Tyxo.bg counter Пътувате ли сами ?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 18, 2018, 16:47:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пътувате ли сами ?  (Прочетена 742 пъти)
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« -: Май 18, 2018, 13:19:51 »

Аз не съм пътувал много... Но да ви питам нещо. Случвало ли ви се е да пуснете готин филм, който вече сте гледали, на близък, а той да заспи по средата ?
Когато гледам филм който изключително много ми харесва си мисля - ех да беше тука сега еди кой си или еди коя си за да се накефи и той, да споделя щастието. На най близките ми хора съм пускал най добрите филми защото смятам че всеки човек задължително трябва да ги гледа тъй като преживяването/урока е уникално яко. Понякога обаче не остават толкова очаровани колко съм бил аз.  

Същата работа с пътуването. Готините моменти и преживявания винаги съм ги споделял с близки хора, и ако няма с кой никога не ми е хрумвало да мърдам на никъде. Или пък ако тръгна на някъде сам, винаги ме е чакал някой от другата страна.
Спомням си с бившата преди 2 години ходихме за 4 нощувки на остров Санторини. Беше приказно, много се изкефихме, събуждаш се, излизаш на терасата, на супер високо си, малки бели/сини къщички под теб, изгрева, вулкана, морето, свежия аромат, фрапето, но си имаше моменти когато ме дразнеше и мрънкаше за глупости.
Тръгнаме да изкачваме вулканът - мрънка че въярвяли сме много, топло било, изморена била. Инак в фитнеса виси по 2 часа на ден.
Изтърва си iPhona на паветата - пръсна се на кристали. Разрева се, омрънка светa, смях се, бъзиках я че съм тръгнал с дете, тя рева още повече, мина и, смяхме се заедно.
И така де тя малка и разглезена, пътувала е много като дете - нейните имат кинти, и на моменти не оцени къде бяхме и какво имахме.

Сега обаче какво би било ако тръгнеш сам? Хардкор в неотвъдното. В друг град, чужда държава, чужд език, чужда раса. Отговаряш само за себе си, ти решаваш къде ще ходиш и какво ще правиш, ти трябва да намериш назчин да се забавляваш. Няма с кого да го споделиш. Отиваш в Италия, загубваш се в някво село, но пък ядеш най яката пица на света. После спиш в гората, сам си, няма я приятелката ти да мрънка, но пък няма и какво да ебеш.
На следващия ден спиш в хостел, оправяш се излизаш, ходиш на площада, в парка, колизеума, насам - натам,  заговаряш няква мацка, тръгват нещата и след няколко часа я ебеш у тях, после пушиш цигара и си викаш ахххх ебаси кефа...
Това да пътуваш сам смятам че може да те развие доста като човек, ще се опознаеш и научиш да разчиташ на себе си - да се забавляваш. Би помогнало доста на пикапа и обратното.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #1 -: Май 18, 2018, 13:59:52 »

Схванах ти идеята, търсиш добри аргументи да изрежеш гаджето за следващата екскурзиа. Това е доста егоистично, и за това не искаш да признаеш пред себе си. Подкрепям идеята с две ръце. Действай. Дори ще ти дам идея как да и го кажеш, за да го приеме без драма. Кажи и, че си поканил вече друго момиче, и няма да е удобно. Ще е неловко и за двете. В нея ще се подбуди женската солидарност и, Не, грешка, момент. Това ги ядосваше. Не, няма да стане. Добави, че другата е по-грозна и с по-малки цици. Не, недей, и това не работеше. Абе, ти ще измислиш нещо. Умно момче си. Подкрепям.

ПП: А и замисли се само за хората които са тръгнали да обикалят без жените си, и до къде са стигнали. Колумб, Нийл Армстронг, Хитлер, Инкасатора за водата, Наполеон, бирника от 5тия, въпреки, че още му вися за асансьора от предния месец, но не се е отказал защото е сам.
Активен
BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 178

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #2 -: Май 18, 2018, 14:22:07 »

btw няма гадже. За какъв би държал момиче за гадже ако не искаш на една екскурзия да отидеш с нея?
Пример беше случката с нея и смятам че бях изключително откровен със себе си и вас. Исках да видя дали има играчи дето пътуват сами въобще и какво мислят по въпроса тъй като не се бях замислял до сега да пътувам сам а смятам че може да има доста полезни изкопаеми по пътя и че можеш да си прекараш по добре и сам. Инак жалко че точно ти схвана идеята така.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 846

Профил
« Отговор #3 -: Май 18, 2018, 15:02:18 »

Не го приемай толкова на вътре. Света пак ще се върти в същата посока, както и с който и да му тръгнеш.  Smiley
И по-весело го давай, ако мислиш да си си компания.

Аз лично не съм по пътешествията. Но ако са ти страст, идеята със сигурност хич не е лоша.
Както сам каза - дали ще си изкараш яко, или ще висиш в хотелска стая няколко дни, ще зависи само и единствено от тебе и изборите които правиш. Дали ще е интересно или нищо няма да се случи - отново.
Това е и дар и проклятие едновременно. Сещаш се. Smiley

Ако ще си правиш подобно пътуване, най-важното е да не мрънкаш като гаджето. И да дадеш всичко от себе си, да си си добра компания. Защото нея винаги можеш да я бутнеш от високия балкон, но от себе си човек не може да избяга. За това - по-позитивно.

Ако обичаш да пътуваш, и се кефиш да ходиш по разни места - има само един начин да разбереш, как ще си изкараш със себе си.

И накрая. Това е кофти навик, с очакването всички да приемат нещата, както ги приемаш ти. В някаква степен показва липса на самодостатъчност. Отърви се от него. Сведи го до минимум.
Да споделяш е нещо хубаво и нормално, но не трябва да има силни очаквания и емоционални зависимости към това.

Живота ни е така устроен. От една страна сме бозайници - стадни. Заложено ни е общуването, комуникацията, емоциите и взаимодействието помежду ни. Социални същества.
От друга, като всички живи гадове на тоя свят сме индивиди. Пак ни е заложено. Колкото сме социални, толкова сме и асоциални. Никой, никога няма да ти носи обувките. От люлката до гроба, няма да ги свалиш дори. Ще ги виждат, ще споделяте емоции и какво ли още не. Но никой няма да ги пробва. Няма как.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1238

Профил
« Отговор #4 -: Май 18, 2018, 15:24:41 »

Аз правих нещо подобно, втората година в Англия, когато съквартирантът ми, с когото излизахме навсякъде се върна в България. Нямах избор освен да почна да излизам сам - по барове, дискотеки, евенти и т.н.
От една страна:
Не се съобразяваш с никого. Седиш колкото си искаш, правиш каквото си искаш, имаш пълна свобода.

От друга:
На моменти може да е малко самотно. Зависиш изцяло от себе си, тоест ако не ти понася, и си свикнал да разчиташ нещата да се случват НА теб, а не ти да ги предизвикваш, може да останеш разочарован от резултатите. Трябва да си МНОГО активен (защото от теб зависи да предизвикваш събитията).

Готино е да си представяш как отиваш сам на почивка и се забиваш с бруталната(ите) мацка(и), и си изкарваш все едно си в рая. Но това са фантазии. По-вероятно е да обикаляш цял ден сам, почти да не размениш дума с никого, и накрая на деня да се прибереш самичък в хотела си. Не е задължително да се развият така нещата, но трябва да си напълно ок, ако така се случат и да не се депресираш.

Общо взето, от теб си зависи. Не очаквай чудеса.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 904

Профил
« Отговор #5 -: Май 18, 2018, 18:07:27 »

Имам един приятел, най-добрият. Божествено красив, извънредно умен и начетен, прекрасно чувство за хумор, винаги е страшен купон когато сме заедно. А ние винаги сме заедно. Всеки ден, работим, учим, мислим и живеем заедно. Е с тоя пичага често сме се карали, биле сме си и сърдити но за миг не сме преставали да се обичаме по най-дълбок начин. С него бих отишъл къде ли не. Никога няма да ми развали кефа, да мърмори, да досадничи или да дразни.

Така, че на въпроса дали предпочитам сам или с 500 човека, със сигурност предпочитам сам. Винаги съм предпочитал. Дори когато съм в група, си действам сам и се забавлявам сам. Правя това което ми харесва, ако на другите не им харесва, нямам против да не ме чакат и да си ходят.

Активен

Fortuna incepto signatur!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #6 -: Май 18, 2018, 19:04:17 »

По описанието се познах, ама кога пък сме се карали?

А към БМ: аз съм пътувал така или сам, или примерно командировки с колеги, които вечер си стоят в хотела, така че пак сам обикаляш. Имам разни интересни истории.
Сега вече не пътувам толкова, но когато ми падне шанс не отказвам да ида само защото нямало с кого. Много си е добре и сам, а и често се случва да намериш компания на място.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 602

Профил
« Отговор #7 -: Май 18, 2018, 21:10:12 »

Преди години отидох за 15 дена до Куба сам. Беше незабравимо. Интересно беше, и още помня почти всеки един ден от тая ваканция. Свалих и няколко мадами. Но е бая тегаво на моменти и не е за всеки.
Ходил съм и на други места, с малко по-малко успехи и интересни случки.
Като цяло, трябва да се знаеш що за човек си, и дали би го понесъл.

Разбира се, ако само ходиш на ресторанта, хотела и плажа, и това те устройва, няма драма. Не не го обсъждаме тоя вариант.

Принципно играта по курорти не е лека, и трябва бая да се понапънеш. Има мноого много маймуни на клона, които се борят с тебе.

Иначе, за вечерта или деня съм излизал безброй пъти сам.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Smiley
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: