Tyxo.bg counter Уоркшоп - 27.05
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2018, 16:00:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

„Ключът към успеха е да се съсредоточим нашия съзнателен ум върху неща, които истински желаем, а не върху неща, от които се страхуваме.“ – Браян Трейси

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през октомври и ноември 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп - 27.05  (Прочетена 981 пъти)
zipper
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Юни 03, 2018, 19:39:35 »

Здравейте, тук ще опиша мойте впечатления за 2 дни от уоркшопа.
Първият ден ставам раничко и надъхан, понеже още Януари си бях поставил до Юни да се запиша на уоркшопа а до тогава да се науча поне да отварям сам за да не давам мангизи за да ме надъхват да правя нещо за което знам. С други думи, още от тогава идеята ми беше, че аз съм си двигателя а от уоркшопа мога да очаквам само напътствия. Та, до този момент всичко точно. Тръгвам към уреденото място за среща, пускам си музичка и започвам да се вкарвам в стейт. Заговорих няколко мацки до там главно с тази цел, направих 5 лицеви на една спирка. Тук много ме вдигна и това, че някакво малко момиченце се появи от някъде, даде ми някакво цветче и ми вика "Недей да се жениш!" и започна да ми говори някакви неща хахаха. Малко след това гледам някаква мацка си говори по телефона и я отварям с :
-Хвани ми суитчера.
Гледа ме странно 5 секунди и продължавам.
-Хвани, че имам предизвикателство, бързо.
Хваща го и падам да правя лицеви, ставам и физиономията и беше супер спечена хаха, по нататък се сещах за това и пак ми ставаше смях.
Стигам до мястото на срещата пред Софийския, гледам 2-ма пича седят, още тогава ги усетих, че ще се гледаме цял ден след това Cheesy Все пак имаше още време, видях една готина мацка, но много се колебах, тръгнах късно по нея и я изпуснах, за сметка на това отворих една бабка, която продаваше локумени вафли,говорихме си някакви глупости и вече стана време да се връщам. Запознах се с Илиян и двамата пича от по-рано, дойде още едно момче и тръгнахме към едно кафе. Там Илиян почна да ни разпитва какви са ни проблемите с жените, но си пролича че никой не беше особено наясно с това по отговорите си. Имаше енергия на масата и си споделяхме някакви неща придружени с базици, някъде по това време дойде и Слейъра, от който видях как изглежда човек със стейт от страни и как заразява другите. Започнахме да обсъждаме кой как ще отваря и какви истории ще разказва. Лично за мен, аз знаех че винаги отварям директно, понеже като видя в мацката, че нещо ме кефи искам да отида и да и го кажа, но тогава не разбирах защо толкова държаха да имаме истории. Както и да е, никой не си измисли история и стана време за действие.
Излизаме от кафето и Илиян набелязва първия двоен сет. Отивам и отварям с нещо от сорта на 'Здравейте, може да е малко странно, но приятелката ти ми хареса и реших да дойда и да се запознаем'. След това почнах да редя някакви глупости на база на нещо което ми прави впечатление в момичето(тва става само като съм в стейт), Илиян се включи по някое време и ми помогна. Задържахме сета поне 5 мин, но момичето не поиска да разменим телефони. Бях доволен от сета, защото така и нормално ми протичат като отварям сам, което беще целия смисъл да имам опит в отварянето преди да дойда, за да ми се даде полезна обратна връзка. Та, от съответната обратна връзка помня : "Добре ама, мноооого мазен", и обеснения, от който едни 90% ми минаваха над главата Cheesy В този момент си помислих, че Илиян ме хейти и се чудех дали сме били в един сет. Вече из деня малко по малко усещах за какво ми говори и виждах как ситуациите го доказват. Помня няколко случки, например един сет на автобусна спирка, който продължи околко 10-15 мин. Слейъра се беше облегнал зад мен и чувах как ми анализира сета на един от другите ученици Cheesy
В сета главно аз говорех и мноого гонех, направих и доста некалибрирано кино. След като сета приключи, Слейъра ми  показа къде е започнал сета и къде е завършил като резултат от моето постоянно гонене. Имаше си едни 10 метра, което доста ме учуди, защото нямах и представа за това.
Друг момент, който помня е, когато след един сет Илиян ми обесняваше как нямам реалност и съм една голяма реакция, как когато момичето се засмее аз бързам да последвам. В случая сета беше седнал а аз стоях пррав през цялото време, затова Илиян ми каза, че е трябвало като видя, че сета продължава да седна до нея, защото така ми пада ранга. Моя въпрос беше: "Ако седна до нея за да не ми пада ранга, това не е ли нагаждане?".
Той пък ме попита " Не осъзнаваш ли как я слагаш на пиедестал.Ако това беше твой приятел нямаше ли да седнеш до него?". Което си беше така. След това ме попита защо не съм поискал телефон, казах му, че не ме е кефела а той ми вкара поредния добър въпрос :"Защо, не искаш ли да я наебеш? Ако я видиш гола, няма ли да искаш да я изчукаш?"
Деня след това протече доста забавно, запознах се и с други момчета от форума. Готин момент беше, когато се бяхме събрали към 10 човека в подлеза и 4-ма отворихме едно и също момиче Cheesy
Дойде време за разбора. През деня Слейъра беше повече с мен, но забележките му бяха подобни на тези на Илиян. Липса на фрейм и постоянен стремеж за нагаждане.
Беше готин ден и бях доволен от уоркшопа. Инструктурите са това което очаквах, въпреки, че сега като се замисля съм бил като кон с капаци. Сега единия е лекичко повдигнат.
Утре ще опиша и втория ден.
Активен
zipper
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Юни 04, 2018, 20:51:09 »

27.05

Втори ден от уоркшопа. Тръгвам по-рано пак със същата нагласа да се вкарам в стейт, като отварям по пътя и този път пак блъсках лицеви, но този път в метрото. Изумително е кви глупости си мислех като оправдания да не ги направя и какво ще си помислят хората а след това да съм събрал 2-3 погледа и след секунди всеки си потъва в главата пак. След това вече бях по-разчупен, направих още няколко сета за загрявка. Точно като излизах от подлеза за мястото на срещата направих един сет в който успях да създада някакъв интерес и да поведа и да баунсна да седнем някъде а това почти го пропускам и дори и да има интерес си продължавам с фъна и ставам маймунка. Та, взех и телефона + колегата направи снимки за спомен, така че се получи готин сет. Вече закъснявах и отидох направо в кафето, като по някаква причина енергията дооста ми падна докато седяхме. Пак фокуса беше над какви истории ще разкажем и пак всеки беше капо, видя се, че няма да го бъде и тръгнахме да отваряме. Разделихме се на групички и този път се паднах с Илиян. Появиха се и първите сетове, които пробвах да отворя фронтално, понеже обикновено оставям да ме задминат и ги догонвам. За въпросните сетове, даже не успях и да ги спра, просто си ме подминаха. Илиян веднага ми обърна внимание, че много рязко сменям посоката си на ходене и изведнъж скачам пред нея и че въобще не личи, че ще я заговоря. Направихме и няколко 'демота', като ми демонстрира как трябва да се получи. Сега като се замисля, тези фронтални подходи на който ми спират, са се получавали на по-тесни тротоари, пътечки, където влизането от обстоятелството се получава по-плавно. Дойде и един троен сет, една мацка с 2-ма гея, на който след като влезнах 2-мата просто стояха отстрани пасивно. Илиян даже се включи да не ми пречат, доста бързо спече единия като го попита дали зеленото на косата си го е правил сам с четка за рисуване  Grin Минаха се някакви минути и 2-мата дадоха зор на момичето да тръгва и сета приключи. След това ми се обърна внимание на това, че е трябвало да го спра това тръгване и е било шанс да създам привличане а не само да се нагаждам. Следващите сетове протекоха по пореден начин, като забележките пак бяха че не създавам реалност и съм много реактивен. По това време разбрах защо толкова се държи да се разказват истории - винаги като запецнеш можеш да минеш към тях и те създават реалност от която момичето да иска да бъде част. Вече беше обедно време и тук започнах да усещам, че доста скатавам по това че виждах момичета, който ако бях сам щях да заговоря, но вече чаках да ми се каже да го направя. Опитвах и да влизам насила с висока енергия при положение, че бях с ниска и езика на тялото почти ми го нямаше. Слейър ми даде добър съвет да приема, че ми е ниска енергията и да влизам с такава, без да го крия. Така отворих едно готино девойче и сета се задържа към 10 мин. Понеже Слейъра не чуваше как всъщност протече и отстрани е изглеждало по-добре, бързо му развалих впечатлението, като му преразказах как когато и пойсках телефона и тя отвърна, че си има приятел ала-бала и не иска да и гръмна телефона от звънене, почнах да се обеснявам като ученичка  Embarrassed
Тук ми обесни как за да протече един сет успешно е нужно да се забавляваш сам, все едно момичето го няма и ти се гледаш от страни и си правиш фъна и второто нещо, да си наложиш фрейма. Продължихме към НДК, аз седнах на сянка за да гледам как ще протече един сет, който Слей и един колега отваряха и почнах да си говоря с един пич до мен дали ще им се получи. Попитах го защо той не отваря, вика не знам какво да им говоря. Казвам му, че просто трябва като си хареса някоя да отиде и да и го каже и ако се притеснява да не го крие. Посочвам му две момичета, питам го дали ако му махнат ще дойде, вика добре айде. Отивам при тях, убеждавам ги и му махат, пича идва, поговорихме си с тях още 1-2 мин и си тръгнаха. Реакцията му беше "Че то не е толкова срашно".
Това доста ми вдигна стейта за следващия 1 час, имаше още доста сетове.
Дойде време за разбора, главните неща бяха че бях с прекалено скучен и пасивен език на тялото и че пак много търся да се нагаждам. Накрая Слейъра обесни как в дългосрочен план се прави стабилен фрейм като си залагаш постижими и реалистични цели и ги постигаш, което беше стойностен момент от уоркшопа.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1518

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 06, 2018, 09:53:13 »

Здравей zipper,

Благодаря за изчерпателния отзив.
Представил си нещата доста по-драматично, отколкото всъщност бяха Smiley

Помня първия ти подход – без да се замисляш, без да се страхуваш, веднага влезе, беше спокоен… Казах на Илиян нещо от сорта ‚Ето, от този пич ще стане пикап артист‘.

Готиното при теб е, че си много активен, нямаш страх и влизаш в сетовете без притеснение.

А основното нещо, което да подобряваш е реактивността към ‚външната ВАЛИДАЦИЯ‘… Ако сетът ти се кефи и върви добре, ти си щастлив. Ако не – се сдухваш. Този тип мислене и убеждения трябва да се изкоренят генерално. Трябва да изчистиш съзнанието си, убежденията и мислите си от външната валидация и да ги замениш само с яснотата на своите желания, цели, стратегията за постигането им и стейтът, в който да бъдеш. Ти си си ти – готин, ценен и пич и без пичките, и без да има пред кого да изпъкваш и да ‚се показваш‘ (примерно – момчетата, които искаше да учиш на пикап).

Другото е ‚умението да се забавляваш‘ изразено с език на тялото. Погледнат отстрани, често изглеждаше сякаш не ти е готино в сет и стоиш насила. Езикът на тялото е хипер-важен, и не толкова за това как ще те възприемат околните (това е сайд-ефект), a най-вече, колко конгруентен, енергичен, доминантен и уверен ти се чувстваш. Виж това видео:

---
Когато си в сет – експериментирай с поведение, което те кефи, което те радва, което ти развива стила (без да гледаш реакциите на жените)… Така ще откриеш себе си и ще развиеш собствен стил.

Успех!
Активен

I'm a very special kind of monster
zipper
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 26, 2018, 15:24:22 »

19.08 - Трети ден

Този път бяхме само двама, за което отначало мислех, че ще е по-скучно. Всъщност се оказа, че е доста благоприятно, тъй като Илиян имаше шанс да си потренира търпението с моята дебела глава, но все пак накрая си тръгнах с малко по-добро разбиране за нещата. Имаше доста отворени сетове, като в голяма част от тях грешките ми се препокриваха. В един от последните сетове успях да направя баунс на една мацка, която все повтаряше, че бърза и си беше доста зор и дърпане от нейна страна, но усетих какво е да наложиш фрейм и да имаш цел в сета.
Та, забележките към мен:
-Слаб глас при отваряне
-Липса на цел в сет, доминантност и посока(често влизам е така щото мога и се получава доста вяло)
-Чакане на реакция от момичето за да продължа да говоря, нагаждане
-Слаб фрейм( много лесно пропуквам на реплики като: имам си приятел, бързам, не може да се видим тогава имам да правя х неща, стара съм ти). Най-вече точка 2 и 3, особено при опит за баунс/разбиране за среща.
-Влизам в порочен кръг: добро отваряне/сета се кефи > егото се вдига > ставам по-предпазлив и вял > слаби сетове

Неща, на който си се изкефих:
-Като почнах да вдигам гласа и да влизам без колебание ми се вдигна стейта?
-Направих отваряния без грам колебание, веднага след като Илиян посочеше някоя мацка тръгвах, беше като с бутон. Имал съм и сам такива отваряния, но в този ден бяха най-много.

Неща, на който не се изкефих:
- На изкази като: "Айде сега вече искам да направиш поне този сет качествен", при отваряне "Сега да не преебеш и този сет". Това да поставяш изисквания/очаквания, които не зависят в голяма степен от мен и са извън мен, което доста ме вкарва в главата дали ще кажа 'правилното нещо' и всичко за което си ми посочил като грешки, което в крайна сметка ме запушва.
Доста ми беше полезно примерно, като ти казвах какво аз съм казал в сет и ти го преправяше и като думи и като език тяло/глас.

-Също мисля, че очакваш ученика ти да разбере и започне да прилага и адаптира играта си на база (всички?) забележките(а те са си доста, което е нормално). Пример като си поставих само 2 цели: да наблюдавам гласа и да не подтичквам при отварянето, тръгна да изброяваш още неща.

-Другото е, недей да забравяш, че (поне повечето от)хората където се записват има причина да го правят и ако знаеха/можеха нещата, нямаше да са при теб. Казвам го, понеже ми изглежда имаш някакви очаквания(за резултати) и тва води до реплики като "Е като не разбираш, кво повече да ти обеснявам". Разбира се, беше си жега и не бяхме хапвали в този момент а си беше следобяд, пък и аз наистина не съм от бързо вдяващите, но все пак си струва да се отбележи.

-Друго като предложение ми е да се наблегне на конкретизиране на обобщението. До колкото ги помня, повечето са ти си такъв, правиш добре еди кое си, не толкова добре другото. Мисля, че ще е полезно ако се 'сдъвква' и се изплюе нещо като тренировъчен план на база на тва, което трябва да се подобрява (чакаш реакции - измисли си поне 2 истории следващия път преди да излезнеш; езика на тялото ти е мъртъв - разказвай пред огледалото и оживявай историите; колебаеш се - отвори поне 2 сета до 3 секунди след като ги видиш; замисли се кое е най-готиното нещо в теб, така че да повярваш, че за мацката ще е по-ценно да остане отколкото да си направи маникюра). Сега може да кажете, че който има желание сам ще си го разпише на база съветите, да. Но ще дадете повече добавена стойност.

Доволен съм от трите дни и от себе си и от инструкторите. Отворих добър брой сетове и си показах куците страни а те щедро ми ги разнищваха след това.  Wink

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: