Tyxo.bg counter Какво правите с живота си в хубавото топло лято? :)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 17:18:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правите с живота си в хубавото топло лято? :)  (Прочетена 897 пъти)
street21
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« -: Юни 04, 2018, 11:37:39 »

Здравейте пичове,днес почивам и се чудя какво да правя през този хубав и прекрасен ден,в който като си подам носа навън започвам да кисна в собствен сос. Grin Всички хора,които познавам са на работа а и офертите за море съм ги одрязал заради липса на финанси.Така започнах да уча и (*ибаните) пойните птички започнаха да пеят,а през иначе яките ми щори се промъква яркото слънце,и така поради разсейването приключих с ученето на нови неща... Smiley Излязох навън да се разкарам с колата и да хапна нещо леко,докато ядях умирах от жега и гледах как половината хора,които познавам са на море,махнах си фейсбука стига толкова.Пих и едно кафе,гадна работа в тая жега.Карах без ясна цел и си пуснах да гледам филм и се повтори същата схема като с ученето и зарязах филма,оставих за след 7 часа да отида да бягам и да излезна с аверите и други неща(пък и да съчетаеш спорт и алкохол едновременно не върви),та не знам кое по-напред ще свърша,та за мен деня през лятото е използваем само след 20:00 часа вечерта,просто много неща ме разсейват и отклоняват от целите ми през деня,за това и не ми харева сезона,има и много положителни неща,мацки по къси поли и 5-6 дена море,това е.Също така една мацка ме прегръщаше,но да прегръщаш човек в тая жега трябва да е незаконно и забранено със закон.. Grin Ако някой друг не харесва лятото може да сподели,за да станем двама,съмнявам се,че има и други като мен,които не се кефят на сезона,но все пак... Cheesy Та мисля от утре обратно на колегите ми да настоявам за тримесечна работа,а не за 10 дневен отпуск. Grin Grin
Активен

Не този, който си ти, те държи в застой, а този който си мислиш, че не си.
"Just do it"
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1778

Профил
« Отговор #1 -: Юни 11, 2018, 19:47:13 »

Бачкай
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

Профил
« Отговор #2 -: Юни 12, 2018, 02:00:14 »

трябва да е незаконно и забранено със закон..
ахааааааа......
Тоя майтап не се приземи, а даже съм напушен.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3578

Профил
« Отговор #3 -: Юни 12, 2018, 18:57:18 »

Начи хем нямаш пари, хем се чудиш къде да се моташ на кафе и на разходка... Ми вземи изкарай малко пари.
Активен
sk8te
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #4 -: Юни 29, 2018, 17:26:06 »

Аз например, като съм почивка от бачкането и като няма какво да правя(случва се) - отивам сам на някое готино местенце и започвам да снимам. Понякога дори излизам вечер с идеята за снимки и отказвам всякакви оферти.Една нощ останах до 4 сутринта да снимам звезди извън града до една гора, чуват се лисици и други твари.  Cheesy Най - яките снимки си ги качвам във фейса, хората и пичките се кефят, дори започват да се опитват да ме имитират с телефончетата си, което е много яко! Smiley Миналия месец дори имах оферти за балове, но ги отказах поради професионални ангажименти.
Намери си хоби...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: