Tyxo.bg counter Инста дейт по абитуриентски
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 18, 2018, 13:10:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Инста дейт по абитуриентски  (Прочетена 748 пъти)
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 727

Профил
« -: Май 15, 2018, 22:46:49 »

Стоя в подлеза на СУ и чакам да дойде мацка, с която сме си чатили няколко пъти. В лежерно настроение съм и без очаквания - на снимки не е нищо особено, може би 6. Искам просто да се обиграя и да пробвам някои нови неща. Момичето идва със съвсем леко закъснение. На живо обаче от 6 бързо се превръща в 4. Хич не ме кефи. В такава ситуация дори ми е трудно да се насиля и да играя. Успяла е да ме заблуди със снимките. От учтивост и невъзможност да си тръгна(заваля, а бях по тениска и къси панталони) сядаме на масичките пред Макдоналдса. Кратък разговор, какъв си, що си - представи се и тя, била и бисексуална. Изобщо не ме пали по никакъв параграф. Яд ме е за изгубеното време, понеже имам още няколко опции за срещи, включително възможност за секс. Виждам и сумати готини мацки минаващи покрай нас.

- Извини ме за момент

Ставам и развъртам няколко телефона с идеята да си уредя среща непосредствено след тази. Или не вдигат, или не могат точно сега. Жалко. Връщам се при нея. Усещам, че така няма да станат нещата. Покрай мен минават редица жени, които вярвам, че заслужавам и мога да имам и да се задоволя с бисексуална 4ка ? Не.

- Извини ме, след малко идвам

Ставам и започвам да играя. Влизам на 2 сета, които ми харесват. Не се получава. Връщам се на срещата и й казвам, че след малко тръгвам. Ама какво, ама защо, нямало ли да изчакам с нея след 1 час щяла да се вижда с еди кой си. Казвам й не - тръгвам до 15 минути.

Тогава виждам руса мацка в рокличка, с бели обувки на токчета, която стои на около 20 метра и слуша музика. Беше прекалено екстравагантна, за да е мой тип, но компенсираше със страхотни гърди и бедра. Усещам, че това е нещото, което ме пали и решавам да рискувам и  импровизирам:

- Видях една приятелка, след малко ще дойда

И отивам да се запозная с таргета.

--------

- Здравей..
- ?? Здравей
- Добре.. ще бъда честен с теб. Знаеш ли какво правя в момента ?
- Какво ?
- В момента съм на среща, от която се опитвам да избягам, с претекста, че си моя приятелка и съм те видял
- Хахах
- Аз съм ****
- Приятно ми е ****
- Защо висиш сама тук ?
- Днес ми е изпращането и по-късно сме на бар, но не ми се занимава да се прибирам до нас
- От колко ще ходите на този бар ?
- Ами след няколко часа
- Ти не си добре да стоиш тук няколко часа
- Не ми пречи, ще си слушам музика
- Не. Вече съм на среща с теб. Сега ще отида да кажа чао на другата.

Отивам при момичето, с което се бях видял в началото. Засякла и тя някакъв познат и си говорят. Казвам й, че я оставам в компанията на нейния познат и че съм засякъл моя приятелка и се изнизвам любезно. Връщам се при таргета.

-----------

- И ? Доста си екстравагантна
- Ами да

Пробвах я за фоун клоуз, но "не си го давала на непознати". Кратък разговор, кой с какво се занимава, от какво се интересува, пак тъпите зодии. Оказа се, че е леко пийнала и е вдигнала градуса. На някои места отговаряше нелепо.

- Няма да висим тук като пънове, ставай и да тръгваме(следва без да задава много въпроси)

Пак аз:
- Надявам се, че малко дъжд няма да ти е проблем ?
- Оо, неее

Използвам това, че е на високи токчета и минава по плочки и павета, за да я "придържам" през гърба, а след това и през кръстчето.

- Леле, това ще го запомня
- Хахах, не ти ли се е случвало досега
- Не. Ама накъде отиваме ?
- Сега ще видиш
- Не искам много да се отдалечаваме от метрото, после трябва да отида до Сердика
- Ще си хванеш трамвай, ще ти покажа откъде

Краката я боляха, защото не си беше разтъпкала обувките предварително, отделно от алкохола я мързеше. На докторската се запъна, седна даже на една мокра пейка. Ударих го на голям бъзик и й казах, че няма шанс да седна до нея на мокрото, че е пиянде и т.н. Хващам я за ръката и я вдигам.

- Къде е това дето искаш да ме водиш ?
- На около 10 минути е, ще изтраеш още малко
- Ама не мога, сяда ми се, болят ме краката

След като помрънка известно време се отказах да я водя в бара с джагите, в който бях играл адвокатката преди няколко дни и реших да е нещо по-близко. Сетих се за вариантите, които ми бяха препоръчали за бърза ескалация в другата тема. Мислех баунс към заведение, после разходка, ако не вали, баунс към колата и евентуално баунс към таванчето, придружено с алкохол в рамките на 3 часа. Видях някакво ресторантче около Докторска и си го харесахме. По пътя натам ми каза, че нямало да пие алкохол. Когато обаче седнахме един до друг и аз си поръчах кафе тя започна да разглежда страницата с концентрат, хаха. Реших да се направя на луд:

- Виж какво, няма да те нося после. Нищо няма да пиеш, на кафе си днес. Разбра ли ?
- Ох, добре, някакво кафе ще си взема.. Ама не, всъщност какво те слушам, няма пък да ми казваш какво да си взимам(и пак гледа алкохола, а на мене ми е смешно)
- Добре. Ще пием по една бира и толкова, няма да прекаляваш

Сменям поръчката на кафе с 2 бири и започваме да градим рапорт. Оставям я да предполага някакви неща за мен(любимо ми е) - като я питам какъв съм според нея. Прави ми доста добър анализ и дори нацелва каква музика слушам, какви са ми основните качества.

- Доста неща позна
- Интуиция
- Знаеш ли какъв човек съм ?
- Какъв ?
- Такъв, който обича да си постига целите
- Какво имаш предвид ?
- Че ако си поставя дадена цел обичам да я завършвам. Например, ако искам да спя с теб ще подходя по един начин, за да постигна целта си, ако искам да се влюбиш в мен ще подходя по друг. Още не съм решил де. Не си въобразявай нищо(сексуализирам, играя го оценяващ)
- Да, да.. разбирам те

После се опитва да дръпне валидейшън и един вид иска да й обясня защо съм предпочел нея пред мацката, с която съм излезнал от интернет. Гледам да извлека максималното от ситуацията и се опитвам да я оценявам здраво с леко нег:

- Виж, не си мисли, че съм ти се изкефил чак толкова.. всъщност по принцип се кефя на брюнетки. Не знам защо си се изрусила(после дори ми показваше нейни снимки с черна коса да се квалифицира). Имаш чар, който ми харесва, но нали знаеш - за всяко едно положително качество си има и по едно негативно. Не мога да те преценя още, двоумя се.

Докато я негвам и дисквалифицирам с думи, с ръце я пипам по бедрата, гъделичкам я леко и я галя. Старая се да я объркам. Мацката обаче не остава по-назад. Казва, че й било неестествено да я пипам така, при положение, че се познаваме от има-няма час и каза, че й харесвало, че съм уверен и умен, но не съм бил неин тип. Скоро започва да си противоречи. Казва, че била безрасъдна, импулсивна и правела "много глупости" и това й харесвало, а малко след това казва, че искала да види дали може да ми има доверие. Изпива си бирата на половина, не иска повече и започва да дреме на масата.

- Хайде ставай, че ще ми заспиш тук(плащам сметката и излизаме)
- Накъде отиваме ?
- Живея сравнително наблизо, ще стоим в колата
- Ааа, не. Не съм чак толкова пияна, няма да ходим към колата ти
- Ти да не си мислиш, че ще правим нещо ? Просто е удобно и сухо, а след това може да те метна до Сердика.
- Не, не. Ще си хвана трамвая. Къде е спирката ?
- След малко ще ти я покажа

По пътя го играя далеч и киселяк, понеже ми е резнала офертата. Идва й трамваят.
- Това ти е трамваят, но този ще го изпуснеш и ще хванеш следващия
- Може даже по-следващия, да останем още малко
- Добре. Пиши си номера(давам й телефона ми и пише някакви 66666, един вид колко е лоша и да ме дразни)

Използвам го, за да ескалирам.

- Ей, как ме дразниш(хващам я за главата и тръгвам да я целувам(реших да рискувам), обаче се дърпа и си крие муцунката). Все пак обаче не го прави на въпрос, не ми казва "кво правиш ?" или нещо подобно. Тоест и тя не е много сигурна дали иска да я целуна.

- Добре, виж. Във фейсбук знам как отговаряте и колко се бавят нещата. Отдавна са ми писнали подобни глупости. По телефона се чуваме и уговяраме за 5 минути
- Ама аз отговарям много бързо във фейсбук
- Сигурна ли си ?
- Да
- Не. Предпочитам телефон. Последно те питам - да или не ?
- Ох.. еми не знам, не мога така да си го давам на непознати
- Вече се запознахме
- Да, ама почти нищо не знам за теб, не знам дали мога да ти имам доверие. Дай си фейсбука. Искам да премисля нещата 2-3 дни и ще те потърся.
- Добре, тамън ще те видя колко си сериозна. Казвам й фейсбука, ставам и си тръгвам.

Това е. Къде са грешките и защо не успях да я баунся поне в колата за целувка тази бамбина ? След това говорих с един приятел и според него единствения проблем бил, че съм поръчал бири, а трябвало да поръчам шотове, с които да я доотрежа. Някакви идеи за друго развитие на въпросната ситуация ?
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Активен Активен

Публикации: 1734

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 16, 2018, 08:22:57 »

Според мен си сбъркал това, че на мацката й е скучно и е пияна и не знае какво иска точно в този момент (защото е пияна) с привличане. Като цяло не смятам, че пияните мацки са по-лесни за сваляне, даже бих казал, че е по-трудно - защото много често изглежда, че те харесват, а те просто са пияни и им е весело.

Според мен по-сполучлив вариант би бил да й се даде кафе и да изградите рапорт. Очевидно фъна в случая не е провокиран толкова от теб колкото от алкохола.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1484

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 16, 2018, 09:19:34 »

Just_a_boy,

За да е**ш бързо и ефективно, когато си в сет трябва (направиш) да се случат две неща:
1. Да влезеш с/обърнеш фрейма -> ти да си от оценяващата/преценяващата страна. Тоест мацката да е от ГОНЕЩАТА страна, а не гонената
2. Да си наложиш фрейма

Тези се правят основно с:
3. Дисквалификации
4. Инвестиции (от нейна страна)
/и в бекгроунд най-основните: присъствие, излъчване, глас, доминантност, характер, типаж и т.н./

Ти 'си се провалил' и по 4те, съответно нищо (хубаво) не е станало... Много се набива, как се слагаш/гониш/натягаш през цялото време.
Мислех и по предния сет/тема да ти пиша, но в открития раздел не искам да давам повече детайли.

--
p.s. Много ме кефи Краба, как се изписва професионално... някак си вдига нивото на форума Smiley
Активен

I'm a very special kind of monster
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Май 16, 2018, 10:49:58 »

1. Да влезеш с/обърнеш фрейма -> ти да си от оценяващата/преценяващата страна.

Опитвам се да го направя. Коментирах й облеклото, поведението, оценявах я. Естествено ескалирах и много физически с идеята да се развият нещата.

Тези се правят основно с:
3. Дисквалификации

- Виж, не си мисли, че съм ти се изкефил чак толкова.. всъщност по принцип се кефя на брюнетки. Не знам защо си се изрусила(после дори ми показваше нейни снимки с черна коса да се квалифицира). Имаш чар, който ми харесва, но нали знаеш - за всяко едно положително качество си има и по едно негативно. Не мога да те преценя още, двоумя се.

Водя я в избрана от мен посока, продължителността на срещата я определям аз. Аз решавам кога сядаме и ставаме в и от заведението, кога започва и свършва срещата. Тя следва през цялото време. Оставям я и повече да говори в заведението. Междувременно наблягам на докосванията с идеята да клоузна бързо.

Мислех и по предния сет/тема да ти пиша, но в открития раздел не искам да давам повече детайли.

Ще ми е интересно по-подробно да опишеш. Как да я накарам да ме гони толкова бързо ? Исках да я клоузна същия ден. Ако искаш премести темата в скрития раздел.

Активен

ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 735

Профил
« Отговор #4 -: Май 16, 2018, 11:25:35 »

Здравей Just_a_boy,

Прочети това, което си записал от средата до края и може би ще усетиш, колко напрягане от твоя страна е имало. Нещата, които се опитваш да правиш не идват органически от теб. Ти имаш насъбрана теория, но това не излиза натурално. Да, опитваш да водиш, но интереса към теб липсва. Ти говориш, определяш посоката, но ти липсва присъствието, липсва емоцията, разчупването на обикновения разговор, ти се хвалиш, но излиза много самоуверено и без покритие - ти може и да си го вярваш, но не можеш да го предадеш ефективно. Целият разговор не създава емоция, не е лек, от всякъде се усеща желанието да получиш нещо. Инвестицията от нейна страна не е в това, че те следва. Инвестицията е, когато започне да се интересува повече от теб, но това не се забелязва в разказа ти, точно обратното. Дисквалификациите се получават най-успешно, без толкова да ги мислиш. Нужно е да си в подходящото състояние за това, без да имаш нужда да впечатляваш.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 474

Профил
« Отговор #5 -: Май 16, 2018, 13:36:21 »

Цитат

Водя я в избрана от мен посока, продължителността на срещата я определям аз. Аз решавам кога сядаме и ставаме в и от заведението, кога започва и свършва срещата. Тя следва през цялото време. Оставям я и повече да говори в заведението. Междувременно наблягам на докосванията с идеята да клоузна бързо.

И къде виждаш въобще инвестиците от нейна страна............такива липсват?
Почерпили те(инвестиция)
Покани ли те на друго място след това(инвестция)
Почна ли да разказва нещо за да ти спечели вниманието(инвестиция) така че да ти хареса
Хвана ли се за някоя от твоите кукички(ако си пуснал въобще) така че да ти се хареса.
Примерно казваш че обичаш коктейли/мусака и тя ти каква как ги прави добре и следващия път ше ти направи (Инвестиция)
............................................................................................
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Активен Активен

Публикации: 805

Профил
« Отговор #6 -: Май 16, 2018, 15:46:53 »

Здравей, джъст а бой. Към въпроса ти. Баунса ти не се е получил (конкретно самия баунс), поради няколко причини.
1. Избързал си - спрямо нивото на емоционалната игра в настоящия момент, не е била готова за баунс. Това вече ти го казаха останалите колеги. Ще се върнем по-надолу.
2. В комбинация, че си избързал си го направил директно. Което я е стъписало предвид 1.
Ако не и беше казал къде отивате - "ела, ще отидем на друго хубаво място" - "къде" - "ще видиш, близо сме". Вероятно щеше да те следва и да дойде. Думите и поясненията отиграват голяма роля от гледна точна на действие. Но като инфо си остават думи. Естествено това нямаше да промени факта за емоционалното ниво и лампата пак щеше да и светне, но стъпката щеше да е възможна.
3.Водил си, но си се стремил и да я задържиш вече. Инвестирал си усилия в самото водене и това се забелязва. Така нареченото напасване - няма как без него. Но целта е да е оптимално сведено до минимум. Всъщност, то ти е попречило и за емоционалното ниво, и да изградиш по силно привличане.

Сега към играта ти и кое я е забавило. Както писах, останалите са прави. Грешките които са ти посочили и тн. Прочети си диалозите. Помисли какви слаби места имат. И субкомуникацията на всеки ред.
Няма да ги коментирам поотделно, ти ще ги откриеш.
Но гледай когато водиш, да не е с прекалено големи инвестиции от твоя страна. Стреми се да се случва лесно и леко. Сами да те следват, без да се насилваш. Като не го правят, вместо да насилваш нещата, използваш фрийзаут или отдръпване.

Относно дисквалификациите. Стреми се максимално малко да ги използваш вербални. Не за друго, а за да развиеш играта си и да ги овладееш. Ще ги видиш от съвсем различна призма.

Дори мога да ти предложа друго. Направи си експеримент с някоя от мацките, която си готов да жертваш в името на развитието. Излес на среща и се стреми да обърнеш фрейма така че да те гони и да ти се квалифицира. Дори се стреми да прекалиш, та чак да се прецакат нещата. Но задължителното условие към което се придържаш е без да използваш никакви негове и дисквалификации. Никакви вербални. Можеш да говориш неутрални теми, да и правиш комплименти, да квалифицираш и дисквалифицираш себе си, но дисквалификациите и неговете към нея могат да са само невербални, изражения, действия, поведение. Включително и без косвените - "аз харесвам руси, ама днес кво се обърках" Пробвай го за гимнастиката. Наблюдавай реакциите и. И си анализирай резултатите след това.

ПП: относно другия ти сет. С адвокатката. Използвай емоционалното ниво докато е високо. Тайминг трябва да има, но не прекалявай, от страх да не загубиш сета си или да свърши неуспешно (и аз съм го правил, че и още го правя). Фрийзаутвай дълго с цел и причина. Не щото си мислиш, че е спечена, а когато играта куца и мацката отказва да следва. Когато те следват използвай емоционалното ниво докато е високо. Няколко дни е добър тайминг за такива ситуации.
Това, че си и достъпен във вайбър без жива комуникация не е добре, освен ако не е почнала да те гони настоятелно. Гледай играта да е основно като се срещате, а ако тя те търси и пише през останалото време, отговаряй колкото да продължава да инвестира и да не я откажеш.
Активен
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Май 16, 2018, 16:32:13 »

hitman321, самият факт, че ме следва 2+ часа е достатъчно голяма инвестиция. Аз не бих следвал никой 2+ часа заради нищо. Имаше и други инвестиции от нейна страна, предимно в заведението, които съм описал, не прекалено детайлно разбира се, иначе ще стане двоен рапорта - квалифицира се, разпитва ме, оставям я повече да говори от мен.

Всъщност повечето примери, които си дал не вършат работа в ситуацията. Коя мацка ще ти плати сметката, ще тръгне да те кани някъде и да ти прави мусака, при положение че сте се запознали преди 2 часа ? Ако може и да те изчука сигурно ? Май само по сайтовете за възрастни го има този сценарий, давайте малко по-реалистично Smiley

btw, сега като премисля ситуацията това с "ела ще видиш къде отиваме", а не "хайде към колата" е точно така, ама не се сетих тогава. Почти сигурен съм, че по първия начин щях да я баунсна. От там нататък вече в колата е друга обстановка, по-предразполагаща от улица или заведение с други хора. Иначе, да, пренатегнал съм я, изпуснал съм темпото.

Такава игра ми е вършила работа няколко пъти, но при по-различни условия - по нощни заведения и на морето. В случая се сетих за съветите от другата тема за бърза ескалация - бар + алкохол и баунс за директен клоуз. И играх по тази линия. С по-лека игра и повече "далеч" се съмнявам, че щях да успея да я накарам да ме гони като луда и да я клоузна същата вечер. По-скоро пробвах да има ударни дози от всичко и да успея да я натисна на момента. На другия ден не се знаеше дали изобщо ще й е останало нещо в главата. Риск печели, риск губи.

П.С. Мацката не съм я отписал напълно. 50/50 е дали ще ме потърси. Имал съм подобни ситуации и друг път.
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1199

Профил
« Отговор #8 -: Май 16, 2018, 16:59:29 »

Коя мацка ще ти плати сметката, ще тръгне да те кани някъде и да ти прави мусака, при положение че сте се запознали преди 2 часа ? Ако може и да те изчука сигурно ? Май само по сайтовете за възрастни го има този сценарий, давайте малко по-реалистично Smiley
Е как коя? Всяка, която слейъра заговори.

Според мен си направил каквото е можело да се направи в ситуацията. Смятам, че малко си си наложил нереалистично очаквания - че ще заговориш някаква 18 годишна, и за 2 часа ще я наебеш. Като под "нереалистични" нямам предвид невъзможни. Просто е рядко и има огромна доза късмет, ако се случи. Все пак няма как всяка да реагира по абсолютно един и същ начин. Една ще се навие, друга не. Ти просто си попаднал на такава дето да не се навие, не че нещо на теб ти е куцало непременно.
Вземай там фбка, драскай, пък квото стане. То дали ще ти флейкне по фб или по телефона, се тая. Няма смисъл да бързаш, все едно утре ще умираш, и ако не я наебеш на момента, значи никога няма. Даже ако се замислиш, има много, МНОГО, повече случаи, където схемата е запознанство-размяна на фб-среща/и-секс, отколкото има запознанство- 2 часа по-късно секс. Така че статистически е по-вероятно да ебеш след фб.
Иначе аз сигурно бих изръсил някоя тъпотия, като аргумент да ми даде телефон, а не фб, от рода на - "Е, да де, ама замисли се, по телефона няма как да мастурбирам на снимките ти" или "абе по-добре телефон, че иначе ще лъсна една на снимките ти, и после ще ме домързи да излизаме". Ама то аз съм малко бх като цяло, което не е непременно нещо хубаво, щот знам ли колко й е нивото да разбира сарказъм.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: