Tyxo.bg counter Как да реагирам?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 22, 2018, 18:58:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да реагирам?  (Прочетена 1215 пъти)
cionflipp
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #15 -: Юни 11, 2018, 19:17:40 »

Аз: И аз нямам време за губене
Чао

Salty.
По-добре да беше сийнал само.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 810

Профил
« Отговор #16 -: Юни 11, 2018, 23:44:31 »

heuspo,

Според мен ако теб те интересуваше откровено нейното мнение за политиците/депутатите, щеше да намериш друг начин да я попиташ.
Правило, ама на него не му дреме грам за "компетентното" и мнение. Есинственото което иска е да и го бутне в устата и да и събере очите в една точка.
Нали се сещаш, че на никой не му дреме за "компетентното" и мнение. И всеки това иска, и това се очаква. И ако утре се узове в парламента, отново няма да е заради "компетентността" си прословута. А щото е казала буквата "О", в правилния момент. И това е единственото стойностно в цялата история. Квото и да и казват, и както и да се самозалъгва.

Цитат
Момичето очевидно е компетентно по темата (или поне повече от теб?) и очевидно й е дотегнало да отговаря на подобни неща. Не всяка жена е фина и деликатна, и би seen-ала без коментар, само за да пази егото ти.
Дай да си спестим очевидностите. Човек като стъпи на кантара, тогава се разбира колко реално тежи. Преди това всеки е компетентен, обигран, и всемогъщт. Съвсем откровено към себе си, ама във фантазиите си.

Към автора на темата. Колегите правилно - отговора ти е зле. Има два варианта винаги, и ти избираш единия. Или реагираш или не. И двата са правилни и грешни, но ако реагираш винаги го прави като хората. Що не и каза това което написа тук. Ами бистриш кво толерираш, кво не. Да и беше върнал "не си яла шамари, пикла", и я игнорираш, оставяш я тя да се пени. Както го писа откровено тук, както го усещаш. Без да пускаш теми, без да ти се налага да мислиш и да се оценяш как си реагирал, и дали можело по-правилно. Вътрешно щеше да си си удволитворен, без значение правилно, криво ли е. И да те блокне, боли те хуя. Това е да изразиш себе си. Не е сложно. Или както казах, другия ти вариант е просто цепиш игнор, и пак да го духа. Все тая.

А относно анализа, щеш, нещеш, там ти е останалата част от проблема.
Както и бадрик ти каза, не си се дуржал на положение преди това, а си бил реактивен.
Ти я питаш нещо, тя те пуска по тъча като се опитва да се покаже псевдо-компетентна, със свежарски лафчета. И ти кво правиш, запъваш се и настояваш. Цепиш яко на логично ниво, в логичен разговор, тъпчеш едно и също и като кон с капаци. Това е 70% от проблема в комуникацията с путките. Тая логичност, упорито напъване и упорита досадност

Цитат
Тя:  Такива неща не стават с предложения

Аз: добре, да предположим хипотетично, че така стават нещата. Ще се навиеш ли?

Забележи - настоятелен, логичен, обяснваш се, въртиш и философстваш.
Замени го с непредсказуемост, емоционалност, и неебателност и ще си решиш над половината проблеми в живота. Демек - всички жени. Само с баба си вече няма да се разбираш, ама да пърже там мекици и здраве да е.

Можеше куп други неща да и върнеш, и да я накараш да ти се заобяснява, и емоции да вкара. Съвсем примено - "Правилно си се ориентирала. Трябва да счупиш няколко яйца за да стане омлета. Добре че в парламента има 480"
Активен
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« Отговор #17 -: Юни 12, 2018, 07:16:15 »

Правило, ама на него не му дреме грам за "компетентното"и мнение. Есинственото което иска е да и го бутне в устата и да и събере очите в една точка.

Аха. На него не му дреме, но на нея трябва да й дреме не, ами даже се и очаквало. Smiley Интересно...

Да ти кажа, на мен не ми дреме ХИЧ къде какво искате да си бутате. Вашата задача е да плащате, да плащате, и пак да плащате и това се очаква от вас. Ако някой от вас реши, че няма желание за това, то той трябва да внимава, за да не го... наковат (думата е използвана от heuspo) така че да не се прави на важен... това как ти се струва? Smiley

Цитат
узове

Пише се с "о". Понеже в този форум е затвърдено мнението, че мъжете са двигателите и интелектуалците на този свят (Marcus, slayer) , няма да е зле да коригираш.
Активен
the.thinker
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #18 -: Юни 12, 2018, 07:23:25 »

Реактивността трябва да се избягва. На мен това ми е една от слабите страни, често съм прецаквал нещата така или пък изпадам в другата крайност и съм прекалено пасивен без да съм създал преди това достатъчно привличане.

Тук си мисля дали няма да е по-добре да пробваш да извъртиш нещата така, че уж тя е реактивната и се е засегнала от въпроса. Нещо от рода на:
Охоо, май засегнах болна тема. Разбирам те, така става понякога. Обещават ти разни неща, ти пускаш аванс, а накрая оставаш с пръст в... „устата“, така да се каже. Лоши хора!. :-)“
Може би щеше да изкараш някаква реакция от нея, дори и негативна. Да тръгне да се обяснява или да ти се кара, а ти да показваш, че това ти е забавно, така че тя да е по-реактивната от теб.
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 187

Профил
« Отговор #19 -: Юни 12, 2018, 10:33:22 »

Според мен ако теб те интересуваше откровено нейното мнение за политиците/депутатите, щеше да намериш друг начин да я попиташ.
Ами не, не ме интересува мнението ѝ за политиците и тя също знае това. Тя много добре знае, каква е идеята на разговора. 
Не всяка жена е фина и деликатна, и би seen-ала без коментар, само за да пази егото ти.
Не мисля, че някоя жена би направила нещо да запази егото ми или кое да е друго его освен нейното си. В случая според мен посланието в отговора ѝ е следното: "Виж сега, аз съм красива и затова мога да говоря каквото си искам и ти ще се съобразяваш с това".

Ако не можеш да преглътнеш това, че тя не се е повела по теб и/или не ти е отдала вниманието, което си искал, тогава некст.
Това, което не мога да преглътна е надменното отношение. 

Към автора на темата. Колегите правилно - отговора ти е зле. Има два варианта винаги, и ти избираш единия. Или реагираш или не. И двата са правилни и грешни, но ако реагираш винаги го прави като хората.
Здрасти btw, надявах се да се включиш по темата.  Сега като казваш осъзнавам, че всъщност няма универсален вариант за реакция. Това, което се чудех е как да реагирам като хората.

Що не и каза това което написа тук. Ами бистриш кво толерираш, кво не. Да и беше върнал "не си яла шамари, пикла", и я игнорираш, оставяш я тя да се пени. Както го писа откровено тук, както го усещаш.

Написах и:

Чао

Вярно, че не е чак толкова силно, че да подскочи от стола, но се чувствам доволен от себе си.

А относно анализа, щеш, нещеш, там ти е останалата част от проблема.
Както и бадрик ти каза, не си се дуржал на положение преди това, а си бил реактивен.
Ти я питаш нещо, тя те пуска по тъча като се опитва да се покаже псевдо-компетентна, със свежарски лафчета. И ти кво правиш, запъваш се и настояваш. Цепиш яко на логично ниво, в логичен разговор, тъпчеш едно и също и като кон с капаци. Това е 70% от проблема в комуникацията с путките. Тая логичност, упорито напъване и упорита досадност

Цитат
Тя:  Такива неща не стават с предложения

Аз: добре, да предположим хипотетично, че така стават нещата. Ще се навиеш ли?

Забележи - настоятелен, логичен, обяснваш се, въртиш и философстваш.
Замени го с непредсказуемост, емоционалност, и неебателност и ще си решиш над половината проблеми в живота. Демек - всички жени. Само с баба си вече няма да се разбираш, ама да пърже там мекици и здраве да е.

Можеше куп други неща да и върнеш, и да я накараш да ти се заобяснява, и емоции да вкара. Съвсем примено - "Правилно си се ориентирала. Трябва да счупиш няколко яйца за да стане омлета. Добре че в парламента има 480"

Относно анализа, да наясно съм, че анализа е много важен за това човек види и осъзнае грешките си, което води до напредък в развитието. Това, че не искам анализ го написах за да избегне безполезни мнения от сорта:

Мноого зле.
Слабо.
Не ми харесва. и т.н.

Иначе анализ показваш точно и ясно грешките винаги бих приел.

Ти я питаш нещо, тя те пуска по тъча като се опитва да се покаже псевдо-компетентна, със свежарски лафчета. И ти кво правиш, запъваш се и настояваш. Цепиш яко на логично ниво, в логичен разговор, тъпчеш едно и също и като кон с капаци.
т.е. тук трябваше да сменя темата така ли?

Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Formaldehidena
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 134

Профил
« Отговор #20 -: Юни 12, 2018, 10:48:43 »

Ами не, не ме интересува мнението ѝ за политиците и тя също знае това. Тя много добре знае, каква е идеята на разговора.

И теб не те вълнува и тя знае, че теб не те вълнува, но ти упорито и по детски си настоял? Smiley Още с първото "Не стават така тия работи" ясно личи отношението. Дали е към теб или спрямо темата на въпросния разговор... това не знам, от отрязъка на чата не става ясно.
По моя опит: задаването на въпроси не е секси.... още по-малко секси е, когато са неумели и натрапени... просто е досадно. От тази гледна точка и симпатизирам на "принцесата". Smiley

Цитат
Написах и:

Чао

Умереност. Браво:)
Активен
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Юни 12, 2018, 11:08:13 »

Още с първото "Не стават така тия работи" ясно личи отношението. Дали е към теб или спрямо темата на въпросния разговор... това не знам, от отрязъка на чата не става ясно.

По-скоро към мен. Знам мацки, които проявяват интерес как отговаря.  Пък дори и на най-тъпите въпроси. Стараят се да подържат разговора, задават въпроси, гледат разговора да върви.  Тук няма такова нещо, ама карай здраве да е  ... -> next
Активен

BattleMage
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

My curse, is my drive

Профил
« Отговор #22 -: Юни 12, 2018, 14:09:55 »

По-скоро към мен. Знам мацки, които проявяват интерес как отговаря.  Пък дори и на най-тъпите въпроси. Стараят се да подържат разговора, задават въпроси, гледат разговора да върви.  Тук няма такова нещо, ама карай здраве да е  ... -> next

Така е братле повечето мацки не искат да инвестират ако не си сложил стойност на масата. Искат да бъдат гонени и желани, че и по природа грозните да ти се дърпат, повечето са така и с мен. А пък на мен не ми се занимава да им свалям звезди и затова си карам кефа, изпуснал съм стотици така щото съм казал еми е*и си ма*ката. При наличието на интерес каня на среща и го давам по смело без да се занимавам дълго с нея. Ако мацката отговаря и е игрива - връшам, ако не здраве да е, не инвестирам в пасивни жени, търн-офф са ми особенно ако стават само за едното клатене дори и да са красиви.
Имал съм и случаи когато момичето е пасивно обаче има нещо в нея което да ме привлича, дали характер, дали чар, дали лице, и играта ми е добра с нея и бих натиснал повече. 

Проблема е в нас, нямаме стойност - няма привличане. Но никакъв смисъл да тъпча на едно и също място а карам напред. И така вместо да я мъча една грубо 10 часа, ще и дам 1, и ако не почне да проявява по сериозен интерес я заебавам и в другите 9 часа още 9 мацки ще пробвам. Стойноста ще ти се вдигне и играта ти ще задобрее. Със сигурност шанса е 10 пъти по голям най малкото защото съм си отдъпнал интереса от нея и не ми е в главата, в случай после се връщат при мен и почват да гонят. Тук не говоря за чатове а социални среди, на работа, на улицата и тн.

Колкото повече мацки отрежеш с "И аз нямам време за губене Чао", толкова по добре, но важно е да го правиш с усмивка и кеф, а не от реактивност че не ти се квалифицира.

Целта е да ги играеш далеч на подсъзнателно ниво. Без да го мислиш да бъде автоматично и това ще ти стане рефлекс когато постигнеш изобилие от жени. Когато си реакивен всичко се разрушава и се чувстваш отрязан/изпусната мацка която зачеркваш от контактите си, а в друия случай имаш изобилие от жени, слагаш я в СтендБай режим, и я пробваш ако имам желание и време след някоя друга седмица пак, даже ще видиш че те ще почнат сами да те търсят. През това време работи върху себе си откъм развитие и се фокусирай върху други полезни неща който ще те направят по качествен мъж.
Активен

There is no fail, there is only experience.
Всяко нещо което предчувстваме създава в нас емоционален заряд затова е много важно да се фокусираме само в положителните неща и да гледаме по забавен начин на всичко около нас така продуктивността ти се увеличава страшно много, ти избираш кога да си в стейт и винаги се забавляваш каквото и да стане
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Юни 13, 2018, 16:34:59 »

Така е братле повечето мацки не искат да инвестират ако не си сложил стойност на масата.

Така е да, трябва да покажеш стойност. Това е задължително условие за да те хареса една мацка.

При наличието на интерес каня на среща и го давам по смело без да се занимавам дълго с нея. Ако мацката отговаря и е игрива - връшам, ако не здраве да е, не инвестирам в пасивни жени, търн-офф са ми особенно ако стават само за едното клатене дори и да са красиви.

Много правилно! Голяма част от хората въпреки, че виждат, че няма реален интерес, защото са показали ниска стойност, продължават да натискат. А мацката все повече почва да бяга. Някой мацки дори почват да се гаврят с тях. И тогава хората пишат във форума  Embarrassed.

Колкото повече мацки отрежеш с "И аз нямам време за губене Чао", толкова по добре, но важно е да го правиш с усмивка и кеф, а не от реактивност че не ти се квалифицира.

Точно така го направих с кеф и все още ми е кеф, че съм се държал мъжки.

Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 810

Профил
« Отговор #24 -: Юни 13, 2018, 17:59:49 »

Правило, ама на него не му дреме грам за "компетентното"и мнение. Есинственото което иска е да и го бутне в устата и да и събере очите в една точка.

Аха. На него не му дреме, но на нея трябва да й дреме не, ами даже се и очаквало. Smiley Интересно...

Да ти кажа, на мен не ми дреме ХИЧ къде какво искате да си бутате. Вашата задача е да плащате, да плащате, и пак да плащате и това се очаква от вас.
Добре ми се струва. Тея вашите очаквания, толкова п*тки са ми нае*бали, колкото на чичо ти Чарли, къщата на плажа, няма да събере за още 10 сезона, а заслугите ми за всичко на куп, мога да го разменя за пакетче дъвки, и ще съм на печалба с 99 стотинки.
Дай боже да се очаква от нас Smiley

@heuspo, дадох ти примери в предния пост, ти се хвана за най-безсмислената част. Щеш или нещеш анализи? Да реагираш силно означава, реакцията ти да предизвиква максимално много реакции във външната среда (примерно момичето), с максимално малко усилия/количество. Демек - ефективност. "И аз така като тебе, чао" - е пример за дригата крайност.

И към последния ти цитат. Не, не трябваше да сменяш темата. Не това е от значение. А трябваше да действаш в посока гореописаното. Тъй като тя ти дава сигнал/а и не е трудно да се сетиш/, че още нямаш привличане, дори и интерес. Дадох ти конкретен пример за реакция. Пък после смени темата, след като я газираш
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 100

Профил
« Отговор #25 -: Юни 14, 2018, 00:51:44 »

Основната идея на чатовете за да имат резултат е да търсиш емоционална реакция от нея(дали ще натиснеш бутонче с което ще я погъделичкаш или ще я захапиш леко няма значение).Действаш ли с тази с основа постепенно ще развиеш  тази игривост и  предизвикателност и ще си все по-ефективен.Това е начина да предизвикаш интерес!Логичният разговор е точно обратното.Теми свързани с ежедневието и са неща,които дъвчи с всеки,затова е отегчена и с право.Тряба ти силно вътрешно усещане кой си(трудно за постигане и с фундаментално значение)Няма смисъл да се хващаш на последвалата реакция от нея.Who the fuck is she?Тя дори не те познава,тоест реакция(мнение) за теб,не е нещо което да трябва да те афектира по някакъв начин!Дори и да ти беше казала,''Супер тъп си?''За къв хуй ще ти пука как тя те определя като предните неща са налице?В момента в който почувстваш каквато и да е форма на афект,означава,че ти ставаш този който реагира на нея,а не обратното.За да стигнеш до това,имаш нужда от рационална и адекватна преценка,а под форма на афект няма как да стигнеш до нея,че и да обърнеш процеса .Ето пример:
Тя:Оффф нямам време да се занимавам с теб..(търсиш ли смисъл,реагираш!)
Ти:Кифленски отговор..Мислех,че си пиша с готино момиче..(подтикваш форма на реакция и показваш пълна нереактивност)
И то на чат като цяло не се усеща толкова това,но на живо направо ще те смачкат ако се асоциираш с такъв тип подмятания.По-горе някой ти беше казал.Реакция от типа''Ем ако искаш'','Ем и аз нямам време'' е тъпа и безполезна.При липса на интерес,ще те водят до 0-лев резултат.А ''да я поставя на място'' не е да и напишеш нещо подобно.Фрейма ти трябва да е''Искам да я чукам,но не ми е необходимо''(тоест действам си според това,но ако не стане,все та.А такъв тип тестове,затова до колко губиш присъсствие са нещо банално.Колкото по-добър ставаш,толкова повече ще намаляват впрочем.Дънейки се на тях или отсвирвайки се сам те водят до идентичен край и не ти каляват нищо он лайн!А това ,че не искаш анализи,показва,че дори те е страх да чуеш кофти неща(било то и такива които биха ти помогнали)Pussy фрейм,но поправим естествено.От теб зависи!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
heuspo
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Юни 14, 2018, 08:43:28 »

Основната идея на чатовете за да имат резултат е да търсиш емоционална реакция от нея(дали ще натиснеш бутонче с което ще я погъделичкаш или ще я захапиш леко няма значение).Действаш ли с тази с основа постепенно ще развиеш  тази игривост и  предизвикателност и ще си все по-ефективен.Това е начина да предизвикаш интерес!Логичният разговор е точно обратното.Теми свързани с ежедневието и са неща,които дъвчи с всеки,затова е отегчена и с право.Тряба ти силно вътрешно усещане кой си(трудно за постигане и с фундаментално значение)Няма смисъл да се хващаш на последвалата реакция от нея.Who the fuck is she?Тя дори не те познава,тоест реакция(мнение) за теб,не е нещо което да трябва да те афектира по някакъв начин!Дори и да ти беше казала,''Супер тъп си?''За къв хуй ще ти пука как тя те определя като предните неща са налице?В момента в който почувстваш каквато и да е форма на афект,означава,че ти ставаш този който реагира на нея,а не обратното.За да стигнеш до това,имаш нужда от рационална и адекватна преценка,а под форма на афект няма как да стигнеш до нея,че и да обърнеш процеса .Ето пример:
Тя:Оффф нямам време да се занимавам с теб..(търсиш ли смисъл,реагираш!)
Ти:Кифленски отговор..Мислех,че си пиша с готино момиче..(подтикваш форма на реакция и показваш пълна нереактивност)
И то на чат като цяло не се усеща толкова това,но на живо направо ще те смачкат ако се асоциираш с такъв тип подмятания.По-горе някой ти беше казал.Реакция от типа''Ем ако искаш'','Ем и аз нямам време'' е тъпа и безполезна.При липса на интерес,ще те водят до 0-лев резултат.А ''да я поставя на място'' не е да и напишеш нещо подобно.Фрейма ти трябва да е''Искам да я чукам,но не ми е необходимо''(тоест действам си според това,но ако не стане,все та.А такъв тип тестове,затова до колко губиш присъсствие са нещо банално.Колкото по-добър ставаш,толкова повече ще намаляват впрочем.Дънейки се на тях или отсвирвайки се сам те водят до идентичен край и не ти каляват нищо он лайн!А това ,че не искаш анализи,показва,че дори те е страх да чуеш кофти неща(било то и такива които биха ти помогнали)Pussy фрейм,но поправим естествено.От теб зависи!

Много полезен коментар! Благодаря! +1
Активен

Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: