Tyxo.bg counter Как да реагирам?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 26, 2019, 11:28:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Излезте от историята, която ви дърпа назад. Стъпете в новата история, която искате да създадете." Опра Уинфри

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през март 2019г.

Научи се на ефективна комуникация с жените! Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да реагирам?  (Прочетена 6520 пъти)
stariqznae
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #30 -: Юли 18, 2018, 12:35:44 »

Готини мнения има тука, няма какво да намилам и аз.
Но напоследък ми прави впечатление на много места виждам съвети - да seen-ваш като не ти изнася.. т.е на наш език, като не си могъл да вържеш интересен разговор, да създадеш някаква емоция в отсрещния и т.н
Не се занимавам с интернет свалки особено активно, но това ми звучи люзър поведение.. получава се така, че аз правя нещо, което всъщност не толерирам. Уж да не изявявам реактивността си.
Със сигурност ще проработи в някои случаи, ама много зависи от персоната обект на твоите желания.
По-скоро като ти се правят на много тегави, сменяш темата без да ставаш реактивен. Ако не върви разговора ок, пожелаваш много здраве и толкоз..
Пък, ако те кефи мацката отсреща и искаш да чукаш, пробваш пак след някой друг ден и к'вото се получи.

По-скоро трябва да е обратно. Ако ти си омазал нещата, например избрал си някоя тема в, която разговора не върви, тогава сменяш темата. Ако обаче водиш нормален разговор а отсреща ти се правят на много вървежни тогава seen.

Пример 1:
Ти: Така като те гледам изглеждаш в добра физическа форма (буташ я по мускулчето) сигурно всяка сряда и петък ходиш на фитнес.
Тя: Амии всъщност спорта не ми е най-силната страна .....
Ти: Аха ясно значи повече обичаш да лежиш на дивана и да гледаш сериали Smiley. Кои по ти харесват комедийните или турските?

Пример 2:
Ти: Да се видим петък вечер в 20:00 пред ххх
Тя: За петък няма да стане
Ти: seen

Окей съгласен, но в пример 2, това seen, кой го вижда? Ако не си създал интерес и няма привличане от нейна страна, не си интересен.
Тя ти казва: "За петък няма да стане", т.е тогава ше се еба като животно, не ме занимавай, шъ излизам с бившия, в цикъл съм, пиши ми друг път и т.н. Казва ни "Чао" и си затваря чата. Това, че съм seen-ал само аз си го знам... тя не е и разбрала.
Просто си разсъждавам за случаите, когато няма явно изявен интерес в мацката.
Активен
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 246

Профил
« Отговор #31 -: Юли 18, 2018, 12:58:06 »

Окей съгласен, но в пример 2, това seen, кой го вижда? Ако не си създал интерес и няма привличане от нейна страна, не си интересен.
Е да, естествено трябва предварително да създадеш интерес/привличане преди да вкараш оферта да се видите. Иначе е безсмислено. Тя няма причина да излезе с теб ако няма интерес/привличане.

Това, че съм seen-ал само аз си го знам... тя не е и разбрала.
Просто си разсъждавам за случаите, когато няма явно изявен интерес в мацката.
Ами не е така. 100% ще се чуди защо не си ѝ отговорил. Защо не си ѝ вкарал друго предложение. И докато се чуди ще си мисли дали изобщо си прочел съобщението ѝ, и ще провери. Това ще ѝ повлияе емоционално и същевременно ще ти вдигне ранга. Това разбира се ако има някакъв интерес и е решила да те пробва доколко си мъж.
Ако няма интерес каквото и да правиш е все тая. И пак е по-добре само seen отколкото да ѝ се молиш, като и предлагаш други дата и час.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: