Tyxo.bg counter Пробуждането ;)
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 22, 2018, 18:50:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

Да се пребориш с лошите навици е по-лесно днес отколкото утре - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юни 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пробуждането ;)  (Прочетена 642 пъти)
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« -: Май 20, 2018, 21:00:25 »

Действието се развива на 19.05. Избрал съм да споделя с вас точно този сет, предвид няколкото си питанки в главата. И така Smiley

- Туп туп ... туп туп ... - "спри се бе!" , говорейки аз на сърцето си. Часът е около 13:00, жив човек няма. Излязъл съм да се позабавлявам, да заговоря няколко маци и да разпусна от тежката седмица. Мястото е централно, с голям поток от жени, но не и днес.  Небето сипе ту едри, ту дребни капки. Работата отвсякъде си мирише на мокри гащи и без свалки! Прибирам се, полягам, хапвам, местя „мъжкото“ от ляво в дясно и се подготвям. Ще се излиза вечер, отдавна не ми се е случвало В последно време нямах много възможности за излизане нощем навън. И така  - една бърза уговорка с моя wing, който също е новобранец. Навива се веднага. Много стабилен като приятел, но това е друга тема. На уреченият час го виждам с риза, панталон и МАРАТОНКИ. Шшшш, индианец – я изчезвай до вас да сменяш потурите,че с тези оранжеви маратонки ще те помислят за пожарникар, приключил тъкмо смяна.

Часът е станал 23:00, а ние се озоваваме в едно заведение, непосредствено до "най-оборотната дискотека". Влизаме – масово женските  зяпат и зяпат. Абе какво сте ме зяпнали, имате си кочове до вас. Спонсори, донори - обърнете на тях внимание и се правете, че ви интересуват. Не се разсейвайте. Ясно ви става, че вътре игра трудно - или поне аз нямам желание да отварям смесени сетове. Обаче самочувствието ми се помпа. Съвсем естествено.

Позастояваме се с идеята пичките вече да са вкарали по едно-две питиета и да са с една идея по-разчупени, когато почнем да ги играем пред  дискотеката. Вдигнахме си около 10 минути енергията в разговори с наши бивши колеги, които тъкмо видяхме, излизайки от заведението. И докато си бръщолевим тъпотии, какво виждам - мацка, висока поне 1.85, руса ли беше или черна, още не мога да кажа – но си имаше от всичко. Пуши цигара пред един магазин за алкохол и цигари и видимо е яла зеле, ама от киселото и супер изморена. Давам ясен сигнал на уинга, че отивам натам и да следи, ако изникне ситуация.

-Аз: Здрасти! Сигурен съм, че ще си единствената жена, заспала права докато пуши.
-Тя: Хаха - не. Просто са ми свити очите, скучно е и съм уморена.
-Аз: Да бе, кого лъжеш? Ето, сега ми се правиш на азиатка, а пък аз двуметрови азиатки не познавам.
-Тя: Не съм два метра, по-малко съм. Какво ще искаш?
- Аз: Едни евтини дъвки „шок“. Да не си посмяла да ми пробуташ от скъпите.
-Тя: Ааа дъвки - ще се целуваш значи с някое гадже?
-Аз: Предпочитам с мъже, отделят повече слюнка.

Бурен смях, а всичкото това пред всякакви клиенти, постоянно влизащи и излизащи.

-Аз: Жега е тука, айде на хладно за по цигара.
-Тя: Само ако ти ще черпиш.
-Аз:  Социално слаб съм.
-Тя: Смее се и започва да разпитва: Не съм те виждала наоколо, Турист ли си?
-Аз: Пианист съм. Дошъл съм да направя чудо.

Следващите минути са изпълнени с празни приказки. Поддържам енергията, духа с шеги, закачки и бъзици. Тя пък се смее,но веднага след това нещо и прищраква в главата и почва да си ме третира като френд.  Колко несериозно от нейна страна... На няколко пъти ме опипва с ръцете си, като разбира се аз и правя забележка, че досега е пушила цигари и ще ми остави петна по новото сако и ще трябва да го кара на химическо. Тя пък ми отвръща, че си има гадже (wtf) и само на него можела да пере и да разкарва дрехи. Веднага й казах, че е скучна и задръстена. Тя малко се нацупи, а  в този момент дойде очевидно нейният кълвач. Теглих й едно „чао“ и си отидох на бар.
Сигурно  съм „зацапал“ положението, така че ще се радвам да прочета някоя градивна критика!

20.05.2018г.
Пазарувам си в близкия магазин и вече съм на касите.Две касиерки са, като едната ме обслужва и ми маркира продуктите. Тъкмо да си бутна киселото мляко в торбата и гледам – то цялото на дупки и тече Cheesy Веднага използвах момента – „Така значи, пробутваш ми отворено кисело мляко. Засрами се. Айранче ли ти се пиеше?“  Естествено, започна да ми се квалифицира, как това е голям гаф, как за първи път се е случвало нещо подобно и бля бля. Пращам я да го смени и като се връща я продължавам  /повторението е майка на знанието/. Точно като се връща, една 5-ца от съседната каса на не повече от 18-19 години, явно си ме е видяла в магазина и ме е харесала тръгва да ми прекъсва сета с магазинерката с въпроса „Ти очи нямаш ли да гледаш?“ . Хахахаха, смея се на ум и установявам, че зора между краката какво ли не прави с тези жени... Поглеждам ехидно, пренебрежително и  отговарям  - „Правиш задръстване. Плащай си сметката и си извади откраднатата кофичка мляко от чантата ти.“ Направи някаква физиономия и си тръгна. Сигурно е очаквала нещо друго. Мисля да отида и да я играя, оказа се, че е сервитьорка в заведение, съдейки по работното облекло.

Стигнах до два възможни извода за нея:
-   Нервност и раздразнение – някакъв пич и симпатяга играе касиерка, а нея няма кой да отрази.
-   „Оригиналност“ - опит за заговаряне с цел привличане на внимание, въпреки че може да се изложи.

И тук ще се радвам на някоя градивна критика. 

Извод за мен: В сравнение с миналият уикенд, когато бях на workshop-a със slayer и Илиан и със сигурност не останах доволен от играта си, то този поне се чувствен по-удовлетворен. Изпаднах в нови ситуации, изпробвах нови неща, къде успешни, къде не - вие ще кажете. Започнах да излизам от комфортната си зона, което ми влива допълнителен адреналин в големите ми гени и ме кара да се чувствам още по-жив! Страхотно е! Smiley

p.s. Пробуждане е, че досега съм живял в зимен съм Smiley
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 920

Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 21, 2018, 09:17:07 »

Браво! Поздравления за сетовете! Можеше да са малко повече, но и това е добър старт. Wink

Хубаво е, че започваш да се отпускаш и бъзиците ти идват спонтанно. В първия сет имаш шитки от страна на мацката, което значи, че нещата са вървели и привличане е имало.
Вече не знам какъв е бил този, който е дошъл, но според мен можеше да се запознаеш с него и да видиш да какво става дума.

Във втория сет пак е хубаво, че разчупваш. На мен ми се струва, че отговорът ти е бил приет като реакция от твоя страна на нейната забележка, а реактивността, както знаем, не е нещо готино. Както и да е важното е да правиш това, което ти е забавно на теб дори и понякога да преминаваш границите.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1485

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 21, 2018, 10:35:11 »

Влизаме – масово женските  зяпат и зяпат. Абе какво сте ме зяпнали, имате си кочове до вас. Спонсори, донори - обърнете на тях внимание и се правете, че ви интересуват. Не се разсейвайте.Обаче самочувствието ми се помпа. Съвсем естествено.

- Опитай фокусът винаги да е върху това, което ти искаш да правиш (да се случва) и търсене на възможности да го постигнеш. Всичко друго е шум, който ти пречи, например мислене от типа: 'Абе какво сте ме зяпнали, имате си кочове до вас. Спонсори, донори - обърнете на тях внимание и се правете, че ви интересуват.'
В малко населено място си, утре ще срещаш същите жени, ще праскаш някои от тях... Просто се усмихни и намигни, като те гледат с интерес, после изчезни (или некъв друг пуш), БЕЗ да СЪДИШ никой.

-Аз: Здрасти! Сигурен съм, че ще си единствената жена, заспала права докато пуши...

- Евала, че се забавляваш в сет. Това е МНОГО ВАЖНО. Често пичовете отиват да забавляват сета, което не е идеята. Идеята е ти да се забавляваш и като сайд-ефект да предаваш/налагаш емоцията върху жените.

Следващите минути са изпълнени с празни приказки. Поддържам енергията, духа с шеги, закачки и бъзици. Тя пък се смее,но веднага след това нещо и прищраква в главата и почва да си ме третира като френд.  ..... в този момент дойде очевидно нейният кълвач. Теглих й едно „чао“

- С опита ще се научиш да тестваш (за нива привличане и интерес) и в последствие да капитализираш. В случая е трябвало да тестваш с няколко дисквалификации, дали те гони, дали е склонна да инвестира, след което (ако положително), да уговориш продължение (среща/телефон/уговорка).
Вместо това ти си зациклил на ниво да си се забавлявате... (в което няма лошо, ако това ти е цел).

20.05.2018г.
...Тъкмо да си бутна киселото мляко в торбата и гледам – то цялото на дупки и тече Cheesy Веднага използвах момента –
Стигнах до два възможни извода за нея:
-   Нервност и раздразнение – някакъв пич и симпатяга играе касиерка, а нея няма кой да отрази.
-   „Оригиналност“ - опит за заговаряне с цел привличане на внимание, въпреки че може да се изложи.

- В магазина това са някакви ситуационни закачки, няма лошо, но няма как да имаш големи очаквания, че нещо кой-знае-какво е станало (не се филмирай). Бъзикал си се с касиерката и някаква клиентка и толкоз... Недей да го мислиш и да задълбаваш.

Най-лошото нещо, което може да правиш сега е да задълбаваш в анализи. Вместо това трупай опит с повече сетове, отърви се от очаквания, забавлявай се и открий какво те кефи в пикапа, за да имаш състейнабилити и да не се откажеш.

Другото нещо е целта. Ако те кефи сета и искаш да я ч***ш бъди по-смел и по-директен към целта. Ескалирай. Баунсни я на 2-3 места, понатисни я, вкарай я във вас. Дори да не стане, като краен резултат -> всичко това е опит и разширяване на комфортната ти зона!

Успех и драскай следващите сетове.
Активен

I'm a very special kind of monster
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 16

Профил
« Отговор #3 -: Май 21, 2018, 22:47:26 »

Благодаря ти, Илиане! Благодаря ти, Slayer!

Това не са думи за да се покажа колко съм мазеееен. Но истината е, че след всеки сет, който правя през деня си се сещам за вас двамата и наум си ви благодаря. Ако не бяхте вие, нямаше да опозная тази част от живота, но това е друга тема Smiley Стига толкова съм се мазнееееел Wink

В момента виждам някои големи пропуски, които си оказват влияние. Хич не съм разбрал на място, как пичката ме е шитвала. Ако съм минал някоя шитка, то е било по усет, а не защото съм установил на момента, че е шитка. Прибирайки се и пишейки този рапорт, вече виждам къде ме е пробвала, но въпроса е тези неща да ги "засичам" на момента. Всякаш може би мозъка ми още не е настроен на тази честота, на тези импулси. Знам, че с практика тези неща ще се променят.

Илиански, очевидно този беше някакъв тъпкач. Веднага се нацелуваха. Прав си, че може би не трябваше да се влияя от този факт, но ако трябва да съм честен определено не исках повече да продължавам. Целта ми с нея не беше да я водя някъде и да търся близост, а да се тренирам аз.

Относно случката в магазина, прав си slayer. Осъзнавам, че нищо не е станало и си давам сметка разбира се, че това е някаква реакция, на която може би не трябва да отделям такова внимание, но на момента не го разтълкувах така. Със сигурност ще се вслушам сериозно в съвета ти.

Като за финал: През всичките тези дни гледам да се поставям в нови ситуации. Пикапа ми става все по забавен и интересен. Нахъсвам се и се мотивирам. Гледам да изляза от комфортната си зона колкото се може. В този ред на мисли да ви се похваля и за случката от днес. Като сет беше весел, прилично задържан за моите стандарти все още от порядъка на 4-5 минути и то с момиче китайка Smiley А най-важното е, че го направих, след като си стоях на кафе с един приятел и една колежка и не ми пукаше как ще изглежда пред тях. Реакцията им след това говореше достатъчно Smiley Smiley Smiley

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: