Tyxo.bg counter Вие как бихте постъпили на мое място?
Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 23, 2018, 03:32:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

”Изисквай повече от себе си и очаквай по-малко от останалите. Така ще си спестиш много нерви.” - Конфуций

Екипът на pickup-project организира уоркшопи през месец юли 2018г.

Искаш ли да имаш успех с жените? Попълни формата на сайта и се запиши сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Вие как бихте постъпили на мое място?  (Прочетена 769 пъти)
enigma55
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Юни 21, 2018, 15:50:58 »

На въпросното момиче съм й първият, имали сме почти година връзка. След това аз я зае*ах и тя не спираше да ме гони. Бяхме фъкбъдита, но се виждахме няколко пъти в годината с една и съща цел. Сега вече и е минала мъката от тая връзка, но миналата седмица ми писа с намек.Отговорих й след около 11 часа, а тя след половин.  Бях в друг град и й казах, че ще се наложи да си пази силите. След това не сме си писали, но тия дни е възможно да се случи нещо.

Въпросът ми е: Да инвестирам ли (ако да, как) или да имам търпение ако пак ме потърси?
Нека се има в предвид, че имах дълга суша поради почивка от жени и тази възможност бих искал да я използвам.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 883

Профил
« Отговор #1 -: Юни 21, 2018, 17:47:09 »

Кво е направила, за да се ослушваш? Нещо баламосвала ли те е. Що имаш излишни колебания за интереса и.
Пишеш и като си свободен (няколко часа, ден по рано), че можеш еди кога си еди къде си. От там нататък, вече разсъждаваш. Според поведението и. Ако следва, действаш. Ако не следва, игнор.
Дали да инвестирал. Щом има шанс да наредиш както желаеш, инвестираш малко, но ефективно.
Активен
Natael
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #2 -: Юли 09, 2018, 00:56:05 »

Какво толкова го мислиш? Инвестирай, но с мярка. Немога да Ви разбера бе хора-момичето те търси, а ти се дърпаш. Аз се чудя как да привлека вниманието на момиче, а той с какви глупости ни занимава.
Жените обичат да бъдат използвани-ако не беше така щяха да се хващат с AFC-та.
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1254

Профил
« Отговор #3 -: Юли 09, 2018, 01:11:46 »

Нека се има в предвид, че имах дълга суша поради почивка от жени и тази възможност бих искал да я използвам.
Почивка на теб от тях или на тях от теб? Smiley
Активен

Deconstructing game and PUA frauds - https://www.youtube.com/watch?v=sNttiuddy6E

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: