Tyxo.bg counter Фак бъди/колежка се дръпна, пък мен ме кефи все още
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 18:53:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Фак бъди/колежка се дръпна, пък мен ме кефи все още  (Прочетена 1897 пъти)
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #15 -: Май 17, 2018, 22:35:58 »

Излизам, натискаме се, мога да еба, но буквално не искам. Дори да го направя, няма да помогне. Или пък да опитам и тогава да коментирам  Grin

Да, в идеалния вариант и аз исках да намеря още 1-2 като нея, но на практика е доста трудно (да намеря такива, които ще ми въздействат като нея). Не че е супер специална, но знаете за какво говоря - по-добре е от повечето, с които съм излизал/излизам, а пък като секс си е буквално най-доброто досега.

Не е проблем да я преживея, защото знам как, просто съзнателно не исках да прибягвам до по-крайни мерки, смятайки, че с нея би ни изкефило да бъдем заедно. Обаче й писах днес с оферта да се видим. Питах я дали иска да се видим "сега, защото отивам еди къде си", но била далеч и в задръстване. Казах "ок" и това беше. Ясно е, че е малък шансът да не е заета и да скочи директно да излизаме, но исках да видя дали ще вкара някакво контрапредложение и това не се случи (вчера същото). Последният куршум ще го изстрелям тия дни, но няма да е утре, че не искам да ставам "that guy". Ако пише - пише, но няма да я гоня. И ако и третият път не стане - сори, Майкъл.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Май 17, 2018, 22:44:45 »

Много се буташ и търсиш вниманието осещам че може да хлътнеш без да искаш   Cheesy Но не искам да съм пророк .  angel
Според мен много и търсиш вниманието и много се надъхваш да правиш срещите днеска утре . Прави малко отбрано веднаж дваш ти после тя какво е тва ти свикнеш ли е така и така ще си остане ...  Иначе прави си кефа и като се сетиш и пиши не си го поставяй за цел че ще изгориш накрая оставяй време да си залипсвате  ...  Cheesy

Ясно е, че съм хлътнал, но това не ме плаши и го приемам с кеф. Реших да се бутам малко (но малко!) повече, защото е нещо, което по принцип не правя и едно, че се боря така с егото си, друго, че вече сме се ебали като за световно (и всеки път свършва брутално на хуя ми) и реално приемам, че има сериозно привличане, което няма нужда тепърва да създавам с пуш-пулове. В първия ми пост си личи, че обмислях сериозен игнор, но коментарите ме разубедиха (и правилно) и това също обяснява желанието ми да пробвам нещо различно. Ученическата си любов така я изпуснах - с пасивност (а тя също беше влюбена в мен, смятай), та най-малкото заради това дължах на себе си този "опит". Ако стане - стане, но и да не стане - ще стане  Grin . Нещата могат и да се обърнат с времето и когато аз се откажа (което ще е скоро, ако се дърпа още), тя да се присети.
Активен

Irrational
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 333

Профил
« Отговор #17 -: Юни 19, 2018, 16:42:29 »

Е, какво е развитието?  Smiley
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Юни 21, 2018, 11:28:45 »

Малко след последното ми мнение (няколко дни) се видяхме на местоработата (продължавашв да се дърпа) и правихме неща (не секс този път, хаха) заедно, към края на които тя инициира "сериозен" разговор, който доведе до раздяла (по-скоро прекъсване на отношенията, които имахме). Учудващо добре се почувствах, сякаш ми падна камък от гърдите - не е имало драми, скандали, тя поплака малко, погушках я, целунах я и чао, с усмивка и вдигната глава. Продължаваме напред с малко повече опит и след страхотни преживявания.
Активен

Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: