Tyxo.bg counter Blow job close,макар и без изпразване
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 26, 2018, 08:31:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Каквото и да правиш, трябва да го правиш добре, дори то да е безумие! - Оноре дьо Балзак

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец май 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Blow job close,макар и без изпразване  (Прочетена 736 пъти)
ultramarin
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Май 17, 2018, 23:39:11 »

Историята е за едно  18 годишно момиченце,с което се запознах съвсем случайно на едно събитие. Момичето е наполовина българка и произхожда от много богато семейство и е свикнала да носи скъпи дрехи по един път,бижута и да ходи по шопинги по света всеки месец. Непрекъснато осмива българските момичета, дискотеките ни,механите и простотията като цяло. Беше огромен зор да я навия за среща и 1 седмица траках по клавиатурата,като все си измисляше причини да не дойде - че има да учи,че била болна,че имала много натоварено ежедневие покрай завършването,матурите   и други подобни шитни дето всички сме чували безброй пъти.
Първата ни среща мина доста бързо под формата на разходка и леко целуване на пейка в парка и говорене от мен предимно неща без филтрация т.е какво ми дойде. Преди самата среща ми сложи времево ограничение,че баба й идвала на гости и можела само 30-40 мин да излезе. Затворих си очите за това и реших,че може  да е истина и  изкарахме кратка среща с няколко целувки и гушкания. След това продължихме 2 седмици чатове от време на време и взех да се изнервям,че все проваляше опитите за срещи последния момент и се стигна до там,че започнах да я скастрям грубо,че ме мотае само и се подиграва с мен и че ще й ударя блок-а в фейса. Излязохме втори път с уговорката тя да решава да ме води някъде,че аз вече се изчерпах от нейните глупости и провалени срещи последния момент. Мястото беше същият парк,дето бяхме първата среща.Преди това исках направо в хотел да я водя,защото  си говорихме мръсотии,но ме отряза категорично и все пак реших индиректно да й намекна,че ще се прибере с червено дупе и утре ще я боли - обичам такъв тип шеги,за които не се знае дали се шегувам или наистина го мисля. Реших,че тая вечер ще я натисна някъде в тъмното каквото и да става,понеже след 10 дена заминава да живее в Америка и вероятно трета среща няма да има,защото ще ме замотае пак с филмите,че трябва да учи много за матурите и че няма време за мен. Сега е момента да кажа,че момичето има сериозни успехи по разни олимпиади и национални състезания и наистина е вманиачена по ученето,макар и да има вид на модел. Супер странно изглежда,но се убедих,че ученето за нея е на първо място.Доста калибрирана е за годините си и си  личи,че е обикаля много по света и лъха голям опит от нея.Това го казвам с цел да се добие по-голяма представа що за човек е. Та,излязохме и тръгнахме към мястото където беше решила,но беше ясно,че нямаше да я слушам и рязко я хванах и я поведох към една пейка в едно тъмно място.Пейката беше малка и имаше място само за мен и я хванах и направо дръпнах в мен и започнах да я целувам по устата.Първо по устните,после с език,после започнах по шията като едновременно с това ръката ми се разхождаше около корема й и галех  зърната й с върха на пръстите. Започна да стене леко и си вкарах ръката в гащите й и започнах да я масажирам,след което направо си разкопчах ципа и й го подадох да си играе,като я хапех по врата и ушите в тоя момент.След което започнах да я разхвърлям докато на 50 метра от нас имаше хора. Явно не й пукаше (в началото) защото я съблякох чисто гола и започнах да я обработвам с език и я проснах на поляната до пейката ,след което се съблякох и аз и й вкарах и пръст и я хванах и й го подадох в устата. Подуха само няколко секунди и спря,след което се опитах да й го вкарам без кондом докато бях над нея,но нещо не искаше да влиза,а и тя си затваряше краката,явно защото няма кондом и аз не знам.Тя е 45 кг и мега тясна за мен,а  аз ползвам кондоми 69мм понеже обиколката ми долу е 14,5 см. Таа,опитах около 20,30 секунди да проникна в нея,но започна да ми пада от нейните опити да си затваря краката и само си го търках в нея,а и едва ли щеше да влезе толкова лесно.. Отказах се и реших да я довърша с пръсти и език.Успях да я свърша един път и исках да пробвам да й го вкарам пак,но тя започна да се надига и да се мъчи да се измъкне и да се облече и да казва,че иска да си тръгва. Хванах я и го наврях в устата поне да ме изпразни,но отново подуха 20,30 секунди и се изправи бързо и каза,че иска да си ходи. По едно време една група се насочи към нас,понеже бяхме на площадка за стрийт фитнес и тя се постресна и бързо се облече. Бяха минали едва 30 мин от срещата и не можах да я удържа  да не си тръгне или да я заведа в хотел. Само чувах думите "Не тук и сега,друг път,сега не искам ". Сигурен съм на 90% ,че повече няма да се видим,защото буквално я третирах като долна курва,дори не е влизала в Фб след срещата и очаквам да ме блокира/махне от там. Може би и това,че не  сложих кондом я е уплашило - знам ли..Не се знаеше дали изобщо ще има трета среща и поне си направих кефа като ми полапа малко,дори и без да ме изпразни.Дано има стойност за някой писаното Wink
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1722

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 18, 2018, 10:06:36 »

понеже обиколката ми долу е 14,5 см.

Ебаси, ти удари Слеъра в земята. Викай Гинес. А диаметърът сигурно е поне 10 см.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 313

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 18, 2018, 10:15:04 »

понеже обиколката ми долу е 14,5 см.

Ебаси, ти удари Слеъра в земята. Викай Гинес. А диаметърът сигурно е поне 10 см.

Така е хард рок ...  Grin
Активен
Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 222

Профил
« Отговор #3 -: Май 18, 2018, 10:38:28 »

Краб, прочети добре какво си написал, осмисли го и пробвай пак.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3541

Профил
« Отговор #4 -: Май 18, 2018, 19:14:14 »

2 пъти пи по ер, значи диаметърът е към 4.5 сантима, но не виждам защо трябва да си ги мерим?
Инак на такива истории аз викам - pics or it doesn't count.
Не за обиколката на хуя, това го вярвам, ама че за 30 минути момиче с вид на модел се съблякло чисто голо на публично място, без да е пияна или надрусана, и духала на някъв от интернет... Ма знам ли, всякакви луди има.
Активен
ultramarin
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #5 -: Май 18, 2018, 20:08:27 »

Не са 30 минути,а още на десетата беше гола.. Но както предположих, няма да има трета среща,защото съм блокиран. Напоследък се държа животински и на границата между изнасилване и обарване/бъркане по дупки и забелязвам,че крайният резултат винаги е влага отдолу,макар и да има вербално дърпане.Използвам трика на стоун,с който замазвам положението ако започне да клони към изнасилване - подавам й го и с нейната ръка си правя чекия,като идеята е да продължи сама и тогава започвам още по-брутално (събличане/изхлузване на дрехи,лизане,смукане и т.н - до където стигна). Щом ми прави чекия,значи е редно да продължа към това,което съм се насочил и така елиминирам съмненнието за изнасилване(ако има такова)  Ако не чукам същата вечер ,след тва няма  втора или трета  среща. Преди 2-3 месеца бях коренно различен човек,но осъзнах,че истинската ми природа е такава и съм я потискал толкова дълго време, като съм цензурирал непрекъснато поведението си. А за случаят с патката го споменах,защото ако ми беше една идея по-тънък при тая влага дето имаше отдолу, щях да съм й го набил за части от секундата,а в случая останах с гол надървен и неизпразнен хуй(лапан частично).
Активен
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 220

Профил
« Отговор #6 -: Май 19, 2018, 04:50:08 »

Цитат
Напоследък се държа животински и на границата между изнасилване и обарване/бъркане по дупки и забелязвам,че крайният резултат винаги е влага отдолу,макар и да има вербално дърпане.
Незнам дали знаеш ама много голям процент от изнасилените жени, са увлажняват, ама тва не значи че искат, просто е несъзнателен ефект на нервната система, бях го чел някъде.
Ако всеки път като ги шибаш като животно и на тънката граница между изнасилване, и после те блокират от всякъде, тва звучи като да си ги изнасилил разбирасе незнам какво правиш и дали вербалното не, е кикотене и казване на не докато ти го бара и тн. Ама щом е гола и си затваря кракатa толкова настоятелно че ти е омекнал от тва, си граничи към изнасилване.
Щом те блокират след такива изпълнения значи нещо не е наред
Активен
Reese
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 222

Профил
« Отговор #7 -: Май 19, 2018, 09:01:04 »

Не са 30 минути,а още на десетата беше гола.. Но както предположих, няма да има трета среща,защото съм блокиран. Напоследък се държа животински и на границата между изнасилване и обарване/бъркане по дупки и забелязвам,че крайният резултат винаги е влага отдолу,макар и да има вербално дърпане.Използвам трика на стоун,с който замазвам положението ако започне да клони към изнасилване - подавам й го и с нейната ръка си правя чекия,като идеята е да продължи сама и тогава започвам още по-брутално (събличане/изхлузване на дрехи,лизане,смукане и т.н - до където стигна). Щом ми прави чекия,значи е редно да продължа към това,което съм се насочил и така елиминирам съмненнието за изнасилване(ако има такова)  Ако не чукам същата вечер ,след тва няма  втора или трета  среща. Преди 2-3 месеца бях коренно различен човек,но осъзнах,че истинската ми природа е такава и съм я потискал толкова дълго време, като съм цензурирал непрекъснато поведението си. А за случаят с патката го споменах,защото ако ми беше една идея по-тънък при тая влага дето имаше отдолу, щях да съм й го набил за части от секундата,а в случая останах с гол надървен и неизпразнен хуй(лапан частично).
От уикито
Цитат
Sexual assault is an act in which a person sexually touches another person without that person's consent, or coerces or physically forces a person to engage in a sexual act against their will.[1] It is a form of sexual violence which includes rape (forced vaginal, anal or oral penetration or drug facilitated sexual assault), groping, child sexual abuse or the torture of the person in a sexual manner
Цитат
The United States Department of Justice defines sexual assault as "any type of sexual contact or behavior that occurs without the explicit consent of the recipient. Falling under the definition of sexual assault are sexual activities as forced sexual intercourse, forcible sodomy, child molestation, incest, fondling, and attempted rape

Тая е на 18 т.е на ръба да влезе в child sexual abuse. Тука още минава, ама в Западна Европа и САЩ влизаш доживот в един не много приятен списък. Викат му Sex offender registry. Независимо дали отървеш пандиза. Съвета ми е да поукротиш малко подхода си.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 791

Профил
« Отговор #8 -: Май 19, 2018, 15:34:56 »

Браво за репорта. Доста полезно за форума според мене. Отдавна не е писано нещо ново във форума, и повечето неща са изписани. А това със сигурност е нещо ново, въпреки че играта ти е била далеч от перфектна, репорта ти показва изолирано доста важни елементи от играта.
+реп от мене.

За изнасилването, насилването и т.н. Глупости се изписаха. Едва ли не я бил изнасилил. В кви списъци, къде, как щели да гледат на него. Е, да ама е в България. Не е в САЩ, не е на луната, не е в друга галактика, където женската отхапва главата на мъжкия след акта. Няма опасности. Ако беше в близкия изток, нея щяха да я пребият с камъни, а на него да му обръснат брадата. И?

По темата ще кажа, че изнасилване е когато, момичето се съпротивлява. Не да ти казва "спри", "недей", "не сега", или да си стиска краката (вероятно от спек и неопитност). А недвусмислено да ти покаже, че не иска. Да те избута, развика, да се махне от теб.
Абе едва ли някой ще сбърка сигналите и ситуацията.
И почти и малко няма. Или ситуацията е на сила или не е. Като почти я забремених. Малко бременна жена няма. Същата работа.

Друго. Май съм го споменавал. Ако искате да се пазите от подобни кофти ситуации и недоразуменя.
Внимавайте с непълнолетните и най вече, емоционално нестабилните от тях мацки. Ако излизаш с една 17 годишна, и я виждаш, че се държи странно, че не е в час, лъже манипулира, плете интриги и се държи нелогично през повечето време, гледай да си на страна и имай едно на ум.

За сами репорт. Автора сам се е досетил че ще го блокира. Ясно е защо го е направила. Писано е много пъти. Играта е изцяло, типичния бърз клоуз.  Въпреки, че сета е протекъл бавно. Нямало е игра преди това. Съпвал е изцяло на моментната емоция. И автора се е възползвал единствено от нея. Без емоционално ниво изградено преди това, без никакви инвестиции на мацката. Без натруване на напрежение у нея, и задържане на привличане. Само моментния пуш, и емоцията от бързината който създава. Силен и до край, съответно мацката излиза от ситуацията.
Репорта е много полезен. А играта не е грешна, ако това е целял (особенно предвид че мацката заминава). Много играчи целят точно това в дадени сетове и са го казвали. И са искали да развият бързата игра. Като са искали бърз клоуз, без да си губят времето, и без да натоварват таргета с очаквания и драми. И да - такъв тип игра винаги предизвиква такова усещане.
Полезен е също и с това, че показва влиянието на действията на практика. И фокуса на такъв тип игра.
Неща които са писани на теория много. Но рядко се вижда ясно как действат на практика. Показва го изолирано от останалите елементи на играта и се вижда как работи.
Като грешки към самата игра, мога да отбележа единствено липсата на игра далеч, дисквалификации, и изискване на инвестиции дори в минимално количество. Но ако бяха на лице, репорта нямаше да е това което е.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: