Tyxo.bg counter Поредното афц - логичен, образован... и проблемен с жените
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2018, 23:38:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредното афц - логичен, образован... и проблемен с жените  (Прочетена 1312 пъти)
Spirit07
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юни 16, 2018, 15:07:56 »

Здравейте,

от скоро разглеждам сайта и реших да пиша отностно моите проблеми.
Ще започна, като малко разкажа за проблемите и за себе си. На 24 съм, за жалост досега не съм имал някакви сериозни отношения с момиче, което и води до основния проблем, че се притеснявам от това и не съм открил как да променя това. Като цяло повечето други неща в живота ми са сравнително добре - завършил съм едни от най-елитните училище и специалност в университет в БГ, ходил съм по състезания , олимпиади и т.н. Работя от 2 години и поради развиващата се сфера, в която работя, получавам към 3 пъти над средната заплата в страната. От това следва, че рядко се лишавам от неща, които искам, по-скоро въпроса е, че не съм човек, който обича да пилее или да влага неразумни пари.
Имам не много голяма бройка приятели - близките ми приятели са към 5-6 човека, някои от тях са момичета. Излизаме от време на време на заведения, барове, дискотеки, ходим на кино, на екскурзии и т.н. ( не може да се каже, че си стоя често вкъщи). Мога да общувам с хора, но стига вече да ги познавам, също така се интересувам от спорт, имам познания в доста области, сравнително добро чувство за хумор и не съм човек без амбиции.

Проблемите по-скоро идват от невъзможността ми лесно да завързвам нови контакти, да се сближавам с хората - отнема доста време и с малко хора. Не съм човек, който би заговорил непознати хора на улицата - камо ли да свалям някоя или да и искам телефона (това нямам идея дори как да го направя  Shocked ). Притеснението и многото мислене обикновено ми пречат дори за обикновени разговори.

Преди няколко месеца покрай разговори с най-добрата ми приятелка установих, че последните няколко години съм изпуснал доста време, липсвало ми е самочувствие и съм се бил затворил в себе си. Имаше някои събития, които ми отвориха очите и се случи така, че харесвах едно момиче и един ден се случи да си пишем, после си писахме с дни - тя започваше разговорите след като стане рано сутрин и вечер продължаваха до късно. Излизахме напред-назад - повече пъти с други хора в приятелска обстановка, но мен през цялото време нещо ме притесняваше и не ми се получаваше особено да се сближим достатъчно - тук определено вината беше в мен, вследствие от което след 2-3 седмици комуникация с нея, реших да я поканя да излезем някъде и си намираше извинения, но иначе ако нещо имаше нужда веднага идваше при мен. Така още 2-3 седмици, когато вече се изпокарахме( не по приятелски начин) и се оказа, че е по-добре да не се занимаваме един с друг. Малко повече от месец след това се запознах с друго момиче, с което си писахме, аз нямах особен интерес към нея, но по едно време видях, че е отворена за комуникация и реших да видя какво ще стане. Покани ме веднъж да излезем на заведение с нейни познати очаквайки, че после аз ще я поканя някъде... е да ама, докато се сетя какво правих и аз не знам, я поканих след 3 седмици и после нещата не се развиха добре.  Sad След срещите с втората открих, че имам и някакво притесние за физическа близост, защото ми беше трудно да я прегърна или гушна.  Undecided

Последните 2 месеца сигурно не съм се запознавал с ново момиче сериозно и като цяло нямам никаква идея какво и как да правя.
Нито мога да се запозная.
Нито знам за какво да завържа разговор с човек, който не познавам добре.
Нито какво да правя след като вече съм се запознал с някоя, която ми е привлякла вниманието.
Като цяло основното, което търся в някоя е да е умна, разбрана, да си прекарваме добре заедно и да е сравнително добре изглеждаща.  
Затова и ми трябват малко съвети и насоки какво да правя и какво да променя, че времето си тече...

Активен
Dream
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #1 -: Юни 16, 2018, 17:21:46 »

Пиши на непознати в социалните мрежи, нов спорт, семинари, нова работа или запознавай се момичета на улицата (някъде където хората отиват да починат или на разходка). Баналностите за започване на разговор са най-добре (при мен).
Както виждаш и сам си знаеш отговорите на въпросите
Активен
WARZONE
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #2 -: Юни 16, 2018, 19:50:50 »

Братче, ти направо ме вкарваш в шах и мат. Само съдейки по изказа ти долавям липса на увереност в това което правиш и още по-лошото бездействие.

Тези неща се тренират. Сега пишеш във форума и пак чакаш да се случат нещата - някой да ти напише какво да следваш в стъпка 1 и в стъпка 101 и някак си нещата ако могат от самосебе си да се случат.

Имам една добра и една лоша новина. Лошата е, че всичко до този момент се случва по този начин заради теб и вината е само и единствено твоя. Добрата е, че след като го знаеш вече можеш да го преодолееш.

Как да отгоовиш на всичките си въпроси? Сядаш и четеш - във форума има много информация за свалки на жени, разговори, начин на мислене, мироглед и т.н. Проба-грешка. Няма кой да те хване за ръката и да свърши това вместо теб.

Излез от мисленето, че едва ли не си го закъсал здравата. Ти си това, което си мислиш, че си.

В заговарянето на момичета на улицата няма нищо лошо. Повечето мацки дори ще ти се изкефят и ще останат приятно изненадани. Ако въпреки това решиш да останеш  с този негативен филтър - "не ми е комфортно да заговарям на улицата" - това си е твоя избор и се лишаваш от широка база жени за заговаряне. Но изборът е твой.

Като съвет мога да ти дам следното: Пречупи се, излез от зоната си на комфорт. Приеми себе си. Рискувай. Излез от главата си. Прекалено много го мислиш. Просто почни от някъде.

Началото за мен е от "главата". Прочети си публикацията и се замисли - с такъв изказ какъв успех би имал? Защото изказът ти е отражение на мислите ти, а те са отражение на действителността около теб. Повярвай си малко.

Цитат

проблем = възможности. Приеми го като шанс да постигнеш нещо различно. Днес реших да изкачвам копитото от Княжево. Валеше проливен дъжд. Насладих се на прохода. Насладих се на капките, падащи по красивото ми лице и глава. Насладих се на мъглата, през която преминах и т.н. Онзи ден ме отряза една мацка брутално. То не бяха заплахи, то не бяха крясъци. Мен ми стана супер весело и забавно. Знаеш ли защо? Защото не ме бяха рязали до сега толкова брутално. Много готино. Въпрос на възприятие. Пречупвай нещата през призмата на възможности и предизвикателства.

Цитат
На 24 съм, за жалост досега не съм имал някакви сериозни отношения с момиче, което и води до основния проблем, че се притеснявам от това и не съм открил как да променя това.

Това изречение направо ме травмира - "жалост", "основен проблем", "притеснявам се".. ебаси. Ако всяка секунда мислиш по този начин за себе си - мамата си ебало..  Първо на 24 години като си, не е кой знае какво.. имаш 14-20 години да цъкаш готини курви, ако се вземеш в ръце. Като не си имал сериозни отношения с момиче - голям праз, тепърва ще имаш. Основен проблем би било ако си като Ник Вуйчич - нямаш ръце и крака, твоето не е за оплакване.. Гледай по-свежо на нещата. Жените не са всичко. Да, готино е да ебеш някакво пиче, ама не ги поставяй на пиедестал, ебаааго.

Цитат
Имам не много голяма бройка приятели - близките ми приятели са към 5-6 човека, някои от тях са момичета.

И какво? Ти сам определяш живота си. Успешните хора са единаци. Движат се сами и действат сами. Ако очакваш друг човек с проблеми да реши твоите си го закъсал.. Не се правят така нещата. Ти трябва сам да създаваш възможностите около себе си, а не да се надяваш на сульо и пульо.

Цитат
Мога да общувам с хора, но стига вече да ги познавам,

Промени се - започни да общуваш с хора, които не познаваш - комшии, в метрото, по време на екскурзия. Ако искаш в планината заговаряй минувачите, те обикновено са общителни. Тук е идеята - нали искаш промяна - е няма как да стане ако не направиш съответните действия към нея.

Цитат
също така се интересувам от спорт, имам познания в доста области, сравнително добро чувство за хумор и не съм човек без амбиции.

Това е добро - ама за Си ви към някоя фирма. Шегувам се. Използвай силните си страни, явно знаеш кои са.

Цитат
Така още 2-3 седмици, когато вече се изпокарахме( не по приятелски начин) и се оказа, че е по-добре да не се занимаваме един с друг. Малко повече от месец след това се запознах с друго момиче, с което си писахме, аз нямах особен интерес към нея, но по едно време видях, че е отворена за комуникация и реших да видя какво ще стане. Покани ме веднъж да излезем на заведение с нейни познати очаквайки, че после аз ще я поканя някъде... е да ама, докато се сетя какво правих и аз не знам, я поканих след 3 седмици и после нещата не се развиха добре

Това е фрапантно. Не знам как да го анализирам. Нещата са на самотек. Очакваш нещо просто да се случи. "е да, ама докато се сетя".. какво има да се сещаш бе??? Каниш я на среща и действаш..

Цитат
След срещите с втората открих, че имам и някакво притесние за физическа близост, защото ми беше трудно да я прегърна или гушна.

Може би си гей? Пробвай да пипнеш мъж за хуя (не го пробвай) :Д. Притеснение за физическа близост.. е, не искаш ли да я ебеш? Докосването идва като  начална фаза на естественото ти желание да я пронижеш с шпагата. Отпусни се и я пипни леко по рамото, избъзикай я, че е заякнала, да не помага с обръщането на градината. Пипни я по носа и и кажи, че е изгорял леко от слънцето, разроши и косата все едно си играеш.. има 1 000 000 неща, които можеш да направиш, ако се отпуснеш обаче..

Цитат
Последните 2 месеца сигурно не съм се запознавал с ново момиче сериозно и като цяло нямам никаква идея какво и как да правя.

Преекспонираш и то супер много. Иди и се запознай. Нищо не те спира, пикльо такъв. Искаш идея ли? Ето, давам ти я:
Ти: Здравей, аз съм Пинко. (усмихваш се).
Тя: Здравей (нищо не казва)
Ти: Принципно не се запознавам с непознати, но реших да се разчупя малко (разказваш нещо за себе си)
ТЯ: Казва нещо.
Ти: Бъзикаш я нещо - за зодии, за световното или нещо друго.
Тя: Казва нещо.
Ти: Пускаш и някаква кукичка - леко се закачаш с нея. Предизвикваш я
Тя: Казва нещо
Тя..
Ти..
Тя..
Ти..

Ако очакваш нещо невероятно като съвет - няма да го получиш. Идеята е да се отпуснеш и да се разчупиш. Целта ти е да си естествен..

Цитат
Като цяло основното, което търся в някоя е да е умна, разбрана, да си прекарваме добре заедно и да е сравнително добре изглеждаща.  

По-абстрактна дефиниция не можа ли да измислиш?

Цитат
Затова и ми трябват малко съвети и насоки какво да правя и какво да променя, че времето си тече...

Трябват ти топки за да вземеш това, което е твое.

Заключение: Вземи това, което ти принадлежи - един прекрасен живот с много положителни емоции. Приеми недостатъците си, промени ги. Възползвай се от силните си страни. ЧЕТИ - във форума е пълно с информация за свалки. Пълно е с успешни раборти. За мен ключови са "Варненски ф-клоуз" на парадокс и "Рапорт от морето" на БЕРСЕРК - всичко има в тях. Просто търси информация, попивай и прилагай.

СЪБУДИ се ЕЙ!

Бъдете здрави!
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #3 -: Юни 16, 2018, 20:23:38 »

Поста ти бие малко на обява във вестника. Сори ама от всякъде лъха на закъсало. В оня същия дух, дето са обявите там - "Отчаян романтик търси своята спътница, да си съществуваме отчаяно двамата, докато ни приберат горе". Добрата новина е, че целия ти батак е, щото си дезориентиран, и разбиранията ти за живота са доста погрешни (спрямо него). Лошата е, че това се променя с доста усилия.
Що не се запишеш на уоркшопа в сайта. Щом Изкарваш добри пари, няма да ти е проблем. Ще си спестиш много време, предвид задния старт в който виждам, че си. Другия вариант е, чети из форума и експериментирай. И третия ти е обява във вестника, ама не разчитай, че нещо ще се промени. Света бачка на принципа "квото си вземеш, максимум толкова ще ти даде". Докато чакаш да ти поднесе нещо, единственото което ще получиш е радостта от неосъзнато голата надежда.
Успехи пич
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1254

Профил
« Отговор #4 -: Юни 17, 2018, 11:34:43 »

Викаш, че не харчиш много пари, значи имаш спестени....огледай в cars.bg и си вземи един готин, не скъп, кабриолет, и си джиткай лятото с него. Smiley Ще видиш, че това да се отдаваш на желанията си, да пилееш пари за глупости, и да си in tune с емоциите си, може да бъде доста душевно обогатяващо. Пък ще ти помогне и с жените (не колата конкретно, а самото отношение, което ще добиеш, правейки такива неща).
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Riot
PuP Player
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 105

Профил
« Отговор #5 -: Юни 17, 2018, 15:21:38 »

Викаш, че не харчиш много пари, значи имаш спестени....огледай в cars.bg и си вземи един готин, не скъп, кабриолет, и си джиткай лятото с него. Smiley Ще видиш, че това да се отдаваш на желанията си, да пилееш пари за глупости, и да си in tune с емоциите си, може да бъде доста душевно обогатяващо. Пък ще ти помогне и с жените (не колата конкретно, а самото отношение, което ще добиеш, правейки такива неща).

Това е пълна глупост Рекоджект, няма грам да му помогне това, първо караш го да прави нещо което може и да не иска и по този начин да бъде някой друг а не себе си(това е относително понятие). Остави го да си прави там каквото му е кеф и това е.

Братче, ти направо ме вкарваш в шах и мат. Само съдейки по изказа ти долавям липса на увереност в това което правиш и още по-лошото бездействие.

Тези неща се тренират. Сега пишеш във форума и пак чакаш да се случат нещата - някой да ти напише какво да следваш в стъпка 1 и в стъпка 101 и някак си нещата ако могат от самосебе си да се случат.

Имам една добра и една лоша новина. Лошата е, че всичко до този момент се случва по този начин заради теб и вината е само и единствено твоя. Добрата е, че след като го знаеш вече можеш да го преодолееш.

Как да отгоовиш на всичките си въпроси? Сядаш и четеш - във форума има много информация за свалки на жени, разговори, начин на мислене, мироглед и т.н. Проба-грешка. Няма кой да те хване за ръката и да свърши това вместо теб.

Излез от мисленето, че едва ли не си го закъсал здравата. Ти си това, което си мислиш, че си.

В заговарянето на момичета на улицата няма нищо лошо. Повечето мацки дори ще ти се изкефят и ще останат приятно изненадани. Ако въпреки това решиш да останеш  с този негативен филтър - "не ми е комфортно да заговарям на улицата" - това си е твоя избор и се лишаваш от широка база жени за заговаряне. Но изборът е твой.

Като съвет мога да ти дам следното: Пречупи се, излез от зоната си на комфорт. Приеми себе си. Рискувай. Излез от главата си. Прекалено много го мислиш. Просто почни от някъде.

Началото за мен е от "главата". Прочети си публикацията и се замисли - с такъв изказ какъв успех би имал? Защото изказът ти е отражение на мислите ти, а те са отражение на действителността около теб. Повярвай си малко.

Цитат

проблем = възможности. Приеми го като шанс да постигнеш нещо различно. Днес реших да изкачвам копитото от Княжево. Валеше проливен дъжд. Насладих се на прохода. Насладих се на капките, падащи по красивото ми лице и глава. Насладих се на мъглата, през която преминах и т.н. Онзи ден ме отряза една мацка брутално. То не бяха заплахи, то не бяха крясъци. Мен ми стана супер весело и забавно. Знаеш ли защо? Защото не ме бяха рязали до сега толкова брутално. Много готино. Въпрос на възприятие. Пречупвай нещата през призмата на възможности и предизвикателства.

Цитат
На 24 съм, за жалост досега не съм имал някакви сериозни отношения с момиче, което и води до основния проблем, че се притеснявам от това и не съм открил как да променя това.

Това изречение направо ме травмира - "жалост", "основен проблем", "притеснявам се".. ебаси. Ако всяка секунда мислиш по този начин за себе си - мамата си ебало..  Първо на 24 години като си, не е кой знае какво.. имаш 14-20 години да цъкаш готини курви, ако се вземеш в ръце. Като не си имал сериозни отношения с момиче - голям праз, тепърва ще имаш. Основен проблем би било ако си като Ник Вуйчич - нямаш ръце и крака, твоето не е за оплакване.. Гледай по-свежо на нещата. Жените не са всичко. Да, готино е да ебеш някакво пиче, ама не ги поставяй на пиедестал, ебаааго.

Цитат
Имам не много голяма бройка приятели - близките ми приятели са към 5-6 човека, някои от тях са момичета.

И какво? Ти сам определяш живота си. Успешните хора са единаци. Движат се сами и действат сами. Ако очакваш друг човек с проблеми да реши твоите си го закъсал.. Не се правят така нещата. Ти трябва сам да създаваш възможностите около себе си, а не да се надяваш на сульо и пульо.

Цитат
Мога да общувам с хора, но стига вече да ги познавам,

Промени се - започни да общуваш с хора, които не познаваш - комшии, в метрото, по време на екскурзия. Ако искаш в планината заговаряй минувачите, те обикновено са общителни. Тук е идеята - нали искаш промяна - е няма как да стане ако не направиш съответните действия към нея.

Цитат
също така се интересувам от спорт, имам познания в доста области, сравнително добро чувство за хумор и не съм човек без амбиции.

Това е добро - ама за Си ви към някоя фирма. Шегувам се. Използвай силните си страни, явно знаеш кои са.

Цитат
Така още 2-3 седмици, когато вече се изпокарахме( не по приятелски начин) и се оказа, че е по-добре да не се занимаваме един с друг. Малко повече от месец след това се запознах с друго момиче, с което си писахме, аз нямах особен интерес към нея, но по едно време видях, че е отворена за комуникация и реших да видя какво ще стане. Покани ме веднъж да излезем на заведение с нейни познати очаквайки, че после аз ще я поканя някъде... е да ама, докато се сетя какво правих и аз не знам, я поканих след 3 седмици и после нещата не се развиха добре

Това е фрапантно. Не знам как да го анализирам. Нещата са на самотек. Очакваш нещо просто да се случи. "е да, ама докато се сетя".. какво има да се сещаш бе??? Каниш я на среща и действаш..

Цитат
След срещите с втората открих, че имам и някакво притесние за физическа близост, защото ми беше трудно да я прегърна или гушна.

Може би си гей? Пробвай да пипнеш мъж за хуя (не го пробвай) :Д. Притеснение за физическа близост.. е, не искаш ли да я ебеш? Докосването идва като  начална фаза на естественото ти желание да я пронижеш с шпагата. Отпусни се и я пипни леко по рамото, избъзикай я, че е заякнала, да не помага с обръщането на градината. Пипни я по носа и и кажи, че е изгорял леко от слънцето, разроши и косата все едно си играеш.. има 1 000 000 неща, които можеш да направиш, ако се отпуснеш обаче..

Цитат

Преекспонираш и то супер много. Иди и се запознай. Нищо не те спира, пикльо такъв. Искаш идея ли? Ето, давам ти я:
Ти: Здравей, аз съм Пинко. (усмихваш се).
Тя: Здравей (нищо не казва)
Ти: Принципно не се запознавам с непознати, но реших да се разчупя малко (разказваш нещо за себе си)
ТЯ: Казва нещо.
Ти: Бъзикаш я нещо - за зодии, за световното или нещо друго.
Тя: Казва нещо.
Ти: Пускаш и някаква кукичка - леко се закачаш с нея. Предизвикваш я
Тя: Казва нещо
Тя..
Ти..
Тя..
Ти..

Ако очакваш нещо невероятно като съвет - няма да го получиш. Идеята е да се отпуснеш и да се разчупиш. Целта ти е да си естествен..

Цитат

По-абстрактна дефиниция не можа ли да измислиш?

Цитат

Трябват ти топки за да вземеш това, което е твое.

Заключение: Вземи това, което ти принадлежи - един прекрасен живот с много положителни емоции. Приеми недостатъците си, промени ги. Възползвай се от силните си страни. ЧЕТИ - във форума е пълно с информация за свалки. Пълно е с успешни раборти. За мен ключови са "Варненски ф-клоуз" на парадокс и "Рапорт от морето" на БЕРСЕРК - всичко има в тях. Просто търси информация, попивай и прилагай.

СЪБУДИ се ЕЙ!

Бъдете здрави!

За съжаление е така Уарзон, явно има и такива хора които очакват едва ли не да им кажеш какво да направят че и за ръка да ги водиш още малко, напомня ми на един приятел, същия  иска съвети иска едва ли не да върша всичко вместо него, е да ама не става така, хубави съвети си му дал на момчето, вече той ще прецени дали да ги изпълни.

Светът бачка на принципа "квото си вземеш, максимум толкова ще ти даде". Докато чакаш да ти поднесе нещо, единственото което ще получиш е радостта от неосъзнато голата надежда.

Реп + от мен имаш бтв, това е много вярно, кофти е че малко късно го осъзнах.

Като цяло Спирит бих ти казал само едно - действай. Ако трябва си пусни мотивиращи клипчета, но гледай 2-3 колкото за надъхвация не повече иначе ще станеш като онези тъпанари които цял ден гледат и се надъхват от успешни личности за да избягат от скапания си живот. Като ти чета поста виждам че си успешен - имаш работа, имаш пари, можеш да си позволиш всичко, което значи че отиваш в магазина и се обличаш както на теб най ти харесва. След това започваш да си упражняваш уменията навсякъде, както ти е писал по-горе Уарзона гледаш да си по общителен с хората, дали с продавачките в магазина дали с някой на спирката за автобуса, където и да е и най вече на улицата, внимавай с работното място, че да не останеш без работа, като натрупаш опит на улицата с мацките, чак тогава.
И ще ти го кажа искрено, не стой с ръце в задника ами ДЕЙСТВАЙ, не го мисли толкова, сега си на 24 само че времето си лети, така че отсега започни.

Айде успех братле.  Wink
Активен
Spirit07
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 17, 2018, 16:18:37 »

Виждам, че се заформя дискусия, за което съм благодарен на всички, особено някои постове като на WARZONE са много детейлни.
Започнах да чета, разглеждам статиите и като цяло виждам съвсем различен поглед върху нещата - свикнал съм всичко да става сравнително бързо и лесно, без да има много проблеми и откази, но явно света е устроен по друг начин. Виждам, че сте усетили основното - ще започна да говоря с хората, дори и както казвате с продавачката в магазина Grin (аз сега комшиите си не ги поздравявам много...). От темите видях, че нещата само в моята глава се случват лесно и идеално, явно е нормално да има провали, да не се получават нещата, откази и т.н.

Отностно това с колата - много ме разсмя докато го четох, може би бих пробвал такова нещо някога, защото съм фен на такива коли, но първо трябва да се реша да си взема хартийка за нея.

Разгледах и теми, където хората си споделят чатове, разговори и ми направи впечатление, че сравнително бързо се случват нещата, доста директно, докато при мен има някакво притеснение за толкова директна комуникация. Също си видях и доста грешки от досегашните ми два опита - първия път, точно както видях че ме определи Warzone -АФЦ, правех всичко за момичето, стигал съм до 7-8 часови комуникации с нея и накрая нищо, дръпва се и след няколко дена, тя пак започваше все едно досега нищо не се е случило и повтаряхме едно и също. Докато при втората нямах особено желание да се занимавам, а и бях много зает и го карах лежерно, с бъзици, без да се напрягам и просто нито имаше дълъг разговор, нито се напрягах - накрая дори се стигна до там тя да ме кани да излезем, но след това не си изиграх въобще правилно картите...
А нещо за онлайн комуникация или това нещо няма живот у нас? 
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юни 17, 2018, 16:32:43 »

Като цяло Спирит бих ти казал само едно - действай. Ако трябва си пусни мотивиращи клипчета, но гледай 2-3 колкото за надъхвация не повече иначе ще станеш като онези тъпанари които цял ден гледат и се надъхват от успешни личности за да избягат от скапания си живот. Като ти чета поста виждам че си успешен - имаш работа, имаш пари, можеш да си позволиш всичко, което значи че отиваш в магазина и се обличаш както на теб най ти харесва. След това започваш да си упражняваш уменията навсякъде, както ти е писал по-горе Уарзона гледаш да си по общителен с хората, дали с продавачките в магазина дали с някой на спирката за автобуса, където и да е и най вече на улицата, внимавай с работното място, че да не останеш без работа, като натрупаш опит на улицата с мацките, чак тогава.
И ще ти го кажа искрено, не стой с ръце в задника ами ДЕЙСТВАЙ, не го мисли толкова, сега си на 24 само че времето си лети, така че отсега започни.
Това е пълна глупост риот, няма грам да му помогне това, първо караш го да прави нещо което може и да не иска и по този начин да бъде някой друг а не себе си(това е относително понятие). Остави го да си прави там каквото му е кеф и това е.
Човекът си казва, че не му е кеф да общува с непознати, що така го карате насила? Smiley

Ето на, той си каза, че го кефи моята идея, ти бързаш да говориш вместо него.
Нарочно написах коментара накратко, да видя дали някой ще схване идеята.
Ето как мислят хора като автора: Оф, ама тя тая кола....2 врат...2 места...ами ако ми трябва място за багаж и да возя някой....аз и не съм особено опитен шофьор.....аууу, че и гори много....и поддръжката скъпа...не, не, заеби, ще си взема някой Сеат, голф, астра, че да ми е практична.
Ето как ТРЯБВА да се научи да мисли: Бал съм го! Искам да ми е кеф! Сега му е времето да се забавлявам! Вземам я! (което не означава да правиш малоумни покупки без грам мисъл, проверка и т.н.)
Точно култивирането на този начин на мислене, във всяко едно отношение, ще му помогне и с жените, защото и там съм 1000% убеден, че абсолютно същите мисловни процеси, дето го спъват, му минават през главата.

Няма какво да чакаш, ако не си със счупени крака, отивай и се записвай на шофьорски, на 24 години си, за кога го отлагаш? Ето, това ти е първото упражнение за излизане от зоната на комфорт. И ще ти струва само 500 ли колко там лева. Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 234

Профил
« Отговор #8 -: Юни 17, 2018, 16:33:10 »

Осве нещата от готините съвети, които са ти дали другите - за да си една идея по-близо до истината и правилния фрейм - започни да се забавляваш и гледай на теб да ти е приятно и готино когато общуваш с хора (и жени Cheesy). Когато чатиш - пускай бъзици, забвлявай се, когато си навън - смей се, говори за неща, които са ти готини на теб, питай неща, които са ти интересни и като цяло си прави кефа. Без да си правиш кефа - трудно ще бъдеш самодостатъчен.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Spirit07
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юни 17, 2018, 17:21:39 »

Човекът си казва, че не му е кеф да общува с непознати, що така го карате насила? Smiley
Тук май е станало неразбиране - не че не ме е кеф да общувам с непознати, колкото се притеснявам да общувам и се чувствам тъпо да се запозная с някого без да има причина.
Ще дам пример от тази седмица - във фитнеса съм, гледам една сравнително готина мацка, не е някаква кифла, изглеждаше свестна, а и съм я засичал още 1-2 пъти. Та разминаваме се, разменяме погледи, усмихва ми се и си продължавам... искам да я заговоря, но нищо не ми идва наум...
Случвало ми се е да ми казват, че се държа високомерно, точно защото не говоря много с нови хора. Като цяло щом съм тук едва ли искам да продължавам да си карам по начина досега, а искам да се променя, да заговарям и защо да не свалям някоя друга.
Няма какво да чакаш, ако не си със счупени крака, отивай и се записвай на шофьорски, на 24 години си, за кога го отлагаш? Ето, това ти е първото упражнение за излизане от зоната на комфорт. И ще ти струва само 500 ли колко там лева. Smiley
По въпроса с книжката...надявам се скоро да се запиша и изкарам.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юни 17, 2018, 18:03:39 »

По въпроса с книжката...надявам се скоро да се запиша и изкарам.
Що не се "надяваш"? Да не го чакаш да падне от небето? Гуугълвай кои са добрите школи в града ти, отивай и се записвай. Сега лятото му е времето тъкмо и постоянно има нови групи.
Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 381

Профил WWW
« Отговор #11 -: Юни 18, 2018, 09:22:54 »

Привет !  Искам да те поздравя за това че си осъзнал проблема си !

Последните 2 месеца сигурно не съм се запознавал с ново момиче сериозно и като цяло нямам никаква идея какво и как да
правя.

Комуникацията е липса на социална практика.. Това ще доведе до там ,че  наистина е проблем който е важен . Затова започни да четеш форума тук има много неща за комуникацията.За допълнително вземи и някоя литература . Дел Карнеги е добре да си имаш на представа какво се случва с общуването . Ние хората особено жените ни подлагат не само на шитки но и на капанчета с недомлъвки кажат ти едно и очакват да се сетиш . Затова трябва да се усещаш когато говорите . Прочети и книгата за езика на тялото на прайз ако не се лъжа .

Нито мога да се запозная.
Как да не можеш то това е най-лесното . Действай против страха в теб и захапвай мацката откри своят стил на игра .Защото то това е важното в играта когато си наясно кой си не ти пука ако ще да е mia khalifa пак ще е заговориш и ще е забиеш .

Нито знам за какво да завържа разговор с човек, който не познавам добре.

За всичко което можеш да се сетиш  . Прочети в форума ДХВ истории така ще се оползотвориш малко . Говориш за хобита интереси мачове шегуваш се за нея какви са тея обици от къде ги изкара и тем подобни неща . Негваш е леко да завържеш мухабета на по горен етап вече да и хвърляш топката в нейното поле да се обяснява да ти се хареса . По този начин започва да инвестира в разговора . Започваш бъзаци кино (докосвания на не вербално ниво просто уж случайни ) и така .

Нито какво да правя след като вече съм се запознал с някоя, която ми е привлякла вниманието.

Наблюдаваш за иои индикатори и дали проявява интерес към теб . Ако е така отивате някъде на кафе ,бар взимаш телефон или направо у вас .Ето ще ти дам едно упражнение което не е много страшно в продължение на месец заговори 30 човека започни с 5 човека първата седмица . Независимо кой са просто  ги спри на улицата или ги поздравявай и тези който ти се сторят приветливи ги спри и ги питай нещо . Това е за да си махнеш паниката да заговаряш непознати .

Създал си критерии това е добре ето че знаеш какво търсиш и какво искаш . А същевременно не ти пречи да трупаш практика с други мацки .

Не ти трябват много съвети трябва ти практика и малко мислене а не само да мислиш колко те е страх да е заговориш а просто е заговори а каквото дойде . Не отричам че ще има резачки но това е съвсем нормално когато изградиш практика вече страха е изчезнал и ще се забавляваш вместо да го мислиш . Това което ти казах са едни малки основи който да положиш в себе си .  И така да минеш малко по нагоре . За самочувствието ти трябва да прочетеш някоя книжка . А за самоувереност ти ти трябва една стабилна основа която да си стъпил като мъж в лич план да гониш целите ти който да постигнеш и всичко по-пътя ти е просто потребност която ти имаш нужда но не е най-важното  .  То тогава ще си знаеш цената си  и  тогава няма да ти пука от нищо . 
Успех Smiley
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1797

Профил WWW
« Отговор #12 -: Юни 18, 2018, 10:24:56 »

Идеята на Рикошет е не, че колата ще му свали пичките. Идеята е да разчупи стереотипа, да направи нещо лудо, за да излезе от зоната на комфорт.
Пич - мислиш много логично, мислиш как логично да свалиш мацката и това те спира.
Първо тези погледи с мацката, чакане, очакване че ще има нещо преди разговора - намигвания от нея, филмови погледи и т.н., преебават цялата игра - натоварват сета с излишни очаквания.

Трябва да се запознаваш с мацките на принципа на 3те секунди - поне засега докато ти падне пердето и спирачките. Тоест няма замислени реплики, търсене на валидейшън, и мисъл какво ще се случи. Виждаш мацка, харесва ти и директно отиваш и казваш здрасти. И оттам нататък - квото стане. Така с времето с много отрязвания - ще спре да ти пука, ще почнеш да говориш квото ти е кеф и тогава ще постигнеш и първите успехи.

Тва с колата - не го приемай, че трябва винаги да си супер луд и винаги да си избацваш всичките спестявания в емоционални покупки. Но трябва да залитнеш малко и в рисковаността.

Тоест ти в момента си супер логичен, добричък и спестовен. А трябва да намериш границата между прагматичността и лудостта. Първото ще ти донесе да напредваш, да трупаш капитал, второто ще ти донесе мацки.

Примерно от година две все спестяваме с жена ми и тази година викам - не ме ебе - тия и тия пари - отиваме в чужбина да разгледаме.

Ако само спестяваш - ще имаш пари и сигурност, но няма да има тръпка и пички. Ако си супер рисков пък, може да имаш супер много пички, но може да фалираш. За това някъде по средата е най-добре.

Почети малко постове на Manowar за да разбереш идеята. И идеята не е свързана с парите, може и да не купуваш кола. Идеята е да станеш по-рисков играч. Във всичко. Така ще почнеш да печелиш пички.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Fraemas
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 24

Профил
« Отговор #13 -: Юни 21, 2018, 21:31:17 »

Излизай всеки божи ден и заговаряй минимум по 15,20 момичета и ще видиш, че проблемите ти ще се решат. Но трябва да вложиш усилия, трудно е, но нищо не идва даром. Мислиш, че "не си такъв тип, който да сваля момичета на улицата", защото чисто и просто те е страх. Дълбоко в себе си знаеш, че това е решението.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: