Tyxo.bg counter Запознанство в магазин
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 22, 2018, 18:39:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Запознанство в магазин  (Прочетена 471 пъти)
idontknow
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« -: Юни 02, 2018, 09:53:41 »

Здравейте момчета и момичета, имам питане към вас. Ситуацията е следната: в голям хранителен магазин, в една от точките има 3 щанда един до друг - за тортички, за рибни консерви и топла витрина. Та, зад щанда с рибните консерви стои супер сладко момиче. Въпросът ми е, как бихте я заговорили? Ако беше на тортите или на топлата витрина, веднага се сещам какво да кажа. Или може би си измислям оправдания, но нищо не ми идва наум.
И да допълня, момичето изглеждаше доста срамежливо и може би щеше да ме отреже само защото колежките й бяха там.
Как ще постъпите вие?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 810

Профил
« Отговор #1 -: Юни 02, 2018, 10:41:35 »

Та, зад щанда с рибните консерви стои супер сладко момиче. Въпросът ми е, как бихте я заговорили? Ако беше на тортите или на топлата витрина, веднага се сещам какво да кажа.
"Две неща на тоя свят миришат на риба. Едното е риба."

Да не вземеш да и го изтърсиш наистина.
Все тая е. Измисли нещо, имай предвид, че е на работа. Гледай да няма колеги/шефове около вас. Гледай темите след отварянето да нямат нищо общо с работата и. И нищо общо с клиент-продавач разговорите. Гледай да е страничен, приятелски разговор. Имай предвид, че тя е длъжна да се държи очтиво и да те слуша. Все пак е на работа.
Разлафи я, ако вървят страничните теми и се получи, поискай да размените някакъв контакт. И фб става.
Трябва да я изкараш от работната и рамка. Ташак е с тея персонали. Хем са ограничени и за това неестествени. Хем са длъжни да реагират положително на всичко.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 02, 2018, 10:45:55 »

Директно ти отговарям хвърлям въдицата и чакам с  :

Тази всичката риба ти ли си е хванала ?
Да
Ако си така и с мъжете  ... (мяташ и топката и след отг тогава се запознавам) В добро време ще е супер !

Традиционо към по срамежлива :

Здрасти не знаех че тука има риба !
Да заповядайте харесахте ли си нещо ( те това им е работата ) !
Ей оная рибка с големите очи дет ме гледа ... (лека пауза)  А тя гледа към теб ! Разбирам е защо гледа към теб ! (усмивка)
Ако найстина е срамежлива и ако си дръпне на такова невинно казано нещо незнам ...  Cheesy

Или отиваш пред щанда  и зяпаш като луд   . И те пита харесахте ли си нещо?
 Да еи тия две Скумрии
Добре да ви ги опаковам ли ?
Ако ми кажеш името си?  Ще взема едната !
Ако излезнеш с мен на кафе ще взема и другата да не са самотни .
Казвам се еди как си .. Но няма да излезна с теб ...
Значи рибките сираци ще останат .  Grin Grin Grin Grin

Натуралното отиваш си зимаш риба вмяташ някой лаф  . И се запознавате ... и на втория път е каниш на кафе или на разходка   естествено без глупости !  Wink

Когато мислиш някаква тема да заговориш момиче имаш няколко варианта да е забвно и за двамата да е директно какво си изпитал като си е видял , индиректен начин  и да е натурално . Не мога да ти дам точен пример но мага да ти дам идей с примери за нещо подобно . Защото всеки един от нас си има индивидуален начин на игра и не знам какЪв е твоя . И запомни това е само лаф да е заговориш няма да е изкара на кафе или да и паднат панталонките . И както каза колегата по горе съобрази се с хората около нея  .  Поздрави !  Smiley
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3561

Профил
« Отговор #3 -: Юни 02, 2018, 18:48:02 »

Бейбито ти е казал примернии опънъри, но имай предвид, че само с опънър трудно можеш да я изкараш на среща. Трябва си поне няколкоминутно общуване, за да създадеш някакво привличане. А на работното място не знам ще имаш ли толкова време. Шефката ще я гледа лошо, че флиртува с клиентите, вместо да работи.
Второ, теми, които започват с "има едно момиче..." все се каня да почна просто да ги пропускам. С едно момиче не става работата. Трябва да работиш над 10 момичета във всеки един момент, не да се фиксираш на една.
И трето, аз продавачка в супер над 5-6-ца не помня да съм виждал. 7-8 вече има по магазините за дрехи примерно. А 9-10 продавачка да стане, трябва да е много проста. За тях си има търсене за други дейности.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: