и развръзки. Защото ти измества фокуса.

Та, когато преминаваш през подобни ситуации, за това разговорите са излишни и дори вредни. Защото се решават с действия, а причините нито са от значение, нито ще ти помогне.
За това примерите които BattleMage ти е дал, а аз щях да го повторя дословно, са варианти. А не разговора който си провел в 4.
Впрочем - прочети си го пак. Не само, че е закъснял, но и е с генерална грешка - за да схванеш идеята на отиграването.

Аз: не съм те викал на сила, кат искаш си тръгвай вече
Тя: ти това ли искаш
Аз: не знам  

1.- Ти блъфираш, 2.- Аз: не съм те викал на сила, кат искаш си тръгвай вече, 3 - Ти показваш колебанието си

И още нещо интересно можеш да видиш в динамиката. Забележи от ниските нива на привличане, как се опитва тя да налага границите си какво ще правите и какво не. Имам предвид, самия начин - с действие. Без да се обяснява. Както те съветвам аз.
Какво следва. Ако ти влезеш в обяснителни режими, логическо обсъждане на ситуацията - тя въздейства върху тебе, поведението и остава такова. Налага се все повече, с действие, практически и реално, и все по-малко чувства необходимост да дава обяснения и изобщо да водите глупави спорове - демек, неще да говори.

Ако ти отвърнеш със същото и очертаеш друг вид граници само с действия, без логическо ниво и разговори, тя обръща и започва да гони, да търси разговор и логическо "разяснение" на нещата. Хехе. - Пример: Като си се дръпнал - "що си избягал", "ела, гушни ме"
Ако беше отишъл в друга стая както те съветва BattleMage, или рязко да рефреймнеш с "трябва да си ходиш", щеше да видиш същото, но по-силно изразено.
И точно там е идеята. Да продължиш да не се вълнуваш от логическото ниво и логическите причини. И да не приемаш и логическия спор, едва докато не усетиш, че със самите си действия и поведение не се е предала. И те следва. Тоест - приказките са само оръжие, ама до там.

И последно, че бързам - обърни внимание Manowar, какво ти е написал, и гледната му точка над ситуацията. Опитай се да я разбереш и съпоставиш над това което съм ти написал. Ще разбереш защо така се е изразил, и защо така вижда нещата.

Успехи
Активен
ChrisDge
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #8 -: Май 07, 2018, 21:18:09 »

Благодаря, че се включихте. Мина ми. Сега като погледна по-трезво, наистина имам бая грешки.
btw много подробен анализ, мерси, помогна ми. Мислех си, че е готова работа и подцених ситуацията още от началото, и изпуснах воденето. После в моментите, когато можеше да обърна фрейма, не успях. Примерно като ме накара да й правя масаж, се вижда че леко почва да гони и трябваше да засиля като я накарам първо тя да ми направи или нещо подобно, поне да се размърде, че през повечето време лежеше по корем. Иначе забравих да кажа, че още преди да легнем да спим, й казах да си ходи да спи у тях, но тя каза че не искала да кара пушила и я оставих. Накрая разговора, ясно също че беше грешка, но поне си тръгна.

gotempero както казах от септември се познаваме, тя не се ли сеща че толкова време няма да се занимавам само за единия секс ?
Смисъл наистина... нямаше да е чук и чао... А и кво кат си е тръгнала, нали се качва в колата и за 5 мин си е у тях, не са я изяли.

Manowar, genuine верно за колата ми стана супер гадно, знам, че е жена и не може да кара, ама както казах дори не се извини,е тъй за очи дееба. А и наистина май е откачалка, рязала си е вените преди, смисъл по онзи ташак начина дето само кървят и не умират. 

Активен
lowrider
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #9 -: Май 07, 2018, 23:55:56 »

Здравей. Малко рЕзко ще влетя като за първо мнение  във форума, но и аз имах много подобен случай.
Не си се осрал, просто мацката е дошла с бетонираната мисъл да не ти пусне тази вечер. Да, първоначално изглежда по един начин - петък вечер, треви, масажи, ще спиме заедно... нормално е да се чудиш кво си объркал. Но колкото и да се чудиш и анализираш, едва ли ще намериш причините за такова неадекватно поведение. Както писаха другите, явно те е пробвала за гадженце и определено е нестабилна. Може да звучи хейтърско, но има и такива мацки. Неуверени в себе си, иска им се, но са си наумили, че ще те пробват по техните си безумни (в нашите очи) начини, чудят се, отлагат, в един момент започват да те размотават. И след всичкото това, идва фрустрацията. Ако искаш да стане нещо, трябва да си много, ама  безумно много търпелив. A както сам си се убедил, не си струва изобщо да изтърпяваш всички тези глупости, или поне не в повечето случаи.
Както писах, при мен беше почти същата история. С малката разлика, че преди този момент имаше и други мизерии. И аз бях на много малко от това да я изгоня, но някакси се сдържах и пропуснахме "разговора". Не съм трил, блокирал, спрях да я търся... след 3 дни ме потърси отново. После пак последва едно размотаване и същия булшит, но вече нямах желание да се занимавам. Игра го сърдито-нацупено след това. Последно трябваше да свърша една работа на мястото където работи. Отидох, когато я няма, последва нова месинджър драма... и в крайна сметка след няколко дни пак ме потърси.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3598

Профил
« Отговор #10 -: Май 08, 2018, 00:55:38 »

И аз съм имал немалко такива, дето уж идват да спят у вас, пък не щат да дадат. То всеки, който е играл повече, е имал.
Направо не знам откъде да почна да разказвам. То и помня ли всичко вече. Сещам се на прима виста за няколко:
1. Лягаме, вика "ще се гушкаме". Аз бъркам под нощницата ѝ, тя ми пляска ръката. Вика "разкажи ми приказка". Отвръщам - ти на колко години беше? Извадих го по някое време, разписка се, стана и взе да се облича, вика няма да спя с теб. Аз мълча. Тя - ама ще си тръгна! Аз - прав ти път. Може би очакваше да ѝ се моля, не се молих.
2. Идва у нас, ядем, пием, пушим, по едно време ще си лягаме, вика "няма да правим секс, защото съм в цикъл". Вадя една хавлия, викам постилай, искам те, няма да чакам една седмица, искам те сега! Йок, не можело - само сме щели да спим. Викам я виж тука какво става, слагам ѝ ръката на хуя, викам така както съм надървен, няма да мога да заспя докато не се изпразня. Не даде, но направи една свирка.
3. Идва у нас, натискаме се, но не дава - много отскоро сме се били познавали. Искала да си ходи, помоли да я изпратя, но не нахално, а много миличко... викам добре, ще те изпратя, качваме се в колата, отиваме до тях, пред тях на раздяла целувки половин час, викам я да се кача горе. Качвам се, пак целувки, глупости, вече 2-3 часа сабалем стана. А утре работен ден... викам лягам да спя у вас (надявах се, че ще даде). Тя като сложи една пижама с дълги гащи... мъчих оттук да бръкна, оттам да бръкна, не може братче, вързала една връв и аз развързвам, тя я стяга. Изкарах го, разбира се, хвана го малко с два пръста ама бяга, вика заспивай моля ти се, че утре сме на работа. Станах и си тръгнах.
4. Запознаваме се петък вечер, пита ме какво ще правя уикенда, викам ще мръдна до морето. Тя вика - ох, как ми се идва и на мене. Казах айде ела тогава да спиш у нас, че утре раничко да тръгнем, да не обикалям да те събирам. Ма нямам дрехи, нямам четка за зъби, не знам си кво си... Викам както искаш, недей идва тогава, ама утре няма да обикалям да те вземам, защото искам да тръгна рано. Дойде, ама не ще да свали гащите. Оттук въртях, оттам въртях, вика моля ти се недей, твърде бързо е, изчакай. Хубаво, обърнах се и заспах. На сутринта се будим, тя ме налази. Взе да ме целува, а аз сутрин не обичам да се целувам с жени, защото почти на всички им мирише устата докато още не са си измили зъбите. Моята уста също сигурно мирише, но не си я усещам - то човек не усеща своята, а на другите. И така, натиска ме да целува, хич не ѝ беше свеж дъха, какво да ви кажа... изтърпях от зор заман, защото усетих, че работата отива на ебане. Правихме секс, но нещо не ме впечатли, също как изглеждаше на дневна светлина ми се стори не толкова хубава като вечерта, и затова направих по едно кафе и казах айде душа, чао сега, че имам работа. Ма морето, какво стана, нали таковата... викам - абе аз се майтапех бе, ти да не ми се върза? Тя се разфуча и хлопна вратата, а аз тръгнах за морето 10 минути  след това.
5, 6, 7... няма какво да продължавам, мисля стана ви ясно - логика няма, не търсете логика в женските решения. Дали ще ебеш или няма да ебеш не се знае до последно. Женска им работа.
Аз поне гледам винаги да опитам и да го извадя, пък ако го хване - хване.
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #11 -: Май 08, 2018, 09:51:39 »

stone, със случка номер 4 направо ме разби. Гениално хрумване! И съм сигурен, че си го измислил на момента Grin Grin Ето това за мен е истинската игра! Евала!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 907

Профил
« Отговор #12 -: Май 09, 2018, 20:14:14 »

stone - Счупи ми зъбите и единия крак, брат. Скъса, кълна се. Бравос.

Айде като е започнало да си вадим ризите, биле те и не до там чисти.

Ходихме компания на един концерт в Каварна, ученици пара няма. Аз викам ше спа в колата бал съм ва и боклуците. Другите немало да спят. Едната мацка която се сваляхме, гледам заспива едвам гледа. Полупияна. Викам, булка аре да те водя да спиш. В колата. Натискаме се целуваме се. Но искала да спи можело някой да ни види, не и било удобно. Излязох на вън изпуших един фас оставих я да мисли малко. Отварям вратата вадя го. Викам виж кво има тука. Хахах. Тя -  Само ме измъчваш по този начин. Аз - Няма да те тормозя повече. Секса адски зле, само къде си намачках седалките и ми лепнеше гъзъ по кожата.

Викам една стара бамбина, само се бяхме целували, върна се от Англия, да ми покаже снимки в нас. Нападам флангово и в тил, не дава дърпа се. Напих се, наядох се и си легнах. По някое време се джойнна в леглото посяга да ме гушка. Ае викам кво става. Станах заминах пиках връщам се дръпнах възглавницата тръшнах се на земята. Тя - сърдиш ли се? Аз - не, спя. Тя -Стига де. Станах викам, събличай се. не можело така. Легнах си и си заспах. На другия ден пише, че съм бил идиот, че не съм бил прав. След 3-4 дни я опнах на язовира, здрах я.

Един приятел води една мацка да я клати в колата в гората. Обаче минават покрай няква друга кола с изпотени стъкла, нашия вика. Глей имаме колеги. Тая викала, ама ти да не си помисли че нещо. Ааааа, ае слизай. 10 километра пешачката в обратна посока. Научила се е ако няма да дава да не се качва в чужди коли.

В една вила, аз се напих, другите заспаха, пускам си музика и си се кефя, пийвам си готино ми е. Двама трима още се правят на живи. Едната мацка, нещо стана зацелувахме се, закарах я в кухнята сложих стола на вратата. Тя не искала. Наведох я на плота и го натиснах колкото мога да издържа(сега сигурно няма да го направя, нищо чудно да ме обвини в опит за изнасилване) обаче тая се разтрепери. Викам е къде е подхода, мръсно и полека. Все едно я изнасилих. Баси якото. После ми вика, искам да ми кажеш, че си влюбен в мен. Ае викам, тука лудница ли е? Станах измих го чешмата, пих една бира и си легнах като див нерез в коридора.

Малко жени са излизали от стая в която са биле с мен, без да накуцват. Хахахаххах. Базикам се, много са ме рязали, цяло чудо е, че не съм полудял.
Активен

Fortuna incepto signatur!
cionflipp
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #13 -: Май 10, 2018, 13:40:52 »

По-гадно от лошия женски дъх на стутринта е, ако е пила предната вечер и налита да те целува преди да си е измила зъбите поне два пъти. Още по гадното е, ако ти налита на секс, а предната вечер се е кълчила в дискотеката 5 часа си е легнала или станала без да се изкъпе.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: