Tyxo.bg counter Историята ми, първото ми момиче и първата тройка.
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:33:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята ми, първото ми момиче и първата тройка.  (Прочетена 910 пъти)
Delusion
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

He, who attacks first, always win!

Профил
« -: Юни 14, 2018, 01:54:35 »

Здравейте. Нека да разкажа малко повече за мен. На 20 години съм, от сравнително малък град, в който има една илюзия за туризъм през лятото, но през останалите 9 месеца положението е трагично.
Основното училище беше меко казан ад за мен. Бях тормозен, подиграван и със сълзи отивах на училище всеки ден. Единственото ми успокоение беше най-добрият ми приятел, с който и до ден днешен сме неразделни. Той беше от най-готините в училището и ако ме закачаха по някакъв начин, хващаше ги един по един и им теглеше един хубав бой. Гадното беше, че аз нямах смелост да направя нищо по въпроса и така буквално изхабих 8 години от живота си. Всяка лятна ваканция прекарвах вкъщи, в спане по цял ден и играене на компютърни игри.
След това дойде време за гимназията. Отново без никакво желание и празен поглед отивах на училище. Класът ми беше 19 човека по списък, а цялата година бяхме 6, от които 4 циганина, хахахахаха. Не познавах никого освен братовчед ми, който беше 10 клас. Не сме се имали никога, били сме се, псували сме се по улиците, но не знам защо, реши да ме вземе в тяхната компания. Девети клас заек в компанията на 10, 11, 12 клас пичове, ебахти сийра. Не знам к'во ми харесаха тези момчета, но там дойде повратната точка. Досега не бях близвал алкохол и решиха да ме вземат на техен рожден ден на някаква вила. Леле мале, така се размазах, че 9 дена изтрезнявах, но това няма значение. И ето, това беше отговора, алкохола ми беше нужен, за да изляза от черупката си. Имам доста забавно пиянство и така се запознах и започнах да излизам с всякакви различни хора(някъде в този период разбрах и за Pick up project). Наблюдавах отстрани готините пичове и буквално попивах, и анализирах поведението им, за да разбера защо са толкова харесвани, също така започнах да чета и форума, всички теории и истории на различни хора. Изкарах една година в това училище и след това се преместих в друга гимназия, за да бъда с най-добрият си приятел, за когото говорех по-нагоре и за когото ще пиша по-надолу. Беше същият пич, че и по-голям звяр. Чудейки се как да се впиша там, реших че трябва да направя нещо глупаво, а какво по-глупаво от сбиване? Хванах авера и буквално без причина се сбихме с около 15 циганина. Нямаше никакви последици от това нещо, само едно се промени, вече бях от готините пичове, на които мацките се кефят. Сам не можех да повярвам на това, че вече съм от хората, които толкова презирах като малък, но признавам, че чувството беше уникално.

Както и да е, искам да ви разкажа за първият ми път с момиче и първата ми тройка с нея. Нямах никакъв контакт с това момиче, засичали сме се по коридорите, нито здрасти, нито нищо. Бяхме излезли на дискотека, при което тя реши да направи първата стъпка и започна да ме прегръща, да сяда в мен и т.н. Разбира се, вече бях отракан, бях се натискал с мацки преди и не се поколебах изобщо, награбих я. След някакво време отидох да пикая в горичката пред дискотеката и тя дойде. Започнахме да се натискаме отново и само чух думите: "Искаш ли да клекна?", бях в шок. Ще ми правят първата свирка, леле голям кеф. Свърши вечерта, взех я в нас, изчуках я, направих сефтето, бях мъж, йееее. Таа, за първата ми тройка. Ще нарека момичето Я, а онзи пич от по-горе(най-добрия авер) М. Слизаме с М на някакъв бар на плажа, при което виждам, че Я е там с приятелки. Не и казвам нищо, чукахме се редовно, но тя не искаше да се знае. Запукахме някакви бири с М, но настроението не беше на ниво и реших, че не ми се стой там. Писах на Я: "Заеби ги тея, качвай се пред нас и ме чакай, искам да те изчукам като животно.". Поглеждам я, хвърля ми един влажен поглед и казва на приятелките си, че си заминава. Запукахме шотове водка, минава 1 час, а тя горката ме чака пред нас, бях забравил.

Аз: Аре да си ходим. К'во ще правиш ти?
М: Не знам.
Аз: Тройка прави ли ти се?
М: Хаха, да е, що не.

Викаме си такси, при което се чудя сега тази как ще я надъхам. Шофьорът ни слуша, аз правя някакви схеми, я на ум, я на глас.

Аз: Слушай сега, като слезем от таксито те хващам през рамо и искам най-добрата ти актьорска игра. Прави се на супер пиян.
М: Няма проблем, то ми е в кръвта.

Слизаме, тая чака на пейката пред входа. Хванал съм го тоя, клати се, залита, абе изигра го. Оставям го да седне на пейката.

Аз: Не мога да го оставя, няма ключове за у тях, виж го колко е пиян.
Я: Ама нали щяхме..
Аз: Спокойно, познавам го. Ще пуснем 1 филм, след 5 минути ще е заспал като куче.
Я: Окей.

Качваме се в нас, пускам филма и след 5-6 минути го гледам тоя започва да си затваря очите (А така, с мен ще играеш, че и да хърка започна). Няма любовна игра, няма нищо, направо се почнахме. Тръгвам да я чукам на задна, при което и затискам главата в стената, за да не вижда. Обръщам се оня ми прави знаци с ръце, при което му махам с ръка, за да излезе на терасата.

Я: Какво ще правим, М. се събуди. (Сериозно ли?)
Аз: Нищо, той е пиян, утре няма да помни нищо. Ама виж, така и така е станал, искаш ли да пробваме тройка?
Я: Не, няма шанс. Ще каже на някого, не искам да се разбира.
Аз: Спокойно бе човек, казах ти познавам го, утре няма да помни какво е правил.

5 Минути ми отказва и накрая се ядосах, както беше гола и казах: "Слушай, или правим тройка, или се обличай и заминавай, без да ме търсиш повече!". И к'во, рязко се надъха, хаха. Ебахти секса беше, 1 час я клатихме, но горката искаше да спрем, че не можела повече.

Готино беше, направих тези моменти ежедневие за мен, алкохола вече не ми беше нужда, а забавление. Изминаха 2 години от тогава, а за това време постигнах почти всичко, което мога да искам от момичетата в този град. Някаква събота исках да изляза на дискотека, всички момчета на работа и си гледам из приятелите във фейса за някое момиче, и к'во да видя.. с всички от този град съм се занимавал, я натискане, я секс или пък не е ставало, но нямаше такава в диапазон 17-20г, с която да не съм се пробвал. Дори и с майка на 27 бях, хаха. И да, споделям това тук, за да ви благодаря. Когато намерих този форум преди 4-5 години започна трансформацията ми от пълен мухльо, в това което съм днес. Имам още да уча, даже мисля тази зима да мина през един уоркшоп. Наскоро имах един кофти период, претърпях катастрофа, от която имах според лекарите около 3-5% шанс за оцеляване, но след 7 операции и 3 месеца в болницата, вече напълно мога да се наслаждавам на живота, на жените и на всичко, което предстой да ми се случи. Благодаря пичове, променихте живота ми.  
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1424

The Queen's Code

Профил
« Отговор #1 -: Юни 14, 2018, 08:47:04 »

+реп от мен. Искрено ме разсмя! Ето тази част ми стана любима:
Класът ми беше 19 човека по списък, а цялата година бяхме 6, от които 4 циганина

С тройката добре ви се е получило, хареса ми. Много хора са против алкохола, но той си има предимства. Само ракията не я долюбвам особено. В студентските години след една домашна кайсиева се усетих, че смигам и се усмихвам на всичко с кур в гащите. Като тик ми беше станало. После пораснах и вече карам само на коктейли и хубави вина.

Продължавай напред и дано да излезеш от границите на малкия град, защото там е малко предвидимо след известно време.
Активен

"Да живееш както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш." Оскар Уайлд
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 904

Профил
« Отговор #2 -: Юли 05, 2018, 19:18:49 »

Delusion - Късаш нащо момче. Е такива истории обичам да чета. Започват малко кофти, няма как, колелото се върти. Майката си е жасало, и то не въднъж или дваж, дума не може да става. Гадно е знам, много е гадно във факинг даскалото, и аз бях същото чравце. Грозно е, когато едно момче от което се очаква поради вида на гениталиите му, да стане силен, решителен и безстрашен мъж, да бъде унижавано и тормозено. Но, тва е положението, харесва ни или не, така е устроен света, психиката и всичко друго. Истината винаги е била една, бъди такъв какъвто искаш да бъдеш, нищо повече, нито по-малко.
По голяма простотия от това да бъдеш себе си, рядко съм чувал. Тва отделно.

Искам да те питам една работа? Кефи ли се, а ? Кефили се, ха хааа? Ти маймуно черна побеснела? Хааааа, бравос. Няма даваш дзаден. Следващия път тройка с две мацки(повече ще ти хареса) а след това с два травестита, тогава вече всичко си видял.

Едно ще ти кажа, прави си кефа, друго няма да ти остане. Пукницата е, читава работа. Друго няма да кажа.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: