Tyxo.bg counter Как да реагирам?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 19, 2018, 00:19:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да реагирам?  (Прочетена 2388 пъти)
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« -: Юни 10, 2018, 17:44:27 »

Пускам ви един чат като въпроса ми е как да реагирам на последното ѝ съобщение. Дебело подчертавам не искам анализ на чата интересува ме как да реагирам на последното съобщение.
1. Само seen
2. Да я накова като и кажа, че подобно отношение не се толерира и да ходи да спи
3. или нещо друго да ѝ напиша

Ето го чата:

Аз: Ти като учиш политология, ако ти предложат да станеш депутат ще се съгласиш ли?

Тя:  Такива неща не стават с предложения

Аз: добре, да предположим хипотетично, че така стават нещата. Ще се навиеш ли?

Тя: Предполагай, колкото си щеш.
Нямам време за такива неща

Засега клоня към точка 2.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #1 -: Юни 10, 2018, 18:21:16 »

А за какво имаш време?

Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юни 10, 2018, 18:49:12 »

А за какво имаш време?

Най-вероятно няма да отговори на това
Активен

Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #3 -: Юни 10, 2018, 19:03:25 »

Отговорът на въпроса ти е - да не реагираш изобщо на нейния отговор, а не да си реактивен, както в момента. Твърде много ти пука дали изобщо ще отговори, чак тема си пуснал. А ситуацията е някаква супер тривиална - никога не е имало някаква конкретна магическа думичка, която да напишеш и да събудиш интерес. Трябва да е забавен самият чат и тя да инвестира, а на теб да не ти пука. В случая или я питаш нещо, с идеята да отговори по-подробно (след което да я бъзикнеш), или просто сийнваш, без да и се караш (най-малкото тя не ти е длъжна с нищо - разменили сте буквално 2-3 думи).

Още след "такива неща не стават с предложения" трябваше да пуснеш бъзик, а не да перифразираш.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 10, 2018, 19:27:58 »

Отговорът на въпроса ти е - да не реагираш изобщо на нейния отговор, а не да си реактивен, както в момента. Твърде много ти пука дали изобщо ще отговори, чак тема си пуснал. А ситуацията е някаква супер тривиална - никога не е имало някаква конкретна магическа думичка, която да напишеш и да събудиш интерес. Трябва да е забавен самият чат и тя да инвестира, а на теб да не ти пука. В случая или я питаш нещо, с идеята да отговори по-подробно (след което да я бъзикнеш), или просто сийнваш, без да и се караш (най-малкото тя не ти е длъжна с нищо - разменили сте буквално 2-3 думи).

Още след "такива неща не стават с предложения" трябваше да пуснеш бъзик, а не да перифразираш.

Не, въпросна особа вече я отписах, не ми пука дали ще отговори или не. Далеч съм от мисълта да се мъча да създавам интерес т.е. аз да гоня а тя да бъде принцесата. Както казаха btw и рекошет в една друга тема трябва човек да е готов да реже когато се налага. В случая мисля, че се налага. А дали е длъжна или не, да  длъжна е да се държи норнално когато разговора е нормален а не да ми прави.  Прекалено уважавам себе да оставя една пикла да ми говори по такъв начин. Друг е въпроса ако е някакъв шит тест. Тогава бих го приел поже ми е ясно, че тя е "длъжна" да тества. Не съм убеден, че случая е такъв.
Активен

slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1509

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 10, 2018, 20:45:08 »

Дебело подчертавам не искам анализ на чата интересува ме как да реагирам на последното съобщение.

щраус
Активен

I'm a very special kind of monster
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #6 -: Юни 10, 2018, 23:54:29 »

Тая единственото нещо, което би направила е да си избърше подметките в теб.
Давай некст
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юни 11, 2018, 08:16:25 »

Давай некст

И защо реши така?

Ето го текста:

Аз: И аз нямам време за губене
Чао
Активен

stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #8 -: Юни 11, 2018, 08:24:53 »

Давай некст

И защо реши така?

Ето го текста:

Чао

Анализирах чата.
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юни 11, 2018, 08:32:22 »

Давай некст

И защо реши така?

Ето го текста:

Чао

Анализирах чата.

Една мацка ще направи с теб това, което и позволиш да направи. Ако ѝ и се мазниш и слагаш ще си избърше обувките с теб. Особено ако е от 7-мица и нагоре. Виждал съм и другите (по грозничките) да го правят стига да им дадеш малко повече валидейшън и започват да влизат в ролята на принцеси
Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Активен Активен

Публикации: 365

Профил WWW
« Отговор #10 -: Юни 11, 2018, 11:13:54 »

Съгласен съм с теб  братле дадеш ли им ще ти изпият кръвта даже . Иначе това не е шитка това е резачка на някаква с розови и червени хапове  . Според мен !  Grin
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #11 -: Юни 11, 2018, 11:36:41 »

Цитат
2. Да я накова като и кажа, че подобно отношение не се толерира и да ходи да спи
Пхахаха  и кое отношение по-точно?Че не и е интересно това с което я занимаваш и реагира адекватно?Представих си те как щъкаш от сет на сет и редиш всичко което сметнеш,че не граничи с твоето самоуважение.Слабо!Майндсета ти е важен,а не конкретен отговор с който да търсиш прдължение на ситуацията.В твоят случай,действията ти не водят до резултат и затова ставаш реактивен към това което получаваш и търсиш да си защититш егото с ответна реакция,грешно!Идеята е ти да си този който събужда такава,а не реагиращ на нея.Слаб фрейм>силна реактивност>липсва на привличане>0-лев интерес.Виниш нея,затова и така се отдалечаваш от избистрянето на тези неща(от страх да си нараниш егото като си честен със себе си,избираш лесният и неточен вариант)Няма значение какво ще и напишеш или направиш ако майндсета е грешен,затова и темата и въпроса са глупави и всякакви мисли над тях са глупави,затова и на влизам в този филм.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юни 11, 2018, 12:55:28 »

Пхахаха  и кое отношение по-точно?Че не и е интересно това с което я занимаваш и реагира адекватно?
Дали реагира адекватно?
Ако не я интересува това, което казвам нормална реакция би била seen. Ама да ми се прави ... айде извинете.
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1239

Профил
« Отговор #13 -: Юни 11, 2018, 13:22:20 »

Дебело подчертавам не искам анализ на чата интересува ме как да реагирам на последното съобщение.

щраус
Бест отговор евър. Подкрепям.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Профил
« Отговор #14 -: Юни 11, 2018, 16:57:49 »

heuspo,

Според мен ако теб те интересуваше откровено нейното мнение за политиците/депутатите, щеше да намериш друг начин да я попиташ.
От краткия чат, който си поставил, стават ясни нещата. Сигурно и затова дебело подчертаваш, че не искаш анализ.
Момичето очевидно е компетентно по темата (или поне повече от теб?) и очевидно й е дотегнало да отговаря на подобни неща. Не всяка жена е фина и деликатна, и би seen-ала без коментар, само за да пази егото ти.

На въпроса ти - според мен няма нужда от последваща реакция от твоя страна (ако вече не си реагирал).
Ако искаш нещо от/с това момиче - продължаваш нататък така, все едно че въпросния чат не се е състоял.
Ако не можеш да преглътнеш това, че тя не се е повела по теб и/или не ти е отдала вниманието, което си искал, тогава некст. Но от позицията на момиче - според мен реакцията ти само ще затвърди вече формирано у нея впечатление.
От друга страна, ако си се отказал от идеята и смяташ, че ще ти олекне - излей си го, но да знаеш, че жените това ги отблъсква като цяло. Самоконтролът е много важен.
Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: