Tyxo.bg counter ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 15, 2018, 17:21:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН  (Прочетена 3675 пъти)
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Юни 14, 2018, 09:04:29 »

Привет на всички.

В този рапорт споделям с вас колко прекрасен е животът. Изненадани ли сте? Обикновено всички около нас се оплакват и обясняват, как това не добре, държавата ни не струва, токът бил поскъпнал, взимал САМО 1400 лева заплата и т.н и т.н.. изобщо потъркулиш ли се по този път, както казват древните римляни – мамата си ебало.

Дълго време се лутах в „дебрите на мрака“. Наричам ги така, понеже от призмата на времето си давам сметка, че наистина бях задействал код „Самоунищожение“ и смело се саботирах, което беше изцяло заради мен.

В един момент се огледах добре и видях, че всичко, което се случва с мен е отражение на собственото ми мислене и действие. МИСЪЛ  РЕШЕНИЕ  ДЕЙСТВИЕ. И в момента, в който осъзнах,  че сам съм влязал в лайната и съм си слагал леген след леген на главата осъзнах, че само аз мога да изляза от тях. Логично, нали? Сега за какви лайна говорим и кога ще се появят пичките/курвите/жените/пиленцата/овцете/козите – кой както му е удобно, все с любов е обръщението към тях. Идеята е, че като си мухльо в една област си мухльо навсякъде. Победителите печелят на всички фронтове, а губещите се провалят на всички. Лирическо отклонение, което важи за всяка сфера на живота.

Сега малко практическа част за да не е тинтири-минтири. Решавам си, че съм болен (официалната медицина така ми каза) и се изживявам като такъв – лечение на колити, гастрити, бъбречни заболявания, кариеси и всякакви други неща. Да де, ама в един момент си казах, „абе уй сплескан, ти мъж ли си или мекотело? Не може да си толкова зле, колкото се опитват да те изкарат тия.“ Дадох си дума, че сам определям от онзи конкретен момент сам определям здравословното си състояние и това беше самото начало. Върнах се към тренировките – по-брутални и отдадени, без да ми пука как изглеждам, опиянен и отдаден на момента, аз и желязото.. Започнах закалителни процедури – ходене на гол вечер след плуване и бос из софийските квартали. Освен каляване на тялото се калява и фрейма.

Работата ми дълго време ме съсипваше психически и физически. За 7 месеца освен зор друго не бях виждал. Седнах си на гъза и я смених. Идеята ми е, че промяната е нещо напълно нормално и необходимо. Просто без нея няма как да се случат нещата. Както като бях на 16 години и ходех с дебело и грозно момиче и си мислех, че ще се оженим, понеже нямах си мислех, че нямам избор, така и знам, че небето ми е граница в момента.

Така. Това беше лирическо отклонение, дано се изясни мирогледа ми, ако не ще отговарям на въпроси. Минаваме към пикап- частта – алилуя.

Откъм игра не мога да се оплача. В интерес на истината това, което ме спира е това, че не си вярвам достатъчно. Не вярвам, че готина мацка (която сам съм определил като такава) ми се кефи супер много и не придвижвам сега в желаната от мен посока. В общи линии, ако някой има желание може да погледне предните ми публикации, обикновено търся под вола теле в тях и се оплаквам и мрънкам. Ебати досадника.

Последно време излизам в обедната почивка да поразцъквам в едно молче в близост до работата. За моя радост един приятел, който знае за играта бачка в мола и се срещаме честичко. Обедната почивка минава в майтапи, бъзици, истории и хоооп 1-2-3 сета. И да не отворя всичко е наред, позабавлявали сме се, починал съм си от работата и продължаваме напред.

Забелязвам, че вече нямам никаква игра. Пълен пациент. Шегувам се – прост приех да се откажа от това какво пише в книгите, как реагира пикап обществото и кой какво мисли. Първото правило в играта ми е да бъда ЕСТЕСТВЕН и ОТКРИТ. Презентира се добре. Влизам силно и ясно. Няма значение какво говоря, а субкомуникацията е ясна. Около 10-30 секунди след това има два варианта – Вариант 1: тя си тръгва, понеже няма интерес, което е прекрасно, понеже не си губим времето. Този вариант е ясен и е абсолютно нормален. Аз съм мъж и искам да еба жени, но не всяка, а тези, които ме дървят, отсреща е същото. Ако не си съвпадаме като химия и т.н няма как да продължим. Вариант 2 (който ни интересува) – създава се първоначално привличане и „се харесваме“ с мацката. Тук вече можем да говорим за игра/свалка/съблазняване и т.н.

Определена схема няма. Има принципи, които следвам и които ми харесват. Но в общи линии е нещо от този род:
Заговаряне на мацката  създаване на привличане  Улавяне на момента, в който тя е захапала и канализиране на енергията  Баунс/кафе/смяна на контакти  среща  Клоуз.

Като идеята ми е всяка една от тези импровизирани крачки да се случва естествено и непринудено, просто нещата да се случват.

Заговарям една мацка – 1,75, кестенява коса с русо в долната част, кафеви очи, закръглено, но много сладко лице, стройна, големи гърди, стегнато дупе и сладко стегнато коремче. Седи и си блее нещо насам натам. С приятеля ми се бъзикаме и говорим пълни простотии и и влязох с нещо от рода на „Здрасти.“ и се усмихвам. Тя веднага грейна, субкомуникация, говорим си на друго ниво. Още докато я гледам на 5-6та секунда почна да се криви, да си бара косата и нямаше какво да я бавя. Хвана я за дясната ръка с моята дясна и я дръпнах на една пейка в мола.

Аз: Я кажи сега как се казваш.
Тя: Аз съм ХХХ.
Аз: Я се представи ХХХ.
Тя: Ама аз съм.. уча.. правя.. бла, бла .. бла.

Последва един разговор, който беше изцяло на емоционално ниво. Следях как реагира на действията ми и калибрирах. Вкарах си леко кино – стисни мускул, пипане по рамото, я да видя коремни плочки имаш ли, бла, бла бла.. Подкефи се. Погледнах часовника и обедната ми почивка беше към своя край. Предложих и да разменим контакти и да се видим тия дни. Тя каза, че е от провинцията и няма да се връща в София, понеже я били окъсали на изпитите и ще следва във Варна. Приех го. Казах си, окей да сменим контакти, пък ще го измислим. С готовност си даде телефона, без очаквания, нито от мойна нито от нейна страна. Още същия ден се прибираше в дома си и то преди да свърша работа..

Почна бачкането следобед и ми хрумна – абе пич сега или никога. Всичко или нищо. Звъннах и не ми вдигна. Започнаха пораженчески мисли да се появяват в главата ми, как пак нищо не става от мен и съм пълен льольо. Хванах тези мисли и ги разпердушиних. След 10-тина минути мацката се обажда. Разбъзиквам я по телефона, че ако харчи много пари няма да я взимам за жена и ще и огранича бюджета, малко закачки от разговора отпреди час – два. Офертирам я да се видим след работа и да пием по кафе, пък утре да се прибере  в родния си град. Топката е в нейното поле. Не се ангажира и каза, че ще върне обаждане. Отговарям спокойно „добре“ и си върша работата. Девойката се обажда и се уговаряме за същата вечер.

Излизам от работа и отивам да пикапя. Чувам се с един от уинговете и излизаме да разцъкваме. Весело и забавно е, получава се играта с мацките. По едното време звъня на мацето къде се подвизава, нашата е на две спирки и идва на уреченото място. Казвам чао на уинга и я повеждам насам натам.

Доминирам я, кефи ми се, следва ме. Изпълнява каквото и кажа. Абсолютно не ми пукаше какво ще стане, и бях супер отпуснат. Бъзиках сервитьорката, поздравих едни непознати на една маса и изобщо си самогенерирах добри емоции и настроение. Мацката изцяло погълната от мен и харизмата ми не знаеше какво става, такова нещо не и се беше случвало, няма и да и се случи никога..

Сядам в кафенето. Казвам и къде да седне, настанявам се удобно. Поръчвам си едно питие и си се усмивам, че е педалска напитка , а истинските мъже пият бира, кикоти се тя, каза, че не пие и аз и поръчах бира, рол плеинг и като цяло много забавен мохабед.

Интересното е, че реших да изложа целия си мироглед на тази среща, да споделя кой съм аз, за какво се боря откъде съм и бла, бла, бла. Не с цел да я свалям девойката, ами да съм наясно със себе си. И познайте останах супер изненадан. Невероятно готин и прекрасен живот водя. Имам чудесни приятели, които винаги са ме дърпали от лайната ако загазя, прекрасно семейство готини хобита и ежедневно чупя социалните норми. Трупам готин опит и т.н и т.н.. Изясних за себе си, че ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН.

Мацката супер затворена се опитва да каже нещо, но супер притеснена и изкарва по една две думи. Комуникацията се получава лека и непринудена. Скъсих дистанцията помежду ни. Киното си върви, вече е окей с това да я докосвам. Виждам в очите и ДЯВОЛСКО привличане.. мокър поглед, поти се до мен, изчервява се, не я свърта на едно място.. ЖЕЛАЕ ме.. скъсявам още малко дистанцията и пробвам да я натисна. Стряска се и ми казва, че иска да си ходи. Не и обръщам внимание и се дърпам удобно на дивана – крачка назад. Правя си моите неща, бъзикам сервитьорката, след което правя втори заход. Виждам я как не издържа, но явно в кафето и беше притеснено.

Излязохме навън, шитките си валяха през целото време, но кой им обръща внимание.. Валеше дъжд и стана много романтично. В онзи момент реших да вкарам романтика, като по филмите, в приказките.. Защо не? Малко от време на време е окей. Гушнах я, притиснах я към мен, харесва и някой да я доминира. Започнахме да се целуваме. Аз определям правилата на играта. Вдигнах я нагоре, и си я командоря, прави това, прави онова. Супер много ми се кефи и нещата се случват от самосебе си.

Нося я наръце, мокри ни дъжда. Гледаме се в очите. Целуваме се. Аз определям какви да са целувките.

Трябва да си ходи.. с родителите си е тук, а вече закъснява с два часа. Изпращам я до метрото. Емоционалното влакче продължава. Пляскам я по дупето пред хората, изчервява се, ядосва се.. удря ме по рамото игриво и падаме и двамата по ескалаторите.. смях и емоции. Стигаме до влакчето й и казвам, че го е изпуснала. Съгласява се. Остава до следващото. Извинява ми се, че няма да учи в София, а сигурно в друг град. Не се афектирам. Наслаждавам се на момента и готините емоции. Снимаме се за споменче и тя си тръгва. Прибирам се доволен. Нямаше как да претупам нещата и да я клоузя същата вечер. При по-бърза ескалация се отдръпна и можеше да се сгомняса всичко. Отпуснах се и се насладих на момента.

Прибирайки се към дома ми се замислих, че единствените бариери са тези в главата ми. Мога да постигна всичко, абсолютно всичко.

Поуките и изводите за себе си съм ги направил. Вървя в желаната посока и се наслаждавам на живота.

Бъдете ЗДРАВИ!
Активен
genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 102

Профил
« Отговор #1 -: Юни 14, 2018, 15:26:06 »

Много надъхваща тема! Като я прочетеш оставаш с едно такова готино настроение и се усмихваш. Браво, WARZONE! Винаги си писал, пишеш и ще пишеш добре! Много се радвам, че си намерил и правилната посока в живота и се наслаждаваш с пълна сила на всичко случващо се. За свалката - отново браво, доминирал си, изкефил си се, било е забавно. Това са най-важните неща. Дали си клозил или не не е от толкова голямо значение. Успех и за напред и драскай по-често тук!
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
Just_a_boy
PuP Player
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 751

Профил
« Отговор #2 -: Юни 14, 2018, 20:37:29 »

Браво. Тръгнах да ти пиша същото:

Дали си клозил или не не е от толкова голямо значение.

Имал си настроение, имал си присъствие, водил си в правилната посока. Че не си клоузил все тая, било е въпрос предимно на логистични пречки. По-важен ти е опитът. Той ще ти се отплати в бъдеще, а не конкретният клоуз. И да я беше наебал, след 2 дни пак щеше да ти се ебе - тоест все тая. Докато опитът трупан бавно и усърдно е това, което ти гради и подлага основите на бъдещето - бъдеще, в което живот и здраве ще се клоузят повече и по-готини пички Wink

Дори от известно време забелязвам, че играта се развива предимно от неуспехи и неясни ситуации. Когато ти е по-трудно щеш нещеш се развиваш. Лесните клоузове винаги подвеждат. Удрят те по егото и те заблуждават, че си играл много добре, което невинаги е така. Неуспехите, сетовете които си изпуснал за малко(както е в случая) са това, което реално те кара да чистиш грешки и да си подобряваш играта.

Успех занапред и ще се видим скоро Wink
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

Профил
« Отговор #3 -: Юни 15, 2018, 01:10:46 »

Че не си клоузил все тая, било е въпрос предимно на логистични пречки. По-важен ти е опитът. Той ще ти се отплати в бъдеще, а не конкретният клоуз. И да я беше наебал, след 2 дни пак щеше да ти се ебе - тоест все тая.
Който ще да ми вярва, не се заяждам, даже няма да оспорвам или адресирам варзона. Просто питам.
И какъв опит точно е натрупал? Какъв опит е натрупал от това, човек, който е отварял 10000000000 сета досега....целувал се е с някои от мацките (предполагам!) и най-вероятно е клоузил някоя друга (надявам се!)? Айде, ако беше някой там девственик дето не е заговарял мацка през живота си, можеш да му го пишеш опит. Ама в случая....

То ако досега мацките дето е целувал и ебал не са му се отплатили, точно тая ли ще му се отплати те първа....може би...евентуално....

Еми той и не я е ебал, и му се е ебало и същата вечер, и следващата, и по-следващата, така че......Пък ако ще вървим по тази логика, то цялата тая схема с ебането не излиза на оферта....нали все пак, ще ни се ебе след 2 дена пак....То тогава за кво изобщо да се хабим да ебем?

Само аз ли оставам невпечатлен от крайния резултат на сума ти време трамбоване + седене под крилото на кой ли не гуру? И накрая резултатът е - ми пробвай се и може да се поцелуваш с някоя.
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Юни 15, 2018, 08:15:25 »

Цитат
Който ще да ми вярва, не се заяждам, даже няма да оспорвам или адресирам варзона. Просто питам.

Добре. Вярвам ти.

Цитат
И какъв опит точно е натрупал? Какъв опит е натрупал от това, човек, който е отварял 10000000000 сета досега....целувал се е с някои от мацките (предполагам!) и най-вероятно е клоузил някоя друга (надявам се!)? Айде, ако беше някой там девственик дето не е заговарял мацка през живота си, можеш да му го пишеш опит. Ама в случая....

Относно опита. Всеки един сет е трупане на опит. Всяка една интеракция. Към всяка една мацка подхождам като към бял лист, като към нещо ново. Всеки един човек отсреща е уникален сам по себе си. Обикновено  в свалките има своите комплекси, страхове и т.н, които се виждат ясно и трябва да се преодолеят. Със самата свалка се сблъскваш с различен тип ситуация. Готиното в този сет беше, че пичето идва за малко и са я скъсали на изпитите и едва ли не за нея е настъпил края на света, животът свършва, но в същото време се появява готин пич, който е естествен и открит, не крие какво иска и може да си позволи да прави каквото си иска. От нейното родно градче няма подобен типаж, случва и се нещо ново и невероятно, неповторимо.. тя е опиянена и иска още и още, но идват "комплексите".. какво ще си кажат хората и т.н. Но това е нещо, което се усеща. Няма как да го опиша. Няма как да предам същата емоция. Това са неща, които се изпитват. И идеята не е да взимаш и да грабиш, да използваш да плячкосваш. Идеята е да ДАВАШ. Да не ебах. Голям праз. Никога не съм го поставял на пиедестал.

Цитат
То ако досега мацките дето е целувал и ебал не са му се отплатили, точно тая ли ще му се отплати те първа....може би...евентуално....

Аз от мацка отплата не търся. Мога просто да и покажа какво има освен социално приетото. Мога да и покажа какво  е да бъдеш мъж, който не е "лошото момче, престъпник", а доминира в нещата, с които се е захванал. Отплата няма. Не това е и моята цел.

Цитат
Еми той и не я е ебал, и му се е ебало и същата вечер, и следващата, и по-следващата, така че......Пък ако ще вървим по тази логика, то цялата тая схема с ебането не излиза на оферта....нали все пак, ще ни се ебе след 2 дена пак....То тогава за кво изобщо да се хабим да ебем?

То и логиката с храненето не излиза. Защо да ядем, като утре пак ще ядем? Когато играеш мацка, която познаваш от два часа и да я ебеш още същата вечер е възможно. Просто трябва да си отворен за сигналите и тя да поддава. Когато обаче мацката не дава сигнали "да се ебем още тук и сега" е една идея по-сложно. Просто и е нужно време, в което да се опознаете и да стане естествено. Това не ти е като по филмите да се ебат всички на първа среща.

Цитат
Само аз ли оставам невпечатлен от крайния резултат на сума ти време трамбоване

Ако наричаш трамбоване това, че излизам с приятели, майтапим се, бъзикаме се и отваряме някой друг сет и понаебем някоя от тях - добре. То за това е игра, Кейтарне - да ти е готино, забавно, да се надграждаш и израстваш. Гледаш ли го като "тромбоване" излизаш с цел да ебеш и какво? Целта на рапорта не е да впечатли някого или да покаже крайния резултат. Жените искат да впечатляват, мъжете можем да споделяме опит и ако някой е насреща да го приеме и приложи. Идеята е да видиш и да провериш. Който се е обърнал към мен за съвет и помощ съм му обърнал внимание, също както на мен ми обръщат внимание когато се обърна за съвет.

Цитат
седене под крилото на кой ли не гуру

Това е наистина добро. Ако ти приемаш Берсерка гуру, аз го приемам за приятел, с който излизаме  и обменяме опит. Тия клишета с "гурута", "крила" и т.н доста остаряха, братле, обнови речника.

Цитат
И накрая резултатът е - ми пробвай се и може да се поцелуваш с някоя.

Виждаш ли - ти гониш резултат. От тук и цялата концепция е друга. За целево ориентираното излизане е съвсем друга тема, която е дъвкана 1 000 000 пъти, както и всичко друго де.

Кейти, аз не разбирам от фотография. Обикновено на снимките, които правя се появява пръстче, което ги разваля. Сигурен съм, че си добър фотограф, аз опит практически нямам в това, за това и не коментирам. Ако седна и прочета една книга за правене на снимки и почна да ти давам акъл без да съм си купил дори фотоапарат и да съм излязал да снимам ще е някак си нелепо. Ти сега без да си хванал концепцията на пикапа и да пикапиш даваш акъли.

В един момент осъзнаваш, че всеки си има собствен стил и начин на игра, който не можеш да вземеш и приложиш 1:1. Мануара подходода му е един, на Слеъра друг, на Берсерк трети, на парадокс четвърти, Илиян пети. Всеки от тях е открил за себе си кое му върши работа и кое не. Идеята е човек да прилага това, което му е присърце и му върши работа.

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
Активен
stef--
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 82

Профил
« Отговор #5 -: Юни 15, 2018, 08:50:13 »

Warzone, имаш моя респект, братле Smiley

Reko, идеята на поста е друга тука.
Не я ебал поради ред причини, само че най-важната не е сред тях - тя да не е била привлечена.
Натрупал е супер много позитивна емоция, докато в същото време е давал такава. Това поне за мен е много по-яко от секса.
Да правиш секс имаш супер много варианти.
Но да имаш чувството, че си свободен, че не си роб на системата и на социалното програмиране можеш да го постигнеш само с 1.

Поздрави,
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #6 -: Юни 15, 2018, 10:17:25 »

И аз давам реп, защото добре го е обяснил, warzone. Да ебеш, само по себе си, не е кой знае какво - яко е, но не е нищо особено. Има случаи (и аз съм имал), когато ебеш супер лесно и бързо и после си казваш "и кво, това ли беше? Ми не е кой знае какво.". Има и други случаи, както в описания рапорт, когато умираш от кеф точно след подобни сетове и емоции, които си генерирал и си дал на друг човек, създал си спомени, щастие. Не си ебал, но се чувстваш велико. И нормално, защото целта не е да ебеш на всяка цена. Е, пак зависи от човека, някой миже да си го кефи да ебе на всяка цена и си е прав за себе си, но в случая разбирам напълно warzone и споделям подобни на неговите виждания. И тези неща не важат само за пикапа.

Тъпо е да бачкаш със следния майндсет - "няма смисъл, защото не взимам достатъчно пари". Съвсем друго е, когато майндсетът е "трупам опит, повишавам своята стойност и подобрявам качествата си, парите не са цел, а средство и не ми дреме, че бай Уй взима повече и работи по-малко часове.".  Това, разбира се, не изключва момента на анализ и подобряване (и промяна на нещо, ако няма такова).
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 578

Профил
« Отговор #7 -: Юни 15, 2018, 10:36:42 »

Ама хубаво бе момчета, вие все изтъквате мантри като "да си свободен", "да се забавляваш", "да не си обвързан към някакъв краен резултат" и т.н и т.н, а накрая всичките тичате подир фустите по моловете и дискотеките. Някак си не се връзва.

Ми то, ако "да искаш да ебеш", не е толкова важно, в такъв случай защо никой от вас не написа репорт как ей така ходи по парковете и си говори с бабите, които дундуркат внучетата си? Или пък да иде да дрънне две бири с работниците от някой строеж в обедната им почивка.

Хайде стига вече лицемерие и празни приказки. Кого се опитваме да заблудим?
Няма нищо срамно да се каже, в прав текст, че апроучваме (без значение в каква форма) яките момичета, защото искаме да ги търбушим.Това е напълно човешко и мъжко и това е в природата на всеки здрав, прав, хетеросексуален мъж. Защо се опитваме да го обличаме ненужно в някакви захаросани понятия и философии?

Дали на първа или на пета среща, на първата или петата седмица, няма огромна разлика.Ти отиваш да я заговориш,да се запознаеш с нея, защото я преценяваш като готина и искаш да я мърляш.Точка по въпроса. От тебе се иска да си cool, за да се различаваш от останалите натегачи, да изхабиш Х количество време, което никой не ти връща, тогава защо ще го правиш, ако нямаш и не виждаш в картите поне минимална вероятност нещата да поемат в една конкретна посока?!

Естествено, когато това се прави по натурален начин, без да се пънеш, без да си нийди, без ламерски изпълнения, с адекватно поведение, ясно, че е по-добрият вариант, ама някой да дойде тук и да ми напише "миии... то на мен не ми дреме толкова дали ще я наеба или не, аз просто я заговарям, за да си правя кефа, щото се забавлявам на интеракцията и грам не мисля за евентуален секс", ето това вече ми е супер изкуствено.

Все едно да идеш на интервю за работа и да кажеш на HR-ката: "аз искам да дойда във вашата фирма, защото обичам тази работа, забавлявам се като я правя, кефи ме средата от млади хора и грам не ми дреме за заплатата, която ще ми дадеде, стига да имам да си плащам храна и сметки, ама и 0 лева да ми давате, аз пак ще си изкарвам готино".
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #8 -: Юни 15, 2018, 10:50:21 »

.Ми то, ако "да искаш да ебеш", не е толкова важно, в такъв случай защо никой от вас не написа репорт как ей така ходи по парковете и си говори с бабите, които дундуркат внучетата си? Или пък да иде да дрънне две бири с работниците от някой строеж в обедната им почивка.

Защото форумът не е за баби и работници.

Естествено, че искаш да ебеш момичето, но не на всяка цена. По-лицемерно би било да казваш, че само сексът има значение, когато всъщност не смяташ така, не мислиш ли? Ако толкова ти се ебе за самото ебане - плащаш и ебеш. Говорено е вече това.

И не знам защо предположи, че всички "тичат подир фустите по молове и дискотеки".

Ти може и да и си целево ориентиран и наистина крайният резултат (ебането) да има огромно значение за теб. Твоя работа, тъпо е обаче да наричаш хора с различно мислене - лицемери и голословници. Твое право, но не си прав и съм сигурен, че го знаеш, обаче има тенденция когато се залитне в една по-идеалистична посока на разсъждения, да се появи някой да балансира с по-цинично изказване.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юни 15, 2018, 12:31:04 »

Цитат
накрая всичките тичате подир фустите по моловете и дискотеките. Някак си не се връзва.

Какво значи да тичаш подир фустите? Прочети рапорта и ми кажи къде видя да съм тичал по някоя. Тичаш ли след някоя, значи я поставяш на пиедестал, което мигновено те слага в по-слабата позиция. Всички успешни хора в свалките не "тичат подир фусти" където и да е, а си правят кефа. Наистина не разбирам концепцията ти. Би ли разяснил? За мен е - излизам и ако ми хареса някоя я апроучвам. Ама чак да тичам, звучи нелепо.

Цитат
Ми то, ако "да искаш да ебеш", не е толкова важно

Секса в пирамидата на Маслоу е в графата заедно с храната, водата и съня, което сам по себе си го прави важен. Тук бъркаш посоката, в която се случват нещата. Идеята е, да не клекнеш на някоя дрисла,  само за това, че има путка. Секса е важен, всеки се стреми към него, но мацката трябва да отговаря на критериите ми. Не става с всяка. Но това е още по-дълга тема за размисъл, която е дъвкана 1 000 000 пъти и обсъждана още толкова.

Цитат
защо никой от вас не написа репорт как ей така ходи по парковете и си говори с бабите, които дундуркат внучетата си? Или пък да иде да дрънне две бири с работниците от някой строеж в обедната им почивка.

Имам много такива истории в ежедневието, но ти лично ще седнеш ли да ги четеш във форум за свалки на жени? Ето ти две-три, дано ти харесат:

- прибирам се от плуване и има един дядо, който охранява един паркинг. Отбивам се при него и си бърборим. За едно време, за София преди, за живота. За 5-10 минути леко и приятно разговорче. Аз си почивам от тренировката и го изслушвам. Той е доволен, че не е забравен и оставен от бога, а аз научавам нещо ново.

- заговарял съм дядковци в метрото, разменяли сме телефони, дори им се обаждам от време на време да ги чуя как са, добре ли са, внуците чуват ли ги. Ще се изненадаш как собствените им внуци са ги отебали и после ще реват като си отидат от този свят.. лицемерие..

- вчера някакви деца се бият в парка и в момента, вкойто нещата ескалираха се намесих и ги разделих. Обясних им някои неща за живота и им дадох урок. Дали са разбрали, не знам. ОТ мен каквото зависеше го направих, живи и здрави да са.

- в парка съм прекъсвал тренировки да си играя с дечица, които се катерят по лостовете. Надъхвам ги, мотивирам ги и т.н.

И още има много истории, защото това е ежедневието.  Ти като тръгнеш да даваш, даваш на всичко и всички от себе си.

Цитат
Хайде стига вече лицемерие и празни приказки. Кого се опитваме да заблудим?

Интересното е, че когато някой тръгне да пише нещо излага собствения си мироглед и така както той ги вижда нещата. За мен споделеното не е нито лицемерие, нито празни приказки, а на база израстването ми като човек, какъвто и сопол да съм жалък. Развивам си се. От червейче през сополче, през пъпка и един ден се надявам да стана фъшкия. Шегувам се, не се взимам толкова на сериозно. Идеята ми  е, че ти четейки слагаш твоя филтър на лицемерие и празни приказки и затова и наскачаш.

Цитат
Ако толкова ти се ебе за самото ебане - плащаш и ебеш.

Правил съм го. Готино е. Защо не? Седях си вкъщи, бях на сухо от доста време и разгледах ало.бг. Хареса ми една курва, викнах я, наебах я. Чиста работа. Какво лошо има и в това? Не трябва човек да си слага граници и прегради и решетки.

Цитат
Няма нищо срамно да се каже, в прав текст, че апроучваме (без значение в каква форма) яките момичета, защото искаме да ги търбушим

Абсолютно вярно! Но докато стигнем до самото търбушене се минава през различни емоции, моменти, случки и т,н като гореописаните. Играта не е праволинейна. Заговаряш = ебеш. Посланието ми беше да се насладиш на всеки етап от свалката.

Цитат
Дали на първа или на пета среща, на първата или петата седмица, няма огромна разлика.

Съгласен. Това се калибрира в зависимост от ситуацията и мацката. Основното е как минаваш шитките и накъде водиш разговора. Най-добре е на първа среща, безспорно.

Цитат
Все едно да идеш на интервю за работа и да кажеш на HR-ката: "аз искам да дойда във вашата фирма, защото обичам тази работа, забавлявам се като я правя, кефи ме средата от млади хора и грам не ми дреме за заплатата, която ще ми дадеде, стига да имам да си плащам храна и сметки, ама и 0 лева да ми давате, аз пак ще си изкарвам готино".

Нещата не са черни и бели. Опитваш се да хиперболизираш и да преживяваш в една крайност. Което е дълга тема и не ми се влиза в нея.

Относно изказа - всеки си има изказ. На един е по-вулгарен, на друг е по-балансиран, на трети е тип Яворов. Всеки избира сам за себе си. Живи и здрави.

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 845

Профил
« Отговор #10 -: Юни 15, 2018, 12:36:41 »

.Ми то, ако "да искаш да ебеш", не е толкова важно, в такъв случай защо никой от вас не написа репорт как ей така ходи по парковете и си говори с бабите, които дундуркат внучетата си? Или пък да иде да дрънне две бири с работниците от някой строеж в обедната им почивка.

Защото форумът не е за баби и работници.

Естествено, че искаш да ебеш момичето, но не на всяка цена. По-лицемерно би било да казваш, че само сексът има значение, когато всъщност не смяташ така, не мислиш ли? Ако толкова ти се ебе за самото ебане - плащаш и ебеш. Говорено е вече това.

И не знам защо предположи, че всички "тичат подир фустите по молове и дискотеки".

Ти може и да и си целево ориентиран и наистина крайният резултат (ебането) да има огромно значение за теб. Твоя работа, тъпо е обаче да наричаш хора с различно мислене - лицемери и голословници. Твое право, но не си прав и съм сигурен, че го знаеш, обаче има тенденция когато се залитне в една по-идеалистична посока на разсъждения, да се появи някой да балансира с по-цинично изказване.
Аха. Това дето си написал е много вярно. Има две неща, дето подмокрят здраво пичките. Едното е нежеланието да ги ебеш на всяка цена. Другото е готовността да ги ебеш, въпреки всичко. Ква ирония, а?
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

Профил
« Отговор #11 -: Юни 15, 2018, 12:47:48 »

Относно опита. Всеки един сет е трупане на опит. Всяка една интеракция. Към всяка една мацка подхождам като към бял лист, като към нещо ново.

Аз от мацка отплата не търся.

То и логиката с храненето не излиза. Защо да ядем, като утре пак ще ядем?

Ако наричаш трамбоване това, че излизам с приятели, майтапим се, бъзикаме се и отваряме някой друг сет и понаебем някоя от тях - добре.......

Кейти.......Ти сега без да си хванал концепцията на пикапа и да пикапиш даваш акъли.
Не осъзнаваш ли, че това е оксиморон? Няма как нещо да ти се трупа като "полезен за вбъдеще опит" и в същото време всеки път ситуцията да е различна и ти да я подхождаш като "бял лист". Демек, взаимно изключват се. Каква е ползата от опит в нещо, където всеки път ще е тотално различна ситуация? Това е реторичен въпрос, естествено, защото изначало не съм съгласен, че всяка ситуация е тотално различна. Има много допирни точки, много често. Даже ти, като някой, който е отварял толкова сетове, би трябвало да си забелязал, че има крайно силно препокриване в шит тестовете, между различни, независими сетове. Най-популярният пример за това е "ти всички момичета ли така заговаряш". Аз почнах да го получавам още при първите 2-3, които някога съм заговарял. Тук все се говори в едни генерализации за жените, къде с право, къде без, а сега ти идваш и казваш "не бе, всяка ситуация е различна" - сори бро, не са чак толкова различни. Всеки има опит, всеки е намацал едни цветове на платното още преди да е посегнал към четката. И това е ок, то ако не действахме така, нямаше да просъществуваме като животински вид изобщо.

Имах предвид опитът от точно този случай да ти се отплати, не мацката да ти се отплаща. Се тая.

Защото ако не ядем, ке Умрем? Доста проста концепция. Иначе ако имаше вълшебно хапче, дето можехме да го вземаме, вместо да ядем, смятам, че повечето време това щяхме да правим, а не да си губим времето и енергията в ядене. Е, от време на време щяхме и да сядаме да ядем де. Абе общо взето щяхме да вземаме хапчето защото е по-удобен вариант, пък щяхме да ядем за престиж. Smiley

Наричам го трамбоване, защото имаш тема как от не знам си колко стотин сета не си ебал. Е, сега на този етап, може би наистина излизаш от време на време да се забавляваш и отваряш по някой друг сет, ако си на кеф. Може нещата да са се променили, няма лошо. Може би ги виждам така нещата, защото не съм останал с впечатлението, че пичовете от вашия кръг имате много общо по между си, отвъд "дай да си вдигаме взаимно енергията и да заговаряме", или че се събирате и с други цели, примерно за да се напиете, или да цъкате Уаркрафт, или да ходите на кино, или да си споделяте семейните/служебните/квито там проблеми, или квото и да е. Винаги изглежда, че е "айде да излезем да се разхоооодим, да повикаме малко, да се посмеем, и да почваме да заговаряме, че трябва да еба скоро". Може и да не е така. Просто не съм видял някога да е било писано нещо друго.

Ето това ми е проблемът с цялата работа. Че някои хора тук, смятат думата "пикъп" за нещо толкова възвишено (макар дефиницията им да е много абстрактна и да варира от човек до човек), че за да си водиш вещ в областта, трябва непременно някой вътрешен човек да потвърди, че си наясно с "концепцията". Вари, говорим си за сваляне на пички, брат. По-просто не мога да ти го кажа. И да кажеш "ама ти нямаш опит в сферата", означава, че един вид казваш "ти не си ебал". А вярвам, всички (почти) тук сме ебали, при това по доста повече от 1 път, и продължаваме да ебем, и ще ебем вбъдеще, така че всеки има какво да каже по въпроса.
Забелязал съм тенденцията от край време - ако някой не е съгласен с представите за пикъпа на конкретно еди кой си, той бива заклеймен като невеж, непрактикувал, не ебал и т.н. Това е 1 към 1 с това, което ще чуеш от всеки религиозен човек, с когото влезеш в спор - "неее, ти просто не разбираш божието слово, ако го разбираше, щеше да си съгласен, а понеже не си, значи просто не го разбираш". Това се нарича кръгова логика. Последно ми го казаха вчера, даже мога да ти копирам разговора, просто трябва да замениш "божието слово" с "пикъп" и контекстът не се променя. Баси шантавото. Ти естествено ще отсвириш това, въпреки че е лесно за наблюдение и демонстриране.
Се тая, идеята е, че "свалянето на пички" не е някаква издялана в камък догма, че да казваш на когото и да е "ама ти не разбираш концепцията".
А колкото до аналогията ти с фотографията. По-скоро е следното - аз снимам със скъп Никон, ти с евтин Канон, и ти идваш и ми казваш "апф, ти хич не разбираш концеееепцията на снимането, щот си с Никон, баси дебилът, пък виж ме мен, успях да правя една горе-долу читава снимка и сега съм пренадъхан". Та същото и тук, целувал си се с някаква мацка, супер, готино си си изкарал, това е важно. В същото време някакви депресии си писал, болести, тегавост, проблеми, ужаси, кофти неща. Моят живот последните 3 години е в купона. По 5-6 вечери на седмица съм по партита, заведения, дискотеки, танцьорки, пияни мацки, трезви мацки и т.н. И в следващия момент, идваш и ми казваш "бе ти не си запознат с концееепцията за свалките". Ко речи ко? Стига бе, мен. Не е сериозно да правиш такива изказвания.
И за финал, един виц. Срещат се двама дядовци, и единият разправя на другия:
- Изживял съм 2 световни войни, 3 изселения, геноцид, погребал съм 4 съпруги, отгледал съм 10 деца, и вчера идва внукът ми и ми вика "абе дядо, ти нииииищо не разбираш от живота!"

btw, според мен трябваше да й вземеш някакъв фб на мацката, може пък щяхте да се уговорите за някакво гости вбъдеще. Smiley

EDIT:
"Секса в пирамидата на Маслоу е в графата заедно с храната, водата и съня"

Според тази не е. Според други пък пише "секс" в най-долната, а в третата пише "сексуална интимност", така че....бал ли съм го къде е? Всъщност, ако се замислиш, сексът в най-долната част може да се тълкува като просто "изпразването" (нали, физиологичната нужда да отпускаш напрежението), демек и чекия върши работа в това отношение. Сексуалната интимност с друг човек, е в третата графа.

"Идеята ми  е, че ти четейки слагаш твоя филтър на лицемерие и празни приказки и затова и наскачаш. "

Или може би ти слагаш твоят филтър на рационализиране, за да оправдаеш идеологията си? Не знам за теб, ама Канкун го познавам, много готин пичага, страшно логичен, обективен човек. Като казва "лицемерие и празни приказки" визира многото противоречия, които присъстват в речта ти (и не само твоята), които и аз забелязвам, и които и всеки друг, който не е заслепен от надъхвацията, би забелязал. Ето, даже в този пост почнах с едно такова противоречие - "всеки сет е полезен опит!"/"всеки път подхождам с тотално изчистено съзнание като с бял лист!" .
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1771

Профил WWW
« Отговор #12 -: Юни 15, 2018, 13:09:35 »

Е това с екслузивността на пикапа естествено е маркетингов трик. В крайна сметка пикапът се предлага на хора, които са крайно зле в свалките (примерно като мен) и за тях това става като мана небесна. И учениците след време повтарят мантрите на учителите си. Иначе пикапът е много полезен да скочиш от 0 на 1,2 и т.н. Но това не значи, че който не е свалял на улицата е баси тъпака дето не ги разбира тея работи видиш ли.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юни 15, 2018, 13:49:05 »

Цитат
Ето това ми е проблемът с цялата работа. Че някои хора тук, смятат думата "пикъп" за нещо толкова възвишено (макар дефиницията им да е много абстрактна и да варира от човек до човек), че за да си водиш вещ в областта, трябва непременно някой вътрешен човек да потвърди, че си наясно с "концепцията".

Пикъп изобщо не е възвишено. Какво значи вещ в областта, стига глупости бе човек. Кой да потвърди? Онзи ден Слеъра ми каза, че съм пълен пациент и не съм мръднал грам за две години. Създателя на проджекта и т.н.. Той е вътрешен човек. Значи и аз не съм наясно с "концепцията" - ми прекрасно. Не искам и да бъда. От един отбор сме. Все сме си тъпаци. Cheesy

Цитат
Не осъзнаваш ли, че това е оксиморон?

Всичко, което правиш съдържа в себе си и положителното и отрицателното. Всеки е и добър и лош и лош и добър. Дори и бялото има в себе си черно и черното има в себе си бяло.

Цитат
Наричам го трамбоване, защото имаш тема как от не знам си колко стотин сета не си ебал.

Човек и преди две години и сега говорим на различни езици с теб. Явно няма да стигнем до консенсус. Ама както искаш го приемай. Имаш това право.

Във физическите потребности на Маслоу пирамидата е и секса. На тази снимка не е записано по неясни за мен причини, но е там.

Цитат
Или може би ти слагаш твоят филтър на рационализиране, за да оправдаеш идеологията си?

Защо "или"? И двете са верни. Всеки слага някакъв филтър и гледа през него. Виждам, че за рационализацията ми върши работа и ме кара да се чувствам добре, за това и го ползвам. Реална реалност е едно изакано понятие, което не съществува.

Цитат
Ето, даже в този пост почнах с едно такова противоречие - "всеки сет е полезен опит!"/"всеки път подхождам с тотално изчистено съзнание като с бял лист!"

Къде виждаш тук противоречие? Всеки сет е опит - срещаш различен сет. Към сета подхождам като към бял лист - техническа грешка.

-----

Като заключение ще кажа следното - аз ги виждам така нещата и не искам да натрапвам на никого мнението си. Ако на някого е полезно - чудесно, ако не е пак чудесно. Така ги виждам аз нещата и вмомента ги приемам за правилни. 

Канкун не го познавам но не му го написах това с идея да се засяга. Вкрайна сметка да се обиди и засегне някой във форум ми звучи нелепо.

Цитат
Е това с екслузивността на пикапа естествено е маркетингов трик. В крайна сметка пикапът се предлага на хора, които са крайно зле в свалките (примерно като мен) и за тях това става като мана небесна. И учениците след време повтарят мантрите на учителите си. Иначе пикапът е много полезен да скочиш от 0 на 1,2 и т.н. Но това не значи, че който не е свалял на улицата е баси тъпака дето не ги разбира тея работи видиш ли.

Маркетингов трик - аз да не ти продавам нещо? Пикапът се предлага на всеки, не е нужно да си зле в свалките. Може да ебеш прилично в социалния кръг, но да те е шубе да заговориш непозната в бара..
Има момент, в който става мана небесна, но той отминава след известно време..  Учениците повтарят мантирите на учителите си - това го правят хората, които не са изградили все още (а може и да не успеят) собствен стил игра и начин наживот ако щеш.
Това , че някой не сваля на улицата нищо не значи, да. Може да сваляш където си искаш  и да правиш каквото си искаш.

Мен друго ми е интересно. Как хората си поставят сами ограничения и рамки  и се движат в тях. Като слона вързан за стол. Другото, майната му. Можем да си чешем езиците цял ден. Да си се караме, да си спорим, да се обичаме. Както и да е. Оттеглям се от тази дискусия. Каквото исках да кажа го казах, който както иска да ме разбира. Успех на всички.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1509

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #14 -: Юни 15, 2018, 15:14:54 »

WARZONE, животът е прекрасен!

Готина тема, готино преживяване, готини поуки, готин стейт. Благодаря за споделянето.

Две неща, които може и да са ти полезни:

1. Фокус
Ти си много готин пич... и си силно чувствителен. Няма лошо - и аз на твоите години (или преди тях, ба ли го), бях така. Всичко го изживяваш дълбоко. Пак - лошо няма = капанът е когато фокусът е грешен. Тогава 'лошото' почваш да изживяваш прекалено дълбоко и ти става център и тежест... и животът не е никак прекрасен... За това трябва много силна дисциплина върху фокусът = ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН! Примерно - на мен ми отнема всяка сутрин (или почти) по една минута да вървя, да се усмихвам и да си благодаря за нещата, които съм/имам в живота - здраве, роднини, приятели, умения, мои си качества... От друга страна е моята философия - знам, че всичко, което имам (пари, инвестиции, роднини, приятели, жени) съм взел назаем от вселената и е временно, само нещата върху които имам контрол (съм - като мои качества/умения/характер) са изцяло мои.

Виж дори във форума се фокусираш върху поустовете на опониращите ти. Светът е шарен, няма смисъл да убеждаваш когото и да е в твоята гледна точка. Пуснал си тема, разказал си историята си, разказал си стейта си, дал си доста ценност (поне на хора като мен) - който разбрал - разбрал... Винаги ще има такива, които ще се опитват да те разфокусират - не се опитвай да им опонираш (смисъл няма)... Не казвам да ги игорираш изцяло, въпреки че не е лоша идея (даже ти завиждам - по задължение се налага да чета глупостите на кейтарна) - добре е да получаваш обратна връзка, но трябва много сериозно да се научиш да филтрираш какво (и дали изобщо нещо да) вземаш от нея.

Не знам дали го усещаш, но всякакъв опит да те вкарат в 'логичен стейт' - да се обясняваш - убива стейта 'животът е прекрасен'

2. Ценност
'Твоята ценност = твоят стил'
Например - аз давам най-страхотният секс на жените, за това и стилът ми е силно сексуален, силно-доминантен, силно нахален - с всяка дума (паравербално), всеки жест, всеки поглед към жените им казвам - 'ще те чукам като звяр и ще свършиш 238 пъти, докато не можеш да ходиш' /майтапа на страна, преди няколко дни - една верно и трябваха 15тина минути, за да успее изобщо да стане от леглото - беше 'труп' след около 3ч. маратон/. От тук съм определил много добре какви са границите ми, какво нетолерирам (напр. инфантилно поведение), как да водя, как да завладявам, как да пречупвам, как да се налагам, за да стигнем до ценноста, която извира от мен - бързо, конкретно и категорично. Това е и нещото, което най-много ме кефи с жените, това е и нещото, с което съм най-много горд (пред себе си) спрямо жените.

Каква е твоята ценност?
Ти си мъж с много качества. (знаеш слабост си ми... и ти, и краба Smiley). Но сякаш, още не си открил, това в което си най-силен, това което те прави най-значим (пред себе си), това което е най-от-най в теб и което те отличава от всички останали. Това, с което ти си най-щастлив, най-горд и което да излъчваш дори когато спиш (пърденето не се брои). Опитай да стигнеш до тази своя ценност, да я овладееш и целият ти стил/изличване/присъствие да крещи - че това си ти и това те определя като човек и мъж.

Успех!
Slayer

p.s. Такива теми не са за открития раздел, няма смисъл да се дава 'злато' на сульо и пульо.
Активен

I'm a very special kind of monster
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: